• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Dneska v noci nám chcíplo morče :frowning2: chudák Klárka je z toho celá nešťastná, furt chodí k prázné kleci :frowning2: tak má slíbené morčecí miminko. Ve Zlíně zajdeme do Zverimexu a snad budou nějaké malé mít.
7. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Aji já zbírám ořechy jen pro nás a kaštany za nějakou tu korunku pro myslivce zvířátkům do lesa :wink: Na zvířátka by nám jich měla stačit jen pár ale takhle mám už plný dvě bedny a stále zbírám.Ted jdeme ještě na ty ořechy.Pak třeba zas mrknu zatím pa :wink:
Jo a morče mě mooooc mrzí :frowning2: škoda že žádný už nemáme bych ti ho poslala.Ale máme už jen králíky,slepice,kachny,andulky,koně,psy,kočky(čekají koťata),rybičky a taky včeličky :grinning:
7. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Peti, to neva, že nemáte morče, pošli koně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To máš fajn, že sbíráš pro zvířátka. To by se mi líbilo taky. Takhle sbíráme jen pro sebe domů na hraní, až bude škaredé počasí.
7. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoooj

Aji, to je mi líto morčátka :frowning2: a Klárky :frowning2: :frowning2: co, že tak najednou???Bylo nějaké nemocné???

Holky, to bychom se divili, kdyby to vyšlo, petr byl nadšenej, že jsem to poslala, tak přeci jen by mu to ušetřilo práci a hlavně prašule!!!na kameru by mluvil, on je na tomhle v poho, on se nestydí!!!!!

Aničko, jakápak líná???!!!!Ty brďo, za takový prašulky krásný bych nevařila už NIKDY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě to vaření tááák nebaví!!!!!!

My jsme teda nakonec v té zoo byli, byl to úžasný den, Daník se tam vyřádil a zvířátka se mu líbila :dizzy_face: K O jsme si dali svíčkovou, tu jsme neměli dlouho, co mám Daníka, tak jí nedělám - je to zdlouhavé :grinning: :grinning: pak se vychrupal a ještě jsme tam chvíli pobyli.Za chvilku dám nějaké fotky

Jani, co doktor?????
7. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Míšo, asi to bylo věkem. Teď by mělo 5let :cry: ještěže jedem do Zlína, aspoň tu nebudeme koukat do prázdný klece.
7. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Mám skoro zabaleno, takže tak do hoďky vyrážíme.
7. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Aji já ti pošlu klidně obě dvě ale můj táta za ně chce 25tis :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nevím no asi to morče bude lepší no :grinning: :wink:
7. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Tož žádná levná věc takovej koník :sweat_smile: to bude asi nové morče za stovku levnější :grinning: ale teda koník by Klárce udělal větší radost :grinning:
7. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Aji, hezky si to ve Zlíně užijte!!!!! :dizzy_face:
To je na vás Péťa hodný, že vám morče dovolí, mě by náš Péťa s morčetem, či králíkem už hnal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás už jedině pes, jiné zvíře není povolené :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Miško a co andulka nebo rybičky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:

Tak malej usnul tak jsem zvědavá jestli se nevzdubí.Doufám že až za hodně dlouho :sweat_smile: Jsem docela dneska utahaná tak snad to s tim spaním budu mít lepší. :wink: Asi zítra budu muset někam zajet a koupit nějakej odpuzovač much!!!! :angry: Ikdyž máme sítky v oknech tak jich tady stejně máme jako nasr... :angry: A navíc jsou nějaký připitomnělý a pořád do něčeho narážej a dost otravujou :angry: :angry: tak snad něco na ně seženu :grinning:
7. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Ajo, tak to je mi lito s morcatkem. :frowning2: :frowning2:

Jinak nechcete nekdo modrou andulku??? ..ani nevim jak je stara ...ale tak 8 let uz ji bude urcite...? :confused: ...ja teda na zviratka v kleci moc nejsem, ale kdyby nekdo chtel, radi ji prenechame. ..mela ji u sebe baba a ja ted nevim co s ni ....a pustit ji mi prijde jako drastarna. :frowning2:

Miso,...super ze jste si to dneska uzili. :wink: ...jestli se mi zejtra neuvolni hodina plavca, tak taky vyrazime do zoo. :sunglasses: ..dneska fakt bylo nadherne. ..ale prave ze jsme meli plavco, tak jsme nemohli ..ale taky bych tam zavitala. ...a zitra by melo bejt snad jako dnes....teda myslim ..? :confused: ...tak kdyz mi nevyjde nahrada plavani, tak bych tam taky s risou mrkla. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
čauky :grinning: tak dneska jsem tu první?

hani, andulku nechci.....my jsme měli činčilu, ale ta nám umřela a já vždycky těžce nesu, když zvíře, i takhle malé umírá....br...... už se fakt těším, až jirka začne žebrat, že chce nějaký zvíře....
8. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
Tak ja mam opet doma Stepanka pze kasle-ach joooo :frowning2: A uz jsem od nej asi chytla rymu :confused: :rolling_eyes:
Hani-andulku zkus dat do zverimexu :wink: :wink: Treba ji vezmou :slight_smile: :wink:
8. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Jinak ja bych taky sla rada do ZOO s klukama-uvidime kdyby to vyslo tak taky vyrazime-asi nejspis smer Liberec :slight_smile: :wink:
8. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc desna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja tak maximalne rybky jinak nic..psa na dvur nemuzu kocky nemam rada..ale jako decko jsem mela snad pet krecku..
8. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
aničko, my už 2 týdny všichni kašleme. Dneska je to poprvé trochu lepší, dávám sirup Mucoplant a Spiropent.

adel, Péťa nespí v noci? :confused:
8. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Terko-no Ondra taky v noci nespi :wink: :confused:
A ted si po dva dny krasne rikal na nocnik a byl bez plinky a dnes uz se opet pochcajdil :angry: :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
A kolikrát se vám budí? :confused:

jo nočník - když ho týden hlídala babička, tak se počůral jenom 1x za celou dobu a když nastoupila máma, tak včera se mi počůral 2x za den.....ach jo. A to nám to tak hezky šlo, už čůral i venku jako dospělej chlap a pak si doma počůrá kalhoty.....
8. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
hlavně že o tom píšu, už se mi zase počůral.....
8. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Tak dnes se mi vzbudil asi 3x z toho jednou chtel na nocnik ale jinak i treba 6x za noc :confounded: :confounded: :confounded:
8. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ha, tak to je síla. Jak je ti vždycky po takové noci????? To je mi fakt líto.

