• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

Adel, drápky máš fakt nádherný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt mě mrzí, že tě nemám poblíž :frowning2: :frowning2: fusak letos neřeším!!!Vždyť jsou už veliký, dle mě je fusak na mimino, který nechodí..my neměli fusak ani loni v březnu, už chodil, takže byl nabalenej, buď oteplený kalhoty a bunda nebo kombinéza a když seděl na kočáru, tak jsem mu přes nohy hodila deku, to samé bude letošní zima!!!Stejnak mi na kočáru moc nejezdí.

Renčo, tohle bylo dřív s těma CŘ, dneska se fakt rodí po druhé normálně, pokud teda není dítko veliké, pak hrozí prasknutí původní jizvy na děloze při tlačení.

Majky, vítej, přidat se můžeš :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kris, Renčo, já ten přespříští týden můžu jedině v pátek nebo o víkendu. Do středy jsme u našich a ve čt máme první cvičení. Určo bych chtěla s Peťou, pže si s malou poprvé vlakem sama netroufnu.
2. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
My jsme minulý rok ve fusaku ještě jezdily. Tenhle zatím nevím. Viděla bych to prozatím jen na nánožník a deku. Fusak mám ve skříni, takže kdyby něco, můžu ho kdykoliv vytáhnout. Ale přece jen už lítá jak drak a na to přejíždění do obchodu nebo herničky nám deka a nánožník bude myslím stačit.
2. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
U nás už taky začali topit. Ale zatím to mám vyplé. Klára má tričko s dlouhým rukávem, tepláky a froté ponožky, což prozatím stačí. Zima jí není. Byt máme na jižní stranu, takže je hned vyhřátý pokud svítí slunko. Takže topení budu zapínat asi jak Renča někdy v listopadu.
2. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Dopo jsme byly na drbech u sousedky a Klára by z fleku mohla dostat první místo za protivu dne :rolling_eyes: ráno vstávala v 6:45hod. a tudíž byla nevyspaná, takže prudila od té doby, co vylezla z postele :rolling_eyes: v deset jsem byla zralá na Chocholouška :rolling_eyes: taky už by si mohla pamatovat, že brzké ranní vstávání nám nedělá dobře :grinning: od 12hod. chrní, tak doufám, že se probere do růžova :grinning:
2. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Aji, já mám poslední dny doma taky dost protivu :frowning2: :frowning2:
a souhlasím s nánožníkem, na ten jsem zapomněla :wink:

Jo a já jsem v dětství měla akorát příušnice a pak ty pupeny, co nikdo nevěděl, co to je :grinning:Ani nějak moc nemocná jsem nebývala!!! zatím Daník vypadá odolně po mě, ale to se školkou může změnit :pensive:

No a já teda včera i dnes topím kamínkama na dřevo.Včera jsem topila asi do 17.hod.My máme teda dole fakt chladno a ještě ta dlažba...a je tam nějak vlhko :confounded: snad je to tím, že se tam tolik let nebydlelo.Snad se nám nebudou v zimě rosit okna :unamused:
2. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
U nas je taky pekna kosa a budeme topit-mame doma jako 19st a to jako ne tedy :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ondra dens vubec pres den nespal a ani uz nebude a neni ani unaveny,radi jak erna ruka :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Jo a fusak si myslim ze pro nase batolatka asi taky uplna zbytecnost-mam span.decku tak ho kdyztak zabalim a prikreju nanoznikem a je to :wink: Venku uz stejne nespi tak to staci :slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ty jo, Ani, 19st je teď venku :confused: tož to už bych umrzala :grinning: my máme doma díky tomu slunci teď 24st. Takže to jde.
2. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Zdravím maminy.Tak koukám všude ošklivo a zima a já ted vyhnala M zatopit.Potřebuju aby mi schlo prádlo. :sweat_smile: Dneska jsem udělala tu be-be střechu a ted na to dám ještě čokoládu zítra mámě mnamku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Malej se docela vyspal do růžova ale jak dlouho mu to vydrží nevím teda no :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahojky
miso..no ja uz jsem vcera videla babu a ta mela uz fusak..by me zajimalo co bude mit v zime..ja loni mela pac petan chodi az ted a kocarkovej je porad..rad se vozi je hold pohodlny..ale snad letos uz ho potrebovat nebude a deka bude stacit..

