• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Hmmm-tak jse to nestihla a jsem druha :grinning:
No nic valim taky spat-snad uz zaberu-dobrou noc :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2009 v 00:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: Joooo!!!! :grinning: :grinning:

ANi, Ty už tu asi nejsi, že jooooo :confused:

Tak mizííííím, brou brou
24. říj 2009 v 00:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne brzzke rano :wink: :slight_smile: :slight_smile:
No tak jsem toho ´v noci moc nenaspala-a ne jen kvuli tomu ze jsem tu ponocovala ale ten Ondra je proste nezmar :frowning2: A ma opet rymu jak prase-takze odsavat,odsavat,odsavat.Proste dokud se toho nezbavi Stepa tak mame smulu asi :confused: Jedine ze bych je na mesic rozdelila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
ahojky
tak noc nic moc jako vzdy..

petr dojel v dve v noci z prace..ted nam jel koupit snidani..

co se tyce tech botu tak se pripojim k anicce..pac petrik se porad hrabe v bahne v pisku a jezdi na motorce a znil tolik botu ze hruza..ja mam jedny levnejsi boty na motorku jedny kvalitni kdyz se nekam jde jako vychazky ,mesto a dr. ....a taky jedny sandalky s zirafou ...a kdybych mela vsechny koupit za 1000 tak na to nemam..a zeru asi umitku ze zdi...

terko..u nas je super sekacek..ja jsem tam koupila kombinezu za 120 a krasnou a bundicku za 80 a 50 zimni s koziskem...u nas je to levne a moc pekne,taky kupuji 104 neco ma i 110..a k te sedacce taky jsem mela maxinu

ani..petan ma taky rymu jak tram..porad odsavam..uz me aj pozvracel ja kbyl zasopleny..mam kapky do nosu kuwa za 170 a hovno hovno s morskou soli...
24. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Adel-jj ja taky odsavam jak diva-ach jooooo :frowning2: Mam jen starch z toho ouska aby mu zase neruplo no :confused: :rolling_eyes: :confounded:
Ja uz peru,varim kvet.polevku a asi bude cocka at mame doma pekne dychatelno :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky holky,
teda vy jste byly vcera ukecany ...vas precist ..a je skoro poledne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

..tak vidim,ze boticky jsou probrany horem/dolem :sweat_smile: ...tak jen k autosedacce, ze neporadim, protoze my mame tu 9 az 36, coz vy uz mate tu mezi, takze budete potrebovat 18 az 36, takze by bylo zbytecny kupovat tu kombinovanou, co mame my. :wink: ..to jsem ale pomohla. :grinning:

jinak my sli spat az po pulnoci, koukali jsme na apollo 13 ...a nastesti risa spal do 3/4 na 8 :sunglasses:
24. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobré dopoledne holky!!

Tak já nakonec zůstala u PC v pyžamu až do jedné hodiny, ještě jsem hledala info o zubních pastách. Používám totiž Weledu a ta je bez fluoru, čistě přírodní, jsou v ní bylinky a může se polykat, dokonce podporuje trávení... no a kamarádka mě nahlodala, že když není v pastě fluor, tak nechrání před zubním kazem a že je lepší Elmex, která obsahu malé množství fluoru, který ani při polknutí dítěti neuškodí. Tak jsem hledala a četla a četla různé názory.... No, takže jsem z toho zase jelen. Výsledek je asi ten, že ještě přikoupím Elmex a budu to střídat. Protože část odborníků říká fluor určitě ano, část říká do tří let v žádném případě ne. A teď babo raď.

