• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, pěkný a cena je fakt dobrá!!!!To by bylo dobrý na fotkách při 2.narozkách, co??? :dizzy_face:

Já udělala k véče br.placky a jsem totálně přežraná :sweat_smile: :grinning: už jsem je neměla ták dlouho a Daník snědl sotva jednu :grinning: a přitom jsou tak dobré....

Hani, byli jste dnes teda v tom zoo???????
8. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojky Janina dnes nespala a tak je super protivná, ale už je v posteli, takže už snad za chvíli zachrní, Vládí spí asi od 16 takže zachvíli bude určo vzhuru na papu... a pak snad zapadnou, taťka dnes donesl pizzu, tak si dáme až prcini usnou a já padnu asi v 21h... dnes mě ta prochajda po týdnu v posteli trochu zmohl

Aji, spíme ted všichni v jedné ložnici, Vládínek je takový zlatko on moc neplače, takže když zamrčí tak vstanu , jdem se vedle do pojoje přebalit, oak se vrátíme do postele a nakojím ho, Janinu to zatím nebudí, Janina spí dobře celou noc, jen prostě trochu cestuje, takže si vleze mezi nás a chrupe, upřimně řečeno, až bude mít na domu velkou postel (a než zrekonstruujem budeme muset spát všichni v jedné místnosti), tak to bude jedno, pže budou 3 postele vedle sebe, ale ted se do postýlky nevlezu:grinning: abych si tam šla lehnout, když se nacpe k nám :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
my máme psa a andulku, až andulka odejde na věčnost tak už nikdy, máme 3 tí a je z toho akorát bordel, ale třeba kamoška j mají naučenou na volno, nemají jí v kleci, tak to má asi jiný kouzlo...
psa od baráku asi už neodpářu, Dášku miluju, ale je to takový tele telecí, ted co jsme donesli Vládíka je zase zmatená jak sáňky v létě... pořád ho hlídá, jen mrčne už letí k němu, furt očuchává, a tak je to takový unavný, řídím Janinu a ještě psa...protože je furt nasáčkovaná bohužel tam kde nejvíc zavazí....
8. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Miso-jj cena super a ja asi objednam klukum k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani-no je fakt ze neco jineho je to v baraku a neco jineho v byte.Kamosky maMa mela korelu a taky ji mela na volno.Byla to pohoda :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
tak my nikdy doma zvire nemeli ...jako mala jsem chtela psa ..ted uz me to jako dospelou preslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale kdyby byla nutnost nejakyho zvirete, tak prave jedine pes. ..ptak ne ...mi prijde ze z toho neni zadnej uzitek akorat jsou vsude brka a klec ma taky vecne zasr*nou :rolling_eyes:

jinak holky diky. ..no musela jsem se zeptat. :wink: ..jojo, zverimex me taky napad. ..a ted taky juknout na net a dokonce i existou nejaky stranky o andulkach a dalsich papousich, tak asi pak zkusime tohle. ...i kdyz pochybuju ze takovyho starocha nekde udam...? :confused: ..ale zase si rikam, ze muzou bejt nejaky citove, co tyhle ptaky maj radi ...vzal si ho..?

Miso, jojo byli a bylo super. :slight_smile: ..sice jsem se bala, ejstli nezacne prset, ale v poho. :sunglasses: ..puvodne jsme meli vyrazit s kamoskou z plavca co s ni do zoo chodim, ale ji se postestilo na dnesek udat dite, takze mela den volna pro sebe. ...takze jsem vyrazila jen s risou. :wink: ..jen jsem myslela, ze s nim po obidku jeste pujdu na detsky hriste, ale byl nejakej umrcenej, tak jsme nakonec na druhou jeli domu a v metru mi risa i usnul. :slight_smile: ...mam do zoo permici, takze me ani netizi, ze tam jsem treba jen hodku-dve-tri. ..vzdy projdem jen cast zoo a nikam nutne nemusime, protoze vim, ze se tam zajdem zase podivat. :sunglasses:
8. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky holky.Zdravím trochu polomrtvá :confounded: Celej den mi bylo docela tak nějak šouf a děsně jsem se potila,asi mi zas kolísal tlak.A ted už asi dvě hodiny bojuju s dosti nepříjemnýma křečema :cry: dokonce u té první mi až vyhrkly slzy.Vůbec takovou bolest neznám :cry: :cry: už je to krapet lepší ale pořád to v rozmezí času vždy projede břichem.Nevím jestli to je třeba tím že se mimi otáčí nebo jestli tam nemám něco skříplého.Nevím fakt nevím a je mi z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :frowning2: Ale mimi cítím jak se hýbe tak snad to přejde.Pravidelné to není takže se snad nemusím bát ale stejně je to dosti hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co se andulek týče tak jich máme asi 12ks nebo možná ještě víc :sweat_smile:
8. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Hani-jj tak super den vid?Ja jsem byla v Praze v ZOO asi 2x ale na me je to moc veliky a tak se mi tam ani nelibi-radsi mam Liberec :wink: :wink: :wink:
8. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
ahojky
tak u nas se jeste nespinka a ni nevypada :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani..super trika hned juknu ci by se me neco nehodilo :grinning: :grinning: :grinning:

