• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Janičko moc gratuluji k narození Vladíka :slight_smile: Přejeme hodně zdraví, papa
1. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
ahojky
janicko..veeeeeeeeeeeeeeeeelka gratulace
vidim ze to bylo celkem rychle

tak u nas je kosa jak blazen..holky uz topite?
1. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Janičkooooooo!!!! Velká, velikáááánská
g
ra
tulace!!!!!!!

Maruška mi pomáhá psát a taky gratuluje a tak to podle toho taky. vypadá :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
i))ú adum
adi, u nkásko
1. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky

tak mě ráno vzbudila ta krásná sms od Janinky :dizzy_face: :dizzy_face: Schusteráčkům moc, moc gratulujeme, ať je Vládík zdravý a hodný klouček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Holky moc všem děkuji za pochvaly :pensive: určitě bychom nějaké věci teď udělali jinak, ale myslím, že se to povedlo!!!opravdu moc děkuji!!!!!!!

Adelko, ta dlažba u dveří je teda kouzelná!!!!Moc dobrý výběr!!!!!

To mě mrzí, že jsem včera byla pryč a večer nešel net, že jsem neměla ani tušení o porodu a ani jsem v myšlenkách s Janinou netrpěla :sweat_smile: ráno to bylo fakt překvápko :dizzy_face: Vládík má úplně ukázkový míry :sunglasses: moc se těším na fotečky, určitě bude nááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Adel-jj my uz odpol.pritapime a vecer je tu krasne prijemne :wink: :slight_smile:
Ja ted pecu svestk.kolac pac cekam odpol.navstevu,maji prijed holky na orechy :slight_smile: :wink: Mame jich asi 2000000 :slight_smile: :wink:
1. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ade, Petr je ráno doma a tak vždy ráno zatopí v kamínkách na dřevo, je tam pak krásně, včera večer jsem ani už normoš topení nepouštěla, ale předevčírem jsem ho asi na 10 min.pustila.Jinak ještě nastálo topení puštěné nemáme!!!A ráno tam máme taky kládu, v ložnici 17 :sweat_smile: a v obýváku 20 :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
tak jsme po O ..petan lezi a snad usne pac musim jit uklidit halu,schody a sprchac nalestit..vsude je bordel pac jak to v utery udelal tak jsem ho hned vezla dom a pak rovnou na modru do vinohradu..mam tady jak po nalete..

miso..jj krasne ale ani se neptej na cenu pac to byl des des des..jen kousek te dlazby stal 3000 a ty ozdobne listy na zakazku podle delky dlazby 3600 ..nepocitam pracu...atd..

no nam ma dneska dojit kluk na kontrolu kotle..ja si ho necham kazdy rok kontrolovat a vysat necistoty..pac nam kdysi unikal plyn..tak jistota je sjistota

ja mam doma 21 ale topim jen v koupelce..tam je kom.radiator jak na plyn a tak na elektriku

me zadna sms nedosla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
1. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
hledala jsem neco na vanoce a pro naseho malire by to bylo super pac mam vse pokreslene voskovkama ale ta cena..me asi neprojdehttp://www.aaobchudek.cz/detail.php?zbozi=653663
1. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsem ráno nevěřila svým očím,jak jsem četla sms :dizzy_face: že si to ten Vládík nakonec rozmyslel :grinning: no jo, není on Váha :grinning: :grinning: :grinning:

Takže ještě jedna oooooooobr gratulace Janičce a Vládíkovi, ať jsou v pořádku a brzy zpátky doma :dizzy_face: těším se na info, jak všechno probíhalo a na první fotečky :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahojky holky,

Peti, diky za info. :wink: ...tak se taky pridavame ke gratulantum. :dizzy_face: :dizzy_face: Janicko, super ze jste to tak krasne s Vladikem zvladli. :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak ted uz se jen prestehovat a mas vsechno v cajku. :grinning:

...no ja jsem dneska byla na ockovani planejch nestovic. ...ockovani teda me same ..ne risu. :sweat_smile: ..furt jsem vahala, premejslela, jesli jo nebo ne ...a nakonec jsem si rekla ze jo, protoze s risou chodim na plavco nebo s kamaradkou sednout do detskyho koutku ...a nebo na detska hriste ...to nepocitam, ze by mohl risa zacit chodit pristi rok do skolky a ja ho tam musela samozrejme vyzvedavat. ...a od prosince jsme se puvodne chteli zacit snazit na mimcu ...a kdybych nahodou chytla nestovice v tehu, tak bych to asi neprezila. :rolling_eyes: ...takze jsem nakonec do toho sla. ..jeste dalsi ockovacku budu mit 20.11. ..a pak od toho data 3 mesice se nesmime pokouset o mimco ..takze se nam snazeni posouva az na konec unora. ..tak doufam, ze nam to vyjde rychle.....i kdyz teda to muze bejt asi tak jen nase zbozne prani. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Adel, to je sakra pálka, ta dlažba :angry: :angry: no jo, ty hezké věci holt něco stojí, no :frowning2:
Fixa je super, ale taky pálka :pensive:

Hani, já ty neštovice chci takýýýý, musím se domluvit s Dr.udělá mi to normálka moje Dr.????Asi musí tu vakcínu objednat, že??kolik budeš za to platit???Kam to píchala?? :grinning:

Jinak mě včera volal šéf, že je to od lidí z Phy podepsané, akorát to čeká na podpis hlavního šéfa - Francouze :unamused: tak doufám, že to klapne.Pak se prý domluvíme, není asi problém nastoupit třebas v průběhu měsíce :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
jeee, Miso, to je super :dizzy_face: ..tak budu drzet palecky, aby francouz nedelal problemy. ..a hura, budou penizky, co? :wink: :dizzy_face: :sunglasses: ...a taky na par hodinek vypadnes ze stereotypu. :slight_smile:
..tys taky nemela plany nestovice..?? :confused: :unamused: ...jojo, udelala mi to moje obvodacka. :wink: ...prisla jsem k ni, dala mi recept, ja si dojela do lekarny pro vakcinu ..nastesti ji meli ...rikala, ze je mozny, ze ji nemusej mit. ...ze by museli objednavat. ...tady stala 1514,- :pensive: ...a budou dve. ..takze celkem za ocko 3000 :rolling_eyes: ...ale proste ...ja se fakt bojim, jak chodim mezi deti ..a kdybych byla tehu, tak bych si to nikdy neodpustila. ....no a pak jsem se s vakcinou vratila a sestricka me to pichla do levy paze (se zeptala, jestli jsem pravak nebo levak ....jsem pravak) ..no a za aplikaci jsem zaplatila 50,- ...no a pak jsem jeste musela pockat pul hodinky v ordinacce, kdybych nahodou mela nejaky nahly necekany reakce. ..nastesti nic. ...takze asi pak az ta vakcina zabere, tak asi budou ty, co maj deti, teplotka a pripadne nejakej pupinek. ..ale to myslim preziju. :wink: ...no a nechala jsem si rovnou napsat dalsi recept, abych pak uz k dr sla rovnou s vakcinou a nedelala zbytecny kolecko jako ted.
1. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem na Janičku myslela, a od rána jsem nedočkavá, protože jsem nemohla na net.

Jani velikááááááááááááánská gratulace k narození Vládíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať vám krásně roste a ať jste stále zdraví, a Janička ať moc nezlobí brášku :slight_smile: :slight_smile:

Šla bych si připít šampíčkem, ale musím vydržet do večera, bo musím být přes den v pohotovosti, neb Ondrula měl v úterý havárku, spadl na hlavu, boule šílená přes celé čelo, naštěstí jsme jen docházeli k naší dr., nemuseli jsme do nemocnice, ale má klidový režim, a kdyby něco tak hned jet. Sledovat ho musím do neděle, pak už by to mělo být o.k. Ani nás dneska neoočkovala vakcínou proti spalničkám ..., tak že nás to čeká až za měsíc. Ale mě to neva, raději si počkám, než aby se něco pokazilo.
1. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Hani, asi neměla :sweat_smile: a nebo tak slabý, že to nikdo nepoznal..jako malá jsem byla ve společnosti bratránků, který neštovice měli...já jsem prý jednou na sobě měla pár pupínků, Dr.tenkrát říkala, že asi spalničky nebo nějaký ty jiný pupínky...takže já fakt nevím, ale taky to nechci riskovat, pže u dospělýho to má horší průběh a nedej bože, jak píšeš v tom těhu :rolling_eyes: :rolling_eyes: to jsem se už bála s Danem a to jsem kolem sebe děti neměla, ale jak je už jedno dítko, tak člověk nikdy neví :pensive: Tak díky za popis, jestli budu nastupovat, tak budu muset na prohlídku k podnikový Dr.tak jí to hned řeknu...taky hezká pálka, ty 3 litry :rolling_eyes:
A s prací to není ještě jistý, co já vím co bonžůrovi :grinning: přelítne přes nos :grinning: :rolling_eyes:

Lucko, no to máš veselo teda :frowning2: tak moc držím palce, ať je Ondrulka v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spadl z motorky nebo jen někam rychle běžel a nevybral to??? :confused:
1. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky holky.Tak asi měla Janička pohodový porod protože mi psala že má jen tři malé stehy,takže to šlo asi krásně :dizzy_face:

Já byla dnes na ko a utz a tak miminko má 30cm a 1950g a stále je zadečkem dolů(což mě teda moc nepotěšilo) :frowning2: ale jsme v pořádku.Hrdlo je tuhé a zavřené takže mám opravdu jen blbý poslíky.Budu muset cvičit aby se mimi přetočilo a kdyby ne tak to ted bude dr hlídat a pak se dohodneme jak s porodem.ALe říkal mě i Martinovi že se to rodit normálně dá.Placentu mám na zadní stěně takže ta tam ničemu nepřekáží a hold dole k pánevní kosti má zadeček,k levému boku nožičky a k pravému tělíčko.Pod žebry mám hlavičku.Ale hlavní je že jsme ok. :wink: Brali mě krev,což jsem ani nečekala.Dostala jsem papír na mateřskou a za 13dní nastupuju na MD. :grinning: Další poradna a ko za 4týdny a už mi budou na monitoru měřit ozvy :wink:
1. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Petí,
to je škoda, že je mimouš stále prdkou dolů :frowning2: třeba to tím cvičením uděláš!!!!!Záleží pak na váze mimča při tom porodu, vždyť Janinka taky byla KP, že???Jen pak asi bude třeba rozhodnout se pro to nebo to...abys nemusela zažít co já, tlačit tolik hodin a pak nakonec CŘ :unamused: ale když Ti odhadnou dobře váhu a bude mít ty tři kilečka, tak by to mělo být v poho, už jsi dole taky jednou projetá, tak to půjde :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
1. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Peťulko, tak to je fajn, že jste ok. Vidíš, aspoň jsi teď klidnější, že mimi je ok a nic špatného se neděje. Holt to budou asi jen poslíčci z těch změn počasí. Tak třebas se nakonec prcek umoudří a i se otočí :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
No já rodit Kláru KP, tak mě asi zašívají až na břicho :sweat_smile: s těmi jejími 4 kily :sweat_smile: jsem zvědavá, jestli případné druhátko bude hodnější a bude menší :grinning:
1. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Míšo, ani jedno, dělal blbosti, vysypal si tu plastovou krabici od hraček a snažil se do ní vlézt, no a ta se převrátila a on přelítl a rovnou čelem o podlahu, až to zadunělo.
1. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Adel, a co koupit barvičky nebo pastelky do vany ? Ty jdou hned umýt vodou a nejsou až tak drahé. I když ten odkaz, co jsi dávala je ještě z těch "levnějších" a i takje to pálka. A to já měla původně vybrané toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22871683&tab=3 ale kašlu na to. Dostane barvy do vody a ať se zmaluje tam :grinning:
1. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Peti, tak to je dobře že mimoušek je v pořádku, přeju ať se přetočí, jestli si vzpomínám, tak Terce se přetočil Jiřík někde po 35 týdnu, tak že máš ještě čas :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jee, holky, vy jste neměly spalničky ? No já si vyžrala všechny dětské nemoci, co šlo tak i 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka měla se mnou jen radosti :grinning:

Mi dneska volala naše dr., že příští čt jim dorazí vakcíny na ty pupínkové nemoci, tak ať dojdeme. Ale smůla, jsme ve Zlíně. Takže zase až v nějakém dalším kole. Ale tak zrovna na tohle očkování fakt nespěchám, takže je mi to jedno.
1. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jsem teď s Klárkou měnila zdrav.pojišťovnu, tak jak blbec musím oběhnout praktickou svoji a dětskou od Klárky a podepsat nové registrace :stuck_out_tongue_closed_eyes: do práce jsem to poslala mailem, tak snad to bude stačit a nebudu tam muset taky jít. Ještě musím na starou pojišťovnu vrátit kartičky.
1. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Aji, neštovice jsme neměly :sunglasses:

Lucko, no to je hned takový pád :confounded: Já se toho taky děsím, teď, když je dole jen dlažba :pensive: to by byla taky řacha :pensive:
1. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Aha, no pupínky jako pupínky :grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně, že to jde teď naočkovat a nemusíte mít strach o druhé mimi.
1. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Klárka už je vzhůru, slyším v chůvičce jak si hraje v postýlce a směje se sama sobě :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Míšo, my máme v obýváku dubové parkety :confounded: Ondrula je zlatíčko, ale když ho to chytne, tak lozí po výškách a vymýšlí samé blbosti, nejraději s ním jsem venku a s dětma, to je fakt zlatíčko :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak jsem se šla mrknout, co tam dělá, že se tak směje a to ojo sedí v postýlce a chlame se na plyšového krtka :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.