Vstávačka naštěstí až o čtvrt na osm, takže jsem se vyspala do růžova :slight_smile:
Ale ve tři vzhůru na čůrání Marušky, ale naštěstí pak jsme obě hned ruku v ruce usnuly :slight_smile:

Ani, to je teda pehc, že je Odnrášek zase nachlazený :frowning2: Tak ať to nic vážnějšího není a jen ta rýmečka. My už bojujeme od středy, ale není to nic hrozného, odsávám tak 1x za den, prostě žádná velká rýma už to není. Stříkám Vincentku a na noc Olynth pro děti.
24. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
A já dnes nemusím vařit, tralala, mamka mi včera donesla sladkou rýži s jablky, prý toho navařila moc a jedly by to tři dny.... tak si dnes s Maruškou dáme na obídek :slight_smile:

NEvím, jestli vyrazíme venk nějak tam hodně fouká, i když relativně teplo - 10 stupnů. NEchci riskovat, že by se Maru rýma změnila v něco jihého. Kámoška ted byla se stejně starou holčičkou, jako jsou naši prcci, dva dny v nemocnici kvůli laryngitidě. Chjo. To je fakt blbé, když malošci marodi :frowning2:
24. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
haniku..no petan nesedel a do vajca se nevlezl tak jsem musela mit tu mezi no..jinak dioky za radu :grinning:
renco..ta majuska je sikula..jak mluvi a cura na nocnicek...petan rekne par slov..a ted ma oblibene slovo balooon
ta pasta me docela zajima..ja nemuzu donutit petana aby si cistil zouby..on teda chodi a 10xdenne si snad cisti zouby ale tim stylem ze si da na kartacek pastu da si to do puse a pastu sezere bez cisteni
24. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
u nas je hnusne a prsi..tak asi ven nejdem..
ja delam dneska halusky se zelim..mnam mnam
24. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Ja uz mam povesenou pracku-venku.Docela dobre pocasi :wink:
Steps je s Ondrou venku tak tam na ne musim juknout :wink: Jinak uz se mi pece makovec a vari polevka :wink: :slight_smile:
My mame sedacku od 9-36kg a jsem spokojena.Myslim ze i Ondra.Jenom nevim znacku no-ale stala 2000kc a byla certif.tak snad dobra :slight_smile: Kupovali jsme ji v Chiccu :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Jinak Ondra mluvi taky hodne moc a ve vetach-mami kdo to byl,a proc mami,to je auto,Mami pojd,mliko.atd...je toho uz hodne-ale ten nocnik teda nic moc spis nic nez moc :frowning2:
24. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojky no teda vás dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Vládík ted chvíli usnul a JAnina je na 5 minut vedle s babočkou, taťka jel s kamošem na barák řezat dřevo tak snad budu mít i 5 minut na to sem napsat.