U nás se většinou spí celou noc, jen málokdy se vzbudí a to dostane mlíko a šuapjdí zpátky do postýlky, kde si sám usne. Takže u nás pohoda. I tak ale v poslední době vstávám unavená a remcám, že jsem se málo vyspala....
8. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky tak jsem vás prolítla, zdravím moc všechny u nás noc na 1 s * Janina spala celou noc, Vládík papal v 23a ve 3 a pak až ráno takže taky pohodička....s taťkem jsme si dali večer vínko s kolou, myslela jsem že po těch 9m to se mnou zamává po první sklince, ale vše bylo OK dala jsem si 2 skleničky a byla pohodička...

Od rána jsme se tady napapali i Janinka dnes snědla docela pěkně snídani, pak na to hodila banán a pár lentilek a ted šly s babičkou ven, já jsem dokrmila Vláďouše a jdem se oblíct a jdeme za nima, máme povoleno na hodinku, že už mužeme když je pěkně....

Dr. byl včera OK, nic nenamítal, říkal že Vládík je kluk šikovnej, takže taky pohoda, já jsem si odpolko skákla ke svojí Mudře pro papír na internu, mám zánět na křečáku, po porodu, takže si musím píchat injekce do břicha(to jsem si donesla už z porodky, jen ještě nestihla napsat, ale protože Vládík je takovej spokojenej a já taky, tak to moc neřeším :dizzy_face: , ještě že jsou prcínci v poho) a papám na to prášky, příští týden s tím musím na kontrolu k odborníkovi, Vládínek byl doma s Michalem a krásně tu dobu bez maminky prospal, ani nevěděl že jsem byla fuč :dizzy_face:

tak se mažu oblíct, se těším na první výjezd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když za rohem je babička a tam mi určo sebere kočárek, pod záminkou, že se jí tak líp jde když se muže držet....ale to je jedno, ješt se spolu najezdíme :sunglasses:

papa pěkný den všem :dizzy_face:
8. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: cesta do Zlína proběhla ok. Malá většinou koukala na dvd nebo z okna na světýlka :slight_smile:

Hani, tak andulka by u nás taky neprošla. Ani já tyhle pipinky moc nemusím. My jsme spíše na ta morčata :grinning: zkus to v tom Zverimexu, jak píše Ani. Nebo ti tam třebas aspoň poradí, kam jinam s ní.
8. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jani, to je super, že zatím všechno klape v pohodě. Tak mě napadlo, Janina se neprobudí, když Vládíka večer kojíš ? Neruší se navzájem ? A jak je večer uspáváš ? Oba najednou nebo každého zvlášt ?
8. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Odpo jedem ke známým a pak mrknout do Zverimexu, jestli budou mít nějaká malá morčátka. Snad jo.
8. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Jani-jj babicka udela kamuflaz a sebere mimouse :dizzy_face: :dizzy_face:
Terez-no nic moc uz mi bylo i lepe.Navic Ondra je fakt maman a porad po me leze a maminko,maminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na jednu stranu je to krasny ale na druhou nic moc :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
8. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky

Haní, andulku teda fakt nechceme, na ptáky já nejsem :grinning: ani na ty pánský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: jenom ty ptáci pořád pípaj a křičej a rozhazujou kolem zrní a peří, fůj...a Peti rybičky :grinning: to můžu rovnou pěstovat moly :grinning: :grinning: s rybkama není zábava..já jsem ulítlá na ty králíčky, ale už žádnýho nechci, pže ho nedokážu mít jen zavřeného chudinku v kleci a tak mu dávám svobodu a pak máme zdemolovanej byt a prochcanou sedačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže to mě už neláká a jak jsem psala, petr by mě vystěhoval.Takže u nás jedině za pár let pesánek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, super, že Dr.dopadl dobře a že můžete ven, u vás je ještě dnes hezky, že??u nás pěkně funí :angry:
8. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ja se teda priznam ze nejsem na zadny zvire :confused: a doma uz bych ho nesla hoodne tezce :confounded: Kdyz ho nekdo ma tak mi to jedno ale je ne-eee :wink: :slight_smile:
Jani-jj ja jsem Ti to chtela napsat uz vcera s tim chozenim ven.Kdyz se mi narodil Ondrulka tak mi v porodce rekli ze jak nejsou nejake extravag.podminky tak se novorozencem ven muze :slight_smile: :slight_smile: Tak parada ze uz muzete luftovat a vytahovat se :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahojky
tak jsem uspala petana v kocare pac nechtel do postylky...

terko..no nekdy 3x nekdy i 8x coz bylo asi dnes tolikrat..
ale tento vik mam pohov pac mam od zitra do nedele to skoleni tak se tesim jak budu odpocivat..sice se budu ucit ale budu mit klidek od petana

jani..no to jsem rada ze mate takove super noci a dnes pohodku :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Holky kouknete co jsem objevila a i ta cena je docela dobra :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23107357&tab=1
8. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.