• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky
tak jsem na vas juklla nejak nebyl cas..
jsem u mamky a delala jsem nehtiuky a papriky zavarovala a taky byla opet na ocnim a konecne mam cocky..zatim na zkousku a na jare asi operace..ale me uz je to fuk
jinak pocasi hnusne od nedele leje az dneska jsem byla venku
17. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Adel-tak parada alespon se neco deje konecne :wink:
No u nas je to taky hnus-Zdenda je v úpraci a my se Stepou kokame na Colomba ale za chvilku to prepnu na Hotel Modra Hvezda :wink: Ondrasek haja tak je klid. :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky holky, tak já mám teď chvíli veget, tak jsem vás dočetla.

Aničko, to je fajn, že to zvládnete bez ATB, a přeju aby to bylo už poslední trápení s ouškama. Je to k vzteku, když takhle bobek musí neustále trpět :frowning2:

Teri taky dodatečně přeju vše nej k svátku, prosím tě a kam se registruješ, do jaké porodky.

No mě holky málem trefil šlak, po obědě jsem dala Ondrulu spát, počkala tak 15 min, jestli zabere, vypadalo to, že jo, tak jsem šla do garáže čistit autíko, páč si ho odpoledne odvezou. Občas jsem vběhla domů poslechnout zda Ondrula spinká, byl klid, tak jsem zase šla vesele pokračovat. No a když jsem to dodělala, tak jsem šla do pracovny na počítač, a koukám Ondrula u vrátek, vysavač vysypaný, v ložnici rozházené všechny moje prstýnky, kosmetický kufřík a Ondra jenom na mě kouká a povídá, mami onďa hají nene, dudu tam :sweat_smile: On celou dobu byl tak potichu, abych nepřišla a zkoumal moje poklady :grinning: Tak jsem ho zahnala spát a chrupká až doteď. Bordýlek jsem poklidila, naštěstí nic nechybělo, tak jsem si oddechla :slight_smile:
17. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak jsem zjistila ze na leze 5tka :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz se me dneska tak 5x posral a me teplotu :confounded: a protivny..
jo znama rikala anicko ze jejimu malemu to ousko zlobilo do 1tridy :cry:
17. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Adel-tak to jsi me moc nepotesila :confused: :rolling_eyes:
Lucko-tak to je Ondrasek sikulka sikovnej-to jsem se opravdu pobavila-vizityrka mala :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahopjky ani Vás nedočítám, jen zdravím....snad si během dne najdu chvilku tady na pokec...

Jinak u nás pohoda, včera jsme byli u bratrance na narozkách jejich malé, takže JAnina se vyblbla, Vládík koloval náručema a oba spali jako zabití...
Janina vstávala ted takže mažu udělat snídani, Vládík je napapanej, dnes jsem mu naordinovala látkovky, pže z papírovek má pěkně červenou prcky, jak furt kaká.... jinak nás sežraltátu sežralmámu má 3,830kg :confused: :confused: :confused: , takže jsme podle naší domácí váhy od porodky přibrali 640g, tak pěkně papá

tak jdu na tu snídani a pak tady zkrotit ten bordel a pověsit prádlo a uklidit to co jsem ze šňury sundala, doufám že JAnina chvilku vydrží koukat na pohádky i když teda mnohem víc jí baví muckat bráchu :grinning:
18. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Parba byla super,dlouho jsem se tak nezasmala-jsem si zase snad prodlouzila zivot :grinning: .
Jani tak vidis jak jsou deticky sikovny-a Janinka je pecovatelka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
no tady je dnes narváno... konečně jsem zkrotila děti (teda už asi před hodinou) tak už to asi nebude mít dlouhé trvání.......peru asi 5 tou pračku, sušák už to sotva unese...zaplatila jsem učty, no a ještě ted ten bordel, pořád se mi to nedaří a nedaří rozehnat :grinning: :grinning:

jdu se kouknout co jste nakecaly :wink:
18. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Tak uz jsme doma od tchanovcu :wink:
Oslava super-strasne jsem se prejedla ale brutalne :frowning2: :confounded: :grinning: :grinning:
Kluky uz mame doma-Stepa jeste lita venku s detma a my s Ondrulkou valcime doma-kouka na Cerveny trakturek :slight_smile: :wink: :wink:
18. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
tak u nás se ještě nespí, vládík teda jo, ale janina tu před hodinou ztropila opět scénu, že si nechce ani lehnou a že chce jít za babičkou (to mě vždy tak potupí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), no tak byl u nás řev , křik, pláč....uf no už jsem to vydejchala, k babičce nešla a už leží, ale ještě nespí... já bych ted potřebovala tak tabulku čokošky, nebo velkýho panáka :grinning:
tak dobrou, jdu do sprchy a pak spát... Vládík hladovec mi určo víc jak 3h nedá :sunglasses:
18. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojky holky,

