• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Miso & Ani, tak ted jsem na vazkach. ...protoze uz to vypada dobre. :confused: :wink: ...ukusoval v pohode croasant a pak tu radek pil colu z flasky a risa si ji strcil do pusy a normalne vsema prednima zubama prejel po flasce a ani nemekl. :wink: :sunglasses:
Miso, koukala jsem se mu hned po karambolu a zkousela mu s nim viklat ...a vypadalo to ze drzi ...ale mel prave tak 3/4 dasne kolem toho zoubku od krve. :unamused: ..tak ted doufam jen v to, ze rano jak rikal au, ze to bylo jen jak si vzpomnel na ten vcerejsi karambol. ...zkusim mu jeste ted dat znovu rohlik, aby fakt trhal a kdyz to bude dobry a necekne, tak k zubce nejdem. :sunglasses:

megee, vitej mezi nami devcaty :wink: :grinning:
22. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
jo jinak myslim tim, ze prejel zubama po tom zavitu.
22. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
tak malej už chrní a já si dávám kávičku :sunglasses:
22. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
No jo, když já tu vlezu vždycky jak tu nikdo není, tak se aspoň musím vykecat :grinning:
22. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Peťa konečně po 4 dnech našel cestu domů, takže uspává malou a já mám veget :sunglasses:
22. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
tak s rohlikem me risa precural a misto trhani zubama ho vydlabaval prstikama. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: ...ale cisteni zoubku v poho, takze myslim, ze to snad holky bude bez nasledku :confused: :dizzy_face: ..tuk,tuk. ...teda nemyslim mozkove nasledky a dedicnost po tatinkovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Ajo, a foteckyyyy jsou taky, kdyz je Peta?? :confused: :wink: :dizzy_face:

megee, jee, ty se mas :dizzy_face: ...no u nas se teprv uspava. ...ale aspon ne ja, ale tatinek. :sunglasses:
22. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hani, fotečky ještě. Budou hotové zítra, takže někdy příští týden by je Peťa mohll dovézt.
22. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Hm hm, jsem tam zapomněla napsat "ne" :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Meggee-vitej :wink:
Miso-no vsak Ty jsi labuznik-do zabradli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A Ondrasek uz ani nema rymku a vydrzel-takze asi po fialkach :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ajo-tak hlavne ze si pokecas :slight_smile: :grinning:
Hani-tak to zu asi bude dobry-jak mu chutna flaska od koly tak to je OK :grinning: :grinning: :grinning:
Zitra rano razime smer Pha-jedem do Imuna pro papiry s vysledkama a ty pak nasledne vezu svioji dr. :slight_smile: :wink: :wink:
22. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hani, tak to neřeš!!!!Když už baští a nic neříká, že by to bolelo...stejnak by s tím Dr.nic nedělala a buď by vypadl nebo ne, tak se na to vyprdni :wink:

Ani, vždyť mě znáš, já sežeru všechno :grinning: a máma mě asi zanedbávala a nedala mi oběd, tak přišlo vhod zábradlí :grinning: :grinning: :grinning:
No po fialkách :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: to říká Petr taky a tady je na padnutí a krysy zdrhají z kanálů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aji, ty nás napínáš s těma fotkama čéče :unamused:

Megee, teda tak pozdě kafe, to usneš??? :grinning: :grinning: Jak se jmenuješ jménem a odkud jsi z Phy????
22. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dneska jsem zažila něco, co se fakt ještě nestalo, Totální hysterák na ulici, trvalo to asi 3/4 hodiny a pak jsem to neunesla, plácla jsem ho po zadku a připoutala do kočáru co nejpevněji to šlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: teď mě to moc mrzí, jsem slaboch, ale prostě.....no, možná to znáte.
jenže on si jiříček myslí, že ho maminka bude nosit (na jeho obhajobu musím říct, že ten den měl v nohách cca už 3 km), jenže od toho máme kočárek, nehledě na to, že ho neunesu a teď bych ho nosit ani neměla.....
už jsem se trochu vzpamatovala, ale dalo to oběma zabrat..... :slight_smile:

Renčo, Jirka mě chce taky utírat :grinning: :grinning: :grinning: po wc, ale on není tak rozpovídanej, jako Maruška, on řekne maximálně "pa" jako papír a už se na mě hrne.... :grinning: :grinning: :grinning: , to víš, taky bych se smíchy počůrala. On prostě napodobuje všechno.