tak jdu neco delat a pomalu balit uz se taaaak tesim :grinning:
8. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Peti tak snad to brzo prestane.. ...a teda kdyz projede hnusna bolest telem, tak to u me vetsinou byl skripnutej nerv :frowning2: ...ale i tak teda v tehu ti to vubec nezavidim, protoze to fakt nevis k cemu to je a o mimise bych taky mela strach. :rolling_eyes: :confounded: :frowning2: ..ale jestli ho citis, tak by melo bejt vse v poho ..a snad jak rikas. ..treba se otaci a treba ti kopnul nekam kde mas blbe nervy..? :confused:
....a nechcete jeste jednu andulku na doziti..?? :confused: :sweat_smile:
8. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Hani nevím ale jak říkám tkaovou bolest neznám,až jsem se rozbrečela.Nevím co to je ale snažím se to prodýchávat.Ono to trvá dlouho a pak to trochu otupí a pak zase.Třeba to jsou poslové nebo co.Já nevím nebo jsem dnes moc namožená.Fakt nevím.Uvidíme v noci :frowning2:

Jen si andulku nechte na dožití.Však ona už dlouho strašit nebude neboj :wink:
8. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Ani, ..to ja mam nejradsi dvur kralove ..tam maj hezky pavilony ..ale je to taky velky. ..ale narozdil od prahy je to aspon rovinka takze se to da cely projit. :wink: ...praha to ma blby do kopce, takze se ti ani nedivim, ze se ti nelibi ...ale prave s permici je to dobry, ze fakt projdes jen kus a nevadi ti, ze to prave neprojdes, protoze se muzes prijit podivat jindy :sunglasses: ...takze pro prazany dobry, ze maj kam jit s detma ...pro mimoprazsky nezavidim platit vstupny. :unamused:
..jinak den super ..jen dnes risa sabotuje curani ...i v zoo a i ted. ...a je takovej umrcenej ...takze na jednu stranu bylo dobre, ze jsme meli na pul dne o zabavu postarano, ..ze nemel cas bejt protivnej ...ale ted si to vybira. ...uz pujde spat.
...a zitra pujdu na dopol na chvili do prace, tak snad to risa prezije, protoze pujde se mnou ....potrebuju zavolat do pojistovny ...pracovne ...a to se mi teda ze soukr.mobilu volat nechce, takze si pojedu zavolat z pracovni pevny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Hani-jj ve Dvore je taky dobre :wink: :wink: Ale Liberec je Liberec-klasika-alespon pro me :grinning: Ja jsem si rikala-jasny s permici super-muzes kdykoli a na nekolikrat a jeste skoro nic neprojedes.Ale me to prijde i pro male deti zbytecne velky-neumim si predstavit ze by tam chodili celej den,dva pac je fakt strasnej lan.Jednou jsme tam byli se Stepankem to mu byli asi 2-3 roky a on se hnal k prasatum a slepicim no,to ho muzu vypustit u tchanovcu na dvore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
peti, snad nám nezačneš rodit on-line :wink: jen si tam to miminko ještě chvilku nech :grinning:
8. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
aničko :grinning: zoo na dvoře je fakt vtipný :grinning: :grinning: :grinning: ale máš pravdu - děti mají rády zvířata, která znají z obrázků a knížek - prasátka, koníčky, slepice, psy..........nebo ty velký jako slony, žirafy, velryby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

