• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jo Míšo prošli, šla jsem jen s Vládíkem Janina byla doma s babičkou, takže jsem se s kočárkem prakticky proběhla :grinning: a Janina z toho nic neměla

já si ted na domku budu těžko zvykat, že jsem bez myčky, no ale časem všechno bude i myčka... já si ted budu zvykat na spoustu jiných věcí, jako že si koupím velkej hrnec a budu zehřívat teplou vodu na kamnech, když už v nich budu celej den fairovat, tak ať zbytečně ještě netočím kotel na teplou vodu a podobně :grinning: :grinning: :grinning: , no se vrátím o pár desítek let zpět:grinning:...jen ten internet snad bude naznačovat moderní domácnost, jak znám taťku, jemu je jedno, že má špinavý fusekle , že není pračka, ale internet bude v 1. řadě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak nosítko je hotovo, Vládík ještě spí, asi ne už na dlouho, neboť ho JAnina opět pusinkuje a machlá :grinning: , tak jestli se mu bude zamlouvat, tak pujdem ještě večer naproti taťkovi, je to dnes nějaký dlouhá, taťka přijde ještě až za 2h

no tak už ho vzbudila ho přilehne vzbudí a pak mu říká"nepač bácho".... no je to moje ňoumelínka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Tak holky a me snad picne-opravdu :frowning2:
Dopoledne se Ondrasek vzbudil a strasne brecel,rikal porad au,au no a tak jsem mu celej den koukala na ucho a samo ze mu z nej tece-prasklo mu str.ucho prave :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Me uz rani mrtvice opravdu :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
14. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
ahojky
tak ja mela dneska rozletane..
byla jsem u kamosky a pak a pak nakupovat apc mlada mela 20..
petan uz spinka a jdu hodit nohy na stul :grinning:

ani..no kurna to je pech s tim ouskem :cry:
14. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Adel-jj uz jsem na mrtvici.Chudera malickej :frowning2: :fearful: Tolik zkousi s tema ouskama :wink:
14. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Sakrys-ujel mi smajlik :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
No nic jdu spat-mam toho dost-dobrou noc :slight_smile: :wink: :wink:
14. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Anicko :frowning2: :frowning2: ..tak to je fakt sileny. ...nastala prvni zima po lete a uz to zase zacina :frowning2: :frowning2: ..a to uz to melo bejt prece dobry :astonished: :frowning2: ...Ondrulka milacek malinkej tak at je to brzo dobry a uz se to neopakuje.

...jinak dnes fakt i v pze fujavice ...ze jsem i risovi soupla rukavicky z lonska protoze mel uplne ledovy ruce :confused: ...a pres nohy na kocarku soupla deku. ...no jsem si teda pripadala jako zla matka, kdyz kolem jezdily maminy s kocarky, kde mely nejen deku ale i nanoznik a risa nebyl prikrytej, tak jsem mu ji taky vytahla. :wink: ...a byli jsme dnes na plavcu a risovi se dnes fakt libilo, furt si vejskal a i se v poho potapel a usmival se. ...tak jsem mela radost. :dizzy_face: :wink: ..tak snad se mu to zase zacina libit i s potapenim :confused: :sunglasses:

Miso, no ja si mycku porizuju prave kvuli hrncum. :unamused: ...kdyby byly jen talire a sklenicky, tak mi to tak nevadi ...ale vadej mi pribory, misy a hlavne hrnce. ...takze asi podle toho bych do ty mycky sla. ...aneb do maly, kam bych nedala hrnec ...tak bych byla asi naprdla. :pensive: :unamused: ..ale ty to muzes mit jinak :wink:

jani, jojo ...takhle by to bylo i u nas. :wink: ...muzeme byt kdekoli jak neandrtalci v jeskyni ale hlavne tam musi bejt net a televize ..jinak by to radek neprezil.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ani, no co na tohle už říct :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to není už možný tohle!!!!!Jsem zvědavá, co Ti řekne Dr :pensive:

Hani, no právě, že mě to taky nevyhovuje, že by se tam hrnce nevešly :frowning2: Tak nevím, jak to řešit...asi fakt tak, že prostě myčku pořídíme za xy let :grinning: až do nové kuchyně, až se tahle rozpadne...a že to asi nebude dlouho, ty dvířka za ty 4 roky nahoře, už jsou celkem jetý :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes to dělaj na pár let, aby si to člověk musel koupit za chvíli znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, no to se teda vrátíš o několit let zpět :grinning: ale svým způsobem to bude romantika :dizzy_face: já dnes taky topila celý den v kamnech na dřevo, dokonce jsme kvůli tomu vstávala už ve 3 ráno a zatápěla, pže už v kamnech byl jen zbytek žhavíků z večera :grinning: Takže jse se dnes taky cítila, jak na vesnici před 80.lety :grinning: :grinning: :grinning: A celý den jsem jen kontrolovala a přikládala, aby bylo teplo..z toho dřeva je prostě teplo jiný, než z radiátorů :slight_smile: ale zítra na to peču, zase tak romantická nejsem :grinning: :grinning: to jen dnes, když jsme tu měli ty kamarády :wink:
14. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Miso, no to mi nerikej ze ta kuchyn nic nevydrzi..?? :confused: ...az si budem porizovat kuchyn my, tak to budem mit na doziti, tak jestli se rozpadne, tak jim ji hodim na hlavu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jestli bude komu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsem doma a bez ATB :slight_smile: :wink: Tak jsem rada-zitra jdeme jeeste jednou na kontrolu ale pediatr.rekla ze zadny ATB nebude a dala mu nejaskou meducku.Tak snad to bude diobry :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky

Haní, tak jestli chceš pořádnou kuchyň, tak si jí nechej udělat na míru od truhláře, ta vydrží, ale budeš v tom min.za 150 tis. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak jako není to nic hroznýho, ale různě se to odchlípává z vlhka, regály uvnitře jsou takový hnusný, poškrábaný z kastrolů, jako určitě 20 let to nevydrží!!!!Bych řekla tak těch 10..

Ani, tak to jsem ráda, že ATb nee, snad to bude dobrý...to je pech tohle, viď??!! :cry: :cry: :cry:
15. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Miso-jj stoji to za prd a to jeste sedime doma jak trosecnici-pze nechci nic riskovat.To je vopruz :confounded: :confounded:
15. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, jeee, tak to je dobre, ze atb ne ...to teda dr. uznala, ze to neni nic strasnyho ...teda i kdyz prdly ucho mi samo o sobe prijde dost strasny :rolling_eyes: ..a Ondrulkovi je jinak jak?? ..je v poho? :confused:

Miso, no tak 150 fakt nedame ani nahodou. ..za prve neni z ceho a za druhe mi to prijde teda lito za kus dreva davat takovou palku. :sweat_smile: :zipper_mouth: :unamused:

..tak dneska jsme jeli na nahradu plavca ...byla od 9 hod. ..s tim ze risa dnes prekonaval rekordy ve spani a v 8 jsem ho musela probudit ...a pak se asi vsichni v pze rozhodli, ze ve snehu radeji vyrazej na letnich pneu nez aby se cpali mhd. ..takze vsude byly zacpy. ...a nakonec na parkovisti u plavca nebylo misto ...takze jsem ho musela hledat v okolnich ulicich ...takze jsme zaparkovali v 9:10 a ja prekonala rychlost svetla a v 9:15 jsme uz byli s risou v bazenu prevleceny, osprseny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no prisli jsme o ctvrt hodky plavca ale aspon neco jsme stihli. :wink: ...priste uz budem bydlet v kobylisich, tak nebudu jezdit pres celou prahu jako ted.
15. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Hani-jj docela rozumna dr. :wink: Ondra uz je uplne v pohode-to jenom nez mu to rupne pak se mu strasne ulevi a je to dobry,nema ani horecku-proste nic.Jen prujem a to je k zanetu ucha normalni+ je zahlenenej :frowning2: Nechala jsem v lekarne 417kc a myslela jsem ze me slehne :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
Ondra uz spi tak doufam bude chvilku klid :slight_smile: :wink: :wink:
15. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
hani-tak to jses dobry ze jsi vse stihla :wink: Za 5 min v bazenu to je super :wink:
Miso-jeste k te mycce-tak ja bych se asi kvuli talirum mozna na malou mycku vyprdla :frowning2: Hlavni je cerne nadobi jaK se rika :wink: :wink: :wink:
15. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Ani, jojo to je rozumna :wink: ..nez mu atb zatezovat organismus. ..a dobry je, ze je i bez teplotek. :sunglasses:
no tak to je palka :rolling_eyes: ..tak hlavne aby to k necemu bylo :wink: ..a nebyly to jen vyhozeny penize za nejaky farmaceuticky blafy :confused: :unamused:

jinak risa nam dnes zase pres den nechtel spat. :rolling_eyes: ...takze ho jde radek uspavat o hodku driv ..no jsem zvedava, kdy zabere. :confused:
15. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Ani, no jsem si pripada jak motorova mys. :grinning: ...s risou jsem od auta bezela a pak jsem to fakt z nas vsechno uplne strhala ..a udelala velkou kouli kterou hodila do skrinky. :grinning: :grinning: ..normalne mame na prevlikani ctvrt hodky a bejva to tak akorat. :sweat_smile: ..jak je videt, tak je to zbytecne moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sunglasses:
15. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Ondra taky dens vubec nespal tak usnul u mlika ani ho nevypil :wink: Ani jinak nevecerel tak jsem zvedava kdy na nej prijde hlad :confounded: :grinning: :grinning:
Stepa ted vytuhnul vedle me na gauci a chrape jak baryk-jouda :slight_smile:
JJ 15 min je zbytecny luxus-jen dej zlepsovak at to trosku krouhnou :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
tak risa taky moc nevecerel, zato ho furt od vedle slysim, jak si povida a radek uz mi podal lahvicku na nasup :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a to mel 270vody+9 ..a ted jsem mu teda dodelala jeste 120+4 ...zrout jeden. :grinning:

to se Stepovi na tom gauci nejak dobre spi ne?? ..to snda vcera nebo predevcirem tam vytuh taky ..?? :sweat_smile: ..mu odstehujte gauc do pokojicka, kdyz se mu na nem tak hezky spi. :grinning: :grinning: :sunglasses:
....myslim, ze by zlepsovak asi neprosel. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Hani-Stepa vytuhne kdekoli a kdykoli :grinning: Usnul uz na schodech,venku pod jabloni,prede dverma na zachod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: atd.
15. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
No tak to jeda Risa opravdu zrout :confused: Ja jsem rada kdyz mi Ondra vypije 230ml a to se mu povedlo jeste jen asi 2x :grinning: :wink: :slight_smile: :wink:
15. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak to je teda borec. :grinning: :grinning: ...jste nekdo trunil na zachode, chudaka ho tam nechteli pustit ...az tam usnul, joooo?? :grinning: :grinning: :grinning:
..no on zase rano vypije malo ...kdyz da 150 tak je to hodne. ..i kdyz dneska to bylo jiny, ze jsem mu piti soupla rano hned do postylky po probuzeni a vyznul 200 a asi by i dal vic. ..ale ja mu rano obvykle davam mliko az kdyz ho prevliknu, tak to uz mu tolik nejede, kdyz uz si chce hrat. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
jo a taky nedlabe uz hooodne dlouho zadny kase. ...takze to asi dohani na mliku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
15. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Tak me vypije mleko tak jeste v noci a rano zu vubec ne.Ma ho vlastne jen na spani :wink:
Ne,ne babicky drbala zachod a on si vzal chleba a zacal se povalovat po zemi az tam usnul :grinning: A ja byla v pokoji a rikam si ty vado co to tady tak strasne chrape-juknu do chodby a bylo jasno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky! Jak se máte všechny? U nás teď děs a hrůza, jak nám dělají to zateplení, tak je tady strašnej kravál a dneska to přivrtávali do zdi, takže nebyla vůbec šance, že by holky po obědě usnuly :angry: měly jsme tu ještě kámošku s holčičkou, tak jsme všechny děti po obědě šuply do kočáru a jely se vyspat do Globusu, protože venku se nám teda courat nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: kupodivu tam holky vydržely chrupat skoro dvě hoďky, my jsme si mezitím nakoupily a daly kafčo a zákuseček, takže nakonec super :dizzy_face: jen doufám, že to rychle dodělají, aby si holky neodvykly usínat doma v postýlce :unamused:

Aničko, koukám, že máte zase trable s ouškem, tak ať je to co nejdřív v pořádku, chuďátko Ondrášek! :frowning2:

Hani, tak to klobouk dolů, jak jste to rychle s Ríšou na plavču zvládli, mně přijde, že nám teď pomalu trvá oblíkání a vyslíkání dýl než samotná vycházka. Chjo, tohle na zimě nesnáším:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, to musí být romantika zatápět v kamínkách, i když ve 3 ráno bych teda radši otočila kohoutkem u radiátoru:grinning:

My mlíčko pijem už jen večer před spaním a nebo někdy k snídani s rohlíkem a marmoškou, nebo na sváču s loupáčkem, kašičky jsme jedly snad jen do roka :sweat_smile: chci dávat holkám Sunar ještě přes zimu a pak je postupně naučit na plnotučký kravský, tak uvidíme, jak jim zachutná :wink:

Jinak se nám trošinku začíná u Aničky dařit s nočníkem, ale bojím se, abych to nezakřikla, sama si ještě neřekne, ale pořád se jí ptám, a občas řekne jo, sedne si a vyčůrá se :dizzy_face: Lídě je to šumafuk, čůrá do tepláků o 106 a pak akorát řve "moký nohy", tak snad to od Aničky brzo odkouká. Koupila jsem na MMB od paní desatery tepláky a každej den je komplet peru, ale nějak se to naučit holt musíme :rolling_eyes:
15. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Bré ráno tak máme za sebou první hororovou noc, stále to přikládám tomu 3 tímu týdnu.... a taky prdíkum.