tak uz jsme prestehovany ....uuuuuuuuuuuuuuuf. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: ...no ale aby to nebylo jednoduchy, tak nejen ze chcalo, tak nam netopi 2 topeni. ..ale nastesti dalsi dve to zvladnou zatim v poho vytopit. ...ale v ne rano se nam ucpal odpad :rolling_eyes: ..tak se radek s tim moril od 10ti dopol do 3 do odpoledne ...nastesti mu pak prijel pomoct jeho tata a prostouchli to takovym dlouhym dratem. :wink: ..ale do ty doby radek do toho nasypal asi 3/4 krtka ..takze kdyz se v odpadu pak vrtali tim dratem a vytahovali ho, tak pocakali v kuchyni lino ...takze jsou na nem vyzdrany fleky. :unamused: ..ale nastesti je to stary hnusny spinavy poskrabany lino :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak jsme rekli, ze uz je to stejne jedno :wink: ..tohle nas proste nepolozi. .....uz jsme domaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sunglasses: :wink: :dizzy_face:
..no jen jsme zvedava na risu, protoze jsme ho puvodne chteli dovezt tak na 5 hodinu, aby se tu stihnul rozkoukat, ale diky odpadu se nam to souplo a prijeli jsme az ve 3/4 na 8 ...takze tu delal juuuu hodinku a ted sel zalehnout s radkem. ..no jsem zvedava, kdy usne, protoze je furt na chuvicce slysim, jak si povidaj. :confused:
18. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
jinak nevim jak se to postestilo, ale pritahla jsem velkej pytel spinavyho pradla a jeste tady nejaky dalsi spinavy mam, takze to vidim asi tak na 10 pracek :sweat_smile: :pensive: ..takze mam tak na tyden co delat.
jinak je tu spoooousta nedodelku, ale to uz nam nebrani v bydleni, ze :sunglasses:

no jdu vyklidit tasku z ikey ...jsme tam nechali ticku za spoustu blbosti. :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz v 6hod :frowning2: :confounded:
Hani-jj to je jasny ze budete mit jeste spostu dodelavek ale hlavne ze bydlite :wink: Jak pises to je dulezity :slight_smile: :wink:
Jani-Janicka jak hleda utociste,me to dela Ondra u Stepanka :slight_smile: A Milanek zase chce ke me kdyz dostane na prdel :slight_smile: :grinning:
19. říj 2009 v 06:42  • Odpověz
Hani gratuluji k bydleníčkůůůůůůů.... super super super, konečně volnost a mužeš dejchat a užívat si jen a jen své rodinky

U nás noc(no když v noci musím vstát, tak mi to přijde děsný), ale ted už mi přijde že noc byla dobrá i když Vládík papal v 1,2,4,5,7 :grinning: takže jsem toho fáááákt moc nenaspala, sotva ted usnul tak mi ho Jana zasezbudila :sweat_smile: no a takhle celý den....

dnes jdeme na kontrolu k Dr. když jsme se minule nějak minuli(má tam totiž záskok)tak asi na mě zapomněli...

nic Vládík se hlásí tak jdu, pěkný den všem
19. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Miso-vse nej,nej k svatku Ti vsichni Rychtracci prejem :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
AHojky holky hlásím stále 2v1 :grinning:
U nás se dnes začla konečně dělat střecha a je to teda rachot.Malej se vzbudil a říká "bubák :confused: " :grinning: :grinning: :grinning:
JInak počasá na prd a můj stav taky.Já už se snažím jen ten poslední měsíc nějak přežít. :confounded: Už absolutně nic nemůžu :frowning2:
Hani super že už bydlíte a ted si to budeš jen užívat :wink:
Míšo vše nejlepší k svátečku :dizzy_face:
Jani tak at vás na kontrole pochválí :wink: :slight_smile:
A koukám že Anička si oslavy taky užila...tiše závidím :wink:
19. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: my jsme se konečně minulou středu dostali zase ze Zlína domů. I když jsem se bála, že kvůli snhu tam zůstaneme, ale nakonec ta cesta šla. Hned v pátek už Peťa nechal i přezout auto, takže teď už to bude úplně ok :slight_smile: no jo no, kdo mohl tušit takovou kalamitu, že.

