• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ve čt odpo asi půjdeme do herničky dlabat dýně a vyrábět lampióny na úterní lampiónový průvod. Snad vyjde počasí, jinak nebude :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Hm, a mladá už vstává, tak to jsem tu dlouho nepobyla.
20. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Ajo-sice jsi dlouho nepobyla ale i tak jsi si pokecala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme dnes celej den soudruzne doma se Stepankem ale zitra uz pomazeme ven.Stepa nevim pze tady skrehota jak balzen,jdu zitra na kontrolu s Ondrou tak vezmu i Stepu a je to :wink: :slight_smile: :slight_smile: A to byl 3 dny ve skolce :confused: :confused: :confused:
20. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
aji..ze prej 2x za noc :grinning: :grinning: ja vstavam normalne 5x a vic uz skoro dva roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jdeme pojest uz me tady rve smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
tak konecne je okupkany a spi..dneska byl docela nedobry odpoledne:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu si dat kafco a vanu a ordinacku :grinning:
20. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Ondrasek uz taky haja-neokoupany pac byl celej den doma tak jsem se na to dnes vyprdla :slight_smile:
Stepanek ceka na Zdendu :wink: A ja na Ordinacku-sparcha bude potom a nebo mezi.Nejak me ta Ordinacka uz nebere :slight_smile: :wink: :wink:
Adel-kluci taky celej den prudi a kor jak jsem zavreny doma-zitra alespon s Ondrulou pujdeme na vzduch :wink:
20. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky tak jsem na chvíli tu,odpolko bylo docela OK, byli jsme venku na nákupu, pak jsme šli domu, JAnina v půlce cesty už nechtěla jít, tak mě usla v nosítku na zádech, pak jsem uvařila halušky a opět vypravila špunty zase ven pro taťku, o půl 8 jsme byli doma, já nachystala taťkovi veču , vykoupala Janinu, pověsila prádlo a ted se jdu ještě vysprchnout já, Vládík zatím chrní v kočárku, takže jak vylezu z vany tak ho vylovím, opláchnu mu prcku a pujde papat, já si sním vlezu do postýlky a už nevytáhnu nožku:grinning:
taky jsem dnes vyprala a pověsila 2 pračky, a nakoupila, jo já jsem dobrá:grinning: plácám se po rameni:grinning:na to že Vladimír půl dne přořval a proleželi jsme dopoledne u prsa...

jj Ani doma je to na hovno...řekla jsem si dnes, jestli ještě někdy budu plánovat dítko, tak jen na květem, abych mohla být celý červen , červenec, srpen a září s dětma venku:grinning:

tak papa dobrou noc všem
20. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Jani-Ty jsi borkyne :wink: :grinning: :grinning:
Kluci uz spi-Stepa se Z nedockal a usnul na gauci-jako vzdy :wink:
Ja koukam na Ordinacku a pak dam sprchu a mazu atky do postele :wink: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
jani..teda ty toho zvladas :confused: ale hold to je nas udel..ty planijes jeste mimi? :confused:
tak ja jsem vylezla z vany a nechala tam srst a valim do postele jsem nejak utahana..
pa pa zeny :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
20. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahojky holky,

...tak makame makame ....a nejen doma. ..dnes jsem jela na 6 hod do prace a vratila se pred 1/4 hodkou :rolling_eyes: ...no v necem je to bydleni v kobylisich nevyhoda. ..cesta domu pul-3/4 hod :unamused: ...ve vrsovicich jsem byla za 1/4 hodky :sunglasses: ..no ale myslim, ze to parkrat za mesic zvladnu :sweat_smile:

Anicko ..teda ty kluci ti zvladaj ...kdyz se lepsi Ondrulka, tak do toho spadne Stepa :frowning2: ...jojo ...skolka asi udelala svoje co? ..a za to jeste ma clovek platit. :rolling_eyes: ..tak at je to jen maly nachlazeni a mohl zase radit mezi detma :wink:

Jani, ...jak ty to zvladas hezky s prehledem :dizzy_face: ...tak to ja zvladla akorat tak vyprat za den 3 pracky a postarat se o jedno ditko a jsem hotova ..a ty mas jeste myslenky na tretiho potomka. :grinning:

Aji, foteck, fotecky. ...at uz je Peta s nima doma ...se na ne tesim. :dizzy_face: :grinning:
20. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ani ...ne zvladaj ...ale davaj :sweat_smile: :grinning: ..taky uz je skoro pulnoc, ...tak mam narok. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-kkrasne rano :slight_smile:
Tak noc docela sla a ted uz tu litaji od 6 hod a Ondra rve pac mu Stepa vzal volant od nocniku-pakarny dve :frowning2: :confused: :confused: :confused:
Hani-no jo no ja jen doufam ze az pujde do skoly tak hop to marodeni prejde-jinak nevim co se tam nauci teda :confounded: :confused: No a doufam ze to same me ceka s Ondrou ve skolce a to budou mit v praci radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
21. říj 2009 v 06:42  • Odpověz
aničko, sna se z toho kluci vykřešou...... :confused: mám spoustu kamarádek co mají starší dítka ve školce a situace je podobná - neustále nemocní. Neboj, získají imunitu a ve škole je už nic nerozhodí :wink:
21. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
jani, já to taky obdivuju, nestíhám toho jednoho draka, koně... zrovna mě tahá za ruku, ať jdeme skládat puzle. Jak to holky se 2 dětma stíháte? Já mám doma bordel jak v tanku, nevyžehleno, vařím na poslední chvíli, peču po nocích...... neumím si 2 děti pořád ještě představit. Hlavně nechápu, jak to zamává s Jirkou, je to hroznej maman a když mě vidí chovat cizí dítě, tak se může zbláznit :wink:
21. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, ..v 6 ..to by me zabilo. ...uz ted me zabiji ze vstava tesne po sedme :rolling_eyes: :sweat_smile: ..no ale to bych nemela ponocovat, ze. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...jooo ..a proto nechtej zamestnavat zensky po matersky :frowning2: ...i kdyz nechapu proc se na to, jestli maj deti, neptaj i chlapu :confused: :rolling_eyes: ..i kdyz se teda nemaj ptat vubec. :angry: :frowning2: ...treba u nas se budem podle me s osetrovackou s radkem stridat.

tak ja jsem holky dneska akcni ...peru a meju nadobi :grinning: ..jeste musim uvarit ..jen nevim co, protoze jsem zjistila, ze jsem si nejaky potraviny zapomnela prevezt :frowning2: ...a dnes jdem s risou na plavco, tak mu mozna koupim nejakou presnidavku obedu ...a pak nakoupim. ...protoze treba rejzi, brambory a cibuli nemam ..a mi prijde ze bez toho nejak neumim varit. :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny.
Tak unás noc do 3h celkem v pohodě pak už jsem zase byla až do rána vzhůru. :unamused: Holky chtěla jsem se zeptat,jestli se vám stalo že se prckům něco zdálo a začli strašně brečet a nešli utišit.Mě se to stalo už asi dvakrát a vůbec nevím jak prcka utišit.Vždycky s nim tak nějak zápolím půl hodiny než se uklidní :frowning2:
Já dnes něco málo asi uvařím a taky asi zapnu další pračku. :wink: Ještě musím přebrat nějaký věci na mimi.Chtěla jsem to rovnat už do skříní ale jaksi mi nepřišli ještě peníze tak nemůžu kupovat skřín :angry: :angry: ach jo.Ted tu ještě každej den od půl deváté tlučou tu střechu takže to je taky rachot.Patriček jim říká bubáci :grinning:
21. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Jinak jsem chtěla ještě napsat ale musela jsem na wc.Jo Jani taky máš muj vřelej obdiv to samo Anička :wink: Holky jste šikuly že to vše tak zvládáte.Já si to nedokážu představit.Ted sotva něco udělám páč se už skoro nehnu a do toho ten náš čert a barák :stuck_out_tongue_closed_eyes: no bude to vela zajímavé :sweat_smile: :confused:

Hani to nevadí že to máš ted dál ale hlavně že už jste doma a máš klid od baby :wink:

Terko pěkěn ti naskakují týdny.Snad rychlejš jak mě :sweat_smile: se mi to nějak táhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co se týče toho že je malej mamánek tak s tim si nedělej hlavu páč u nás je to závislák taky.A někdy to je hrozný.Mám asistenta i na wc :angry:
21. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak jsem si pokecala a jdu něco dělat.Asi půjdu loupat ořechy.Venku je šílená zima,tak budeme u fukaru s Patričkem loupat oříšky na vánoce na cukroví :wink: Už se nemůžu dočkat až budou vánoce.Už budeme čtyři...se na to naše miminko tak moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně až schodím pupek a taky nějaký kila :grinning: :wink: tak zaítm pa pa
21. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky
u nas noc celkem dobra..
terko..no jeste mas cas se pripavit..kamoska kdyz mela druhe tak jen spala nic nedelala..doma jak kdyby tam bomba spadla..
no jdu petan me chce :grinning: dneska byl uz tak 5x posrany..musim juknou co se deje v puse a navic nechce ani moc jist...
21. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
peti, já mám taky na záchodě asistenci. Nedaří se mi mu vysvětlit, že dospělí čůrají sami :wink: Jinak s tím zlým snem se nám to taky několikrát stalo, prostě začne z ničeho nic strašně plakat a dost mi to trvá, aby se utišil. Zpravidla ale pomáhá si ho vzít do velké postele a je dobře, když tam je máma i tát, to ho uklidní. Ještě si to pak přeříkává - mama, káka (nějak neumí zatím říkat "t", tak říká "k" místo toho) a pak je klid.

