• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
PRvní :grinning: :grinning: :grinning:

jsem ten úklid vzala zgruntu :grinning: :grinning: :grinning: Skoro jak na Vánoce :slight_smile: Néééé, ale drhla jsem dvoje plynová kamna i zevnitř.... aby byla hezky čistá a bez prachu před topnou sezonou a teda hlavně kvůli tomu revizákovi, jinak bych to dělala až pozdějc, topit určo ještě v řijnu nebudu, teda pokud nezačne mrznout... ale podle meteorologů to nehrozí....

NO, moc toho teda dnes nenaspím, Maru vstane nejpzdějc v půl sedmé..... a to jdu zítra, teda vlastně už dnes do práce.... to teda budu vypadat :frowning2: Ale bylo to potřeba. Mám z toho dobrý pocit :slight_smile:

A už jdu hajííí :grinning:

Dobrou noc, nebo spíš dobré ránko :slight_smile:
5. říj 2009 v 01:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz v 6 hod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: JOuda a uz kouka na At ziji duchove! :sweat_smile: Maniak malej :slight_smile: :wink:
Renco-teda Ty jsi se rozepsala :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Ondra taky teda mele hodne.Tuhle jsem ho cesala a on utikal povida-nech toho a vecne-korunky,sušu,Stepa,vstavej,mami pojd atd.ani zu si nevzpomenu.
Sice neni tak sikovnej jako Maja ale i tak jsem spokojena,jen ten nocnik ten mu proste nejde.Nahy se mi uz nikde nepocura a nepsrajdi ale jak mu dam slipany tak mam nachcajdeno vsude :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
5. říj 2009 v 06:25  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc dobra..
renco..no super majuska je sikula..

no to muj rikal ze kdyz chodil petan posledni tak bude bez plenek v sesti letech a mluvit taky pac on nechce nic a to s nim porad mluvime..

holky jak odnaucujete plenky..petan nechce na nocnik ,koupila jsem mu hraci bez uspechu mel i normalni..ted jsem mu koupila prkenko nä wc a porad nic a to mu to porad ukazujem a chodi s nama na wc a prd..a aj kdyz jsem mu sundala plenku tak se pocural a vubec mu to nevadilo aj kdyz se pose.. do plenky tak mu to nevadi..uz jsem fakt zoufala
5. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojky holky,

Janicko, tak to ses teda rychlik, uz doma....viiiitej zpatky. :wink: ...a vladik je krasnouckej. :dizzy_face: :dizzy_face: ...to je neskutecny mit zase takovyho malyho prcka doma, co? ...ja jak je risa velkej, tak si vubec neumim predstavit takovyho drobecka. :confused: ...vcera jsem davala do pytlu jeste nejaky oblecky 68, co jsem mela dany jen v igelitkach ..no a muzu rict, ze to bylo tak prtavy ..a to to neni uplne nejmensi velikost. :fearful: :sweat_smile:

Miso botecky hezoucky, jen teda my uz mame vnitrni stelku 16cm :sweat_smile: ...a vidim, ze jste na veletrhu teda uspely. :wink: :dizzy_face: :sunglasses: ..jinak tu tvrdnouci modelinu mela svagrovka a fakt super. ...s terezkou vymodelovaly ruzny zviratka a pak to maj vystaveny v pokojicku ..a je to jako kamen a fakt drzi, jak si to uhnacas. :slight_smile: :sunglasses:

