• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky-jj taky mi to celej den nejelo :wink:
A ted uz zase maZU za klukama na zahradu,dnes mame doma i tatku tak mlati orechy :wink: :slight_smile:
Ja jsem strcila do trouby testoviny a zapekam :slight_smile:
Stepanek byl dnes poprve v Lidusce :slight_smile: :wink: Chodi pro predskolaky do Sikulek a tam malujou,vyrabi a zpivaji.Moc se mu tam libi milackovi tak jsem rada :wink: :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky taky jdu pozdravit,máme za sebou další krásný den, až na ráno, to se opět po střetu s mojí maminkou moc nepovedlo, prostě ze mě musí dělat macechu den co den:frowning2:....už to tady ani nebudu psát, pže vás ti musím unavovat...

Jinak bobínci super, Vládíka jsme dnes vážila, vypapá na jedno papaáníčko po spaní 70ml tak jsme spokojená, zda se mi že určo něco nabral, je takovej těžší, tak jsem ráda, že nám to kojo tak jde, ani mě to nebolí jako s JAninou, ale je to hodně moc o psychice a o nervech, ted jsem daleko klidnější a vyrovnanější než u prvního mimíska.

Jinak penízky na domeček má pán už na svém učtu a příští týden jdeme podepsat kupni smlouvy, ty se hodí na katast a domeček je ofiko náš....

Mě je tak dobře, že bych s bobkama někam šla, a zase dnes bylo docela fajn a já musela dřepět doma... no aspoň jsem vyprala trochu poklidila, zítra příjde Mudr. kouknout na Vládíka, tak ať to tu nemáme jak u čuňátek....

JJ, Peti díky došla mi sms, říkala jsem si že písnu večer... a domluvímese

Jé Ani mě to taky s JAninou láká do sokolíka, hned bych šla příští čtvrtek, ale nechci tahat Vládíka mezi tak malý děti, je tam plno bacilů i když by spal vedle v místosti v kočárku, tak se bojím .....

nic jdu vyrobit ještě večeři, Vláďa chrupe a taťka a JAnina šli se psem, pak se pujdem všichni koupat, pro dnešek se mějte a krásnou noc, zejména Peťce ať se chudina už vyspí
6. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Jj Jani tak jak budeš mít chvilku čásek tak písni bud sem do IP nebo i do diskuze nebo na mobil , nějak postupně nahlížím a domluvíme se a já budu ráda že se toho zbavím :grinning: :wink: stejně to neunosíme! :wink: :sweat_smile:

A díky za přání klidné noci.Budu asi hajat v pokoji s Patrikem aby se tam v noci sám nebál kdyby se vzbudil :wink:

Jsem se ted šla projít ven,koukla jsem kde se zdržují kluci a zase jsem pádila domů.Trochu mi ten vzduch pomohl a taky jsem si nasbírala švestky do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu chystat věci na noc atd.Zatím
6. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Jani-jj to verim ze to je asi trosku o nervy :wink: ale pockej za chvilku jste ve svym a bude to snad lepsi :wink: :wink: :wink:
Hlavne aby Ti pomahal i Michal teda-pac takhle amlicky deti za sebou neni asi zadna sranda :confounded: :confounded: :confounded:
6. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
ahojky
tak petan konecne spi..dneska ani po O nesel tak doufam ze to byla vyjimka
dokukam ordinacku a povalim spat..pa pa :pensive:
6. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj hoky!

Kristi, tak to je fajn, že už je holkám líp. Tfuj, Tfuj, ať je to pořád jen lepší a lepší.

Peti, to je mi líto, že Ti nebylo o.K. Snad se dneska hezky vyspíš a pořádně si odpočineš.

Janičko, s mamkou to fakt nemáš lehké.... JEště chvilku vydrž a budeš mít klid ve svém vytouženém domečku. VLádík je šikulka, že tak pěkně bumbá.... a Ty, že to tak hezky všechno zvládáš.

Míšo, to by bylo bezva, kdyby vás vybrali... spoustu ušetřených penízků!!! Teda akorát já bych měla tak trochu strach, že to zařídí moc moderně a že se třeba netrefí do vkusu? No, je to asi sázka do loterie.

ANi, oříšky závidím... tááák bych si dala... takové ty ještě zelené, co se dají krásrně loupat... to je pošušňáníčko, to miluju... ale letos jaksi naši nemají :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dnes chci brzy zalehnout, žehlení nechám na zítra... jen setřu podlahu.

Mějte klidné sny.

