• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ajo, holcicka nemela vlasky. :grinning: :grinning: ..asi zavidela. :grinning: :grinning: ...bane ..mela, ale kratoulinky. ...jinak to byly zrovna deti z naseho kurzu ..kamaradi, tak nevim, proc se na nej tak vrhly. :sweat_smile: :zipper_mouth: :confused: :grinning: ...jsem nejdriv risanovi vyndala, ze strka klukovi ruku do pusy, takze si za to muze sam... a pak s vlaskama at nejeci, ze se ma branit. ...holcicka o 4 mesice mladsi a on se necha tyrat. ...jsem ale hodna matka, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kristi, tak zase se rika, ze kluci jsou v mluveni pomalejsi .......? :confused: ...no jen doufam, ze po nas dr nebude chtit nejakej pokrok od posledni prohlidky v roce, kdy ji stacili tata mama. ...protoze to fakt zatim nevypada na vic slov. .....ale ...uvidime, jak nas hosanek prekvapi. :confused: :wink:
..i kdyz ...u nas jak to vidim, nebude zadna vyjimka. ...jedni z poslednich v chozeni, tak proc ne v mluveni. ...proste lenora lina to je. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

holky, dobrou. :wink: :pensive:
11. únor 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: Tak u nas budicek uz v 5.15hod-nevim co si o sobe ten mrnous mysli teda :slight_smile: :confused: Asi nemohl dospat tu moji kadernici :grinning: :grinning: :grinning: Jinak noc slusna. :slight_smile: :wink:
Hani-si umim Risu s tim jeho krysim pistenim predstavit jak spustil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Se divim ze se deticky nerozplakali taky-pac si myslim ze tim je asi vytrestal za to co mu udelali nejvic jak mohl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jsem vcera ani vsechno nevyzehlila a dneska budu pokracovat-Zdenda mi to tu obsadil tak jsem sla chrupci.Ani nevim jestli jsem se stihla prikryt proste jsem hned vytuhla :sweat_smile: :confused: :confused:
12. únor 2009 v 05:41  • Odpověz
autor
Holkyyyyyyyyyyyyyyyy-ted jsem jukla na mobila a kadernice se nekona.Omlouvala se mi ze ma nemocne ditko-takze smula.Pry jak bude moct tak se ozve.A ja se tolik tesila :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. únor 2009 v 06:23  • Odpověz
dobre ranko..u nas noc hruza cca 6x hore :angry:
anicko..no to je skoda s kadernici ja se tesila co tam budes mit
tak ja se jdu pomalu chystat jedem k tete pak k babicce do zitra
12. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je den blbec, už v noci holky hodinu řvaly a nešly uklidnit, teď zas celý dopoledne jsou protivný a chtějí se jen chovat, naštěstí usnuly, tak doufám, že odpo bude líp. Už mně z toho začíná hrabat :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadá to na zuby, tak musím nějak přežít :unamused:

Hani s tím mluvením je to asi fakt individuální, synovec nemluvil do dvou let, teda mluvil, ale jakousi japonštinou, neřekl ani máma, a pak najednou začal celýma větama :wink:

Aničko to je blbý, že kadeřnice nevyšla, když už jsi byla tak natěšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem koukala na účesy, budeš kočka :dizzy_face:

Adel užijte si návštevy :wink:
12. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Tak me uz Ondrasek haja pres hodinu.Cekam ze se kazdou chvilku vzbudi :wink:
Stepa trucuje v pokojicku pac jsem mu rekla ze ven pujde az po O.A to se mu nelibi,snazila jsem se mu vysvetlit ze nema cenu se strojit do kombinezi kdyz za 30min se bude svlekat na O-ale asi to nepochopil a je nasr.... a pry nebude ani jist :confused: :confused: :confused: :confused: No tak to ma smulu a a muze byt rad ze ho vubec ven pustim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kristi-chudaci holky ale tak zase budou alespon zubaty,zubatky malicky :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Ani to je sranda s děckama :grinning: už je Štěpánek zdravej? :wink:

No snad to budou ty zuby, už mají chuděrky nateklý dásničky skoro měsíc a pořád nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky by to mohla být reakce na očkování, dr. říkala, že to bývá tak 8.-12. den a píchala jim to před týdnem:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale platili jsme si šetrnou vakcínu, tak by to snad mělo být bez reakcí :confused:
12. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
Zprávičky od Lucky: noc v pohodě, Kubík vůbec neplakal, jen se často budil. Už je dali na normál pokoj, Kubík je odpojenej, tak si aspoň může hrát. :slight_smile:

Tak sláva, už je z nejhoršího venku bobeček :slight_smile:
12. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Kris-tak veliky pozdrav Lucce a at jsou co nejdrive doma :slight_smile: :wink:
12. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky
Ani jsem pořádně nedočítala..ale koukám, že Kubík je odpojený, tak to je super zpráva!!!!!Už aby byli doma!!!!!

