• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak valim spat..petr dojde cca ve dve a to cekat nebudu :unamused:
dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
23. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
adelko, tak to je pak těžký, takovou tchyni nepředěláš :confused: tak jen leda snažit se být co nejdál (což je asi na vesnici těžký, co) nebo mít tolik práce a dávat jí najevo, že na ní nemáš čas. Jestli jsem to pochopila, tak ti asi nepomáhá s hlídáním - když to vezmu pragmaticky, tak nehlídací babička je stejně na..........
no a s tou Ilonkou - no comment :unamused:
23. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
No a ja nejak nemuzu spat :frowning2:
Tak pockat,pockat-ja jsem nemluvila o Ilonce :confused: To by me asi taky sralo ale s tim psem....no nevim.Proste to vidim z vlastni zkusenosti u te kamaradky :wink: Ma sice dve deti ale uz odrostle a je nejvic s tim psem-a taky ji to ulitne.No kazda jsem jina a bere to jinak.Chapu ze mas Adel s tchyni jen same trapeni tak uz Te u ni asi nasere vsechno-asi bych v tvem pripade reagovala taky tak :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
No, už jsem si říkala, že na téma boty nebudu psát, ale přece jenom ještě něco přidám. Podle mého názoru se novém boty dětem nekupují proto, že jsou hezké, že udělají parádu ve městě, u doktorky a tak, ale proto, že každé dítě by si mělo vyšlápnout svou nožku. Jasný, pokud nejsou evidentně hodně používané, tak je lze i dědit... ale... přece jen už je tam určité riziko, že nějaký zlozvyk v chuzi předchodzího majitele dítě podědí.

Takže argument, že někdo bydlí na vesnici a proto dítěti nekoupí nové boty pro mě není dost pádný. To já prostě neberu, protože podle mého názoru prostě nejde o parádu, ale o to, aby se dítěti zdravě vyvíjela nožka. Ony ty boty tak jako tak to dítě bude nosit max těch pět měsíců, někdy i méně, protože nožka povyroste a boty budou malé. Jasně, pokud nejsou vyloženě zničené, dají se prodat dál v bazárcích. Ale domnívám se, že dětí řádí na odrážedlech, motorkách, průlezkách a pískovištích naprosto stejně na vesnici, jako ve městě. Pravda, v tomto případě záleží spíše na nátuře dítka, než na tom, kde žije. Kluci asi doničí boty víc jak hočičky, i když třeba Mája je taky pěknej čertík, co se týče řádění venku.

Zcela chápu, že někdo koupí nové jako hlavní na chůzi a lítání a druhé má použité jako náhradní, kdyby se něco s těmi novými stalo. Nebo je dá dítku,když je prostě venku hnusně a ví, že dítko bude během půl hodiny stejně doma, bo boty budou promáčené. NEbo třeba na zalívání kytiček, protože to taky většinou končí mokrými botičkami.

Samozřejmě, pokud má někdo hluboko do kapsy, tak prostě nemá na výběr a musí volit jinou variantu a nedobrovolně tak podstupovat riziko, že dítě podědí najaké špatný návyky v chuzi po předchozím majiteli botů.

Takže abych to shrnula : pokud na to rodina nemá, tak fajn... ale pokud na to rodina má a nekoupí nové boty jen proto, že na vesnici je to jedno, v čem dítě chodí, to mi prostě hlava nebere.

Doufám, že se na mě nenaštvete, ale napsala jsem svůj názor, jak to vnímám já. Ale jasný, že každá z nás na to může mít jiný pohled. Já nejsem odborník na boty, do toho se rozhodně nechci pasovat, jen jsem toho teĎ hodně načetla, protože než jsem koupila boty, hodně jsem přemýšlela jaké koupím. A důvod: Taky mi bylo líto tisícovky, bo jako matka samoživitelka opravdu peněz nemám nazbyt, musím si vystačit jen s mateřskou na všechno a i když v prosinci nastoupím do práce, tak za částečný úvazek nebudu mít víc peněz, než mám teď. Takže opravdu financí nemám nazbyt a o všem, co koupím dlouho přemýšlím, jestli je to opravdu potřeba kupovat a jestli nejsou levnější varianty.
23. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
aničko :slight_smile:

my máme doma na hlídání papouška, naši jsou v lázních a jak psala Renča, občas to ulítne i mně a už jsem mu taky řekla "maminka nasype zrníčka"..... :confused: :confused: :confused: :confused: no kdyby mě někdo slyšel, tak mě snad mateřskou ukončej a pošlou do práce :grinning:
23. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Holky kouknete za kolik se dnes vydrazila bundicka :confused: Ja jsem dala prvni prihoz ale ten konec je teda masakr,to bych nedala-ale je pekna :wink:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4160860
23. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Adélko, no s tou Ilonkou je to teda na vývrat. A teda mě by asi taky nevadilo, kdyby se pletla v oslovování, řekla bych si, no je to "stará senilní bába" :grinning: :grinning: :grinning: , ale kdyby mi bývalku manži dávala jako příklad a říkala, jak to dělala ona, tak s tím bych ji poslala ... někam .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adélko, přeji TI, at je zítřejší den lepší, než byl ten dnešní.

Já povalím taky spát, ještě trošku ale musím poklidit,at zítra vstaneme do čistého.

