• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
mají tam i levnější, za 990 kč, ale Maru má vysoký nárt, tak jsme měly omezenější výběr
23. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
jo tak zimní boty taky ještě musíme koupit i když vůbec nevím jaký... :unamused:
23. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3443817&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
pridala jsem fotky..vubec ted nefotim tak jen dve..

teda to jsou ceny nevim kam na to chodi vzdyt na nas jsou levnejsi a nohy mame vetsi :confounded:
23. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
adelinka fotky super ale hledím jak byl malej při narození velkej :grinning: a koukám, že mu to zůstalo co? vypadá dost vysokej :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
njn zustalo ma metr a pres 15 kilo..a ted ale zhubl jak je nemocny tak nechce jest..
tak ja delam testoviny s syrovou omackou tak snad sni aspon suche..ty ma rad
23. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
tak to neváží moc Domča má 92 cm a 14 kg :grinning:
23. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
renčo :slight_smile: díky moc :slight_smile: zrovna jsem si dneska jedny parádní koupila, sice za 1300, ale sedí mi perfektně. No, třeba je pak někomu udám

Lenko, já mám kafíčko taky moc ráda, ale vyloženě kafař nejsem :wink: ráda si ho dám v kavárničce, doma piju spíš takový to čekankový kafe nekafe, občas nescafe.

adelko, peta je furt kus chlapa :wink: jirka teda taky není drobek, ale z prosincátek asi vedete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
megee, my máme podobný míry :wink: asi tak 95 cm a taky 14 kg :wink:
23. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
terka jj jsou tu samí vysocí chlapy :grinning:

já teda kafe zbožňuju a asi bych se bez něj už neobešla :grinning:

vy si necháte říct co čekáte?
23. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
ne, nenecháme, Jiřík byl taky překvápko :grinning: a chceme to zažít ještě jednou.
23. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
jé tak to tě obdivuju já bych to nevydržela, ale zase to překvapení musí být úžasný...když se ti mimi narodí a oni ti řeknou je to kluk/holka :grinning:
23. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
:slight_smile: jo, bylo to krásný :slight_smile: ale tady holky v prosinci mi skoro všechny tipovali kluka :grinning: tak schválně, co mi tipnete teď :wink:
23. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
a taky to bylo ulehčený tím, že se mě doktor nezeptal, jestli to chci vědět a já jsem vždycky byla z toho ultrazvuku tak hotová, že mě ani nenapadlo se zeptat.
no a pak se mě doktor zeptal ve 32tt a to mi už přišlo škoda :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak já tipuju pro změnu holku abyste měly páreček :grinning:
23. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
to jo když už jsi to vydržela tak dlouho tak by to vážně byla škoda :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak uvidíme :slight_smile: ale dík za tip :wink:
23. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak Maru právě usnula :slight_smile:

Tery, tak to je teda taky dobrá pálka za rifle, na to, že jsou na chvilku :frowning2: Ale co se dá dělat, holt v něčem se i v těhu musí chodi :slight_smile:

Leni a Tery a Adi, je vidět, že kluci jsou větší jak holčičky :slight_smile: Maruška má necelých 11 kg a 85 cm.