holky, tak to vypada, ze za 14 dni se stehujem. ...jestli se nic nestane. ....ted o vikendu jsme prestehovali ten nas minipokoj-obyvacek s babinym ....takze pokojove jeste chvili na tom budem stejne 2+1, ale ten babin pokoj je pruchozi do kuchyne a hlavne je 2x tak velkej jako byl ten nas predchozi, takze to takhle bude rozhodne lepsi :wink: ..radek mi to jen navrh, ze bychom to mohli udelat a ja jsem se toho hned chytla ....no pak teda remcal, co to zase vymyslel, ale myslim, ze je ted rad. :wink: ..a hlavne to pak bude taky lepsi, protoze az se odstehuje ten babin nabytek, tak uz se bude delat jen risuv pokojicek a bude.
takze priste uz nas ceka jen dostrhat tapety v predsini a vymalovat predsin se zachodem. ...to bude delat radek a ja budu mejt okna v nasem novem obyvaku ..je tam balkon a vsude jsou zaluzky, takze to bude opruz :rolling_eyes: ...a pak jeste vsechny dvere. ...a do toho uklidit jeste nasi loznici, protoze byla prechodnou stanici pro veci ze skrini, co jsme stehovali a ne jeste vsechno jsem zvladla prestehovat. ...no a za 14 dni bychom uz to jen doladili a prestehovali veci z vrsovic, co jsme za ten pul rok zvladli presunout. :slight_smile: ..huraaaa, uz se to blizi. :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj kočky

Renčo, no Mája je teda fakt šikulka :dizzy_face: a je s ní teda sranda :grinning: :grinning: Daník teda mluví stále špatně :frowning2: jako teda se spolu krásně domluvíme, ale protože mu rozumím tu jeho řeč, ale vesměs říká stále 1.dvě slabiky ze slova :cry: a znakuje a ukazuje pohybama..ale malé zlepšení pozoruju....ale syn mé kámošky, je v lednu 08, ten holky mluví, že byste čučely :confused: normálně opakuje všechny slova i katr pilar(nevím, jak se to píše) řekne celé jméno i příjmení, kde bydlí, no prostě vše...ale teda zase začal chodit až v 17.měsíci a ta chůze stále není zrovna ukázková..prostě každý je na jiné věci šikovnější :wink:
A Renčo botky jsou píš pro kluka :wink:

Adel, klenba v nich není nic moc :zipper_mouth: pro Petíka bych je raději nebrala, raději mu vem kotníkové!A u nás nočník =0 :confounded: :confounded: :confounded: absolutně nechce chodit ani na něj, ani na WC s redukcí, pořád mu to vysvětluju, ukazuju, ale jak mám náznak, že mu sundám kalhoty, ihned je šílenej hysterák a prostě by se nevyčůral a dokud bych nenandala plínu, nepřestal by řvát :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: taky mě to mrzí, ale stále je trochu času, dávám mu tak půl roku, pak prostě pleny dojdou a bude chvíli bugr, než si na to prostě zvykne...u nás je stejně problém s nějakou závislostí :unamused: plena, dudu a medvěd, na nich je prostě závislej a nevzdá se toho :frowning2:

Hanííí, no to je superka :dizzy_face: :dizzy_face: takže Vánoce budou v klídku a pohodičce vevelkém!!!!!no to mám radost!!!!!Tak to my taky hned přijedeme na jukandu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to bude paráda, co???????????!!!!!!!!!!
Daník má taky botky se stélkou 16 :wink: tyhle botky máme už z léta od mamky a bohužel nožka se do nich nevešla, jak na délku, tak ani s tím vysokým nártem!!!
5. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Hani-tak supeeer uz toho mate opravdu malo na dodelavku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale hlavni je ze delate na svym a mate se na co tesit :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Adel-No ja ho necghavam naheho a to si rika uplne sam a chodi.Dnes jsem ho nechala jen puncoskach a taky se nepochcajdil a rekl si-ale zacatky jsou kruty.Taky mam vsuda nacurano a nasrajdeno-teda ted to chytnou puncochy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Proste se ho porad ptam a on uz si pomalu i kydz ma plinku rika ze chce curkat :wink: :wink: :wink:
5. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky je to jsou dnes romány, jak bude chvilenka dočtu Vás, Janina šla ted s babi a se psem ven , Vládíka jsem nakrmila a spinká, tak to tu jdu trochu zlikvidovat, vybalit tašku z porodky a tak....musím zavolat doktorovi, že jsme doma, moc se mi nechce, pže mi babička "uklidila" :frowning2: :angry: všechny Janiny hračky do pokojíku k přebalováku na jednu velkou hromadu, tak to tam musím nejdřív uklidit než zavolám doktorovi :sweat_smile:

Hani super gratuluji ke stehování... už máte svoje hnízdečko a klídek...

