• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jj holky jsme v pořádku takže moje bolesti jsou opravdu asi jen poslové..jedni zlobivý :angry: no každopádně budu se snažit cvičit tak jak mi řekl dr a třeba se umoudří :wink: a kdyby ne a mělo by rozumnou váhu tak bych to zkusila normálně,ale chtěla bych tam svého dr,takže bych se s nim domluvila. :wink: No doufám že bude mít kolem těch 3kg,říká se že druhé dítě je větší než první a když si vezmu že P měl 3480g tak teda bych byla docela nerada kdyby tohle mělo 4kg,to by asi bylo pak na CŘ :sweat_smile: no uvidíme jak to dopadne.Hlavně at ještě vydržíme a at je všechno ok.

Jo a nastala změna s jménem :sweat_smile: takže to co jsem chtěla asi nebude :unamused:
1. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Peti, druhé větší :confused: ? Šmarjá jen to ne :sweat_smile:

Jee, změna jména ? Jak to ? A co to bude ? Šup do IP :grinning:
1. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Aji jj říká se že druhé dítko bývá větší pokud je vše v pořádku tak nevím no.Malej od kámošky měl 3,80kg a druhý se narodila holka a ta měla už 4,25kg :sweat_smile:

No změna asi proto že to M nějak nesedí no.Zatím teda není vybráno :unamused:
1. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Hm, tak druhé větší :grinning: takže já budu mít 5.kiláka :grinning: :grinning: ale mě je to v celku jedno, pže jestli bude druhé, tak jedině CŘ :wink:
Jména ještě vystřídáte třeba víckrát, u nás se to měnilo jak fusekle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
No tak Miško ty jsi si docela vytrpěla s tim neuspěšným tlačením takže se není čemu divit že jestli někdy budete mít další mimi tak že budeš chtít CŘ :wink:

Tak jako jména,no ono jedno zůstává pořád stejný ale to druhý teda nemáme a co vybereme teda nevím jako no.Ach jo proč je to tak složitý :unamused:
1. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
beny jezis to ne..kdybych sla nahodou nekdy rodit tak se me narodi asi slon :confused: :confused:
taky chcin IP :grinning:
1. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Adel proč slon?Třeba to tak není.Já jen vím že většinou to tak je,že další dítě je o trošku větší-těžší :sweat_smile: :slight_smile:

Ráda bych vám písla IP ale nevím co bych tam napsala jen akorát to že prostě to co jsem měla vybraný padlo :unamused:
1. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Holky no ja jswem mela S
tepicka CR a Ondru prirozene tak nevim.ONo se to asi odviji od postupujiciho porodu :wink: Ale je fakt ze Stepa mel 2,75kg a Ondra 3,37kg :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
No další kde druhé dítko je větší.Já mám i pocit že i Vládík od Janičky je větší než byla Janička :wink: tak nevím no.No ono to je jedno,hlavně když je vše v pořádku.Si tak říkám kolik asi mimís ještě za ten měsíc a půl přibere :sweat_smile:
1. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Já si myslím, že Janina neměla ani 3kg, ale teda ruku do ohně za to nedám!!!!!Nedávno jsem se na to jany ptala, ale asi to přeskočila a neodpověděla.

Ani, proto jsi asi měla tu jizvu takovou parádní po tom CŘ, pže byla dírka na vyndání malá :grinning: a neměla jsi tak obr břicho...moje domněnka.Já měla břicho fakt šílený a ten otvor musel být na Dana větší :grinning: :grinning:

Musím ven, vzteká se tam babině jak divej :angry: hajzlík jeden :angry:
1. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
My uz mame napustenou vodu a koukaji na vecernicek-teda Ondra moc ne ten dela blbosti :slight_smile:
Miso-no jo ale ja jsem jednou takova jak Ty a taky jsem mela mega pupek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
no tak ja nemela ani spalnicky :sweat_smile: ...ja teda nemela zadnou detskou nemoc, takze ted se bojim, bojim. ...ale co se tyce spalnicek, tak doufam, ze kdyz se ted ockujou, ze je mensi pravdepodobnost, ze se s nima potkam. ..ale ty plany nestovice nejsou v zakladni nabidce ockovani a treba tenhle rok to mely kolem me z blizkeho okoli 4 rodiny. :rolling_eyes:

no jdu dat risovi vecu a pak pujde spinkat. ....ja dnes pujdu do hajan az buh vi kdy ...mi budou davat zoufaly manzelky a to davaj az v pul jedenacty :rolling_eyes:

Peti, tak dobry je, ze je vse ok. ...a neboj ...kdyz budes cvicit, tak to mimis urcite pochopi a taky se pretoci. :wink:
1. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
tak petan uz lezi v postylce a ja si jdu udelat kafinko a bude ordinace ale uz je to takove nijake :stuck_out_tongue_closed_eyes:

beny..no petan mel vic jak 4 kila a 56 toz nevim co by se nam s misou narodilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bvruch jsem mela mega mega..no skoda ani fotku nemam :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Tak u nas po veceri-nacvicene mluveni se Stepou a uz jen cekame na tatku aby ten malej hajzlik vzteklej sel chrupkat :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Zitra jdeme s babincem na veceri-tak se tesim jak si orazim.V sobotu ma Z sraz tridy ze zakladky tak budeme celej vikend doma sami :confused:
1. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
no to ja taky nevim, co by se nam narodilo za obra, kdybych risu donosila tech 18 dni do TP ne-li prenasela :confused: :sweat_smile: ..taky nebyl zrovna nejmensi a nejlehci na to ze se narodil o pul mesice driv .. 53 a 3,71. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takze na druhy se taky tesim. :grinning:

Ani, tak si aspon pred tim osamocenym vikendem orazis ...s holkama urcite bude fajn. :sunglasses: ..to my zase zitra vezem risu ke tchanovcum a jedem na vikend na galeje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, ráno jsem koukla, a hned jsem si přečetla tu nádhernou zpárvičku od Peťky, takže i od nás velikánská gratulace Janičce, a malýmu Vládíkovi přejem vše nejlepší do života!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hned ráno jsem tady psala, ale nějak se to neodeslalo a pak už jsem nestíhala :unamused: Holky jsou nějaký nachlazený, Anička má i teplotku a tak jsou obě takový umrčený, takže jsme se ani na net nedostala. Nojo, podzimní virózky už nám začínají. Do toho nám ještě dělají zateplení baráku a je tu docela kravál, tak se holky odpoledne ani moc nevyspí, dají teď max. hodinku a je po spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renči, Ajo, tak tu Zoo klidně můžem odložit na ten přespříští týden, třeba bude ještě hezky :sweat_smile: My vcelku s holkama můžem kdykoli, jen úterky chodíme cvičit :wink:

Koukám, že řešíte porodní váhy, tak já doufám, že naše další případný mimi bude větší, než byly holky :grinning:
1. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak jsem jukla na ordinaci a dam si vanu s olejickem a pujdu spat..dopol.jedu opet k mamce makat :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jee, Hani, jak se ti to povedlo, že jsi nechytla žádnou dětskou nemoc ? To jsi měla tak dobrou imunitu ?
1. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Mi je od odpo zle a třeští mě hlava. Ani jsem skoro nic nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, těším se do postele. Za chvilku valím do sprchy a půjdu spát.
1. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holkýýý!!! Dopoledne mi to Maru svýma šikovnýma prstečkama vypla, takže jsem měla smolíka, no.... A znovu zapínat jsem ani nezkoušela, stejně by se mi do toho nenechavka nenechává zase pletla

:grinning: :grinning: :grinning:

Chtěla jsem napsat Adélce, že my jsme měly venku dnes po ránu 13 stupnů a větrno, ale doma 22, takže pohoda. Mám byt na jižní stranu, takže pokud venku svítí sluníčku, svítí mi tu celý den a byt mi krásně vyhřeje. Většinou začínám topit až v listopadu.

Kristinko, tak super, domluveno, ten přespříští týden dáme srázek. Kromě toho 15. října, kdy jdeme hrát s kolegama z práce bowling, u čehož musím být neb jsem kapitánka jednoho ze čtyř družstev :slight_smile: :grinning: :grinning: mohu kdykoliv. Akorát teda chcete srazík i s chlapama nebo bez? Abych věděla, jestli mám začít Páťu zpracovávat :slight_smile:

Aničko, to jsem nevěděla, že jsi rodila Štěpulu CŘ, nebo si to možná nepamatuju, že jsi to tu někdy psala? Tak ty můžeš teda porovnat, co je milosrdnější? Mě kdysi primář říkala, že když se jednou rodí CŘ, tak se většinou indikuje i podruhé, ale můj dr. mi pak říkal, že to tak není vždycky. Takže i já se třeba někdy podruhé dočkám "klasiky".
1. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
Prvníííí :grinning:
2. říj 2009 v 00:00  • Odpověz
Ha , se mi to náááhodou podařilo po dlouhatáááánskýýýý době :slight_smile: A hezky 00:00 po vzoru Hančí :sweat_smile:

Jsem ještě skládala básničku k narozeninám :slight_smile: A zapomněla jsem se u toho :slight_smile:

Ale už jdu hají.

papapá
2. říj 2009 v 00:02  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc super budik az 2.30 a pak az 6.30 uz si ani nepamatuji kdy jsem se tak vyspala asi jeste tehu :grinning:
tak jdeme snidat :dizzy_face:
2. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
miso..ty mas taky tak dlohe ditko..jak letos resis fusak do kocarku das nedas a jaky..ja co jsem mela chicco ke golfkam tak je nam malej :frowning2:
2. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
:slight_smile: Ahoj holkly-zdravim a premju krasne rano :wink:
Dnes budu asi kmitat,ma se prijet podivat sestrenka :wink:
2. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky, dobré ránko :slight_smile:

Tak u nás teda noc docela v pohodě, sice Anička měla teplotu, kašlala a do půlnoci se budila co čtvrt hodiny, ale pak jsem si ji vzala k sobě, dala nurofen a spala až do rána. Teď už tady s Liduškou řádí, tak snad bude líp :wink:

U nás je dneska venku jen 8 stupňů, brrrrr :confounded: už nám zapli topení, ale já zatím dávám holkám víc vrstev a máme to zavřený, uvidíme, asi to stejně zapnu, když jsou nachlazený, ale moc zima se mi tady vevnitř ještě nezdá :unamused:

Renči, tak fajn, necháme to zatím na ten přespříští týden, akorát teda my máme víkend plno, myslela jsem, že to spácháme ve všední den :N ale Aja myslím chtěla vzít i Peťu, tak nevím, jestli ten může i přes týden :confused: uvidíme, co na to Aja :sweat_smile:
2. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
http://adela.websnadno.cz/Uvod.html
jsem vlozila nejake nehtiky se kuknite jestli chcete :grinning:
2. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Jinak já teda pojedu bez Honzy, teda pokud nakonec nenaplánujem víkend, to by mohl, ale jinak se z práce netrhne :wink:
2. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky , můžu mezi vás? jsem tady nová. jmenuji se Mája a mám princeznu Karolínu nar. 16.12.07 :wink: ráda bych si pokecala :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahoj Majo-vitej a poklabos.Budeme radi :slight_smile: :wink:
2. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.