• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
haniku..no ona me rikala ze je sice proti tem choditkum,ale ze po chvilkach ho tam mam dat
tak petan chvilku usnul tak jsem vysala a vytrela a stihla jsem umyt aj koupelu a wc..ted se probral tak jdeme jist a asi pujdem ven kdyz bude prijatelne :confounded:
11. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
čauky kočky jen nakukuju, mám kooooopppprrrr....

Jej Kači takovýho trápení, já bych taky na tak dlouho nejela, pokud by mi nechtěli vzít obě děti.... míčkování znám jako děcko jsem byla v ozdravovně a tam to dělali dětem s pruduškama... dělá se to s pěnovýma míčkama

Janina ted byly s tánou venku bobovat, aspoň mi to psali, nechce pak vylézt z těch bobu, moc se jí tam líbí....jezdí po venku a dělá kjá kjá a mává rukama jako vrána :grinning:

u nás je vcelku pohodička, taťka je stále marod , ale musí to zvládnout, no nemá moc čas leže, já se zatím držím, ještě mě nic neskolilo. Uvidíme po dnešku, pže jsem do práce došla s uplně mokrýma botama z té sněhopvé nadílky.... včera jsem jela 2hodiny domů přes město... totální kolabs :angry:

tak se jdu zase vrátit k práci papa a mějte se, snad večer nakouknu, ale přes týden jsem KO, chodím brzo spát, aby tu unavu zahnala
11. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Janičko, jenže problém je ten, že já bych asi neodjela ani s těma dvouma , :unamused:
11. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky

Katuško, úplně tě chápu a jestli na Tebe dělá Dr xichty, tak se na ní vybodni!!!taky bych nejela ppryč s jedním a s oběma by to byl pěkný záhul bez taťky a syndrom bílých plášťů mám i já, takže fakt vím, jak to cítíš..já doufám, že vám vše pomůže - míčky, jeskyně...a určitě se vše vylepší, až začne jaro a bude tepleji, ne??????

Jani, já mám taky koprrrrr a už několikátý den, ještě, že jsme dnes měli od tchýně svíčkovou a nemusela jsem vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Holky tak jsem si pustila Roxette jee az jsem mela husi kuzi
http://serousci.webz.cz/srdce.html
11. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
4 od shora-to je ta moje :wink: :slight_smile:
11. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
kim no právě :unamused:
přesně jsi to vystihla, je vidět že mě chápeš, já bych prckovi ráda pomohla,ale toto se nedá ...
já bych se tam zbláznila, jak s jedním tak s dvouma ... 2 měsíce, je opravdu mooooc dlouhá doba,na to být někde zavřená ... :confounded:
11. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Katty, koukám, že máš teda trápení. Ale já si zase naopak myslím, že pokud nezaberou solné jeskyně, tak by ses měla překousnout a jet. Peťova mamka mi vykládal, jak velké problémy měli s jeho mladším bratrem, který měl silné astma. Samože ho jako dítě dr poslali do léčebny do Velkých Losin, pže se skoro dusil. A na rozdíl od dnešní doby, ona ani nemohla jet s ním. Určitě si dovedeš představit, co to je pro matku, když jí odvedou dvouleté dítě, seberou mu jeho medvěda, jedinou hračku, kterou má spjatou s domovem a rodiči a ona ho na 8 týdnů neuvidí ???? A ona to podstoupila jen pro to, že věděla, že jen toto mu opravdu pomůže. A je fakt, že pomohlo. Teď už je tměř bez problémů.
A po tom, co mi tohle všechno nedávno vykládala, co si všechno vytrpěli a jak to bylo strašně, si myslím, že ty dva měsíce bys to tam kvůli malému určitě vydržela. Navíc Gabča s manžou za vámi můžou přeci přijet. Já kdyby šlo o zdraví Klárky, bych se nerozmýšlela ani chviličku, i když vím, jak moc je člověku pak smutno po manželovi a po druhém raráškovi. Ale někdy musí člověk zatnout zuby.
11. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jinak včera jsem úplně nestíhala. Celý den tu s nami byl taťka, pak přijela i mamka, aby pohlídala malou a my jsme mezitím jeli k mně do práce kvůli daňovému přiznání a pak mě taťka ještě hodil na cvičení. Domů pak jeli až večer, tak supr den. Aspoň jsme nebyly samy, pže Peťa dojede až dneska odpo.