Dnes noc lepší, snad odchází sprutík,ale jí tak hrozně dlouho, krmí se skoro 40 minut a někdy i víc večer u telky mi to neva, ale ráno, když potřebuju obsloužit i Jáju, je to mazec i když ona je holka šikovná a když jsme si vysvětlily že brácha musí papt jinak by byl furt "malínek" jak mu říká, tak se za dlouhý jídlo nezlobí, ale je mi jí líto....jinak musím říct, že ti chlapi jsou hrozně uřvaní, nebo jsem to s Janinou už zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ad boty...já kupuju papučky s žirafou, stojí kolem 150,- máme je tak na 2-3 měsíce...ted ty poslední jsem schovala i Vladíkovi, pže JAnina lítá doma bosky, ale jinak ty předchozí odrajdala tak že všechny šly do koše.... na domek jí budu muset zase nějaký koupit, tam bude zima...a pak přijdou do kamen...
Nový botky na ven s žirafkou, jsme měli asi jen první dvoje, kotníčkový kožený a ted co měla na léto na písek, tak to byly botky levnější bez žirafky...ted na ziomu chci zase nějaký kvalitnější, pže přeci jen ty zimní nemužeme mít troje , pže jsou drahý...letní jsme měli 1 snadály a 2 tenisky a hodně jsme střídaly.
Kupuju boty u Daichmana, nejsou sice se žirafkou, ale snad nejsou až tak nejhorší..stojí kolem 300-350,- nebo když narazím na akci (minulou zimu u Bati), tak prostě kašlu na to jak botky vypadají (jestli jsou barevně módní, pro holky nebo pro kluky), když nám sedí tvarově a cena je slušná jdu do nich..)
Vláďovi jsem po Janě nechala jen ty bačkory a sněhule a ted gumáky(ale to jsou boty, který má na nohách za sezonu fakt párkrát), jinak JAnina všechno dorasovala a vylítala až až...
švagrová mi posílá po jejich malé boty, ale ty dávám do skříně a pak jí je zase vracím, nějak mě to moc neláká JAně dávat boty po někom, já osobně mám problém si obout boty na bowlingu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pže nevím, kdo je měl předtím na sobě :sweat_smile: , ale jak si kdo co dělá je každýho věc...
Jinak do města a k doktorovi to neřeším, pže tam chodíme jednou za čas, na hřišti jsme fut, tak holt pak umyjem písek a jdem v tom co máme...
K věcičkám, já jsem v tomto ráda za tesco a caa a kik, tako a podobně, tam v akci koupím levněji oblečení než v seku...minule ulovek z tesca, triko ve výprodeji 19,90,- Vláďíkovi frajerská košile za 60,-, manžestráky 150,- ... v globiku a caa 3 bodíčka 149,- a podobně, Janina je teda žížalka, takže některý trika máme ještě 6-9 měsícu:grinning:... pyžama a tepláky jsem si posledně ušíla celkově látky za 200,- a mám z toho 3 pyžama a 3tepláky a 2x 3/4 tepláky na doma... takže pohodička.... tepláku máme nejvíc, pže nejvíc užijem, jak je někde vidím v akci, hned je beru, ted mi prodala paní na písku nový za 50,-, pže jejich hočička není takový žížalka a na šířku jí byly malý:grinning:..
Minule došla máti že u obchodu rušili vietnamci obchod, donesla mi 2x zimní bundu a zateplený kalhoty celkem za 150,-kč... v jysku mají občas vakci punčocháče za 70,-, tak koupím větší třeba dvoje i uprostřed léta:grinning:...
Švagrová mi po jejich malé taky posílá věci, ale oni chodí jen v riflích a to my moc nevyužijem, na písek chodíme v teplákách a rifle nám stačí fakt jedny...ted na chladnější počásko preferuju spíše manšestráky, přijsou mi že míň studí...doma chodíme v domácích teplákách, jsou to většinou tepláky , co jsou v pase dobrý, ale jsou už krátký ...

chjo vláda je zase vzhuru, byla tu Janina tak hp zas vzbudila u nás dnes bude sekaná, tak jdu nebo toho křiklouna vrátím do babyboxu.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky

teda tady se to včera rozjelo :grinning: K botám se už vyjadřovat nebudu, jen že si stojím za tím, co jsem psala i s tím venkovem...

Aničko, tak to jsem teda čuměla na tu bundu :confused: :confused: Já teď dávala úplně stejnou, taky ten zip na straně z HMka na tu burzu a dala jsem jí za 180,- :sweat_smile: :sweat_smile: sice není moc teplá, ale je pogumovaná, takže když prší, je úžasná...tak to jsem z levnýho kraje koukám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás bylo dopo krásně, dralo se slunko a teď je pod mrakem :pensive: vůbec nevím, co budeme odpo dělat, babi je v práci, tak asi někam vrazíme na výlet :wink:

Ani, taky bychom se měli domluvit na nějaké té návštěvě!!!!!!!!!!!!!!že byste dorazili taky vy!!!!! :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
tak my asi taky vyrazíme někam na prochajdu :grinning: ale počas nic moc :confused: tak přejeme pěkné odpoledne
24. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
a my nikam nejdeme.... Maju terpve před chvíli usnula...a než se vzbudí, bude pomalu tma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc tam poprchá, tak zůstaneme doma a budeme si číst a tancovat.

VEčer mám jít na jazzový festival, ale nechce se mi nějak vůbec ven a hnát sem mamku na hlídání.... Tak se na to vykašlu. Njn, je tu podzim a to už se mi nebude chtít tak někam trajdat, jako dřív...