no ja tady mam 20 ale petr tady chodi v trenkach a tak se asi topit nebude..jeste ze mame v koupelce to kom.topeni tak uz malemu topim na koupani

ahoj maji..nejsi z damy? :grinning:
2. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
ahojky, jj jsem z dámy...tam to nijak moc nežije tak jsem jukla sem ale ještě se tady moc neorientuji :sweat_smile:
2. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
potřebovala bych poradit...dá se to tady nějak uložit abych nemusela tuto diskusi pořát hledat? trošku to nechápu, a pořád mi naskakujou stránky z ledna :grinning: a než najdu dnešní datum :unamused:
2. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
majky..neboj za chvilku budes..tady se to neda ulozit aspon o tom nevim..jj na dame to jde..ale kdyz das diskusi tak klikni na jmeno az na konci toho radku kde je naspane kdy byl posledni prispevek :grinning:

no ja valim asi do postele ale jeste si zaplavu ve vane :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Adel, hele některý maminky fakt nechápu, dnes jsem v ´krámě viděla tááák moc nabalený dětičky, byli tak věku našich.Teplý kalhoty a svetr, ale fakt hustej svetr :confounded: a ještě s nima byli v obchodnim centru, kde bylo min.22 stupňů.Pak ať se nedivěj, že mají ty děti pořád nemocný :angry: já Daníka od začátku spíš otužuju a rozhodně ho nenavlíkám a doma máme dost chladno a měl párkrát rýmu a to ještě od někoho :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Majky, jj jak píše Adel, nesmíš kliknout v tom seznamu témat na "Batolátka prosinec 2007" ale na jméno posledního příspěvku a hned skočíš na konec diskuze :wink: chce to pár dní a budeš se orientovat.Já se pro změnu moc neorientovala na Emiminu :wink:
2. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holkyýýý!!

Maji, vítej mezi námi :slight_smile:

Ohledně toho počasí a oblíkání.... tak u nás bylo dnes venku max 13stupnů, fakt kosa. Maruška měla na sobě bodýčko s dlouhým, na to tričko s krátkým, tenkej roláček, mikču a ještě zateplenou vestu Dole podšitý manšestráky, na tom deku. Na hlavě šátek. A byla v závěru dost studená a říkala mi i "maminko studí" takže jsme rychle nakrmily kačenky a valily domů. Já měla moiru, rolák, svetr a flísovou vestu a teda taky jsem pěkně promrzla. Vůbec to nebylo dnes venku příjemný, aspon tady v Přerově neee. Byly jsme venku od půl třetí do čtvrt na šest a teda víckrat todle neabsolvuju. Teď se ještě zahřívám svařákem a koukám na sex ve městě. Já jak jednou prochladnu, tak se ne a ne zahřát. Ještě pak hodím horkou vanu. Budu muset už pohedat teplejší bundy. Jenže než jsme vyšly, svítilo sluníčko, ale asi po pěti minutách dareba zašlo a byla fááákt slušná klemra.

Adél, nehtíky krásný... Kdo umí, ten umí, klobouk dolů!!!!!! Jsi šikulkáááááá!!!! ..... ale teda na mě dlouhý,no.... Já neumím s malou s dlouhými fungovat. Mám ted krátké, a lakuju transparentními,¨když vím, že jdu do práce nebo do společnosti, tak francouzkou manikůru. Tu fakt miluju, přijde mi jemná a elegantní. Občas použiju i ozdoby, kytičky a kamínky, ale to fakt u zvláštní příležitosti, bo mi to stejně dlouho nevydrží, když doma pořád někde něco po malé utírám a podlahy komplet vytírám obden. Zkoušela jsem i používat rukavice, ale není mi to příjemné, takže holt ruce trpí. Tak aspon několikrát za den mastím měsíčkovou indulonoiu. No vím, dělám chybu, no.... ale co už se mnou. A když jsem měla nehtíky delší, tak se mi podařilo Maruška škrábnout a toho se chci vyvarovat. No, mám vlastní nehtíky, pevné, takže ty jsou ostřejší než gelovky. A jak jsem tu už kdysi psala, jsem v tomhle škrt. Když to nutně nepotřebuji, tak neinvestuji.

Mě osobně je jedno, jestli v týdnu nebo o víkendu dáme ten srazík v ZOO, jen to budu potřebovat vědět chvilku dopředu, abych to s Patrikem domluvila, jestli to teda dáme i s chlapama. Koneckonců, oni pak mohou víc hlídat a my budeme mít čas poklábosit :slight_smile: Jen teda doufám, že bude počasí milosrdné.
2. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
tak u nas dneska odpolko bylo celkem fajn..
doma uz petr dneska zatopil po mem premlouvani a tak je teploucko..

renco..dekuji za pochvalu ale jeste se mam co ucit..ted jdu na skoleni 9 az 11 rijen..uz se moc tesim..
jinak ja si zase na techto kravinkach potrpim..nehty,vlasy...obleceni jen trosku z duvodu ze nic neoblecu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

miso..no moje kamoska tady z pisku vozi maleho porad v hlubokem s perinkama jak miminko a porad ji spi..ja jsem ho videla jednou sedet..matrinek je na vanoce 2007 takze stary jak nase deti..porad ho mam navleceho a vecne nemocneho..nikdy jsem ho nevidela ani chodit..divna zenska..

