• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
BEny, jakto, že almužnu? Snad po RD nastupuješ normálně MD, ne? A to bys měla brát stejné peníze, jako při minulé MD, si teda myslím.....
12. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Peti-prosim Te bud rada ze si domu miminko vubec povezes a na pocasi nekoukej :wink: Tak jsme si ho meli udelat v zime a vyslo by Vam na leto :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-tak super ze jsi si uzila skolenicko :wink:
Aja-si zase uziva nakupovani-hlavne ze je za co :slight_smile: :wink:
Tak to zase nasi kluci by ven sli hnedka ale bohuzel-jsou nastydli tak maji smulu :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj Renčo,ono je to toriž trochu složitější.Páč ještě beru na P rodičák a taky jsem vlastně před narozením P už nemela zaměstnání a ted jsem si při rodičáku našla přivýdělek.Takže je to krapet komplikované no.Uvidím s čím úřady ještě příjdou a vytasí na nás nějaký čachry :angry:

Aničko víš to je sice hezký že jsme si ho mohli udělat v zimě,vždyt vlastně v únoru ještě zima byla :wink: ale navíc tohle dítko není na seznamu plánovaných akcí :sweat_smile: takže tohle dítko si nás našlo samo :wink: Na počasí koukám protože v tomhle hnusu je mi dosti těžko navíc se nedá pořádně chodit venku a malej je jak čertík z krabičky.Asi nás zase trápí zubyska protože pořád rve ruku do pusy a ty noce to je děs běs.Už nevím co to je spát.A to jsem si myslela že ten měsíc před porodem si odpočinu a budu se snažit nabrat síly.A ono prd,jsem vyčerpaná víc než kdybych rodila :frowning2:
12. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak u nas se chrupka
me se tak nechce nic delat..asi pujdu dospat vikend :grinning: :grinning:

renco..no ja tam nikdy nebyla a tak jsem to chtela zkusit..jinak me rekla ze mam problemy s ocima a to mam..a ze jsem nemela moc pekne tehu a porod coz je pravda a taky me rekla ze je v rodine nekdo kdo me prudi a ze se jednoho dne nastvu a odstehuju coz doufam :grinning:
12. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky

Adel, no dobrý s kartářkou :grinning: :grinning: Tak třeba fakt holka ještě bude :sunglasses: za čas, vždyť jsi jště mladá a nevíš, co bude za 5 let!!!!!!!

Aji, na fotky se taky těším :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás je taky zima, na zimu se fakt netěším, dopo jsme byli 2 hodky venku a jsem ještě teď promrzlá, taky pro to, že nám nejde kotel a netopíme :angry: :angry: Ráno to šlo a v poledne to nenaskočilo :angry: a zatápět dřevem se mi s Daníke v zádech nechce....je to tu fakt dům hrůzy, včera ta elektrika, pak veče tekla voda jen čůrkem a teď tohle, snad je to do třetice a nic jinýho se nanaskytne :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Mišo to máte opavdu nějakej začarovaj dům :grinning: :confused:
12. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
U nas je taky hnus pocasi :frowning2:
Kluci si hrajou tak alespon ze tak :wink:
Jinak u nas je to v noci naprd-nespi a budi se a to si myslim ze zubany ma asi snad vsechny :frowning2: :confused:
12. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Miso-jeeee kydz se se.... tak se to se.... :frowning2:
My zatim taky topime teda drevem,uhlim az budou vetsi mrazy :slight_smile: :wink:
12. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
ahojky
tak u nas chcije uz od rana..jeste jsem venku nebyla..chtela jsem jit nakoupit ale prdim na to ..pac nechci zknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miso..no uvidime :grinning:
12. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
tak u nás jsou ted celé noci taky prořvané ale až tak že ho nejde utišit takže jsem zase skusila dudlíka a tak nějak jak zabere a vyplivne ho tak mu ho zase vezmu.A přes den to je taky katastrofa.Nevím,rostou mu dole zuby tak to přisuzuju tomu ale jako nevím no.Děs běs.24h poslouchám jen řev a vztek a jsem z toho na nervy a nejsem vůbec odpočatá :angry: :frowning2:
12. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
U nás jsou noci taky takový nijaký :stuck_out_tongue_closed_eyes: budí se, pak nespí třeba 2 hodky, ale naštěstí neřve!!!

