• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Teda holky u nas chumeli jak blazen :frowning2: :confused: Sice s destem ale vlocky jsou poradny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoooooj

Sněžííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!! :rolling_eyes: :angry:

Tak a už máme po ptákách :unamused: :angry: :confounded:
13. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Tak u nás ještě nesněží
13. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
ale je to mazec
13. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Taky takovehle pliskanice nemusim-ale nic s tim nenadelam tak se nejak nerozciluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavne ze doma je teplicko a to jsem spokojena :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
jo Ani a jaký máte topení, když nemáte v obci plyn???
13. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
mame na tuha paliva-uhli+drevo :wink:
13. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Jj taky nemáme plyn.Taky máme na tuhá paliva,ale topíme dřevem nebo briketama :grinning: holky tak nevím.Máme tady postavený lešení na renovaci střechy ale jak to tak vidím tak zas může pán přijet a lešení si složit a přijet na jaře :sweat_smile: ach jo :frowning2:
13. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
No to je teda gol, že sněží i u Aničky :fearful: U nás padaly nějaký omrzlý krupky, taky paráda, dnes jsme teda byli venku i my málo :grinning: fakt nevlídno!!!!!!

Jani, tak to u vás je celkem pohodka, až na ten včerejšek..ale jinak to zvládáte kráásně :dizzy_face: :dizzy_face:
Daník neměl žádný stroupek, natož hnis!!!měl jen červený pupínek, jaokoby ho štípl komář třeba.Prostě tam musí být známka nějaké reakce, jestli tam nic nevidíš, tak je to asi blbý :pensive:
13. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Miso-jj chumelenice jako blazen-Stepa uz chtel tahat boby :grinning: :grinning: A ptal se jestli mame vubec rukavice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Ted jsem je dala do postele ale delaji si ze me srandu a blbnou tam :confounded: :angry: :angry: :angry:
13. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
jj, Peti, vy máte rodinnej barák, tam si to dovesdu představit, ale u Aniny v bytovce jsem nevěděla jak to funguje, zda Zdenda chodí přikládat, tebo jak???
Nic loučím se pro dnešek, za chvilku dojde promrzlej taťka z práce, tak mu pujdu nachystat vanu a veču...děti jsou vykoupaný nakrmený a v posteli i když v případě Janiny to určo nebude trvalý, jen co dojde M tak bude venku :grinning:
13. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
tak dneska si malej vymrčel koupání u babičky a babička ho musela umýt :sweat_smile: no ted jsme do sebe nasoukali rohlíky s vysočinou a já to dorážím kukuřicí. :grinning: Ale na spaní teda vůbec nevypadá tak to vidím asi tak až po ordinaci :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
No a u nas uz se spinka :wink:
Ondra v pokojicku a Stepanek vedle me na gauci :dizzy_face: Hlavne ze musel vylezt z postele :slight_smile: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Aničko ty máš poslušný děti :slight_smile: taky bych chtěla jednou zažít aby šel sám spát a usnul :confounded:
13. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
No poslusny bych zrovna nerekla :wink:
Proste uz je vecer tak mazou chrapat-milackove.At mam alespon vecer trochu klidu :slight_smile: :wink:
13. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
no ale jdou samy spát.Kdežto u nás prostě u usínání musím asistovat já,a jako fakt mě to kolikrát nebaví :confounded:
13. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
ale to vis ze s Ondrou to neni jenom tak :wink: Taky 2-3x vyleze z postele.Ale zazenu ho zpatky za pak uz usne.Ale jako pres den u nej taky musim byt.A Tobe Pata alespon spi v noci-to ja zase neznam-asi na to pujdu tvrde a nebude dostavat mliko-je uz dost velkej aby spal celou noc :wink: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Aničko ono to s tim spaním u nás taky není tak valný.Sice usne třeba hned nebo i tam sedím hodinu a držím za ruku.ALe v noci to je kručení třeba i 6x a to jako mlíko má před spaním a pak až ráno.V noci dávám čaj.A na mlíko v noci ho už učit nebudu.Taky to je boj.Si říkám kdy asi příjdou ty časy kdy mě v noci nebude volat a kdy se přestane tak šíleně vrtět :angry: No nic dokoukáme ordinačku a jdeme chrnět.Mám ho už tak akorát :angry:
13. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky holky,

tak dneska jsme si udelali vylet tramvajkou na andela za kamoskou a sli jsme na obed do pizzerky :wink: ..a pak cestou zpatky se zastavili v tescu a trochu se provetrali ..protoze mi nechtel celou dobu z kocarku, tak jsem ho pak nakonec vyhnala, ..aby si furt nevozil prd*l :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ze kocarek si taky musi odpocinout. :grinning: :sunglasses:

Miso, myckaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: ..ba ne :sweat_smile: ..a premejslite kam ji soupnete?? :confused: ..to by fakt byla skoda bejt bez ni :unamused:

Jani, ja to chapu, ze pro Janicku musis hledat zabavu ...a prave v tom te obdivuju, ze na to mas silu a myslenky. ..co ja si tak pamatuju na dobu kdy byl risa malej, tak vim, ze jsem nedokazala zorganizovat asi tak pul roku vubec nic. :sweat_smile: ...ale ono ta asi fakt jinak nejde a proste se clovek dane situaci vzdycky prizpusobi. :wink:

Luco, tak to teda budu po novem roce drzet palecky ..to urcite das. :dizzy_face: :wink: ...a s mamkou taky, aby reoperace dopadla dobre. :slight_smile:

jo jinak vcera risa usnul az po pul devate (na to ze celej den nespal jsem myslela ze vytuhne driv :unamused: ) ..a jeste si me prave vyzadal do pokoje, takze faaaakt super. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
jinak holky, teda to davani mlika nebo cajicku v noci vam teda nezavidim. :rolling_eyes: ..jsem rada, ze risa nic takovyho nevyzaduje. ..jen kdyz je nemocnej a probudi se, tak dostane napit, ale jinak nastesti nic takoveho a vydrzi az do rana. :sunglasses:
13. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Hani, jo myčka bude v ložnici :grinning: ne..našli jsme myčku, která může stát na lince jako např.myčka, ale je malá na všechno nádobí a přitom veliká, aby byla na lince, takže jedině v kuch.skříňce, co je dřez, ta je nevyužitá..ale stojí 12 tis. :confounded: takže možná časem, teď na ní nejsou finance.

Mě se Dan taky budí na mlíko, většinou kolem 04-05, někdy i dříve :angry: a taky mě to sejří, ale nevím jak to odnaučit, by mi řval dokud bych to nešla udělat :pensive: Ale už mi to vůbec nevadí, mlíko mám hotový během chvilky, přebalím a spíme dál, zabere to tak 5-7 min.času a chrníme...
13. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky, tak mi dneska měli docela fajn den, až na to hnus fialový počasí, brrrrrrr. Ráno jsme byli s Ondrulou cvičit, a odpolko jsme měli srazík s dětičkama. Tak že nám to docela rychle uteklo :slight_smile: A Ondrula šel poslušně spinkat v osm hodin, já alespoň stihla uklidit celý dům.
13. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Miso, tak za takovou palku jsme ted koupili mycku taky :zipper_mouth: ..ale vychytali jsme splatku bez navyseni ...opravu 10x zaplatime 10% a diky zaokrouhleni zaplatime snad i o cca 5kc min nez kdybychom to platili rovnou. :wink: :sunglasses: :grinning:
..jezisiiii, jeste prebalovat, tak to by neprezil ani risa. :astonished: :sweat_smile: :grinning:

luco, jeee, ja te tu chci, potrebuju uklidit jen jeden pokoj. :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Hani, musela jsem, páč zítra dorazí návštěva, tak aby mě nepomluvili. Mě to tak nebaví, tak že bych moc nepomohla :grinning: :grinning: Dokonce uvažuju o uklidovce na velký úklid před vánocema :grinning:
13. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz po 5hod-me uz asi slehne :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-jeeeee to jsem vubec nepostrehla s myckou,super vec,jsem rada ze ji mam :slight_smile: :wink: :wink: Tak hned jak budou korunky tak do toho urcite jdete :slight_smile: :wink:
Hani-ja taky posledni dobou Ondru ptrebaluju v noci,uz nekolikrat byl prochcajdenej tak i prevlikam.Dnes to bylo o mnoho lepsi-ale zase ten kasel.Uz ale vykaslava tak snad bude lepe :wink:
Skoda jen ze jsme malo venku a neni unavenej :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
ahojky holky, tak u nas budicek v 7:40 :sunglasses:
..a pred chvili mi prisla smska, ze se uvolnilo na zitra plavco ..konecne ...potrebuju nahradit 2 hodky ..a furt byly deti zdravy, ze se nikdo neodhlasil, tak ted konecne ..preci jen tohle pocasi udelalo asi svoje. :unamused: ...tak snad risa bude zdravej, abychom zvladli chodit na plavco i s nahradama a neomarodili to :confused: :wink: :sunglasses:

holky a to se vam kluci pri tom nocnim prebalovani neproberou ...a vy? ..jako ze zase v poho vsichni usnete..?? :confused: :confused:

Ani, risa je taky min unavenej, jak jsme vic doma nez venku a nebo je na kocaru :frowning2: ...predevcirem prave neusnul vubec a vcera jsem ho prekecavala az do ctyr ...uz jsem to malem vzdala ale nakonec zabral. :wink:
14. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
nekdy usnu hned a nekdy mi to trva no :frowning2: :frowning2: Ondra vetsinou usina uz pri prebalovani :wink: :slight_smile:
Hani-jeste ve ctyri jo? :confused: :confused: To uz bych ho spat nedala vubec pac by sel spat o pulnoci :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: Tak on Ti Risa chodi spat pozdeji tak asi i dele vstava-i kdyz Ondra kdyz pretahne tak stejne kolem te 7hod vstane.Ale to je slusny oproti dnesku teda :confounded: :confounded:
14. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Teda u na opet chumeli jak blazen.Ted bez deste-a je teda fakt pekna kosa :confounded: :confounded:
14. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahopjky u nás je celej den hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:a hrozně fučí, ale co Vám budu vykládat u Vás to není lepší

dopolko jsme měli jít s Vládíkem k Mudrovi na kontrolu, byli jsme objednáni na 11,10 v tom fičáku jsem dorazila 11,18 k mudrovi a on zamčenou branku a telefon nezvedal, tak jsem šla zase domu, asi na nás zapomněl :sweat_smile: :zipper_mouth:

Začínáme 3 týden a tak nevím nevím, jestli nám nezačíná i rustový sprutík, pže od noci je furt jen u prsa... chudáček ted teprve usnul za celej den, teda on spal ale jen na mých měkoučých teplých polštářcích :sweat_smile: , jak jsem se odsunula z postele nebo ho odložila do košíku, tak byl vzhuru...

Snažila jsem se ho přemluvit k šátku a taky se to neujalo, jen jediný co se ujalo je takový domácí nosítko, co jsme s ním s JAninou chodili ven ted , když už byla velká

něco takového...http://haipa-daipa.com/media/gallery/2009-Jul/Adam_ve_vaku_II_midsz.jpg
s JAninou jsme ho používali jako na sezení....http://haipa-daipa.com/media/gallery/2009-Sep/baby_vak_Haipa-daipa_bio_3.jpg

tak asi spíchnu ještě jedno nosítko, menší zimní, abychom mohli doma fungovat, pže chuďa JAnina mě dnes vidí akorát furt v posteli s Vládíkem na prsu a asi jí to moc nebaví...
14. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahojky

no venku je fakt nechutně :rolling_eyes: zrovna je venku s babí a začalo pršet, nezávidím jim :grinning: :grinning: my tu dnes měli dva kámoše z koníka z jiné diskuze...

Ani, věřím, že myčka je supr, ale ta volně stojící je mnohme menší, než máte vy a ani hrnce se do ní nevejdou, byla by jen na talíře a hrnky, tak nevím, má-li to cenu?? :fearful: :fearful:

Hani, super vychytávka s tou myčkou.My máme takhle bez navýšení nábytek do ložnice a skříň v předsíni, od GE na 6 splátek, taky paráda!!!!!

Jani, krásný nosítko, tak alespoň, že se tohle Vláďovi líbí :dizzy_face: S Dr.teda blbý :confounded: ale tak jste se prošli, no :sweat_smile:
14. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.