myslím, že z pavilonu pavouků by fakt asi nic neměly :grinning:
8. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Terko-ne,ne ja jsem to blbe napsala-to se nam stalo v Praze v ZOO s tim prasetem :grinning: :grinning: :grinning:
A ted valim spat,Zdenda jeste nedojel,kluci spi a ja jdu taky pac mam ucpany noc a pali me v krku-Stepa jeden me nakazil :slight_smile: :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
utíkej, Ani :grinning: ať jsi ráno fit :grinning:
8. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
tak ja se taky loucim a valim do postele..pa :pensive: :pensive:
a me se nejvic libi Zoo lesna ve zline :grinning: v troji v praze se me vubec nelibi
8. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak u nas noc asi by sla kdyby prastenymu sousedovi opet nezacalo rvat auto-ma nejaky citivy alarm a samo pod nasim okne´m do loznice tak to je rachot.Maji plastova okna tak nic neslysej tak tam musel Zdenda hnat a vzbudilo to Ondru :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Pak asi jeste 2X se vzbudil a od 6 hod je vyspalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 v 06:52  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc celkem sla..
ani..no to je radost..nas soused za porad vyhrava no des des sice ne v noci ale cely den se to posloucha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojky holky,
tak budicek u nas v 7, na cez uz nejak nejsem zvykla. .vetsinou da jeste pul hodku ...tak mi teda trvalo, nez jsem se s ty postele vyhrabala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, no to bych toho souseda asi zabila. :angry: ...teda my uz takovy ruchy v noci tolik nevnimame ..i kdyz kdyby to houkalo dlouho...tak by nas to treba probudilo..? :confused: ...ale preci jen spime v peknym kravalu celou noc. ..tramvaje, nakladaky a vlaky ..a obcas do toho nejaka ta sanitka ci policajti ...to udela svoje, ze tak nejak proti houkani a dalsimu hluku otupis. ...spis mi vadej kdyz zacnou pod oknem rvat ptaci. :grinning: ...taak a ted uz vite, proc toho papoucha nechci ...na tenhle rev jsem alergicka. :sweat_smile:
...jinak zoo u tchanovcu taky myslim, ze urcite bude nakonec nejlepsi :wink: :grinning: :grinning: ..kdyz jsme na chalupe, tak chodime k sousedum (k tete ...aneb s jeji dcerou ..s hooodne vzdalenou sestrenkou mame spolecnyho pra-pra dedu.. :grinning: ..no cela vesnice je tak nejak v pribuzenskym stavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) ..a ty maj taky slepice, bejka,telatko, kozy a psa ...a pro risu teda nejzajimavejsi ..traktor. ..takze tam jsme taky dost casto a je to teda uplne zadara, coz je bezvadny. :sunglasses:
9. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
tak ja uz od snidane hledam chleba..je me divne ze by ho petan snedl celej a nebyl spinavej..to se me nezda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky
tak petan spinka..
ja si davam kafco..dobalim a povalim smer skolenicko,ale jeste musim dovarit fazulkovou polevku a spenat klukum na zitra a v nedelu jednou na modru na obed :grinning:

tak mejte pekny vikend a v nedelu vecer pa pa
9. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky

Tak jsem se nasmála, jak Adel hledá chleba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: užij si školení bez ukňouraného miláčka :grinning: :grinning:

Tak mě se teda v pražský zoo líbí, ale v jiný jsem nebyla, tak nemám možnost porovnat :grinning: Hani, to máš super s tou prmicí, my jsme tam nechali 600,- jezdit na výlety častěji, tak nemáme ani na jídlo :grinning:

Tak my máme v noci taky celkem klid, akorát pes nám štěká, když jde někdo okolo a z dálky slyšíme vlaky, ale jinak je ticho, už jse odvykla na městský kravál :unamused: taky mě to ruší, když spím u mamky, člověk si rychle odvykne

Petrovi dnes dorazila výplata, tak odpo dáme Daníka tchýni a vyrazíme okouknout nějaké koberečky, je to potřeba, je dole chladno, tak alespoň k postelím musíme něco sehnat..
9. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky zdravím, my dnes byli dopolko na nákupu v kaufláči, no normál nákup, nic extra, aspoň se trochu zaplnila lednice, Vládínek to celý prospal a ted se napapal a chrní znovu, Janina nechtěla oběd, tak dostala kaši a ted tu lumpačí, já si pujdu asi taky chvilku dáchnout, jsem nějaká unavená, jinak pohoda, taťka je dnes doma, tak mi pomáhá...