HOlky, do kolika kil jsou vaše kočárky? Moje Jané je totiž jen do 15 kg, tak nevím co pak? Předpokládám, že teda uveze i víc.... bo se asi počítá i s nákupem? No, kámoščina holčička má takřka ve 4 letech 15 kg, a ve dvou měla taky 11 jak Maru, tak si říkám, že už asi děti ty následující roky tolik přibírat nebudou, takže kočáry ještě několik let vydrží? NO, je fakt, že už tolik nejezdíme, spíš chodíme pěšky, ale když potřebuji nakoupit někde dál, tak se bez něj neopejdu, bo tahat nákup a ještě Marušku v náruči bych teda nedala.
23. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo a Adélko, PEtřík je fešák!!! Ten hrad postavil sám? Mája staví, ale takhle neee, spíš jen věže a to tak dlouho, dokud nespadnou.
23. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jsem dnes na obědu uvařila maso, rajsou a kolínka a Marušce rajská nejela... nevím, co se děje... tak jedla jen suchá kolena s maskem. Divný.
23. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jedí vaše děti oba dva chody, jako polívku a další... mě totiž Maru sní jen jeden. BuĎ polívku a další nechce, nebo jen další, takže už jsem si zvykla vařit jen jeden chod. Ale zajímalo by mě, jestli to tak v tomto věku ještě je, nebo jestli je něco u nás špatně.
23. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
renčí, já mám golfky peg perego a s váhou si nedělám starosti. Vozím v tom Jirku a ještě i dost těžký nákupy a nevypadá to, že by se kočár měl polámat. Myslím, že ty uvedený kg jsou spíš orientační a výrobci tam píšou tu nižší hranici, aby je lidi pak nebombardovali reklamacemi.
23. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tery, já si tipnout nedokážu, potřebovala bych fotku Tvého obličeje před těhu a pak v těhu. Podle toho jo... ale jinak neeee. U kámošek jsem se vždycky trefila a to díky změnám v obličeji. Přijde mi, že holka víc zostří rysy a udělá obličej takový špičatější a přísnější. Kluk nezmění vůbec, nebo jemně zakulatí, že je spíš obličej jemnější.
23. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
jirkovi dávám oba chody (teda když je mám navařený) :wink: , ale polévky musím dát jen trochu, protože :wink: by mi tu druhý asi nedojedl.
A občas dávám k večeři polívku a třeba kus namazanýho rohlíku se sýrem/šunkou...atd.
reni já teda vůbec netuším a ani jsem nezkoumala do kolika kg je, ale myslím, že ho budeme mít stějně už jen asi letos přes zimu a pak už asi zůstaneme bez kočáru....no myslím že i kdyby byl do 15 kg tak že nám toho půl roku ještě vydrží
tak já dávám jen jeden chod...dva by mi určitě nesnědl a neřeším to jelikož sama jím jen jeden :grinning: a to od malička..polívky jsem nějak nikdy nemusela :grinning:
23. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tery, no myslela jsem si to, že to bude jen pro jistotu, že snesou kočáry i víc. Tak předpokládám, že kočár budeme potřebovat do 4 let? A to spíš je na dlouhé trasy nebo celodenní výlety,aby měli děti kde spát? Co myslíte?
23. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
taky myslím...používáme ho jen na delší trasy nebo větší nákupy :wink:
23. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
renco..no ja mam taky do 12 nevim jestli se delaji jine a jako petan uz 15 ma a taky doufam ze ho jeste uveze kdyz je tak zhnilej..

terko..toz ja nevim jesti bych to vydrzela..ale to prekvapko je pak asi uzasne :dizzy_face:

renco..ten barevny komin postavi sam dobre pac to do sebe zapada ale jinak jsem stavila ja a on miluje kdyz to muze bortit..

4roky??no uz ted by ho vahove nemel pouzivat tak u nas do do 4 nebude..a neni to moc?kamosciny dvojcata teda chodi od roku a od te doby nejsou ani v kocare tam nechteji a krasne vse ujdou maji cca 4...neznam nikoho kdo by mel decka tak dlouho v kocare..
23. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky holky.Tak zase zdravím jen tak v letu.U nás se stále dělá ta střecha takže ani netopíme a je to tu samej randál :confounded: Patriček zlobí že bych ho dala nejradši čertům :angry: :angry: že zrovna my musímemít tak paličatý,vzteklý a hluchý dítě :angry: :angry: :angry: No a mě není také nejlíp.Každej den musíme jezdit s Nerinkou na injekce páč se nám nějak nezdála a veteriář říkal že má asi něco s páteří takže fakt když se to se.. tak se to se.. :angry: :frowning2:
Nejradši bych ten batoh už sundala aby se mi ulevilo.Já už to asi nevydržíííímmm :frowning2:
No jdu trochu poklidit teda nebudu kvaltovat,jen co zvládnu aby to tady nebylo jak po výbuchu.

Všem posíláme pusu a pozdravení :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak petan ji vetsinou polevku a jde spat a po probuzeni ji druhe..ale polevek by se ujedl cim hustejsi tim lepsi..no je po nas pac ja i petr je muzeme

jdu du si dat kafco nez se petan probudi :grinning:
23. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.