Jdu na žehlení. Hezké odpoledne :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
jo, my jsme toho taky natrajdali hodně venku, ale od té doby, co spí po obědě doma v postýlce a ne v kočárku (páš se tam nevejde), tak už zdaleka nechodíme tolik. Navíc teď jdeme jen takovou vzdálenost, aby ji Jirka pokud možno ušel.
24. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
no u nás se taky ted usnulo, ale Vládík spí asi už 2h, takže pochybuju že to potáhne další 2h s JAninou, pak jsme chtěli jít s babičkou do kauflandu, tak uvidíme, kdy se JAnina vzbudí, u nás je taky venku nic moc...

uvidíme s čím přijednou taťka a strejda, doufám, že večer nenaplánují hospodu, se mi tu nechce být samotné...no ale co bych nadělala, že :frowning2:
24. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak u nás se už od 12 chrní :wink: tak s procházkou budeme muset počkat, uvidíme, jestli vůbec vyrazíme.
24. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky tak u nás je sice celkem fajn, ale asi taky budeme doma nějak jsem dopol. vytuhla s Domčou a teď se mi nikam nechce...a navíc je toho na mě nějak moc jak jsem pořád sama s malým :angry: a tatínek nám přijede zase až bůh ví kdy :angry:
24. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
lenko, tak u nás je pořád ještě půlnoc :confused: taťku taky budeme mít až úplně večer..... :cry:
24. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
teri tak to se máš že se u vás spí...malej spává po obědě tak 1-2 hod. ....tak koukám, že nejsem jediná kdo má chlapa pořád v práci...je to děs :unamused:
24. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky jdu pozdravit.Dnešek zase opět uřvanej a uvztekanej ale ted je venku s chlapama tak já mám klid a jdu ukládat oblečení pro děti.Mám spravenou skřín tak se na to vrhnu at to tu nezavazí :wink: Od zítřka za měsíc mám termín a stále se mi to zdá nekonečný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsem si dala po obědě s Patričkem hodinku spánku tak aspon něco no.Dnes tu nejsou dělníci na střechu tak jsme měli klid na hajání :sweat_smile:

Jani tak přijed za mnou a sama nebudeš :wink: Já taky nebyvám ráda sama ale někdy to bodne :wink:
24. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Hlasim se do party samotarek :wink: :slight_smile: :slight_smile: Taky mame tatku porad v praci-od rana do vecera :grinning:
Miso ja uz jsem na to taky myslela.Popckam jak budou vypadat kluci :wink: A jak budou OK tak by jsme mohli dorazit :slight_smile:
24. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
holky by mě zajímalo jak zvládáte dvě děti...já šílím z toho mýho jednoho...no jsu se osprchovat a budu doufat, že mezitím nezdemoluje celej byt :grinning:
24. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Maminek, co jsou často samy doma s dítky, je nás tady víc :wink: Ale teda mě to zas nijak extra neva, že :grinning: A to ani náš taťka pro nás nevydělává penízky. Ale jaký jsem si to udělala takový to mám, takže nemám důvod si stěžovat :grinning:

JEště pět triček a jedno povlečení a hotovo!!!! Jdu pokračovat.
24. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Leni, já se buď sprchuju, když spí a nebo si je vezmu do koupelny a ona mně umývá... strašně ji to baví :grinning: Hlavně, když si myju hlavu, to mi ji drhne ostošest :slight_smile: Ale všechny maminky, co mají dvě děti a to ještě k tomu krátce po sobě obdivuju. Já jsem na to pohodlná, přiznávám.
24. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
reni já si tak říkala, že kdybysme byly bez tatínka tak bych se s tím že jsem pořád sama asi smířila líp než když ho sice máme, ale je věčně někde v pr...
24. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
já se sprchuju s otevřenýma dveřma, ale malej je dost akční dítě a nikde nevydrží ani 5 min. a když spí tak jsem ráda, že mám chvíli klid :grinning:
24. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
no tak holky jako já jsem s tim druhým těhu tak nějak neměla ani navybranou.Prostě to přišlo samo jako překvapení a proč to ničit když je vše v pořádku a hlavně jsem druhý chtěla sice za dýl ale chtěla.Takže se ted těším na ten malej uzlíček a potichu doufám že to bude podstatně klidnější dítě než Patriček.A jak to vše budu zvládat to ani sama ještě nevím.ALe zvládají to jiný maminy tak já snad taky. :wink: Nebo to pak šaškárna jistí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlavně aby Patriček přestal s tim věčným řvaním a vztekáním.Už mi z toho tečou nervy i ušima :angry: :angry: :angry: :angry:
24. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.