Odpolko uvělám puding s broskvema a piškotama a bude svačinka, mám na to chuť.

KOnečně se zase něco hnulo, včera byla schuze ohledně bytu, tak to ještě musíme přepsat na nás a hned se to převede i do OV, takže to snad bude do listopadu taky hotový a z krku, za měsíc nám domění okna- chybí nám už jen balkonová sestava , tím mamce vyperu záclony a bude to mít před vánocema aspoň hotový, po novým roce se udělají balkony, fasáda a střecha ... už je to aspoň na dobré cestě ...

já jsem byla v Praze v Troji jako děcko a ve dvoře taky jako děcko, prakticky si to ani nepamatuju, tady v Brně je opravená zoo, je to tam super, ale je to JEEEEEN do kopce, jmenuje se to mniší hora a podle toho to taky vypadá, celou cestu jen člověk šplhá a šplhá a škrábe se do kopce, takže mě to taky moc nebaví, když je hnusně tak tam prší , pže je to u přehrady a když je vedro, tak by mě šlak trefil než to vyfuním :grinning:
9. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Je-holky tak ja mam dnes pekne rozcestovano :wink: Pred chvilkou sjem se vratila z MB ze sezeni s babama z prace.Ondra uz spi pze dnes vubec nespal :confounded: Se Stepou jsme procvicili rec a ja se pak vysprsim a natahnu se :grinning:
Zitra snad jedeme do ZOO do Liberce :wink: :wink: :wink: Kluci uz se tesi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
já mám dnes taky splněno, Vládík spí, Janina ještě čumákuje, ns zítra napůl uvařeno, děti vykoupaný, taťka šel na pivko, tak jdu taky natáhnout nohy nahoru...
zítra přijede michalova mamka, tak bude změna, docela se těším, už jsme se neviděly pár měsíců...tak se mějte dobrou a pěknej víkend
9. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak já teda tady budu trpět samomluvou :grinning:, u nás je hnusně 6°C a leje, Vládík ted hajá a JAnina dělá lumpiny u babičky v pokoji, pujdem se oblíct a pujdeme naproti druhé babičce, Janina si aspoň užije guminky (tak říká gumákum) a pláštěnku a Vládík zustane doma s taťkou budou spolu spinkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak se mějte papa
10. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
:slight_smile: Ahojky
No tak u nás noc tak nějak děs.O půlnoci spadl mezi postel a dveře takže byl řev,když on se tak hrozně v té posteli hrabe :angry: No a pak od 2h ráno každou hodinu nějaký kručení a brečení atd.Takže já jsem opět pendlovala mezi ložnicí a pokojem.Njn co už.Jen doufám že si zvykne. :wink:

Počasí u nás přes okno pěknej hnus,a to mám okna umytý :grinning: :grinning:
Zapla jsem myčku a stihla jsem si rozbít i skleničku,tak třeba budu mít hodně štěstí :sweat_smile: dala jsem si píct bábovku a ještě zapnu pračku.No ale co budu dělat k obědu tak to teda nevím no :confounded: Nějak mi došli nápady :sweat_smile:

Taťka ještě hajá.Přišel o půldruhé ráno z práce.Měli noční zátah na hospody a chlast :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

No tak já jdu zkounout tu bábovku a něco dělat tak pa pa
10. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
ahoj holky-tak my jsme dojeli z vyletu a docela jsme zmokli :frowning2: Ale doma uz mame zatopeno a je fajn :slight_smile:
Stepanek odjel k babicce a zitra tam za nim jedeme :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky

tak my dnes taky byli na výletu, byl sraz veteránů, tak jsme jeli juknout.Naštěstí jsme nezmokli, začalo až teď.Venku je už opravu podzimně a vůbec se na to netěším, hlavně ta tma už v 6 :angry: :confounded: :cry: a bude hůř, to zase budou dlouhý měsíce plný zimy, brrrrr :unamused:

Po celý Praze lítaj poliši jak zběsilý, dnes je fotbal s těma Polákama a ty fanoušci jsou nějaký hovada, tak polišům dnes nezávidím :pensive:
10. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.