Papa.
6. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kuk, taky jdu chrnět a to jsem chtěla bzo :sweat_smile:
My nasbírali s Daníkem dnes nějaké oíšky u školy :dizzy_face: papá je už i Daník :slight_smile:

Renčo, taky nemám ráda modernu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to se v dotazníku ptali...a i kdyby, je to zadara :grinning: né, my to chceme na dva dětské pokoje, tak tam by modernu určo nedali..a stejně to nevyjde, to je předem jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my nikdy nic nevyhráli, my máme štěstí v lásce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teda venku ch*ije a ch*ije :grinning: a my chceme jít zítra do zoo, má být hezky, tak jsem zvědavá!!!! :fearful:

Tak dobrou mamulky
6. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
A já pořád nespím :frowning2: Jsem se zakecala s kámoškou na Skype...... a taky ještě pověsila prádlo na balkon, u nás neprší. Zatím teda.

Míšo, to je fakt, dětský pokoj by snad nepokazili :slight_smile: Ale mít štěstí v lásce a ještě dva pokojíky zadarmo, bylo super, ne? :grinning: :grinning: :grinning: Ale samo, že láska je přednější, o tom žádná :slight_smile:

Jdu konečně na tu podlahum, do sprchy a hajíííí, do půlnoci to snad stihnu :slight_smile:

brou brou
6. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
PRvníííííí :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 00:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
U nas noc opet teda brutus.Misto aby se to lepsilo tak je to snad horsi a horsi :frowning2: |Doufam ze se to zlepsi nez zacnu chodit do prace pac to bych pak asi dala tezko :frowning2: :confounded: :confounded:
Miso-jen nerikej dvakrat,treba Vam to zrovna klapne a to pak budeme cubrnet vsichni.Ja bych zkousla i moderno,zaklad bych mela a pak bych si to pomalu prispusobila podle sveho :wink: A na kamery samo radost oooooooobbbbbbrrrrooooovvvvsssskkkaaaaa :slight_smile: :grinning: Jak se rika-darovanemu koni na zuby nekoukej :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak nekoukali jste nekdo v pondeli na Nove na Vikend?Byla tam Bosen :wink: :wink: :wink: Kdyby nekdo nevedel tak tam bydlim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 06:38  • Odpověz
ahojky
u nas noc super..petan se probudil ve 12 a pak az v 6.30..od te doby tady radi jak cerna ruka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miso..treba vam to vyjde..to ja mam zase moderno rada ale nemam ted na to penize :cry:
7. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky tak u nás noc dobrá, když pominu to že obě děti spaly s náma v posteli :grinning: , teda až nad ránem, ale i tak jsem trochu pokroucená, ale hlavně že spaly :grinning:

Ted jsem nakrmila zvěř Janina tomu moc nedala (njn byl to chleba s medem, kdyby to byl párek snědle by 3 :grinning: ), Vládík usnul, taťka šel do práce a já jdu zapnout pračku a chi vytřít předsíň dnes přijde doktor...tak ať na mě nevolá sociálku....

U nás zase krásně svítí sluníčko, jak dlouho se musí křenit s miminem doma???

Míšo jen z toho pořadu nesnáším toho architekta mladýho....ten mi je tak nesympatickej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, skoda, ja jsem byla v po v praci :frowning2: :frowning2: ...a byla jsi tam nekde videt v zaberu..?? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Miso, ...no kdyby ti to vyslo, to by byla sranda. :grinning: :grinning: ....a jak se na ten tvuj napad tvaril P....? ...komunikoval by pred kamerou? ..no radek by mi to asi z tohodle duvodu nejspis sabotoval. :sweat_smile:
..jinak ja mam moderno rada, ale ne extravaganci :wink: ...takze kdyz bych asi nerozdejchala diskokouli nebo nejaky stupidni napisy na zdi ..nebo zidle ci kresla na okrasu. ...mam rada jednoduchost a hlavne uzitecnost a pohodli. :sunglasses:

Jani, ze si tvoje mati neda pokoj. :rolling_eyes: ...tak hura, ze uz se stehovni blizi ke konci a ty uz budes mit klid. :wink: ...takze vydrz Prtka vydrz. :wink:
7. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Hani-ne,ne ja jsem tam nebyla nastesti :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jinak se Vam musim k necemu priznat,asi si budete myslet ze jsem lina jako prase ale ja jsem se vykaslala na vareni a zacala jsem si objednavat jidlo od Zdendy z prace-1 obed za 17kc+ 10 za rozvoz-takze to mam za 27kc to si myslim je slusny.To se mi ani nevyplati zapinat plotnu :confused: :slight_smile: :wink: Vyjde me to na 340kc na mesic-mozna budou i 2x ale to jeste uvidime-úpry jsou to obrovske porce a najime se z toho oba dva.Zdenda basti v praci,Stepa ve skolce a vecer jim staci rohlik,chleba a nebo parek.Nanejvejs se premuzu a neco amleho ukuchtim :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
holky, zase jsem tu týden nebyla a koukám, že Vládík je už na světě!!!!!!!!! Moc gratuluju, Jani, kousek vás zkusím dočíst, abych věděla, jak to probíhalo

Aničko, mí rodiče si už léta chodí pro obědy do školní jídelny, kde vaří fakt báječně, lepší jsem neochutnala. A ze 2 obědů, které si tam objednají, se nají 3-4 lidi :wink: . Kdybych měla tu možnost, tak do toho jdu taky.
7. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ani ...ja chci takyyyyy tak tohle by mi teda vyhovovalo :wink: ...clovek by nemusel premejslet nad tim co varit .pak pul dne stat u plotny a pak 3/4 toho vyhodit, protoze se to nesni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...za ty prachy ....ani to bych do toho sla vsema deseti a ...uprimne zavidim. :wink: :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Ani tak to je hodně slušný, mati chodí taky na obědy (k vojákum, jako bývalý zaměstnanec to má dotovaný a 27,- jí to stojí po dotaci a 37,- po dotaci výběr, což je furt dokola nějakej kuřecí plátek + hranolky, takže nic extra, ale nemuže si vzít 2obědy, nevím kolik to stojí bez dotace přesně, ale okolo 50,- určitě....

Ty jo , kdyby takovou věc nabízeli ve škole v rozstání, tak to by bylo super, mám jí totiž za barákem :sunglasses: , klidně bych si došla:grinning:...

Jak píš Hanka,hlavně člověk nemusí přemýšlet co zase uvaří, zatentovat si celou kuchyň a zase to uklízet, ušetří to spoustu času...paráda

Terko děkuji, proběhlo to docela v poho, bolesti jsem měla dlouho, ale porod byl rychlej..takže pohoda...
7. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
No ja ybch mela 2 obedy po tech 17 kc+rozvoz 10 kc-ale tak proste 54kc za dva obedy ,za to se nikde nenajim si myslim. :wink: Tam delaji uoplne vsechno-dnes mame gulas s knedlikem-ale muzu si vybrat ze 3 jidel+dietky a je v tom i polevka.Tak parada.Taky jsem rada ze usetrim cas a nejsem zavisla na vareni :wink: :wink: A ani me to presne jak pisete nebavilo porad neco vymyslet+to pak vyhazovat pac se to nesni :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2:
7. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Terezko-koukam jak Ti nabihaji tt ty vado za chvilku uz budes opet rodit :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
jééé, taky bych chtěla rychlej porod, asi jako každá :grinning: zase si řídám a doufám, že tak jako ten první to snad nebude. Už nechci rodit 2 dny... :sweat_smile:

Od včerejška mám průkazku a paní doktorka se chytala za hlavu, když tam vyplňovala Jiříkovy míry a váhy. Prý se mi narodilo 3 měsíční mimino :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme, třeba to bude naopak drobek.

Zrovna dneska jsem fakt nevěděla, co uvařit, tak by mi nějakej donesenej oběd bodnul. A ještě za tu cenu, to nekoupíš ani maso :wink:
7. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky v rychlosti zdravím.
Takže noc na dnešek tak nějak i dobrá.Malej spal ve své posteli,sem tam se chrul a pokručel si a chtěl aby ho maminka držela za ručičku :sweat_smile: ale jinak tak nějak dobrý.Já spala vedle na rozkládacím křesle po dědovi.Jako malý jsme se prali kdo na něm bude spát a ted se mi na něm zrovna echt moc dobře nespalo.Jsem nějaká polámaná a taky taková nijaká.Asi mi hold chyběla moje postýlka a taťka vedle :grinning: :sweat_smile: :wink: Ještě dneska to snad zkousnu s nim tam spát a pak už ho budu mít jen přes chůvičku.Asi se dosti navstávám ale co už no.Musí se naučit že to je jeho pokojík a jeho postel kde spí. :wink:

U nás je počasí tak nějak všelijak.Chvilku tak pak zas onak :confounded: Asi půjdu pozbírat nějaké ořechy a mrknu jestli na mě zbyly kaštany nebo jestli to je vyzbíraný :wink:
7. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Jee holky tak pred chvilkou mi privezli obed :grinning: Gulas s knedlikem a hrstkovou polevku.K tomu rozpis na pristi tyden,vubec nevim co si mam vybrat :grinning: Je tam vyber ve finale ze 4 jidel+dieta-takze z 5 jidel :grinning: :grinning: :grinning: To je parada proste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ondrasek haja tak se pak nabasti :slight_smile: :wink:
7. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
ani..ja uz bych davno nevarila...to je super cena
tak ja jsem po O a petan spinka tak chvilka klidu :grinning:

terko..no treba drobek..dr.se taky vzdy divila u nasich mir :grinning:
tady je tak krasne..jsem sousedce ma 80let sbirala orechy..mam zalusk na jeji domek je hned vedle mamcineho :grinning: tak rikala az ho bude prodavat tak me rekne :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Adel-prospecharko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
jééé holky vy si objednáváte obědy?Hmm tak to nemusí být špatné.A za ty peníze člověk doma ani neuvaří a pokud to teda dělají že je to k jídlu tak proč ne,že?!?! :grinning: :wink:

Já si šla pozbírat ořechy a pak kaštany a ted si dám trochu voraz a pak jdeme s P ven.Nechce se mu spát tak ho nenutím.Vezmeme pak hrabičky a půjdeme hrabat listí z ořechu a ještě něco málo pozbírat. :wink: S tim bubnem co mám místo břicha to zbírání je úchvatný :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky!!

Jen v rychlosti jsem prolítla... jdu do práce... Maru před chvíli usnula a tak při obídku kukám na net.

ANi, cena za oběd teda super!!! To tady určo v P5erově taková cena nikde není, menu je většinou kolem 50 Kč. Ale školní jídelny teda nevím.

No, já teda vařím ráda, a je fakt, že většinou rychlá jídla a sníme teda všechno, vařím max na dva dny. Horko tězko bych tady někde sháněla bezlepkové obědy. A musím říct, že mi to vaření ani nezabírá moc času. Všechno naházím do jednoho hrnce (parního) a do půl hodinky je hotovo a přitom se nemusím starat :slight_smile: Čas mi akorát zabere strouhání brambor popř. zeleniny, pokud nemám mraženou.... a nakrájení masíčka, aby bylo dobře u vařené. Takže pohodoa. Říkala jsem si, že dokud jsem s Marušku doma, tak chci vařit "zdravě". Ale je fakt, že Patrik, coby fitnesák a sportovec, taky vaří hodně zdravě, vůbec nesolí, jen používá koření a bylinky, takže je aspoň Maruška zvyklá a nebude to pro ni změna, když ji bude od prosince hlídat. Dnes jsme měli červenou čočku (s troškou česneku a majoránky) a ta byla hotová za 15 minut a jak nám oběma šmakovalo :slight_smile:

A už nevím, co jsem ještě chtěla...no, tak když tak večer... jdu se trochu upravit a namalovat si nějakej hezkej obličej na ten můj ksicht :slight_smile:

papapa a hezký den!!!
7. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás taky krásně slunečno. Venku 25st., doma 26st. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vařím se tu jako čuně v kotli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, super cenovka za oběd :slight_smile: to by se mi taky líbilo. Ne vždycky se mi chce vařit. A kolikrát nemám žádný nápad. My máme za rohem taky jídelnu, tak se chystám jít optat na ceny. Ale takovou jako máš ty určo nebude.
7. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Já jdu teď balit, kolem šesté jedeme do Zlína. Jsem zvědavá, jak to malá zvládne. Ještě jsme takhle nejeli. Tak snad jí dvd uspokojí a cesta proběhne ok.

V pátek se jdeme fotit, tak se těším. Jsem zvědavá, jak budou fotky od profíka nakonec vypadat. Potřebbuju jich 12ks na kalendáře.
7. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Peti, my se taky chystáme sbírat ořechy. Ve Zlíně mají na zahradě tři, tak vyfasujeme košíček a půjdeme s malou na ně :slight_smile:

Kaštánky sbíráme každý den u nás v aleji. Už jich máme doma hromadu, tak se pak chystáme na výrobu zvířátek.
Zítra odpo je kaštánkování u nás v herničce, tak mě mrzí, že jako naschvál jedeme pryč :frowning2: přijdeme i o první hodinu cvíčení :frowning2:
7. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.