No začarovanej dům to je, kotel je v řiti :rolling_eyes: nejde nahodit a vyhazuje pojistky, možná, že dostal nějak zabrat, jak blbla ta elektrika!!!!!!Snad dnes dorazí opravář..

Ani, my máme kotel na plyn víš, takže jen zapneš čudl a jede to, kdybych měla chodit přikládat do sklepa, tak taky ještě netopíme :grinning: :grinning: Ale ještě, že máme v obýváku ty kamínka na dřevo, bez nich bych musela odjet k mamce, pže už tam byla fakt zima i na nás :wink: ale teď je tam příjemně :wink:

Jinak počasí fakt hrozné, byli jsme v Globusu a teď je malej s tchýní na chvíli venku, aby se trochu provětral, vůbec se na tu zimu neteším, když budeme víc času sedět doma..teď jsme byli zvyklí být víc venku jak doma..vůbec nevím, čím se doma zabavíme :unamused: :unamused:
12. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahojky holky,

nějak absolutně nestíhám nic :grinning: Já se včera vrátila z víkendu bez Ondruli a bylo to super :slight_smile: Budu to muset praktikovat častěji :grinning: Sice to byl víkend s cvičením, ale je fakt že jsem si psychicky odpočinula.

Míšo, taky jsme většinu času trávili venku, a tohle počasí je fakt za trest, Ondrula zlobí jak čert, doma ho to nebaví. Taky se děsím dnů strávených doma, vůbec nevím, čím ho zabavím.
Jediná naše záchrana bude nástup od listopadu do školičky, je tady soukromá a né ani tak drahá. V pátek se tam jdeme podívat. Ondrula je totiž to nejhodnější dítě s dětma :grinning: a já se budu moc věnovat víc práci, už se těším, páč mi to fakt začíná doma lézt na mozek. Nikdy jsem si nemyslela, že se budu těšit do práce a mezi lidi. :slight_smile:
12. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Tak u nas to je taky na pytel.A to jsou protivny oba dva-ted jsem zrovna jednu dala na zadek Stepovi :confounded: :confounded: :confounded:
Miso-jo ahaaa tak takhle je to s Vami-pekne pohodlicko na plyn-tak to my u nas na dedine nevedem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky holky,

Ani, kuš-huš ...ti dam nastehovat zase babu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: ...to by me asi vezli nohama napred rovnou na rozptyllouku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale je fakt, ze jak uz to vypadalo, ze uz je naporad ubytovana na jednom z oddeleni v bohnicich, tak ted zase rekli ze ne a ze je to jen na 3 mesice, ...takze musi radkuv tata neco najit. :rolling_eyes:

jinak my dnes byli od 11 do 2 v hernicce v pizzerce na palmovce s kamaradkou z plavca :sunglasses: ...takze jsme se hezky zabavili. :wink: ...az na to ze dnes risa vubec nespal a pred chvili ho mel radek na chvili u sebe na kline a risa na nem zabral, tak jsme ho chteli prendat a hned se probudil a ted radi vedle v loznici ...i kdyz uz je zhasnuto jak cerna ruka. ..to jsem zvedava kdy zabere. ..kdyz ho radek nechal takhle vytuhnout. :unamused: ..no nastesti si ho uspava sam, tak at si to uzije. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a taky nam dovezli dnes mycku do dablic :dizzy_face: ..tak uz ji radek byl namontovat a o vikendu uz budem moct mejt nadobi hezky s rukama v suchu. :sunglasses:

Miso, to mate teda zacarovanej dum :fearful: ..tak snad to bylo do tretice vseho spatneho a ted uz nebude nic blbnout aby jste byli doma hezky v teplicku :wink:

luco, a co vlastne skola?? ...uz mas vse hotovo?? :confused: :wink: ..jestli jsem nekdy neco neprehlidla. :sweat_smile:

jani, ty ses teda drak ...ani ne 2 tydny po porodu a uz planujes cvico. :dizzy_face: ..to ja bych ze sebe jeste tak 2 mesice delala lazara. :grinning:
12. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
12. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
A uz mi je po te pisnicce opet lito ze jsem dala Stepovi na zadek a poslala ho milacka spat :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes: :fearful: :fearful:
Hani-jj tak me to nejak s babcou napadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Ani, jj hezky pohodlíčko :dizzy_face: nám by se ani nikam uhlí nevešlo, sotva máme kam dát dříví :wink:

Hani, neprovokuj s myčkou :grinning: :grinning: :grinning: tak ať Ríšula brzo usne a hlavně, aby Ti nevstával už v 6, když jde dnes dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luco, já se taky těším mezi lidi, vůbec nechápu maminy, co jsou doma s dvěma dětma např.5 let v kuse :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem jak na trní, jestli ta práce moje vyjde, šéf pořád nevolá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak kotel je opraven, pán tu byl sotva 10 min. a je to :dizzy_face: :dizzy_face: něco v elektrice :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Miso-tak parada uz se ohrejete :wink:
Tak ja jsem doma uz 6 let a nejak mi to nevadi-naopak :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Klido bych pokracovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jenom potrebovala procvicovat mozek-nebo jsem blazen :frowning2: Strasne zapominam veci a kolikrat se Z na neco zeptam a za chvilku se zaptam na to same :confused: :confused:
Tak u nas uz se spi a ja jdu koukat na Vypravej :wink: :wink: :wink:
12. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Hani, bohužel ještě ne, měla jsem státnice v plánu teď v listopadu, ale bohužel mamka jde na reoperaci zrovna v tom termínu, tak že se to odsunulo na únor. Ale už to je poslední přesunutí, bo už to chci mít za sebou :slight_smile:

No právě si občas doma připadám trochu nahlavu a vyjadřování občas je taky děs, proto potřebuju do práce :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
luco, jsme na tebe v unoru zvědaví :grinning: budeme všechny držet palce :wink:
já se teda do práce moc nehrnu, to je na mně ostatně už i vidět, takže mi spíš hrozí těch 5 let doma s dětmi. Naštěstí snad budu moci mezitím pracovat, vzít si pár hodin angličtiny snad nebude problém, když se stěhujeme 3 km od rodičů, snad pohlídají.

Míšo, konečně teplo - bylo na čase v tom nečase :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Já se na fotečky taky hrozně těším, pže jsou moc krásné. Teda aspoň podle mě :sweat_smile: tak snad se vám taky budou líbit.
12. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ani, tak mi ani tak nenakupovali za svoje, ale za cizí :sweat_smile: Peťa měl narozky a tak dostal za úkol od babiček a prababiček si něco pěkného nakoupit. Takže jsme to oblítali hned, dokud je možnost hlídání Klárky a tudíž klid na nákupky.
12. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Adel, ještě mě napadlo, že příště jak pojedeme do Zlína a vyjde chvilka, tak se můžeme sejít v dětském zábavním centru. Otvírají tady nějaké nové, tak jsem zvědavá a půjdeme tam příště určo mrknout.
12. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
aji..no kdyz tady nezapadnu snihem :grinning:

ani..no uz rvu aj ja :cry:

petan spinka balim to taky..musim dospat vikend pa pa :pensive: :pensive:
12. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem preju.I kdyz studene :slight_smile:
U nas budicek na 6 hod :confused:
Adel-tak je to dobry alespon v tom nejsem sama a jsem normalni :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
dobre ranko..
u nas je takova kosa no hruza a vezu za chvilku svagra pro PC a taaaaaaaaak se me nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak noc nic moc opet 5x hore

