• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
teda vy budete krasneeeeeeeeeeeee
a me se moc libi ten treti,ale nemam na to vlasy..nasa mlada vyhrala na plese poukaz do kadernictvi a jdu v patek tak si necham udelat to prvni jako strih a barvu asi necham pac ta neni v cene :angry:
11. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
Holky, koupem, tak jenom odbíhám vyřídit zprávu od Lucky - Dol :frowning2:

"Psala jsem na MK, že Kubík v PO zvracel a měl průjem. Tak se to nezpepšilo a od rána jsme na JIPce. Je chudáček na kapačkách, elektrody na tělíčku a nohy, ruce přivázaný k posteli. Když mu to dělali, tak mě poslali až na chodbu před odd. Tak pozdrav holky, hlavně prcci ať jsou zdraví a pak se ohlásíme." :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojky maminy.Tak zase nakukuju.Dnes jsem nějaká unavená,nějak mě ta odpolední zmohla. :unamused: No jinak tak nějak bojujeme z bacilama a tak nějak se nás to ještě drží.Sněhu je tu jak na horách,kalamity se taky dělaj no hnus a pořád sněží a sněží.Nějak mi ta zima už leze na mozek.
Jééé tak že vzkazuju Dol že na ně moc myslím a držím jim palečky at jsou brzo v pořádku a doma.Chuděra.Moc na ně myslím.
11. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
No holky bacha na to, zase to řádí..přesně tohle, co má Kubča od Lucky měl a má stále kámošky kluk, minulý čtvrtek na JIp pak norm.pokoj a 3.den šli domů, zítra je to týden a dnes mi psala, že včera opět poblindil celou kuchyň a má teplotu a další kámošky kluk má průjem...takže 2.vlna a je mnohem horší, než ta jednodenní v prosinci :frowning2: :frowning2:

Moc na Kubíčka myslíme, určitě už zítra na JIp nebude a bude s maminkou :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
jjEEEEEEEEEEEEEE Kristi vzkaz Lucce ze na ni strasne moc myslim.bobecek malickej.Ono jde o to aby nebyl dehydrovanej chudinka malicka :frowning2: :frowning2: :frowning2: Taky si myslim ze ji ho co nejdriv daji k sobe-bobecek :confounded: :confused: :confused:
11. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
jezis chudatka..tak snad nas nic nepostihne...u nas je zavrena cesta bych se ani k dr.nedostala. :frowning2:
11. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Holky tak ja jdu zehlit-tatka uspava a ja se na to jdu vrhnout :wink:
11. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak máme koťátka v postýlkách, tak jdu na skok za váma, ještě musím žehlit :wink:

Katko, tak to jste měli fakt kliku s Gabčou, že mu srdíčko odoperovali, uvidíš, že to dopadne dobře i s Danielkem, třeba mu pomůžou ty solný jeskyně :wink: Cvikov mi něco říká, ale nevím, kde to je :sweat_smile:

Peti, Míšo, Aničko, Adel, pozdravy vyřídím, ještě Lucce písnu. Snad už zítra přijdou lepší zprávy, je to hrozný, když prďátka musí takhle trpět :frowning2: před Vánocema takhle skončila holčička od kámošky, ta navíc ještě měla křeče a byla v bezvědomí, ale naštěstí nemá žádný následky :pensive:
11. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
jejda to je mi líto malého Lucinko .. chudáček malý, já nevím proč ty dětičky musí být tak nemocné pořád .. :frowning2: hlavně aby to bylo dobré , no ještě toto chytit a je to v pr....li
11. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak jsem uspala tygra a já asi půjdu taky.Martin má noční tak co tady budu dělat sama že? :grinning:
No já doufám že my už nic jinýhon nechytneme páč jako tohle mě bohatě stačí.Hnus rýma,kašel a horečky a ten zbytek.Skolilo to i Martina a já měla po sakra dlouhý době i horečky takže doufám že vše ostatní se nám obloukem vyhne.
Nechce se mi zítra do práce a v pátek až do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: a v sobotu na ráno ach jo.Njn penízky potřebuju tak to musím vydržet. :unamused:
11. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Peti, stejně máš můj obdiv, že zvládáš Patrička a ještě práci na směny, já bych to teda nedala :wink:

Tak jsme si ještě s Luckou psaly, děkuje, že na ně myslíte, je z toho všeho chuděra hotová, prý Kubíček pořád pláče, jak musí ležet přivázanej na zádech, a navíc se tam k nim nechová pěkně personál, chjo, už aby je pustili domů. Ale Lucka je u Kubíčka, tak aspoň že tak :fearful:

Tak jdu sebrat do sušárny prádlo, snad nikoho na chodbě nepotkám, protože jsme popíjeli vínko a trošinku jsem se picla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
ja to dobre znam..petrik byl tak uvazany na jipce kdyz byl na te operaci..ale ted uz jsou ditka velke a nechteji tam bejt :frowning2: uvazane..petrik nastesti se ve 2 mesicich moc nehybal a tak byl hodny a ani neplakal..ale ja brecela pokazde co jsem ho videla
11. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahojky holky

tak u nas se uspava. ...odpol jsme byli na plavcu a risa cely prevlikani projecel, jak uz chtel do bazenu. ....uz vedel kde je a furt ukazoval na dvere, kudy se chodi k bazenu ...a uklidnil se, az kdyz byl ve vode. ...zavislak. :sweat_smile:

kristi, teeeda. :frowning2: ..to musi bejt sileny ...hlavne jak ty deti chtej porad nekde lezt, ze musi bejt Kubicek privazanej. :fearful: :cry: ..tak hlavne aby to mel rychle v poradku a mohli brzo domu. ...moc Lucku pozdravuj. ...ze drzime s risankem palecky, at jsou brzo fit. :wink:

Ani, tak to musis pak dat foto, az budes mit melirka. :wink: :dizzy_face:

jinak dekujeme za pochvalu Risana. :wink: :sunglasses: ...byla jsem s kamaradkou v kavarne "na houpacim koni" ...jsem byla uplne prekvapena, jak krasne si risa sam vyresil to klouzani na skluzavce. ...kdyz jsem ho nechala klouzat po prdeli, tak jsem ho musela furt drzet, aby se neprastil hlavou. ..a on si to takhle sam vymyslel. ...proste vi, ze kdyz ma treba slejzat z gauce, tak ma jit po nohach a skluzavka je taky dolu, tak se proste otocil. :wink: :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak jsem zpět :slight_smile: bylo super .-) ani se mi nechtělo domů :wink:

Ani, účesy super. Hlavně ty první tři, přičemž mi se nejvíce líbí ten první :wink: tak už se těším, až hodíš fotečku.

Míšo, ten tvůj taky dobrý, ta červená ti bude slušet.
11. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
Adel, jj, čím jsou ty děti starší, tím to pro ně musí být horší, když jsou omezený v pohybu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anička naštěstí uvázaná nebyla, ale měla po operaci ležet, tak jsem se ji snažila udržet vleže a taky se jí to nelíbilo.

Hani, tak to je Ríša fakt šikulka, že si tak sám poradil se skluzavkou, já jsem myslela, žes ho to tak naučila :wink: a s tím bazénem taky, já teda taky koukám, jak jsou holky chytrý a vnímavý, dneska jsme přišly z vycházky, převlíkala jsem Aničku a chyběla nám jedna papučka, tak jsem poslala pro ni Lidušku, prošla celej byt a nakonec ji fakt přinesla :dizzy_face: pak zas stahovaly mokrý prádlo ze sušáku, tak jsem jim řekla, ať ho dají zpátky, a holky ho navěšely na ty nožky, protože navrch na sušák nedošáhly :slight_smile: no a když někde něco seberou a řěnu jim, ať to dají zpátky, tak poslechnou, fakt už se s něma dá pěkně domluvit, občas žasnu, čemu všemu už rozumí :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak holky a jdu konečně na to žehlení, ale zas nakuknu :wink: :slight_smile:
11. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Teď si čtu o Kubíčkovi :frowning2: chuděra malá :frowning2: moc moc přeji brzké uzdravení.
11. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak ja valim do postele pac jsem k.o.pa pa a brou brou :pensive: :pensive: :pensive:
11. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Kris, máš recht, že jsou ti prcci čím dál chytřejší. Já to u Klárky taky pozoruji, že se s ní už daleko lépe dá domluvit než předtím. Jinak...mokré prádlo ten malej lump taky stahuje a pak ho nechce pustit z ruky a honím ji po celém bytě :angry: minule si pověsila na hlavu mou noční košilku a natřásala se před zrcadlem :grinning: taky se hrozně ráda balí do záclony :grinning:
11. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
kristi, tak to mas holky sikovny :dizzy_face: :dizzy_face: ..tak to risa tak sikovnej neni. ...kazdopadne, treba kdyz vysype kolicky a ja mu reknu at je da zpatky, tak da zpatky tak 2-3 a zase je vysype a utece. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jo a jak vam deti hezky mluvej, tak risa rika furt jen tatatatatatataaaaa ..a nene nene ....ale jinak vsechno je tata a nic jinyho. ..tak jsem zvedava, kdy zacne rozlisovat a taky toho vic rikat..? :confused: :wink: ...tak tyden zpatky obcas zacal rikat huuuu a toho ho hrozne rozesmiva. ...vzdy kdyz udela huuu, tak se zacne rezat. :grinning: ..ani nevim jak na to prisel a proc to dela, ale bavi ho to. :slight_smile:
11. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
Katty, máš určo pravdu v tom, že se člověku lehko mluví, když si to nezažil. Ale v případě, když jde o zdraví malé, troufám si říct, že bych udělala cokoliv...tudíž se i obětovala a strávila s ní v léčebně nebo zotavovně potřebnou dobu. Ale je to samože tvé rozhodnutí, ty musíš sama vědět, co je pro tvé děti nejlepší a nikdo ani dr tě nemůže k ničemu nutit. Moc ti přeji, aby vám ty solné jeskyně pomohli a malý byl zase zdravý a v pořádku.
11. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
Hani, musím na to video taky kouknout. Ještě jsem to nestihla :unamused:
11. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
Hani, dobrý :slight_smile: Ríša je pašák, že to tak bravurně zvládá :dizzy_face: to Klárka jezdí na klouzačce jen po zadečku. Tohle ji teda nenapadlo. Budu jí asi muset to video ukázat, ať se chytí za nos :grinning:
11. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ajo, no ja jsem vam to musela rict. ....furt tu koukate na nejaky stary klipy z roku raz-dva, tak jen, ze tam je i neco novyho. :grinning: :sunglasses:

no jinak ja jako mala jsem teda taky byla v lazni bez rodicu na ty dva mesice ..kdyz mi bylo 5. ...no a predtim jsem byla pulrok po nemocnicich. ..a to bylo za komousu ...tak vsude sama. ...teda musim rict, ze z toho zadny trauma nemam, ale mama rikala, ze jsem to hrozne orvala ..tak se o me hezky starali doktori a sestricky. :dizzy_face: ...jinak jsem byla predtim peknej mamanek, .tak to pro me musel bejt sok. ...takze ted je to fakt aspon dobry, ze jsou s detma i maminy. ...ale pokud neni v psychicky pohode mamina, tak myslim, ze dite to rychle vyciti a lecba pujde v nivec. :unamused:
11. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ajo, ja bych taky rada aby risa jezdil po zadnici :wink: ....tak bud rada, jak je Klarka sikovna. :dizzy_face: ....ale u nas se Risa o sebe hrozne boji. :sweat_smile: :grinning: ...a po zadku by se flaknul do hlavy, protoze by ho neudrzelo brisni svalstvo ..ktery nema. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
No vidíš, a mi by se zase líbilo, kdyby jezdila jako Ríša :slight_smile: to víš, že už se tam párkrát břinkla do hlavy...chvíle řevu a hurá zpátky do kuliček a na klouzačku :grinning:

Jinak máš taky pravdu v tom, že pokud není v pohodě mamina, nemůže být v pohodě ani to mimino :confounded: však to známe téměř všechny z našich poporodních depresích :confounded: teda alespoň já si to pamatuju dobře. Teď jsem v pohodě a Klárka taky. A v případě léčby to platí dvojnásob.
11. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ajo, no vem si, jak se mne bude blbe odnaucovat to jezdeni po brise ..vsechny deti po zadku a on jedinej sup a na bricho. :grinning: ..i kdyz ted jsem na nej byla pysna, jak si s tim hezky poradil. ...a kdyby mu nepodkluzovaly nohy jak lezl nahoru po schudkach, tak by to bylo uplne nejlepsi, protoze to bych mu nemusela stat za prdeli, ze upadne a nabije si kokos. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak chudinka ..dneska na plavcu mel den. ..teda po nem ...byl v herne a nez jsme odesli, tak ho nejdriv jeden klucina kousnul do ruky ..ze mel na prstenicku milimetrovej otisk do hloubky tri zoubku ...a asi 5 min na to ho jina holcina vytahala za vlasy. :zipper_mouth: :sweat_smile: ..a s tim jeho jecakem. ..to byla parada. :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 22:46  • Odpověz
Heh, tak to si Ríša teda v herničce užil :grinning: :confused: budeš ho muset Hani naučit nějakým chvatům :grinning: kluka bych rafla hned na oplátku a holčičce trošku zdevastovala copánky :grinning: :sweat_smile:

Hele, Hani, když je takovej šikula, že přišel na to vozit se po břiše, tak až se bude cítit jistější, tak si sám sedne na dupku a sjede to jako ostatní :wink:
11. únor 2009 ve 22:51  • Odpověz
Valím do postýlky. Dobrou všem :pensive:
11. únor 2009 ve 22:59  • Odpověz
Tak vyžehlíno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Ajo, tak záclony máme taky v oblibě :wink: a ještě radši si holky dávají na hlavu vkládačku, máme takovou ve tvaru míče, tak si každá nasadí jednu polokouli a běhají s tím po bytě :grinning:

Hani, holky toho taky moc neříkaly, třeba donedávna byly všechny zvířátka baf, ale najednou se rozmluvily a každým dnem přidávají nový slovíčka, takže neboj, třeba to u Ríši taky přijde naráz a bude zrovna recitovat básničky :wink: hlavní je, že se dorozumíte :wink:

Tak dobrou holky :wink:
11. únor 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.