Dobrou noc, holky!!
23. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
no teda, já jsem kupovala Jirkovi kabát na zimu na sekáči - takový flašový zvrchu, vycpaný uprostřed a bavlna zevnitř (dost teplý) a stál 220 Kč, a vím, že jsem to dost řešila, jestli to není drahý. No bylo, ale nic levnějšího jsem nesehnala. Přecejen, já kupuju velikost 104 a to už je taky kus hadru, tak to holt stojí víc než když jsem nakupovala bodýčko na novorozenečka :grinning:
23. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
renčo,tak ať ti to jde od ruky, já jsem před chvílí akorát vyždímala hadr :wink:
23. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
Ja si to pobiram po svem a stójim si za svym.Me nikdo nic neda a nikdo mi taky nepomaha.Takze ja si to teda sakra prevadim na to ze mam dve deti a ne jedno a nemuzu delat rozdily a jednomu koupit drahe a druheho odbit tamanem,taky ze chodi do skolky a tam mi ho nikdo nehlida kdyz jdou koukat na kravicky ze mi vleze do srac.......-na to tam maji plno deti nez by uhlidali jednou kluka s botama za 1000kc.A nehlede na to ze nesedime na pisku a nebo v hernickach ale mame tu rybnik,hristata s hlinou a polem,repny kampane atd.....Proste me to zase bere hlava takhle :confounded: :wink: :slight_smile: :slight_smile: Kdyz na to mas takhle a jsi sporiva a vis kde mas usetrit tak to je dobre a jsi sikulka-pze ja to teda asi neumi a nevim kde a jak to udelat.
Kazda jsme svuj nazor rekla a hau :wink: :wink:
23. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Tery-ja jsem si vcera vyzehlila a snad zitra vytru.Jestli teda pujde s klukama Zdenda ven a mam taky hotovo :wink:
Jeste bych chtela upect zitra makovec a v nedeli jedem asi ke tchanovcum-nebo alespon kluci.Mozna zustanu doma a budu si uzivat klidku :grinning: :grinning: :grinning: Mam doma na DVD Libas jako buh tak ho asi zitra zkouknu,pry je to super film :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
:confused: holky, no tak :confused:
každá si to stejně děláme po svým :wink:
23. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
aničko, tak to bych asi volila ten veget doma :wink:
23. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Terko-jj asi taky vyhraje veget doma-zaslouzim si ho :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
tak mi nádobí umyto, ještě podlahu :slight_smile: NEvypla jsem PC, tak ještě nakukuju, než se vrhnu do podlahy :slight_smile:

Aničko,doufám, že jsi to nepochopila tak, že to bylo namířeno proti TObě!!! VždyŤ jsi psala, že prostě peníze na to nemáte... takže jste ta druhá varianta... já jen, že jako další argument jsi psala i tu vesnici a myslím, že to tady psaly i další holky, že prostě na vesnici je to jiné a že tam je to fuk.

TEry, my se nedohadujeme, neboj, jen píšeme svoje pohledy, že jo Ani!!! :wink:

Nikdo z nás není odborník a i kdyby byl, tak se taky může splést, že... tak jako třeba nedávno zveřejnili, že podávání paracetamolu preventivně při očkování sníží hladinu protilátek až o třetinu a přitom to celá řada doktorů při očkování doporučovala, dokonce i výrobci vakcín. Takže asi tak :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no tak dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
holky, dobrou noc, už je hrozěn pozdě, jdu spinkat. Tak třeba zase zítra.
23. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Renco-no abych rekla pravdu atk jsem to na sebe docela vztahla :frowning2: :frowning2: :confused:
Ale v pohode,me to pak za chvilku prejde,vypsala jsem se dobry.Kazda to proste mame jinak :wink: :slight_smile: :wink:
Ja nikoho nesoudim paC vim ze fakt neni lehky a kazdej jedna podle svych moznosti :wink:
23. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
autor
Terezko-dobrou noc Tobe i miminku+Jirikovi :slight_smile: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
ANi, jejda... tak to jsem nějak nepředpokládala.... :frowning2: psala jsem to obecně :confused: . Tak to prosímtě tak neber, jo? :wink:
23. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
Tak teď z toho nebudu spát, doprčic :frowning2:
23. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
autor
Renco-jasny v pohode.Jsem i horka hlava :wink: Od toho to je diskuze :wink:
Tak ja uz asi pomazu spat-jestli teda zaberu,nejak se mi nechce ach joooooo :frowning2: To zase budu jak mrtvola zitra :confounded: :confounded:
Dobrou noc vsem :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
autor
NO ani me se nechce :confused: :frowning2:
23. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz
Uf.... tak dobrý. Hned je mi líp :sweat_smile:

Dobrou a klidnou noc!!! Já ještě tu podlahu mám pořád před sebou, ale do půlnoci to zmáknu i se sprchou :slight_smile:

Pá pá
23. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
ANi a nechce se TI spát, protože jsem Tě rozčílila? NEbo by se Ti nechtělo spát ani kdybychom tady nepsaly?
23. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Me se nechtelo uz predtim-nejak nemuzu zabrat :wink:
Jednou me vzbudil Ondra a uz to je :wink:
23. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
autor
Pak jsem se i teda rozcilila ale to uz je dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem dnes asi nejaka dobita energii a nechce se mi-makonec tu budu strasit jako Hanka+Ty+Aja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja ktera mam v pul desate jinak pulnoc :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak třeba budeš první!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Si to taky zkusím pohlídat při mytí podlahy, no to spíš už doufám i po sprše. Zatím jsem si teda jen napustila kýbl :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
autor
Hmmmm,asi to tak vypada-porad tu smejdim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
Tak já tu už čmikám s kartáčkem v puse :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
:confused: PRvní????? :confused:
24. říj 2009 v 00:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.