V sobotu jsme byli v obchodě ještě pro rukavice, co mi pro malou chyběly a úplně jsme koukala, kolik bylo všude lidí. Až jsem se lekla, že už jsou Vánoce :sweat_smile: :confused: a skoro všichni skupovali zimní věci, takže ještě že všechno mám a zimní boty jsme koupili v září.
19. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Míše, přeji všechno Nej k dnešnímu svátku :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Mišce všechno nejlepší k svátku :grinning:

luco, chci znovu do Podolí, tak uvidíme, jak se úspěšně/neúspěšně zaregistruju. Už jsem sehnala hlídání, tak snad to půjde.
19. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdeme na drby k sousedce :slight_smile: venku je hnusně, tak se nám tam moc nechce :confounded:
19. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Tak ja jsem dala Ondrovi slabsi kombinezku a kulicha,teple botky a jsme venku-ted jdu klukum udelat svacu a zase valim :wink:
Dnes jsem u nas u tamanu ve vyprodeji koupila Ondrulovi termo puncochy 2ks za 89kc-tak ma 4ks-myslim ze super cena :wink: :slight_smile: :slight_smile: Jen mu budou asi vetsi pze to je 92-98vel.ale to nevadi :slight_smile: :wink:
19. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma od mamky..
noci u nas nic moc a taky nejak pokaslava

misko..tobe vse nej nej nej ke svatecku :dizzy_face: petan posila hubana..
19. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne mrazive rano :wink:
Ja jsem ve finale byla vcera v divadle-byla to komedie.Nevim jak se jmenovala ale hrala tam Bara Hrzanova :wink: Super opet jsem se s pldnla hrndla zasmala :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 06:49  • Odpověz
autor
Jo a Misa vcera psala ze ji nejde MK-to je divny skoro vsem jde jen ji od vikendu nic-mrzak jeden mizernej :angry: :angry: :angry: :angry:
20. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
ahojky
tak u nas opet chcije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a to mam jit odpolko na postu snad to prestane

ani..je v divadle..ja jsem nikde nebyla snad 100 let..no nejsou lidi no..petr ma v patek narozky tak chtel jit na vecu ale neni hlidani pak tch.nepohlida a k mamce se me nechce ho vozit tak zase nic no :confounded:
20. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojky dnes si to fáááákt užívám, Vládík má 100% sprutík(teda aspoň se tím utěšuju, pže doufám, že to tak nezustane na příštích několik měsíců :grinning: )... už 2 dny bud jen jí, prdí, kaká a nebo řve, všede v náručí, v košíku všude... a když se mi ho nahodou povede uspat tak mi ho Janina vzbudí, asi pojdem ven i když je tam naprosto hnusně, ale tam aspoň spí....už jsem z toho řevu nervní tak že mi samo teče mlíko...jinak jí asi každou hodinu a krmí se 20-40 minut, takže prakticky jí furt....

včera na KO jsme dostali pochvalu že ´krásně přibral u mudra měl 3590...z porodky jsme před 14dny odcházeli 3070. takže prý je ukázkovej na 1 a ten hlásek má jak zvon, poznamenal pon doktor.... jjj, mě do toho zvonu narvali hlavu :confounded: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Jani-tak to je Vladik sikula jak prospiva :wink: :dizzy_face:
To verim ze jue to zahul-drzim palecky at neskoncis v saskarne :wink: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás taky počasí nic moc :confounded: chtěla jsem do herničky, ale nějak jsme zaspaly, tak jsme zůstaly doma. Odpo musím do obchodu, tak se zase trošku vyvenčíme, i když mě to tam vůbec neláká. Brrr.
20. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jani, tak vidím, že Vládíkovi se daří dobře :dizzy_face: jestli je to spurtík, tak za chvilku to zas bude ok. Pak zase v 6týdnech :sweat_smile: já nad tím zrovna nedávno hloubala, jak jsem tak v noci spokojeně chrněla, jak to bylo náročné vstávat třeba "jen" 2x za noc na kojení. Člověk si na to docela rychle odvyknul.
20. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
V pátek budeme mít hotové ty fotky, tak až Peťa pojede přes Zlín, tak je budeme mít konečně doma. Už se těším :dizzy_face: necháme z nich pak udělat kalendáře, zase u té fotografky, pže to má docela levné.
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.