• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3436287&vReferer=

přidala jsem foto

no já vím Ani :grinning: :grinning: :grinning: , prakticky bychom nebyli proti si poříit další klidně zase po těch dvou letech, ale uvidíme ....člověk míní, život mění, každopádně byc si to do 35 chěla aspoň ještě jednou užít :grinning:
21. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
aaa tak jsem se místo tanečku domluvila s kamoškou tady do babykavarničky, tak si tam Janina trochu pohraje a já buu mít klidek:slight_smile: teda snad tam budou ještě jiný děti, ten malek od kamošky zatím moc necape, tak není pro ni moc hrací ale třeba se budou spolu válet po koberci
21. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Jeeeeee Jani-to je mimisek.Uplne jsem si pripomela jak voni miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ten je krasnej a Janinka taky-to je princezna :dizzy_face: :dizzy_face:
A jsou si teda sakra podobny-je videt ze jsou z jednoho pytliku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
tak u nas je od 12 spinka asi vy nahrazuje ty noce :confused:
dneska dosla tch. a donesla mu piticko,kinder bueno2x, banany,2x jogutr s lentilkama a musli s jahodama jsem cumela jak pero ze mu neco po skoro dvou letech donesla a az pak me trklo ze to posila jeji synek za odvoz do prodejny a dovoz PC a ja ze konecne zmena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani..no to je milacek krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aji..si zvykej treba ted bude kazdy den tak brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si delam srandu na to je tady nas petan a anicky ondrasek :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Ade:grinning: ta tvoje tch...to fakt stojí a to..

Je holky díky,jj sou to prcínci, no však víte, máte je taky doma,a ť už jednoho nebo 2 :grinning: :wink: :wink: , prostě i to všechno zlobení a nespanía nevím co ještě stojí za TO!!!!!! :wink: :wink: :wink: protože ti prcci jsou boží, jsem zvědavá co tady budu psát až jim bude 15 :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: Tak jsme doma z klubicka.
Dnes jsem to trochu urychlila pac mam doma toho Stepanka nemocnyhó :frowning2:
Jani-jj to jsem opravdu zvedava co si tady budeme pisat v te jejich puberte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
tak jsme dnes byli na plavanicku ...bylo super. ..risa si uzival vodu v bazenku :dizzy_face: ...ale pak mel chudak karambol v hernicce. ...jak je na sebe opatrnej, tak neumi vubec rozumne padat :rolling_eyes: ...prelejzal zabranu z kulicek pryc ...a padl placakem na zem a bradou samo trisknul o zem taky. :frowning2: ..a snad se mi stalo jen jednou kdyz nekdy spadl, ze by nemel nic s jazykem, takze opet rozkouslej jazyk, odrena trosicku bradicka ..ale tentokrat ma i neco se zoubkem. :confused: :frowning2: ...pred chvili chtel pit z hrnicku s pitkem a jen co ho dal do pusy, tak asi to pitkou zkousava a hned zacal brecet a sahat si do pusy. ..takze musime zavitat k zubarce. ...no uvidim rano jestli si zase bude stezovat, tak je to jasny. ..jen nevim, co mu s tim udela...??? :confused: :unamused: :frowning2:

Janicko, fotecky krasny ....deticky uzasny :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojky

konečně mi jde koník, od pátku mi to nešlo, kámoška psala adminům, prý bylo víc lidí s tím problémem...

dočtu vás večer :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Miso-no vitej :wink: :wink: :wink:
Hani-jeeeeeee chudera malicka :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je mi ho lito bobecka :frowning2: :confounded: :confounded: :fearful:
21. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
tak u nas uz se spinka
ale jinak des za cely den mel pul rohliku a 5 lzicek polevky tak jsem mu na noc do mleka rozpustila aspon piskoty..zase ma teplotu 38,1 a prujem..zuby pitomeeeeeeeeeeeeeeee a jeste navic aj kasle a tece mu soplik..protivny je jak prdel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miso..hoj hoj

hani..teda no snad bude prcek ok :dizzy_face:

jani..no ohromna je moje tch.
21. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Jen jsem v rychlosti prolítla, abych byla v obraze, jak se máte !!!!

Janičko, krásné fotečky, fakt jsou si dětičky podobné jako vejce vejci. A jak je podle fotek krásně vidět, že naši prckové už defakto nejsou prckové, ale obříci oproti malým miminkům :grinning: A klobouk dolů, jak všechno krásně zvládáš, jsi holka šikovná!!!