Včera jsme byli v Prostějově, podepsali všechny poslední papíry a už se jen přepíše domeček na katastru, pán si sbalí věci a je náš. Vládík celou cestu tam i zpět krásně prospal, ale papal jednou za 4h tak se to doma odpoledne snažřil dohnat, pak ho večer bolelo bříško. Janina tu skákala jako jojo do22h, nevím, kde vzala tolik energie, když za celý den spala , jen pul hodiny v autě. Vládík plakal prdíkama do půlnoci a od pulnoci sice spal, ale jedl každou hodinu a pul, takže jsem docela KO....ted jsem si dala aspoň teplý kakajíčko, je mi zima z nevyspání a s Janinou jsme se nasnídaly, ta už je vzhuru od 6,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Dnes peru ložní, pujčila jsem si klíče od sušárny mám taky už hromadu svlečenou na podlaze, ještě stáhnout prostěradla...

jdu vás dočíst a pustit se do práce

babička jde dnes na sraz ze základky, takže se bude určo celý den šlechtit a vylepšovat, aby vypadala dobře, my sJaninou budem chodit do sklepa věšet prádlo, tak mě čeká dnes docela zápřah, ještě že má taťka jen do 14h...
16. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
:slight_smile: Ahoj holky-tak u nas budicek pred 6hod. :unamused:
Ale uz mame nacvicenou logopedii,odsato a nakapano do nosu,danou meducinu,kluci jsou po snidani-Ondra i zdarne posr... a prebalenej.Ma porad prujem-asi budu muset neco na to koupit.Dokonce se i v noci vzbudil ze kakal :confounded: :confounded:
Jani-je ja mam nastesti prevleceno tak jsem rada.S Janickou veset pradlo musi byt super :slight_smile: :wink:
Ja za chvilku vezu Stepu do skolky a s Ondrou na ORL na kontrolu-tak doufam ze bez ATB zustanem :wink: :confused:
16. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky :wink: u nás noc v poho, až na taťku, kterej se vrátil ze spářky v 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, tak hodně zdaru při věšení prádla! Já jsem holky taky tento týden vzala poprvé do sušárny, jinak věším když spí, a byl to teda zážitek. Hned udělaly trapas :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla tam sousedka, taková zapšklá, s nikým se nebaví, a holky když jsme odcházely, tak řekly "čau bábo", no ve mně strašně hrklo, chvilku jsem nevěděla, co na to říct, až pak se mně rozsvítilo, holky totiž říkají "bábo" místo prádlo, takže se loučily s prádlem, a ne se sousedkou, uf! :grinning: tak jsem jí to vysvětlila a hned se začla strašně smát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak teda pomáhaly, ale sbírala jsem kolíčky i prádlo po zemi, no, radši už zase věším bez nich :wink: jinak super, že se vám bydlení v domečku zase o něco přiblížilo!

Ani, držíme palce na tu kontrolu, ať je to dobrý! :wink:
16. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Tak jsme doma z ORL a bez ATB-krasne se to pry hoji.Tak jsem rada :wink:
Na prujem jsme dostali sirup-ale bude az oodpol.
Ted jsem ho uspala a jdu umyt koupelnu a najist se-mam hlad jak vlk :wink: :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
tak 2 mega pračky pověšený, Vládík se ted najedl a snad na chvíli usnul a Janina tu dělá lumpiny...s babi jsme se jako vždy pohádaly, já jsem zase nejhorší matka, co řve jenom na Janinu (no šlápla Vláďovi vedle hlavy do lehátka, tak jsem holt trochu vyjela) a Vladimír plakal pře mel prdíka a udělal velkej pos*r... tak už jsem zase ta nejhorší co to nezvládá.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ještě mě zase psycho breky vydírá, že jí Vladimíra nechci pujčit...
ach jo..ona mi vyčte, když JAninu hlídá, že nám semo tamo uvaří a když po ní nic nechci a děláme si po svým, jak nám to možnosti dovolí, tak mi zase nadá že jí nechci pujčit Vladimíra...já se fakt z té matky po*eru, to je furt něco...
16. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.