• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jani-tak dnes uz budete mit klid kdyz jde baby na sraz a za chvilku zu naporad az se odstehujete :wink:
Ondra jeste porad spi uz od 10.45hod tak to asi fakt unavenej-tio jsou ty jeho straseci noci :wink:
16. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky

hani, jsi mě pobavila, že jsi překonala rychlost světla, jsi supermanka :grinning: :grinning: Ale teda nechápu, jak jste to za 5 min.stihli, to fakt ne!!!! :fearful:

Ani, tak super, že i dnes vás ATB minuly :sunglasses: Co na to Dr.říkala, že má zase ouško, když je po operaci????????

Jani, vydrž!!!!!Už za chvilku bude klídek!!!Do kdy se má pán vystěhovat?????

Kristý, čauky, Tys tu dlouho nebyla.Tak ahoj bábo, je dost dobrý, bůh ví, jestli to bylo fakt na pádlo??!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda vaše učení bez plínek mě dostalo, to musí být vážně něco, když to máš ve dvojím provedení a 10 tepláků za den, to je teda masakr :unamused: :unamused: :unamused:
16. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Miso-no byla z toho takova spatna :frowning2:
Ale me ta maminka jedna v Motole ze to jeji holcicce prasklo pak stejne jeste 2x coz je uspech proti tomu co mela predtim :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded:
Hold asi musime pockat az povyroste a "zhubne" mu Eustachova(nevim jak se to pise)trubice paK uz se mu tam ta ryma nosohltanem nedostane :confounded: :unamused: :wink: :wink: :wink:
16. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
AHojky kočky.Tak včerejší večer a noc docela psycho.Jsem myslela že mi to dítě chce vyskočit z břicha.Ale zaspala jsem to a pak k ránu to zase cítila.Sem tam to pozlobí ale zatím to vždy za nějakou dobu ustane. :wink:
M mi nafoukl balon a tak si hopsám na balonu a to mi trochu pomáhá. :wink:
No a dneska tak nějak normal.Počasí na prd :angry: nálada tak nějak pod bodem mrazu a tak nějak mi je i smutno :unamused:

Janičko ty to nemáš prostě jednoduchý.Ale vydrž holka vydrž!!!Za nějakou dobu bude už líp,uvidíš. :wink: Ono všude je něco :unamused: mysli na něco hezkýho a bude dobře.Já jsem taky nejhorší matka pod sluncem.A taky bych všem tady přála aby se chvíli cítili jako já,že to není prča.Ale víš jak to je.Všichni všechno znají a jsou ti nejlepší a jen my jsme ty nejhorší.Njn,začínám se s tím učit žít :unamused: :wink: Koukala jsi už do toho balíku???Já vím věci nic moc ale tak nějak do nouze dobrý :wink:
16. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
Aničko ty máš taky pořád trápení s těma ouškama.Chudák malej :frowning2: ale třeba opravdu až bude větší tak to bude úplně dobrý. :wink: Njn holka drž se taky to nemáš med :unamused:
16. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Peti-tak vsak uz se Ti to blizi-ted uz bude jenom hur a hur.Uz se tesite vid? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak jj je to v pytli s tema ouskama ale jsou na tom lidi hur.Tohle je sice trapeni ale bude to v poradku,jen ze ho hodne boli nez to rupne :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
16. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Aničko no blíží,ještě víc jak měsíc podle termínu.Ikdyž si říkám že třeba kolem toho 11.11 by to bylo fajn :grinning: Snad ted ke konci to nebude tak hrozný jako s P ikdyž mi to občas příjde ještě horší než s P.No a hlavně jestli se teda umíní otočit nebo ne.Se dozvím 2.11 to jdu na první monitor a kontrolu. :slight_smile: Já se tak nějak těším i netěším.Těším se na miminko ale netěším se na ten chaoz potom.Snad se rychle zaběhnem a snad budeme všichni v pohodě :wink:

Já si tu bolest v tom oušku nedokážu ani představit.Mě stačí když mi do něj nafouká a bolí mě to skoro umírám natož kdyby mi tam mělo něco prasknout.Ach jo.Díky bohu že nás trápí jen zoubky,rýmy,kašel a sem tam nějaká opruzenina.ALe i tak je to na palici :sweat_smile:
16. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Tak kazdopadne to asi zmatek bude a peknej zahul-ale zvladli to jiny tak Ty taky :wink: :slight_smile: :slight_smile: Ale ja bych to asi takhle brzy po sobe nedala-to Vas obdivuju :confused: :wink:
Jj,Ondra si uziva ale doufam ze uz se to bude jen lepsit :wink: Ted koukaji na vecernicek a ja pak pujdu zehlit.Jeste musim se Stepou procvicit logopedii a pak uz pomazu makat :wink: :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Víš já jsem tak nějak druhý chtěla ale takhle brzo taky ne.CHtěla jsem aby měli tak ty tři roky mezi sebou.Jak říkám tohle není plánovaný a překvapená jsem z toho byla taky jako všichni.Ale zase si to odbudu ted a pak mám klid.Další nebude :wink: Jsem zvědavá jak to zvldánem.Každopádně mi bude muset pomáhat M a být mi silnou oporou protože to u mě určitě bude záhul na nervy.Páč jsem nervák. :unamused:
My se ted s P okoupali a tak nějak loupu ořechy,koukám na ulici a píšu sem :sweat_smile:
Tak hlavně že se to bude lepšit a lepšit a už pak bude po bolístce :wink: Taky bych potřebovala žehlit ale s P to nejde páč je to zvědavka a všetečka a hlavně bych musela žehlit v pokoji a tam ho budu dávat spát takže to dneska na žehlení nevidím.Spíš budu pokračovat s ořechama. :wink:
16. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Tak me uz Ondra pri zehleni neotravuje.Asi 2x si sahl na zehlicku a uz vi ze to pali atk si to nedovoli :wink: Takze se do toho az chvilku dam.Mam tam zase plny kos na prani atk at tohle alespon zmizi :wink:
Zitra jedou kluci na noc ke tchanovcum a my mame akci atk se tesim :wink: :slight_smile:
16. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Však se neboj Ani já si toho žehlení taky ještě dosti užiju.Až budu muset žehlit plíny a mimi věci atd.TO toho bude asi každej den hromada.Tak jak jsem kdysi měla žehlení ráda tak ted to teda nějak nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo takže budete mít kační víkend...se tak někdo má bych to brala taky,ale jaksi semnou už asi do porodu nic nebude natož nějaká akce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
16. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
ahojky zdravím a přejí krásný nastávající víkend :slight_smile: teda nevím s tím počasím, ale jinak si ho užívejte v klídku. :slight_smile:

Beny mě už se zdálo, že jsi rodila a máš druhého chlapečka tak jsem musela juknout zda jsi nebo nejsi celá :wink:
Celá :grinning: to mám teda blbé sny :angry:

Jinak u mě zatím vše v poho jsem na lékách na tlak a na inzulinu, ale jinak se cítím fajn.

Stále sleduji pokroky díťátek někdy se pěkně nasměju. Moc se mi líbilo nakupování Marunky s maminkou. No jo holt parádnice od mala a chytrá holka co si najde někoho kdo za ní platí :grinning: Vyprávění o nočníku je taky super díky máme se na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aůe jsou to příjemné starosti.

Tak pa mějte se fajnově razím do pelíšku. :slight_smile:
16. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj Beru no stále celá a snad ještě tak do 38tt budu :sweat_smile: No a chlapečka tak to teda uvidíme jak to vykoukne na ten svět :wink: :grinning: Ale jsi hodná že na mě myslíš.
Koukám tobě týdny uspěšně naskakují a doufám že je vše tak jak má být a že jste v pořádku.Tlak to je prevít.Já mám dost nízkej ale pořád lepší než vysokej :unamused: Ale hlavně že se cítíš fajn.Koukej pěkně odpočívat :wink:
16. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Jo odpočívání to mi jde. MM moc pomáhá je to zlatíčko tak já aspon s láskou vařím aby nebyl hladový :grinning: Sice mě štve , že nesmím luxovat a tak, ale musím vydržet a až to nejhorší bude za námi tak stejnak budu gruntit, ale do 20tt to musím vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Beru tak toho si važ že tvůj M ti pomáhá a stará se.To je moc dobře a ty se na nějaký gruntování vyprdni. :angry: To ti nikam neuteče a až bnudeš mít mimi na světě tak si toho ještě užiješ neboj se.Takže nohy nahoru a nechat se obskakovat.Dobře povoluju ti to vaření :wink: aby ti ten drahoušek neumřel hlady :grinning:
16. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Holky tak ja mam kos pradla vyzehleny :wink: :slight_smile:
No a na noc hodim pracku tak zase budu mit co delat-ja snad ani nic jineho nedelam fakt :confused: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Beru-ahoj koukam jak Ti krasne naSKAKUJOU TT-Tak se opatruj at se ma mimousek krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ani já ti koš pošlu aby jsi nevyšla z tréninku :grinning: :grinning: nééé taky se k tomu musím dokopat,ale když mě se tááááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Me se taky tolik moc nechtelo-ale proste uz jsem musela a navic me ceka dalsi prani-takze uz by to bylo hrozny :confounded: :confounded: :confounded:
16. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
taky přemýšlím že zítra budu asi mít dvě pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak malej usnul a snad bude klid.Já ještě něco sezobnu abych mimi poslala něco dobrýho a půjdu taky spát.At si tělo odpočine :wink:
16. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
jj,ja jdu taky hodit sprchu a pomazu do postele jsem unavena :wink: :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Tak ja jsem vysprsena a jdu si lehnout-dobrou noc vsem holky :wink: :pensive: :pensive: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
taky přeju dobrou a klidnou noc.Jdu nechat odpočinout tělo :wink:
16. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojda, tak my jsme čučeli na film na DVD, protože nám nejela TV, vypadalo to dobře a nakonec to byl romantickej slaďáček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nejela nám totiž TV, protože nám dělají v paneláku novou elektřinu a jsou to chlapci šikovní, už stihli zrušit anténu a převrtat přívod tepla, takže jsme měli taky studený radiátory:stuck_out_tongue_closed_eyes: už to naštěstí všechno spravili, tak uvidíme, co se jim podaří zítra :confounded:

Aničko, super, že jste nedostali ATB, tak snad z těch zánětů Ondrášek už brzo vyroste!!! :wink:

Míšo, nojo, nebyla, já teď vůbec nestíhám, protože jak nám dělají to zateplení, tak holky spí po obědě max. hoďku, a to stihnu takatak umýt nádobí a něco pouklízet, a večer je tady zas nasáčkovanej Honza, protože stříhá videa holek za celej rok, aby to stihl babičkám pod stromeček :unamused: sematm nakouknu aspoň, ale nestíhám už nic vyplodit, chjo! ale mslím na vás :dizzy_face: taky nám dost času sežere to nočníkování, dneska zas nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak a už musím zas honem končit, Honza už sem zas chce, tak čauky a já se ukážu, doufám že brzo!!
16. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
baf!!!!! to jste se mě lekly, co? :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
holky, jak to děláte, že stíháte číst a přispívat? U mě to jde od 10 k 5.....nestíhám nic, ani domácnost. Aby toho nebylo málo, tak jsem se dneska byla zaregistrovat do porodnice, protože tam mají napsáno, že od 14tt, který začínám zítra....no, jasně, vyhodili mě, že mám přijít až 26. Tak jsem se ještě naivně zeptala, kdy je nejlepší přijít, jestli třeba na 10 je to ok.... a paní mi řekla, že sice otvírají od 7, ale maminky tam čekají tak od 6, aby se dostaly mezi 12 vyvolených, které ten den zaregistrují :frowning2: fakt k vzteku......
Ještě by mě zajímalo, jak tam to pondělí pojedu na 6 :angry: nemám pro Jirku hlídání a tahat ho v 5 z postele - nevím, nevím.........
16. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
ještě jsem teda stihla udělat větší nákup na MMB, protože jsem tam našla několikery tepláčky a to jsou u nás na sekáčích nedostatkové zboží, ve velikosti 104 jich moc nemají. Ale nějaké jsem našla, tak máme na zimu vystaráno. Ještě koupit pořádné zimní boty, to zas bude. Jirkovi jsou tak každé páté boty, má vysoký nárt a těžko se mu kupujou. A taky nevím, jakou velikost. Máme 24-25 a nevím, jestli nemám koupit větší?????? Asi jo, aby mu vydržely - kupujete větší tak o číslo?
16. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
hmmm....dobrej monolog :grinning: :grinning: :grinning: tak já asi půjdu spinkat :pensive: dobrou!
16. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Tak noc u nas klasika-nic moc ale uz si zvykam no a nebo spis me utesuje ze dnes by mohla byt klidnejsi kdyz tu kluci nebudou :wink:
Ted kouikaji na Cerveny trakturek :wink:
Kristi-tak to jsi dobra ze se tak mordujes s holkama s nocnickem.U nas je to taky nic moc-spis nic nez moc :confused: :sweat_smile:
17. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
autor
Terezko-dodatecne vse nej k svatku :dizzy_face:
A boticky mame o cislo vetsi urcite zu kvuli teplym ponozkam :slight_smile: :wink:
17. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.