megee :slight_smile: vítám tě mezi námi :grinning:
22. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
už několik týdnů sháním nějaké těhot. džíny, zítra si je prostě půjdu koupit....myslela jsem, že je seženu na mmb, taky že jo, jedny jsem si za 500 objednala a prostě mi nebyly - tedy neseděly. Ach jo, tak budu muset vypláznout aspoň 1500 nebo kolik stojí........ jenže mě nebaví se furt dívat na mmb a stejně bych si je už bez předchozího zkoušení nekupovala.
22. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahojky..
nejak me kun blbne uz se me to kolikrat mazlo :angry: :angry: :angry: :angry:
meg..vitej :dizzy_face:

no nam snad tat taky zitra dojede po nekolika dnech tydnech uz ani nevim kdy jel..zitra ma narozky tak mozna nekam zajdeme i petkou ze....

tak valim spat..pa pa
22. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
adelko, tak si ty narozky pěkně oslavte :slight_smile: ty to taky nemáš jednoduchý, většinu času sama......... zdrží se manžel aspoň pár dní nebo zase musí někam cestovat?
22. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
no nic, taky jdu po pelíšku :pensive: dobrou noc všem
22. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ani, tak zase až tak moc si nepokecám, že :sweat_smile: ale hlavně, že se vykecám :grinning:
22. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Míšo, njn, má na to 14dní, takže to celkem jde. Spíše se děsím toho, kdy je Peťa stihne vyzvednout :unamused: s jeho časovou dochvilností to taky může být ještě delší doba než měla fotografka na úpravu a retuše fotek :sweat_smile: :rolling_eyes:
22. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jdu do sprchy a taky spát. Dobrou :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: :grinning: :grinning:
Tak ja jdu dat kllukum meducku a ponmalu nas zacnu chystat na tu Phu :wink: Noc byla desna-ja uz nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Miso-prej krysy ........chudak vonavka Petr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
dobré ránko holky :grinning:

kim no já jsem děsnej kafař a ani když si ho dám večer tak mi to nedělá problémy...asi už si mé tělo zvyklo ta net přísun kofeinu :grinning:

Jinak se jmenuju Lenka a jsem z Phy 5 a jinak původně z Prostějova v Pze jsme rok :grinning:
23. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
bré ráno....
tak u nás noc normál... děti usly kolem 23h... (JAnina chtěla už dřív, pže celý den nespala, ale Vládík vyháněl prdy a tak ji budil), pak se milostpán budil na kojo v 1,3,5,7 a ted chrní :angry: :angry: :angry: ,a pro změnu v 7 vstala JAnina, takže jsem fáááákt vyspaná.... už začínám přemýšlet o nějaké extázi nebo pervitinu, že by mě to nakoplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale vzhledem k tomu, že si nejsem sama schopná píchnout ani injekci do břicha na ředění krve, tak z toho fetu asi nic nebude... :sunglasses: :sunglasses:

JInak jsme včera krásně zvládli sokolíka, v 9 jsme vyšli, do půl 12 lítali v sokole s Vládíkem ve vaku na břichu a pak jsme do 17h otravovali kamošku, co má termín stejně jako naše Peťa Beny... tam jsme si hrály a kecaly, aťka měl včera volnoi, taksi ho patřičně užil, pak jsme se vycachtali všichni a navečeřeli a pak do 23blbi abychom usnuli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nějak jsem vás dočetla a nevím na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:
23. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
dobre ranko..
terko..no dojede bud dnes vecer pokud ho nekdo z prahy veme nebo v sobotu rano a v nedelu v noci zase pojede..rikal ze si veme snad ted nekdy dovcu pokud mu ju daji..ze uz je na narvy..on by aj sel pryc ale ted neni prace u nas tak zatim ne

ja si taky davam kafe porad i 5x denne..piju nesko s mlekem..a nemam problem usnout ani omylem..po celem dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda jani..se mas u nas nic takoveho neni :cry:
23. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
adelinka přesně jsem na kafi závislá :grinning: a ráno bez něj nevstanu a večer nejdu spát :grinning:
23. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Tak ja kafe vubec nepiju :wink: Nekdy si dam ledovou kavu ale tak jednou za mesic :wink:
My uz jsme s klukama nachystany na cestu a milostpan se vali v posteli :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: opravdu me medi :confused: :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Tak jsem nakonec Kristince nepsala, bo jsem si uvědomila, že bych byla pěkně nezodpovědná chtít se sejít, když Maru soplí. Tak třeba příště. Boty jsme koupily myslím super, celokožené, uvnitř pravá kožešinka, tmavě hnědé, takže se budou hodit ke všemu oblečení, vpředu zvyšená guma,aby se brzo neokopaly, značka. Bartek a cena 1050,- Kč . Všechno teda paráda až na tu cenu, no :angry: Ale měly by vydržet až do března, koupila jsem 24, podzimní má Maru 23, tak jsem zvědavá. Si říkám, že většinu obleční má ze sekáče nebo poděděné, tak na botech, které jsou opravdu u dětí potřeba kvalitní, aby si nezničili nožky a páteř, šetřit nebudu, i když je fakt, že pálka je to pořádná. Pořád si to tak nějak obhajuju, že mi Maruška ušetřila hafol peněz, když jsem nemusela vůbec za celou dobu kupovat UM a takyk tím, že už je dlouho bez plín. No, ale Patrik teda koulel očima, že jsem za botky vyvalila tolik peněz.