Aničko, to je pech s těma vlasama :angry: jsem se na Tebe taky těšila, jak budeš kvásná :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak snad bude moct už příští týden!!!!

Kristi, u nás je takhle hrozně přes týden, v noci se budí, přes den hejká, fňuká a má řídký kadění, takže taky určo zub..ale fakt si to nedovedu představit ve dvojitém provedení :frowning2: :frowning2: :pensive: to by byl Chocholoušek můj největší přítel :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dopo jsme byly na drbech u sousedky, tak nám to rychle uteklo :slight_smile: za chvilku půjdu pomalu sbalit malou a odpo ji vezeme k našim. Na jednu stranu už se nemůžu dočkat wellnes víkendu, na druhou už teď je mi po malé smutno :cry: jsem se na ni teď dívala v postýlce...aaaaaach jo :cry:

Zítra dopo ještě jedeme do cestovní agentury probrat, co by nám nabídli za možnosti dovolené. Tak jsem zvědavá. Pak poreferuju.
12. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Koukám, že prcky trápí zubinky. Taky už se těším, až bude všech 20 venku a snad bude klid :slight_smile: nám se minulý týden vytlačila poslední dvojka, takže teď nás čekají stoličky. Na té jedné už má bouli jak hrom, tak jsem zvědavá, kdy se vyklube.
12. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Super, že Kubík už je odpojený. To je dobře. Tak snad je brzy pustí domů.
12. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ani, teda, tak žádná kadeřnice :frowning2: ?? Tak ji napiš, že nás teda všechny naštvala, pže jsme se těšili na tvůj nový účes :grinning: :unamused:
12. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahojky holky,

Tak se hlásím, že dneska už je fajn, jen trochu chrmlám, ale o 1000% lepší.

Koukám že Kubík od Dol je v nemocnici, tak přeju brzké uzdravení. Fakt mrňousci by neměli marodit. Já jsem se taky modlila aby to Ondra nechytl ode mně, páč jsem si říkala, když jsem byla úplně K.O. já, co by to udělalo s takovým malým človíčkem :frowning2:

Co se týče mluvení, Ondrulka říká máma táta, občas bába, týtý, a kytí, a pak tu jeho hatlapatilku. Ale začínáme dobře znakovat, tak už umí asi 20 znaku, a je strašně učenlivej. Kdybyste viděli jak dělá vařila myšička, už to umí i s těma prstíčkama tomu dala atd a pak si ručičkou po druhé ťape až ke krčku a tam něco zažvatlá :dizzy_face: :dizzy_face: Je to kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
No holky tad si zase marudkuju ja-nejsem na tom sice jako Lucky ale taky teda nic moc :frowning2: Beru Coldrex a dneska mi Zdenda koupil i ten na noc tak doufam ze uz to bude dobry.
12. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
Ani, šup do postele, a potit se a hlavně ať si brzo fit.
12. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Luci-jj asi se natahnu ale je mi lito Zdendy maka jak sroub a jeste se bude starat o kluky.Stepa sel ted na prochazku se sousedkou a jejim vnouckem a Ondraska Zdenda uspal.Tak doufam ze alespon do 16hod vydrzi :wink: :slight_smile: Pak spinka v noci lepe :grinning: :sweat_smile:
12. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Hmm-tak jsem prave prisla z venku aby se Ondrulka taky provetral-talkze jsem se ani nenatahla.To zase dopadnu :frowning2: :unamused:
12. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojky holky co nového?, zběžně jsem to prolítla jedním okem a tak je mi líto, že Kubík je tak marod,Kristi jestli si budete psát pozdravuj...