ani..ja myslim ze je to normalni..ja brecim skoro u vseho :grinning:
13. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
adel-jj ja tyky brecim u vseho i u reklamy :slight_smile: :wink:
No tak noce u nas uz nekomentuju,v noci na me vola mamiiiiiiii pojd,pojd.A mliko,mliko :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
ani..no u nas je to stejne ale uz jsem rekla ze mu nedam ani hlt..uz je dost velky aby chlpal cele noce

holky soutezime v kinder cokolade pokud chcete poslete nam hlasek..je to bohuzel pres sms ktera stoji 3kc..ja bych hlasovala ale jde jedna denne
http://www.kindercokolada.cz/cz/soutezni-galerie/strana-8/
13. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky

no zima je nechutná, počasí je jak v dubnu, chvíli prší, cvíli slunko :confused: akorát teplota jak v listopadu :grinning: blázinec

No s tím vyjadřováním to mám stejně, vůbec mi to nemyslí, někdy řeknu takovou hovadinu, že až divím, co ze mě padá :grinning: takže já bych fakt po 5.letech doma byla trochu debílek :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Tak já naštěstí období řvaní u všeho už nemám, to bylo jen v těhu :grinning: To jsem brečela i z toho, že je na podkroví strašný vedro a nemám se kam ukrýt před tím vedrem :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahpjky mám chvilenku tak jdu pozdravit....u nás dnes docela pohoda, za to včera to stálo za TO:angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Janička včera měla zlobi den, skálala bráchovi u hlavy, když ví že to nesmí a dělala taky všechny možný hovadiny a naschváli, chuďa dostala taky na jednu plácačku na prcku, pak chtěla jít pořád za babičkou, pže to je její utočiště, když se maminka zlobí a já jsem jí tam nechtěl pustit, pže mě to štve jak tam vždycky letí aby jí babička utěšila.... no a tak taky řvala "maminko ne, to ne"a "babinka babinka"...tak jsem to taky obrečela...ale dnes už je dobře pohodička

no je to tím, že se doma nudí, ráno byla venku jen chvilenku se psem a ted šly s babičkou na chvíli ven, ale ten vítr je protivnej, já s Vládíkem nikam ani dnes nejdu, je zima...

zítra jdeme k Mudrovi na kontrolu...

Jé ty noci Vám nezávidím, my máme ted klidek, kupodivu i s Vládíkem, ten v noci zamrčí, tak ho vyndám z košíku a dám mu prso a spím dál pak se vzbudím za hodinu, vidím, že ten spokojeně chrní na mé koze tak hp šupnu zase do koše, pap zatím 2-3x za noc tak to fak jde.... Janina je bud ve své postýlce nebo cestuje po naší, ale už aspoň neskáče po hlavě a nekope jako dřív, lehne a spí..... v noci chce jen sundat počuranou látkovou plinku, tak sundáme a spíme dál, ráno vstává v 7...já jsem ted docela KO, takže se snažím chodit spát kolem 21h tak jsem i vyspaná....

Hani já musím naplánovat nějaký aktivity, hlavně pro Janinu, pže by mě z ní hráblo jak je doma tak jí to fakt nebaví, jinak už jsem psala, po porodu jsem fakt fit, mimo toho, že mě bolí záda z toho jak ty 2 furt tahám a poponáším a sem tam ze mě jdou ještě nějaký očistky, tak ani nevím, že jsem rodila mám i chuť na sexík, ale je ještě brzy, tak počkáme ještě aspoň 14 dní.... :grinning: :sunglasses: spíš se bojím, abych něco neuspěchala vuči Vládíkovi, aby něco někde nechytl mezi dětma, je přeci jen ještě malinkatej....

jak vypadá, když se nechytne očko proti TBC???? no on mi to dr. zítra řekne, JAnina měla takovej stroupek a v tom ten hnis, Vládík nemá nic, asi bude muset pak na přeočkování :frowning2:

Ade tam se musím zaregistrovat??? jinak mi to píše že nemám přístup...
13. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.