Adi, tak to se určitě na manžu mooooc těšíš :wink: Mně pro změnu Patrik odjel do Phy pomáhat rodičům s opravou chaty a vrátí se až v úterý, tak jsem slaměná vdova.

Megee, vítej :slight_smile:

Jani, super tenda ten Sokol. A s usínáním u nás včera podobné, Maru usnula až v půl jedenácté.... ale je to tím, že odpoledne spala až do čtvrt na pět a já s ní, bo jsem měla migrenu jak prase... i dnes jsem si musela dát k s nídani brufen :frowning2:

Tery, já zrovna minulý týden půjčila těhu rifle kámošce, která má termín v březnu.... jinak bych Ti je klíďo půjčila, škoda, no.... Jsem si je nechala z minulého těhu pro případné druhé :sweat_smile:

AJi, na fotečky se těším, tak snad je manža stihne brzy vyzvednout :slight_smile:

Hani, se zoubkem to asi fakt nic nebude, jen to měl naražené, tak ho třeba bolely ty dásničky. Maru si tak kdysi narazila zoubek na hopsadle, jsem byla pěkně vyděšená, bo ho měla teprve chvilku a ještě pořádně nevyrostej, jsem fakt měla strach, že o něj přijde. My jsme se zubama pořád na štíru. Mája má jen 10 a nic se nového netlačí. Nahoře má jedničky a dvojky a čtyřky, dole jen jedničky a čtyřky. Zbytek nic. Pořád kvůli tomu docela špatně vyslovuje, ale já jí naštěstí všechno rozumím, ale třeba babičky už ne vždycky.

Míšo, tak to je legrace s tím zábradlím. Jak Tě to napadlo, prosímtě :slight_smile:

Aničko, tak ať dobře na imuno dopadneš!!!
23. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen rychle pozdravit, než mně holky vypnou počítač :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: nočník jsem zase odsunula na pozdější dobu, bo to jde tak nějak pořád stejně, včera zas čůraly celej den do plín, takže na to asi ještě nejsou holky zralý, tak jsem si řekla, že nebudu trápit sebe ani je :unamused: Tak tady možná budu častěji :wink: :slight_smile: Jinak jsme dneska trhly rekord ve spaní - budíček v 8:30, a to jim od 8 řvala u hlavy vrtačka, jak navrtávají do zdi to zateplení :dizzy_face:

Renčíííí, škoda žes nenapsala! Taky jsem mohla mrknout na koně dřív, chjo, my totiž máme taky rýmu!! A taky se chystáme jít pro botky, tak jsme mohly jít spolu, škodaaa! Tyjo, to je ale pálka, my taky kupujem Bartek, tak to se teda máme na co těšit :frowning2: to teda nevím, jak to u Honzy prosadím, ale bude se s tím muset smířit, protože já si na ty jejich šmatlavý nožičky netroufnu koupit boty sama, bez toho, aby mně někdo poradil :frowning2:
23. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
meg..jj presne tak..ted si zrovna davam :grinning:

renco..jj moc..ja jsem slamena vdova porad..pomalu si zacinam zvykat..a to ja nechci :cry:
ty vo.e to je teda penez..tu znacku vubec neznam..ja mam taky veci z 90 sekac a pak dedene tak botky taky kvalitni pac petan je taky smatlonek
23. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
chtěla jsem napsat, že čůraly celej den do gatí, ne do plín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoooj Kristýýý!!!
zajdi tam co nojdřív, paní má nové zboží a rychle to vyprodává, tak at máš z čeho vybírat, a paní i dobře poradí, vždyt víš.
23. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
a teda fakt škoda, že jsem nenapsala.... ale kdo mohl vědět, že taky rýmujete....
23. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.