Renčo Majenka je šikulka moc veliká....naše kecka je taky ukecaná, jen ještě odstranit na doma ten dudýnek, ale ted má jeden stres, novýho bráchu tak to ještě chvilku nechám a až si zvykne na brášku tak jí seberu dudlík.... jinak to zatím jde... Vládík spí tak se to dá se dvěma zvládnout

Jinak jsem část přečetla, ale moje hlava děravá už vubec neví, na co chce reagovat :sunglasses:
5. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Renco, jojo Majunka je fakt sikovna :dizzy_face: :dizzy_face: ..toho my se dockame asi tak v osmnacti letech. :grinning: ...to u nas se jen vyndava na pas. ..a diky tomu ze nemnluvi, tak se od nej nemuzu dockat ani takovych hezkych prupovidek. :sweat_smile: ...u nas da dohromady jen 3 veci a to bum-hyjuhyju-tata ...a to znamena, ze nam rozbili okynko u auta, prijeli policajti sepsat zapis a pak prijel tata a vzal auto opravit. :grinning: :grinning: ..a pak mame zase hyjuhyju-pak vyplazne nekolikrat jazyk-bum ...a to zase znamena, ze v "Autech - the cars" honi serif Bleska a ten pak naboura do pneumatik. ...fakt uzasny. :grinning:

Jani, tak vidim, ze prvni noc jste zvladli v poho. :sunglasses: ....a i je mlicko, tak to je super. :dizzy_face:

a co se tyce nocniku, tak furt sam umi curat jen kdyz je nahatej, to si dojde a sam sedne. ....ale nic nerekne ...a kdyz je oblecenej, ..tak jako kdyby mel plenku. ..a na kadeni nam neplati nic. ...radeji nekadi a pocka si na odpoledni plenku po obede. ...a do uplne cisty se vykadi. ..a to i kdyz ho asi minutu predtim posadim na nocnik. ....takze to budem asi jeste taky dlouho bojovat.

holky jojooo, uz se tesim. :dizzy_face: ..sice tam nebude nic novyho ....protoze na to ted nejsou penizky, takze vyuzivame co je. ...ale proste ten kliiiiiiiid, na to se fakt tesiiiiim :sunglasses:
5. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Hani-no to je jasny ze to bude super-budete mit soukromi a muzete v klidu pracovat na Marketce :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-Vladik je milacek ze takhle hajankuje vid? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani-nahodou si taky uzijete srandu-pac me to teda k smichu prislo jak Vam vypravuje a pak nekolikrat vyplazne jazyk-to me docela pobavilo.Ondra je taky kolikrat jak hotentot ale fakt se docela rozmluvil tak jsem rada-alespon neco kydz s tim spanim a nocnikem bojujem :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
5. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky! Jdu na vás juknout, u nás se marodí a je to na pytel, tak moc nestíhám. Holky už jsou z nejhoršího venku, překonaly jsme horečky a už jenom soplí, ale já jsem to teď chytla od nich a necítím krk, ale snad to bude v poho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janičko, vítej doma!!!!! Vládíček je nádhernej, ještě jednou moc gratuluju a přeju ať se máte celá rodinka pořád krásně!!! Jsi šikulka, jak jsi hezky zvládla porod a taky že vám jde kojení, super! :dizzy_face:

Renči, Maruška je šikulka, že tak hezky mluví! Holky se teď taky dost rozkecaly, hlavně už si fakt musím dávat pozor na jazyk, protože semtam řeknu "do pytle", a holky už to říkají taky, když se jim něco nepovede :sweat_smile: a to jsem dřív používala i horší slova, tak teď se musím držet a vystačit si s tím pytlem. Jinak holky se taky umí představit, ale zatím jen jménem, Anička si říká Ani nebo Anika a Liduška Lída nebo Likuka :grinning: taky mě překvapují, že se vůbec nebojí cizích lidí, Anička minulý týden křičela na sousedku na druhé straně chodníku "dobý den", až se všichni otáčeli, když se jich někdo na něco zeptá, tak si s ním povídají, až se trochu bojím, aby hned s každým nekamarádily :unamused:

Hani, teda vy máte doma veselo! Ríša je náhodou borec, protože si vystačí s málem, aby povyprávěl, co potřebuje :wink: A super, že se budete stěhovat! Moc vám to přeju!!!

Jinak my máme ode dneška za měsíc narozeninky, tak už jsme holkám včera koupili v Ikee stolek a židličky, Honza je hned smontoval a dneska tam celý dopoledne vegetily, malovaly, četly si, skládaly puzzle, vůbec se odtam nechtěly hnout, takže jsem měla nezvykle hodný dětičky :dizzy_face: Už to u nás začíná vypadat jak ve školce :grinning:
5. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Nočník teda u nás stále nic, a abych pravdu řekla, tak se mi pořád nějak nechce začít pořádně nacvičovat :unamused:
5. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky tak má pohodička zkončila, mám první totál krizi :grinning: a jako vždy z koho?? no přece z mojí matky... do 10hodin jsme měli idylku, pak došla ona, od té doby se mi Vládík nechtěl přisát k jenomu prsu, druhý měl asi3x takže už bylo docela vysosaný, a asi 2 hodinky mi proplakal v náručí, matka tu byla asi 1000x furt čumět a kontrolovat....neustále dirigje Janinu a psa, jak se mají chovat, neřvat, neběhat a neštěkat a od 11,30 jí nutí spát :rolling_eyes: ...a i přes to že jsem jí prosila aby furt JAninu neseparovala, že si musí zvyknout, že je nás tu o jednoho víc a musíme to nějak skloubit, tak ji furt tahá k sobě do pokoje...prý "aby maminka měla klid"..... tak mám nervy napochodu, staženej žaludek, dnes je tak krásně žy bych nejraději s oběma ven a přišla až bude M doma.... je mi zle....to tady ani ty 2 měsíce nepřežiju, nebo zase přijdu o mlíko jako minule...já nevím proč ona se musí srát furt do věcí po kterých jí je prd, a ještě pod záminkou že to dělá jen a jen pro mě a já jsem takovej parchant co jí ještě není vděčnej, já už nevím jak jí slušně i neslušně říct ať se nese*e....
Děkuji za ucho musela jsem se vypsat
5. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jani, to je na pytel tohle...zjevně to myslí dobře, abys měla klid na Vláďu, ale akorát dělá dusno a pak to dopadá takhle :frowning2: :frowning2: Tak snad se uklidní, až Michal dorazí!!!ty s Vla´dou ještě ven nesmíš, viď?? :frowning2: To je škoda, je fakt krásně!!!!!

Kristi, to mě mrzí, že stonáte :confounded: teď je tak blbý počasí, chvíli podzim, dnes zase jak na jaře, ty změny dávají organismu zabírat!!!!