A já povalím odpo na kafe/pivo :grinning: s kámoškou. Už se těším :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ani, s tou vaší fin.krizí je mi to líto. To je fakt nepříjemné. Ale tak snad se to dá brzy dopořádku a bude zase lépe. My na tom nejsme nejhůře, ale ani nejlépe. Tak nějak středně. Takže bych se nezlobila, kdyby bylo více peněz. Aspoň bysme konečně dali dokupy ten byt. Takhle nás nedostatek financí furt brzdí. Kam furt mizí :rolling_eyes: ? A navíc, když by byl další prcek, tak bysme potřebovali větší byt. A to teda asi budeme muset vykrást banku :rolling_eyes:
11. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
Hm, hm, Klárka furt spí :confused: usla o půl jedné :grinning:

Aspoň jsem toho hodně stihla a na večer mi zbyde jen žehlení.
11. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
tak ja jsem byla chvilku venku asi 40 min.no hnus pocasi..dosla jsem mokra :angry:
tak u nas je taky fin.krize..jak jim sebral reditel tech 7500 tak to je uplne v riti..zrusila jsem dve pojistky pac byly stejne ne nic..v lete nepojedeme taky nikde a kdyby nebyla zaplacena ta zimni dovca z leta tak jsem tam taky nejela :frowning2:
by me zajimalo kde vemu tech 40 tis.na oci :frowning2:
11. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
Adel, věřím, že to máte taky na pytel. 7500 je fakt dost a udělá to v rozpočtu pěknou díru :confounded:
11. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme byly s holkama vycházkou v Globusu, Liduška usla už po cestě a celej nákup prospala a Anička si hrála napřed s chrastítkem, co jsme koupili malýmu od bráchy a pak jsem jí vždycky šupla do ruky něco zajímavýho, takže jsme absolvovaly klidnej nákup :slight_smile: akorát mě teda vytočila baba u pokladny svýma kecama, že proč si v téhle době, kdy je krize, pořizuju děti, že její syn se rozhodl nikdy děti nemít, že jejich rod vymře a bude to dobře, a takový kecy, tak jsem jí řekla, že kdyby takhle přemejšleli všichni, tak jsme vymřeli už ve středověku, protože furt je nějaká krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát mně teda zkazila pěknej den, jak do mě furt dula ty svý bláboly :confounded:

Hani, Ríša je šikullkááá!! :dizzy_face: video krásný, to jste byli někde v MC? :wink:

Kattyn, to je fakt naprd s těma lázněma, dva měsíce jsou fakt dost dlouho na odloučení od Gabči a manžela a těžko ti radit, jestli jet, nebo ne, stejně je to jen a jen na tobě. Já jsem byla v Mariánkách jako děcko na 6 týdnů, bez rodičů, a bylo to fakt děsně dlouho, naši za mnou byli za tu dobu jen dvakrát, protože na další cestování přes celou republiku už nebyly peníze. Ale rozhodně to tam nebylo jak v nemocnici, pokojíky normálně zařízený a ven jsme chodili furt s vychovatelkama, ale co tam byly maminky s dětma, tak chodily pořád ven, teda když zrovna neměly procedůru, takže toho bych se nebála, že tam budete zavření jak v nemocnici :wink: do kterých lázní byste měli jet?
11. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
Jinak my máme taky lehkou finanční krizi, ale chystáme se vypovědět stavebko, tak snad bude líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. únor 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
My uz jsme byli taky zrusit pojistky ale muzem az v pondeli-sice toho moc nedostanem ale alespon neco teda no :wink: :frowning2: Tatka mi dovolil jid zitra ke kadernici tak se tesim jak male decko :slight_smile: :wink:
11. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
Ani, tak to je fajn, že aspoň ta kadeřnice vyšla :wink:

Holt je to teď s těmi penězmi na pytel :rolling_eyes:
11. únor 2009 v 16:58  • Odpověz
Kris, Peťův brácha taky vzpomíná na tu léčebnu, což jsem čuměla, pže tam byl fakt ve dvou letech :confused: a říkal, že to bylo děs, tam být bez mamky :rolling_eyes: a toho jeho mazlícího medvídka :confounded: a jediný, co prý ho tam drželo byly ty tety, co je měly na starost. Že ty byly fakt super.
11. únor 2009 v 16:59  • Odpověz
No nic, vypínám noťas a valím do ulic. Pa pa večer :wink:
11. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
adel, Márinka taky chodit nehodlá...do roku a půl je to prej v pohodě
hani, kde jste to byli na tom videu?
11. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
Hani, jsem to úplně přehlédla, video je super, Ríša je borec :sunglasses: fakt šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, jsem včera ani nereagovala na tu vaši krizi..to je mi líto :confounded: je to znát, když jsi už4.rok doma, viď :cry: ale je dobře, že ke kadeřnici půjdeš, Ty budeš kvááásná :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
Miso-a to jo to budu :grinning: :grinning: Chci uplne neco jineho,hodim barvu a meliry-tolik se tesim.Poslu Vam co bych si asi tak predstavovala-teda jako barvu-delku si asi necham :wink: :wink: Je toho vic tak uvidim co mi Katka kadernice schvali :wink:
11. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
ani taky chci ke kadeřnici, ale hlavně ostříhat...no a možná i melír, našla jsem si šedivej vlas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
Ani, třetí odkaz je super, ale dost odvážnej, mě by se na Tobě líbil odkaz druhý :wink:
11. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
aji já to prostě nedám ...
oni za mnou takynebudou pořád jezdit, máme to skoro 300 km ..
ono se to lehko říká, já bych asi taky říkala že bych jela,kdybych nebyla v té situaci . ale když nad tím přemýšlím ...
vím že to muselo být hrozné, tenkrát, vzít dítě a nevidět ho 2 měsíce ....

jenže tenkrát ........ tenkrát třeba se neoperovali tak vážně nemocné děti, jak je náš Gabča ... neuměli to , nedalo se to .. jak zjistili tuto vadu, zavřeli je do ústavů, bez rodičů a tam ty děti pomale umírali, samy ...

toto nám říkala psycholožka, když jsem se hroutila v motole nad jeho stavem ,když byl na sále a po tom co byl na pooperačním .. a já jsem byla ráda, že jsme v této době ....
nebylo tot toiž tak dlouho,co začli se srdíčkama , v Praze v motole ,jediné místo v ČR..
paúk se bojovalo o to ,aby dětské oddělení nezavřeli, kvůli hroznému stavu nemocnice ...
a pak sme nastopilli my ......
11. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
Já jdu na jaře do tohoto melíru, akorát, jak to má ona oranž, tak budu chtít červenou :wink:
http://www.iprima.cz/index.php/plain_site/porady/zabavne_porady/hleda_se_tata/hana_frankova
11. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Miso-me se nejvic libi 1 a 3 ale je to fakt vystredni-no uvidime-tak vych byla jednou hopdne vyrazna no :wink: :slight_smile: :wink: Ja mam pocit ze tu trojku uz jsem mela a nebo neco hodne podobneho :slight_smile: :wink: :wink:
11. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
JInak-Maru jj na tmavych vlasech jsou sediny videt mnohem vice-to mam zase vyhodu teda :grinning: :slight_smile:
Katko-no je to dilema a smutny resit takovehle veco ohledne deti :frowning2:
11. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
bzun měla by to být dětská léčebna Cvikov ..
11. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.