no ja valim spat :pensive: dobrou
2. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Takl u nas je venku 5 st. :confused:
Jinak parba suoper,suoper jidlo,do toho hudba-neplanovana ale bomba :wink: :slight_smile:
3. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
dobre ranko
je snicko ..tak to ti zavidim..ja bych si taky potrebovala orazit..jeste ze mam pristi vik skoleni..sice se budu ucit ale budu mit odpocinek a klid od petana

no mela bych jit neco delat jeste tady sedim v pyzamu :grinning:
pujdu se podivat na me tujky..vcera jsem je s petrem sadila
3. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Krásné ránko :dizzy_face:

U nás se snaží probojovat sluníčko :dizzy_face:
Jinak noc tak nějak na houby,malej se pořád budil a kručel takže já taky pořád vzhůru :angry: :confounded: jsem jak přejetá :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem zkoušela ty cviky a řeknu vám teda s tim břuchem to je docešla makačka,tak aspon za tu moji snahu by se mohlo mimi otočit :angry: :sweat_smile:

Jinak co se týče oblíkání tak já teda ted malýho oblíkám do roláku a mikiny a teplé bundy a teplé čepice a k tomu trochu teplejší tepláky a vyšší botky.Když je hnusně a poprchává tak jsme venku jen třeba hodinku ale jinak když je tak nějak rozumně tak se snažím aby byl venku dýl.A ted po tři dni jsme vždycky navečer zatopili.Já taky potřebuju aby mě schlo prádlo a taky aby Patriček taky mohl chvilku domy polítat s nahatou prdelkou :sweat_smile:
3. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
tak nestačímdnes dočítat.Já ted přilítla z venku a zas letím.Musím zapnout myčku a pak si musím najít nějakou robotu.Malýho jsem ted udala do traktoru k dědovi tak mám počítám tak na dvě hodky klídek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojky

tak to u nás včera bylo asi 15 stupňů, já byla jen v tričku a mikče, malej triko s dlouhým, mikču a tenkou vestičku :wink: dnes je u nás na tenkou mikču, krásně svítí slunko a je fakt dost teplo :dizzy_face: :dizzy_face: na říjen super

Adel, no to je zvláštní s tím klukem od sousedky :dizzy_face: není třeba postižený, že je pořád v kočáru a vydrží tam??? :confused: :confused:

Ani, fajn, že jsi si to užila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem ted vratila ze sklipka a z nakupu
miso...no je normalni..v kocare vydrzi celou dobu a spinka..

jo petr uz planoval to prase a kde vas ubytujem..se poseru :grinning: :grinning: a kolik vas dojede

no jdu jeste vytrit
3. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Adel, to je pašák, ten Pítrs :grinning: to plánuje nějak brzo, ne??????
a já jdu žehlit, šmejdila jsem na MMB, potřebujeme nějaká bodýčka s dl.rukávem, ale nic jsem nenašla k světu a když, tak drahé, zkusím tesco :wink:
3. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Tak na zase odjel tatka k rodicum a pak na sraz tridy ze zakladky po 15 letech :wink: Tak jsem na nej zvedava jak dopadne :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Do zitrka jsme s klukama doma sami :frowning2: Ja jsem zatopila,od rana peru,prevlekla jsem periny.A vecer me ceka zehleni pri Superstar :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Adel-Peta je pasak-My prijedem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Jo a dnes jsem koupila jeste 2x ten Palmex v akci za 198-98 kc a mam i darek tchyni a Jolce k Vanocum :slight_smile: :wink: :wink:
3. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem do ted lezela nejak me neco nesedlo a zvracela jsem
jasne ze pocitame s kazdym
valim do pelechu..snad me bud rano dobre pac mame navareno..pac dnesni obed se moc nejdel nebo jedl ale bylo ho jak pro deset lidi ale chtela jsem vlastne rict ze jedeme zitra do zoo :grinning:
brou..
jo jukla jsem po oku na superstar a muj oblibenec nezklamal..Chodur :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Adel-tak hlavne at Ti je lepe nez vcera a ZOO si uzijete :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Ja mam taky uvareno a dnes na vse prdim,jen peru a vesim úpradlo a vysaju-tot vse.
Taky jsem koukala na Superstar-me teda hoodne prekvapil ten Honza ten posledni s Karlrm Gottem zaspival to suprove-a Chodu ten je bez komentare bomba-moji dva favoriti :wink: :wink: :wink:
4. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojky
no tak do zoo se nejde..no snad priste
ani..no ten me taky prekvapil jak to tam rozparadil :grinning: :dizzy_face: ale chodur je u me 1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
peknou nedelu
4. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Jeeeeeeee-Adel tak to je skoda pac je krasne alespon u nas teda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ja bych taaaak spala-starsne moc :pensive: :pensive: :pensive:
4. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.