Já nás dnes holky přihlásila do "jak se staví sen" :grinning: s podkrovím, tak jsem zvědavá...přišel mi mail, že je strašně přihlášek a že se nám mohou ozvat v průběhu 12 měsíců :confused: tak to je teda doba...ale u nás je to jedno, kdyby to vyšlo, tak třeba i za 24 měsíců :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: nějak teď nestíhám, musím běžet vrátit průkazky na ZP, tak jen ve zkratce :slight_smile:

Super, Jani, že už jste doma a že jsi měla tak krásný a "relativně" pohodový porod :dizzy_face: Vládík je šikulka a ta společná fotka vypadá fakt super :dizzy_face: jsem zvědavá na tvé první dojmy a sžití se s rodinkou.
5. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Jinak u nás zatím nočník taky nee. Sice si na něj sedne, řekne, co má udělat, ale nic tam neudělá :sweat_smile: ale mám to tak nějak jako Kris, taky se mi to moc nechce nacvičovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: si říkám, že třeba do těch 2let si sama plenku sundá, pže jí začne vadit :confused: no, uvidíme.
5. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Ale jinak si nemůžu stěžovat, je šikovná, pomáhá, dost věcí dělá sama, mele o stošest.
5. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Jee, Míšo, tak pak dej vědět, jestli vás vybrali, ať můžu mrknout. Normálně na to nekoukám. Držím palce, ať to vyjde :dizzy_face:
5. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
A teď už musím valit, ať to stihnu. Snad večer ještě stihnu mrknout, když tu někdo bude. Pa pa
5. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem kukala na superstar a trosku me nasrala...vypadla jedna s mojich favoritek :cry:

jina..a kdy se stehujete?budes mit snad brzo klid

dneska jsem delala nehtiky a taky zavarovala 12 kilo dyne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou vsem :pensive: :pensive:
5. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
taťka přišel v 16h , naštěstí jsme asi o půl 3 usli, já Jajinka i Vládík a byl klidek, pak už přišel taťka a donesl mi čokoládu na nervy, úal iž to bylo OK, pže to už sem pak nechodí.... jdu hají musím se zase připravit na zítřejší náročný den s babičkou´

ted v porodce byla paní a přišel za ní synek 3roky a tlačil do plínky, když viděla JAninu jak si řekla o wecko tak jí spadla brada....ale jednou se to naučí všichni :wink: :wink:

je Míšo tak to držím palce, ať vás vyberou, oni to platí ne?? to je dobrej kauf, na to bych taky jkidně počkala

no zatím ven nemužem, ale je to napalici s JAninou doma, dělá hrozný hovadiny,Ale jinak je to moje zlatko, tohle toleruju , njn, jí to tady nebaví celý den mezi 4 stěnama, malovat a čístm furt lítá z pokoje do pokoje, skče po posteli líeze kam nemá :grinning: :sunglasses: .... ráno byly s babi a přišly asi za 40 minut, pže babi byla zima :angry: :sunglasses: :grinning: , njn čím starší tím horší, neví že se má oblíct, když jí řeknu že je tam 8°C :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky, díky, ale teda tomu vůbec, ale vůbec nevěřím, že bychom prošli :grinning: :grinning: mají tolik přihlášek, že by to byla teda veliká náhoda u nás :wink: :wink: říkala jsem, že za to nic nedáme, ale nepočítáme s tím.Stejnak s tím teď nic dělat nebudeme, řešit nějakou přestavbu na dva pokojíky budeme tak min.za 2-3 roky :wink: jo a tohle platí všechno sponzor ČSOB

Tý jo, tak bobek u 3 letýho do plíny, to je nářez, takhle dopadnout nechci :pensive: :pensive: tak mě taky to nacvičování nebaví, ale kdyby to k něčeu bylo, tak zatnu zuby...ale když je u toho hysterák a bez plíny prostě ječí, jak Viktorka u splavu :cry: tak na to prdím!!!!!!Za den je uřvanej tak dost a ještě u tohohle :angry: vůbec mám z něj zase nějaké nervy, od doby, co jsme se vrátili z Vysočiny, je jak někdo jiný :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
5. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
miso..no ja se kdysi prihlasila do poradu jste to co jite a byla jsem na ne moc hubenaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chteli tak 120 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toz ja metracek a hubena..tak at vam to vyjde lip..
jdu uz spat papa :pensive:
5. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Adel, já taky koukala na Superstar a teda mě naštvali docela dost. Nechápu, jak ti lidi hlasují. Té Debbie Khal mi bylo hodně líto :frowning2: podle mě zpívala nádherně. Dokonce i porota nechápa, ja mohla vypadnout :frowning2: Jak to tak vidím, tak to nakonec vyhraje ten metrouš Ben Ken :angry: Ten mi leze taaaaaaaaaaaaaak na nervy, že bych mu ten bílý úsměv upravila :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
No, já odpo vrátila průkazky, pán si je hned rozstříhal (nechápu, proč jsem to nemohla udělat doma a musela je tam nést) a jsem teda zvědavá, když jim nejel systém, jak budou vědět, že už jsme u jiné ZP :confused: ??