Koukám že jsou všude bacily a bolístky :frowning2: to je trápení, u nás ťuk ťuk dobrý, Janina se drží, taťka nám furt ještě marodí ,ale už to není tak hrozný.

Já se sem moc nedostanu, pže J ted chodí spát k 21h a to jsem už uplně vyřízená, takže hned letím spát, unava je hrozná, jinek to jde...¨

Tak nic jdu sem pustit taťku a za chvíli Janina vstane už se tam mrcasí... takže jdu na druhou šichtu doma...papa
12. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem byla u tetky na navsteve a ted jsem u mamky jen do zitrka..
petan opet rve a uz me to fakt stve..dneska jsem si nemohla umyt ani vlasy jake delal sceny a nedaj boze si je fenovat..on se tak boji..uplne zachvaty...des ja uz nemam nervy a v utery jsem obj.k dr.a jdu si na leky na uklidneni..ja mam nervy uplne v riti a to fakt..
12. únor 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Ty Adel-jakou ty mas povahu-treba ja jsem cholerik a jsem strasne vztekla.Ty jsi co? Kazdy to snasi jinak-ja BYCH BYLA ASI TAKY NA PRASKY ale treba Jolana svagrova je na oba dva kluky taky uplne sama a je v pohode :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
ani..no ja nevim..tak ja jolanu obdivuji..ale ja jsem nervak jak svina..ja to proste nezvladam..jak je petr pryc a k mamce taky porad nemuzu..ona musi aj odpocivat..atd atd
12. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Adel-jj je to na pytel.
Tak holky ja se loucim a jdu sebou placnout do postele-dobrou noc jsem fakt hotova :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
ani..dobrou ja si jdu zapalit na uklidneni :unamused:
12. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky
dnes jsem to flákala, ale jaksi náročný den!!!!

Máme dost rýmu :confounded: vůbec nemohl usnout..

Adel, drž se holka....teď jsme začala psát, ale zaději jsem to smazala a napíšu Ti IP, jsou tu někteří lidi zákeřní a nikdy nevíš, co kde na tebe vytáhnou...

Dobrou
12. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas risa uz druhou noc mel bez probuzeni. :fearful: :dizzy_face: :sunglasses: ...a dokonce, kdyz se probudil v 7 a ja se podivala na hodinky a faaaakt se mi nechtelo vstavat. ...a rekla jsem risovi jen haji, haji, spinky, spinky ...tak se polozil a usnul jeste do pul devaty :astonished: :zipper_mouth: :dizzy_face: ...takze pak uz jsme jen rychle vyrazili do globusu na nakupy a pak k nasim, kde jsme byli az do sesti. ..ted radek uspava. :wink:

zejtra jedem s risou k tchyni, aby ji to nebylo lito. :slight_smile:

Ani, tak to je mi lito, ze kadernice nevysla. :rolling_eyes: ..taky uz jsem se tesila na fotecky, jak ti to moc slusi. :wink:

kristi, tak super, ze je Kubickovi lip. ...a ze zvladli noc. :wink: ..tak snad uz je brzo pustej. :slight_smile:
jinak s tim mluvenim, tak risuv bratranek ...tri a pul letej, tak ten do tedka nemluvi ...rekne jen par slovicek, ale jinak spis furt ukazuje.

jinak vsem marodum prejem brzke uzdraveni. :wink: ...my jsme po dlouhy dobe konecne bez kasle i rymy, tak jsem zvedava, jak dlouho nam to vydrzi. :confused:
12. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak už mám pobalené věci na zítřek. A úplně tu trpím, pže je mi fakt po Kláře smutno :confounded: chjo, jsme si měli vzít sebou :cry: ale už jsem si slíbila, že hned jak to půjde vyrazíme někam na víkend i s ní, ať si taky užije.

Teď jdu ještě nacpat bříško a u toho koukat na Colomba. Pak musím ještě proběhnout sprchou a odchlupit se :sweat_smile: ať se mě v těch termálech neleknou :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz
Taaaak, všechno hotovo, valím do postýlky :slight_smile: dobrou všem :pensive:
13. únor 2009 v 00:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky-Noc docela sla.Ja mam asi teplotu tak to si se mnou kluci opet uzijou.Ondra vstaval uz 5,20hod-mer z nej picne :confused: :rolling_eyes:
13. únor 2009 v 06:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.