ANičko, to je mi líto, že se u vás marodí. Tak tfuj tfuj, at jste brzy fit.

Adi, no tak tchyňku fakt nekomentuju, je to zbytečný, ta už asi jiná nebude, vid?

Hani, no snad to má Ríša jen trošku naražené a do zítřka bude O.K. To by bylo škoda přijít takhle brzy o zoubek. :frowning2:

Aji, vítej ze Zlína doma!!!

My se máme fajn, akorát trošinku večer začala Maruška soplit, ale nic hroznýho to snáááád nebude. Uvidíme do rána, co se z toho vyklube. Njn, začalo to sychravé studené počasí, člověk chodí z tepla do zimy a pak není divu, že rýma je tady.

Peti a Tery, četla jsem, jací jsou vaši hošíci mamánci a že s vámi chodí i na WC. Tak to je teda ještě slabý odvar oproti Marušce, která teda se mnou na WC taky chodí, nebo aspoň čmiká mezi dveřma a shodou okolností tomu dnes dala korunu, když se vrhla na toaleták a řekla: - Majinka utřít mamince prcku. Ještě že jsem byla čerstvě vyčůraná, jinak bych se asi smíchy počůrala. :grinning: :grinning: :grinning: Ona to fakt myslela vážně a vrhla se na mě, tak jsem ji rychle vysvětlovala, že se jenom malým dětem utírá prcka, že maminka už je velká, a že to zvládne hravě sama. NO sranda je to s těma miláčkama našema.
Ona má pocit, že mi to musí vracet, když se o ni starám já, tak že ona by se měla starat o mě. Když ji obuju boty (většinou si je teda už obouvá sama), tak chce obouvat mě. Když ji škrabkám na zádech, tak pak škrabká ona mě (což je teda mimochodem úžasnéééééé). Když sedím ve vaně a umývám si hlavu, tak mi ji hezky drhne ona.... ráda mě krmí..... No, kdo ale mohl tušit, že tohle dojde až k utírání prcky, že :grinning: :grinning: :grinning:

Valím hají za Maru, zítra jedeme do Olomouce na boty....

Jééé, a teď mě blbku napadlo, že jsme se mohly potkat s Bzundičkama.... a

Ale jedeme jen na otočku dopoledne, tak to asi neklapne... no, zkusím poslat Kristince sms.

Tak dobrou holkýýýý!!!
21. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak jsem vás v letu dočetla....řeknu vám, že jsem byla už nervní jak kráva před otelením :grinning: :grinning: od pátečního večera mi kůň nešel, nejdřív jsem to neřešila a myslela si, že je výpadek u všech, v pondělí mi to už bylo divný a začala jsem sondovat, Aničce šel, Hance taky, Evě ze snažilek taky..akorát jedné holčině taky ze snažilek ne :grinning: tak jse si nadávaly společně :grinning: Admini psali, že ten problém je v koni a že někomu to prostě nejede, ale už snad bude klid a půjde to :sunglasses:

Terezce dodatečmě vše nej k svátku, hlavně pohodové těhu!!!!!!!!!!!!!!

Vám všem děkuji za přání k svátku, jste hodné :dizzy_face:

Hani, super, že už bydlíte!!!!!!Na nedodělky prď, máme jich dole taky mnoho a mnoho :sweat_smile:
Teda Ríšův karambol je dost nemilý :unamused: doufám, že to nebude se zoubkem tak zlé :pensive: :pensive:

Adel, hele ale už rostou pětky, brzo bude pokóóój.Danovi se klubou trojky a to je teda taky zážitek :rolling_eyes: držím se jen proto, že vím, že ho to bolí, ale ruka mě svrbí :sweat_smile: že bych ho fakt skoro zabila :pensive: musím vždy odejít a rozdýchat to
21. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Misulko ...viiitej domaaaaa :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ...zavislost je ale hrozna vec, coooo? :grinning:
..Danovi se klubou trojky a do petek je daleko a nebo se mu razej i ty?? :confused:

holky, tak vecu ...tousta zapecenyho se syrem a sunkou sporadal Risa vcelku dobre ...ani naznak neceho neobvyklyho. :sunglasses: ...a i strkani pres tu jednicku bylo bez reakci :wink: ..ale preci jen jidlo kouse stolickama, takze to jeste nevypovida, co a jak :confused: :unamused: ..ale cisteni zoubku se branil jak cert krizi ...s tim ze jsme mu rekli ze mu chcem vycistit jen ty zadni zoubky ...a taky si furt do pusy strka prst ...coz teda normalne nedela. . :fearful: ..ale mliko ze savicky zase zvladnul v poho ....takze jsem zvedava teda az na rano a na tvrdy pitko u lahvicky na cajik ...jak se bude tvarit. :confused: ..a podle toho teda bude ten zubak. ..ale taky si to teda neumim predstavit, ze by nemel uz takhle od mala jednicku nahore...?? :fearful: :rolling_eyes:

Renco, ...risa se me taky chystal utirat :grinning: ...ale od nej se teda debaty, co chce teda nedockam. ...a samo ze neuspel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ..ale dnes si usmyslel, ze kdyz ma teda curat na nocnik, tak tam jako patri papir, kdyz my ho v zachode mame taky ...takze nejdriv si vycpe nocnik papirovym kapesnickem a az pak se do toho vycura. ...a to bylo nestesti, kdyz jednou zjistil, ze tam ten papir zapomnel dat. :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..a dodatecne ho tam dat, to uz bylo pozde. ....takze pres ten zub nam tu zase zacal jecet kvuli tomuhle ...no nemame to s tema detma jednoduchy ...a ty kdo jich maji vic ...tak tuplem ne. :pensive: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc u nas docela dobra :wink:
Uz jsem vsude pouklizela,mycka umyla nadobi :wink: ,kluci dostali meducku a odsala jsem jim rymu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jeste zbyva procvicit rec a jedeme do MB do Kaufu.Bracha chce udelat velky nakup tak vyrazime :slight_smile: :wink:
22. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
bre ranko
tak noc celkem dobra jen 3x hore

no jeste ze petan jde k babicce a tetam a po me mu ani smutno neni,ale ted pozoru jak v obyvaku na zdi mame spolecne foto s petrem a on tak stoji a porad je tata tata tata..ale tak to je neco jineho no..

jinak protivny je i dnes a taky jeste nejedl..nemuzu do nej nic dostat :frowning2:

miso..no snad pak bude uz klid ale ono se vzdy neco najde..

renco..tch.no coment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
AHojky holky.Noc u nás katastrofa :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem táááá unavená :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
až bude víc sil tak vás dočtu a písnu více.jdu si dát asi kafe a chleba :wink:
22. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
AHojky

Hani, nene dvě trojky má už povylezlý a lezou ty druhý dvě, s pětkama si ještě užijeme později :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem zvědavá, co ten Ríša dnes s tím zoubkem :frowning2: :frowning2:

Renčo, tak to je teda fakt prča s tím utíráním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tohle naštěstí Dádu ještě nenpadlo, ale on se mnou teda na WC nechodí, tak snad ho to ani nenapadne :grinning: :grinning: :grinning:

Já dnes byla odvézt věci po Daníkovi na burzu, tak jsem zvědavá, co se prodá a kolik penízků dostanu :wink:
22. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
U me byla min.tyden kamoska z diskuze na MB na navsteve tak jsem ji hned ukazala nejake veci .Odvezla si toho za 750kc :wink: :slight_smile: No a pristi tyden ma prijed dalsi-tak doufam taky neco utrzim :slight_smile: :wink:
Jinak s tim maminkovanim-akorat ta Vase diskuze dnes padla na nas :grinning: Sla jsem rano na zachod a vzala jsem si do ruky katalog na zaclony,v tom pribehl Ondr a povida-mami ne,ne dej zpadky Odra haci a sedl si mi k noham a sedel-do toho prijel na Ondrove odstrkovadle Stepanek sedel na nem pred zachodem.Tak ja jsem si tam trunila s obouma klukama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nastesti Stepa po chvilce odjel-ale Ondra vydrzel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem zvedava jak dopadl Risulka :frowning2: :confused:
22. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ani, Štěpa asi odjel, pže tam bylo nedýchatelno, co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No vzhledem k tomu, že Hanka ráno ani nenapsala, bych tipla, že asi k zubaři šli :cry: :cry: :cry:

Tak já jsem při uspávání Dáni tak vytuhla :grinning: , ani nevím, jak dlouho už teda Daník spí :grinning:

Já jsem dala na burzu věci za cca 2200,- berou si 20% z prodaného, tak jsem zvdavá, kolik mi to hodí :wink: Jinak na snažilkách mám věrnou odběračku :grinning: Olinku, má klučíka rok a půl a vždy od nás berou taky dost věcí :wink: jsem se rozhodla, to moc neschovávat, i mamka mi to říkala, že jestli bude druhé, tak za ty 4 roky bude zase "v módě" něco jinýho :grinning: :grinning: ona si na to parádění Daníka potrpí :grinning:
22. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak mám hodnou holčičku snad zase zpátky :dizzy_face: ráno jsme vstávaly o půl osmé, což je ok a zajely jsme k dr podepsat nový registrační list a zároveň Klárce hned udělala preventivku, pže jsme nebyly na té 18měs. Takže měří 87cm a váží necelých 12kg. Všechno ostatní taky ok. Teď jí čeká akorát v listopadu očko MMR.

Ve 12hod. vytuhla, tak čekám, že každou chvilku bude lomcovat dveřmi :slight_smile:

Najíme se a chystám se do herničky, mají se dneska dlabat dýně a vyrábět lampióny :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Hani, to je mrzuté s tím zoubkem :frowning2: tak snad to nebude nic vážného.
22. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Se záchodem to máme obdobné. Se tam vždycky naivně zavřu a Klárka jak zbystří, že jsem tam, tak hned přiběhne, rozrazí dveře a celou dobu čučí :sweat_smile: v horším případě se nacpe za mnou a zavře :sweat_smile: lepším případě objeví toaleťáky a skládá na chodbě komín :grinning: utírat se mě ještě nesnaží, akorát mi čučí do mísy, co tam jakože provádím a pak to komentuje :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Hmmm, klika cvakla :slight_smile: Klárka vzhůru.
22. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jani, fotečky krásné :dizzy_face: prďolkům to tam sluší :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak jsme po O a valíme do herny. Zatím pa pa :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahojky holky,

jste moc hodny, jak na Risu myslite. :dizzy_face: ..ale nestiham. :sweat_smile: ..rano se samozrejme risa nechtel probudit. ...jsme meli to plavanicko na 9 rano ...a vcera a predevcirem se risa probudil na 7, dkyz nemusel ...a dnes jsem ho ve 3/4 na 8 musela probudit,abych zase neprekonavala rychlost svetla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co se tyce zoubku ...tak dnes rekl au asi 2x, ..a to kdyz se zakousnul do piti a pak do rohliku ...ale treba banan ukousaval v poho ...takze ukousnout neco mekkyho mu nejspis nevadi a na ostatni jidlo i piti se asi naucil ten zoubek nepouzivat. :confused: ...tak jsme po plavcu dojeli nakoupit, pak doma naobedvali a vyrazili k zubarce. ..ale byli tam asi 4 lidi, tak jsem ji chtela brnknout a ja si samo zapomnela mobil doma. :pensive: :frowning2: ....takze jsme sli zase domu, ale to cestou risa uvidel detsky hriste, akze jsme neodolali ...a ja domu dorazila ve 14:40 a zubka ma do 14:30, takze uz mi to tam nikdo nebral :unamused: ..takze tam zavolam zitra, protoze uplne dobry to neni, ale je to kazdopadne lepsi nez vcera. :wink:
22. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky můžu se k vám přidat? Mám syna Dominika a jsme z Prahy :grinning:
22. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Miso-taky jsem si rikala ze to asi Stepa psych.nevydrzel a radsi oddrandil :grinning: :grinning: :grinning: Ale Ondra se prekonal a vydrzal do konce :grinning:
Hani-jj takze Vas to stejne ceka,to je mrzute-chudera mala :confounded: :fearful:
Ajo-opet pul stranky popsane monologem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Aja má ráda samomluvu :grinning: a Petra taky někdy :grinning: :grinning:

Hani, tak alespoň, že je to lepší, zřejmě ho to stále bolí, když rohlík mu vadí..no uvidíte..a zkoušela jsi se mu na to dívat, jestli není uvolněný????
Já jsem jako 4-5. letá kousla do zábradlí a pamatuju se do teď, že mě to dost bolelo, ale zub držel!!!!

Ani, Ondra asi nemá čuch :grinning: :grinning: :grinning:

Megee, ahoj přidej se!!!už jsem Tě kolikrát viděla na jiných tématech a říkala jsem si, že jste prosincový a že k nám nechodíš :wink:
22. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
kim abych řekla pravdu nějak jsem si ani nevím proč témata pod společným termínem spojovala spíš s těhotenstvím a vůbec mě nenapadlo že to tak nemusí být :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.