Před chvílí se mi zase počůral.....a to nám to včera hezky šlo, i venku byl celé odpoledne bez plíny.....ach jo.
21. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
terko..to bud v klidu to petrik nechce bez plenky ani krok a na wc taky a na nocniku rve jak smyslu zbaveny..on snad bude v plenka jeste v sesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petrik taky rve nekdy v noci ale veme si caj a je klid :pensive:
21. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
adelko, třeba to pak bude ze dne na den, u nás taky - jeden týden měl hysterák jen co viděl nočník a za týden se na něj nechal od babičky posadit a od té doby je to ok, dokonce ho to hrozně baví na záchodě na prkýnku a ještě k tomu chce papír a utírá si zadek - stejně jako máma :grinning: má to ode mně okoukaný :wink:
21. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky tak u nás noční klasika kojo 2,3,4,5 a opůl 7, dopolko zase řvaní a tlačení prdíku a ´kakánku nakonec jsme se vykakali v klubíčku do nočníčku, pustila jsem na něj teplej vátr z fukaru a to aspoň u toho tak neřval, vysrandil se napapal a už tady 2,5h chrupe, Janina se ted naobědvala a konečně jsem jí zastlala do postýlky tak snad mi ti vořeši dva dají aspoň 20minut(pže se obávám že Vládík bude za chvíli vzhuru na kojo)...

Odpolko jak vstane JAnina tak se asi vypravíme konečně na břišní tance a pak pro taťku...

U nás to aky vypadá jako když spadla bomba, snažím se každej den něco, ale ejde to tak rychle, mimo toho že to adí babičce tak nám je fajn, taťka taky neprotestuje, má radost ze snídaně a večeře co mu nachystám, kdyby brblal mohl by přijít i o to:grinning:

potřebovala bych vytřít ale nějak to nezvládám.takže nic :wink: ..Vládín tady už pomrčuje, tak to nebude ani těch 20 minut...

Hani vydíš ty kecáš že nic nezvládneš , byla jsi ještě v práci...tak co by si chtěla všechno zvládnout?

Uvidíme asi si 3tí ještě pořídíme, ale asi až za dýl.. :grinning: .
21. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
ježiši...vydíš...napíšu s Y já jsem prase
21. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jinak jsem dnes Vládíkovi zase naordinovala látkovky, máme z pampersek červenou ryťku jako pavián, Janině taky vadily pampersky, tak jsem mu včera dávala jiný plenky (nevím co to bylo za značku, ale byly z DM drogerie) a měl o lepší, tak jsem koupila včera ještě balík fixies a dneska látkuju a tak nějak to prostřídám, pampersky hodím kamošce rodí za měsíc, třeba jim vadit nebudou..od 2-3m se budem snažit doma látkovat naplno, jako s Janičkou
21. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska je konečně krásně, takže odpo beru motorku a jdeme ven. Dopo jsme byly po dlouhé době zase v herničce.

Večer ta opice usla až o půl desáté :rolling_eyes: přestože v postýlce pěkně ležela už od půl osmé :rolling_eyes: tak jsem si na ráno dala budíka na sedm, ať nechrápeme do osmi devíti jako obvykle a tím, že jí trošku upravím ten večer, ať je více unavená a mladá paní mě teda přechcala :sweat_smile: :rolling_eyes: a vstala v šest :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže jsem viděla rudě už od rána :angry: pak byla protivka, nechtěla se umýt, utřít, obléct, ani do herničky, pak zase nechtěla z herničky :rolling_eyes: máme nějaké blbé období teď. Mám dojem, že mi ji v tom Zlíně vyměnili nebo co :frowning2: taky furt chce nějaké kokinko, jak do ní týden babky a návštěvy furt něco sladkého praly :angry: no hrůza, kde je moje hodná a milá holčička :confused:
21. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jani-to uz tady jednou bylo ze az pozdeji :grinning: :grinning: :grinning:
My zase mame obdobi "a proc mami" je to strasny a uz i a proc teto? Zdendovi rika s prehledem Zdendo-tatinek,tatka neexistuje :grinning: :grinning: :grinning: No a nocnik nekomentuju-jak jsem psala-nahy v pohode a jak ma puncosky ci slipky tak je to v nich a to vse-hovnous i curani :confused: :confounded: :confounded: :confounded:
21. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Juuu, Vládík je teda hladovec :slight_smile: kde ta miminka berou takovej apetit a energii na všechno :confused: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hm, a už je opice zase vzhůru, tak to jsem si opět moc neposeděla ani nepokecala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jsem z toho ranního vstáváni nějak převálcována :confounded: jak jsem mohla v noci kojit a přes den být čilá :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.