Pak jsem šla oblítat obchody, pže jsem sháněla svíčku s 2 a nikde nic. Asi všichni slaví 2 roky :angry: potřebuji ji na pátek, tak snad se mi podaří nějakou sehnat.
5. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
tak jsem dneska byla od 3/4 na 5 do 10ti v praci. :rolling_eyes: ..byl tam auditor ...tak potreboval nejaky veci ..a tak jsem toho vyuzila a rovnou zauctovala vse co tam bylo a udelala mzdy, takze na priste uz mi budou zbejvat jen novy fakturky a dphacko. :sunglasses:

..zitra ..vlastne dnes ..jdu na 9:30 na posledni kontrolu se zlucnikem, tak uz to mam konecne za sebou :wink:

Miso, jeeee ...no ja jsem teda taky o tom uvazovala, ze bych nas prihlasila, ale skoncilo jen u uvazovani. :grinning: ..tak drzim palce aby vam to vyslo. :wink:

jani, no myslim, ze to tlaceni do plinky ve trech budem asi i my. :sweat_smile: :pensive: :rolling_eyes: ..protoze risa zasadne nikam jinam nekadi. :unamused:

kristi, tak at jsou holky brzo fit. ...teda mit to ve dvojitim vydani ....to se nedivim, ze si se tomu taky neubranila. :rolling_eyes:
6. říj 2009 v 00:28  • Odpověz
jinak prvniiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..a to nemam ani 00:00 :sunglasses: ...dobrou :pensive:
6. říj 2009 v 00:29  • Odpověz
Druháááááá :grinning: :grinning: konečně ta potvora jede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak my už jsme lepší, rýma sice ještě trvá, ale už holky zase standardně zlobí a nic jim neschází :slight_smile: Míšo, Hani, díky! :wink:

Jani, drž se holka, nemáš to s mamčou jednoduchý. Už abyste byli ve svým :pensive:

Míšo, držím palce, ať vás vyberou!!! :wink:
6. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
ahojky
no uz to vali :grinning:
6. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj

jojo už to valí :grinning:
Adel, jako kolik bys měla mít, aby Tě vybrali???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Třebas teď tam byly dvě holky a zase tak "velké" :grinning: nebyly, měli kolem 80kg, což se mi nezdá zase moc!!!! :fearful: :fearful:

Hani, jak dopadla ko??????

Aji, taky nechápu tu superstar a ten tydýt Leo mě teda taky pěkně se*e, podle mě moc zpívat neumí a že by byl zase nějaký krasavec, mi taky nepřijde :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
No hurá už to jede :sweat_smile:

Tak vás zdravím ,jsem total v pr....Celou noc jsem byla vzhůru a usnula až o půl páté a to vyčerpáním a o 7h budíček.Dnes dám P spát do pokoje do velké postele a bud tam lehnu vedle aby se nebál a nebo v noci odejdu a budu ho mít na příjmu jen přes chůvičku :unamused: Jsem total vyčerpaná a tak strašně vynervovaná.Nevím nějak mám pocuchaný nervy(Asi z toho věčnýho řvaní) a tak nějak celkově mi je na prd. :confounded: :frowning2: Ach jo.

Jani došla ti sms? :confused:
6. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.