• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
tak ale teda mela a ne mnela :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem byla s kluka chvilku venku ..
zitra jedem k dr.pac strasne kasle tak aby to nekde nesedlo :confounded:

miso..ty uz jako des do prace?jak to holky resite kam s ditkama..pac jsem ted mluvla s pani co bydli kousek od nas a ma dve mista kde byla driv zelenina a ze by to za za nejakou kacku pronajala..a ja tam mela salonek..ale u nas berou do skolky od 4 materskou na 3 a tak teda nevim no...

v zime si delam kurz na pedikuru at mam rozsireni trosku.. :grinning:
25. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Tak kluci uz jsou ve vane a nateseny na tu veceri :wink:
Ale hulakaji tam jak paka :confused: :grinning: :grinning: A je po klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=415989
ted jsem videla ze se hodne prodavaji tyhle sedacky..co na ne rikate?
Terko, no možná nejdu :grinning: uvidíme.Kdyžtak jako brigádně, víš.že by mi mateřská stále běžela, mám to na ty 3 roky :wink: Chodila bych o petrově odpolední a noční směně, na cca 5 hodin, v poledne bych zdrhla.A při P.ranní bych byla celý týden doma :wink: Takže bych si dost kaček přivydělala, ale přitom bych stále byla s Daníkem dost a hlídal by Petr, žádné jesle, babičky apod. :wink:

Kristý, jsem věděla, že tě tím popíchnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: hele, já bych se nebála, kdyby se vám opět povedly dvojčátka, tak by to byla sakra veliká náhoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já a šikulka :grinning:já vám pak ty brouky fakt nafotím, mě se to teda líbí, ale je to jak od dítěte :grinning: :grinning:Plést košíky teda musí být taky zajímavý :dizzy_face:

Aničko, to je smutné :frowning2: úplně Tě chápu :cry: uteklo to teda šíleně rychle!!!!!!!
no moje prababicka mela 2x dvojcata a pak moje babicka mela 1x tukze moje mamka je z dvojek a ja jsem byla vydesena ze bych je mela
ani :frowning2: ten cas tak leti
25. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Adel, cože fakt 2x dvojky :astonished: :astonished: to je mazec teda :grinning: :grinning:

Tchán je z dvojčat, takže jsem se taky trochu bála, prča by byla, kdybychom měli dvojky na podruhé, to by mě omyli teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to bude už tchýně v důchodu, takže bych měla pomocnou ruku!!!! :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Holky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ale dost smutku :wink: Toho si jeste do uterka uziju dost :frowning2: :unamused:
Miso-jj u nas taky mela ta holka 2x dvojky :grinning: :grinning: A vlastne ted jsem si vzpomela ze druha kamoska taky jednou cekala a o ty prisla a ted podruhe je ma opet 2 kluky :slight_smile: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
miso..jj ja bych se taky byla kdybych nekdy byla tehu :fearful:

no tak jsem cekala tchanovce..a prd...ted jsem tam byla na zkousku zanest tacek s jednohubkama..pamlsky..a kdyz jsem tam dosla tak me rikala prej nac ji to nesu a ja jsem ji rekla ze jestli nevi ze ma petr narozky a ona jezis ja jsem zapomela..divne je i to ze zapomel i tch. a i jeho bracha a to vsichni bydli v jednom baraku a ani nejeden si nevzpomel...me je to lito za petra oni jsou me nekde...
25. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Adel-jeeeee tak to je ale spatny a smutny :frowning2: :fearful: To jsou opravdu zahledeny do sebe-sakra :angry: :angry: :angry:
25. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Holky, nestrašte mě s těma dvojkama!!! Já vím, že se to stává, taky znám pár případů, ale snad to není zas tak častý, ne? :sweat_smile: no já bych to nějak zvládla, ale Honza prohlásil, že jestli to budou zas dvojky, tak už to vidí na špagát :grinning: ono taky nejde ani tak o zvládání, ale i to těhu je rizikový a neumím si moc představit ležet zase měsíc v porodce, když už mám doma dvě děti, to bych asi neunesla :unamused: no ale co to tady melu, my přece budem mít jen jedno :grinning:

Jinak moje mamka se taky chystá od ledna do důchodu, sice bydlí v Brně, ale když by byla nějaká krizovka, tak může klidně přijet a pobýt u nás nebo si vzít holky, takže konečně budem mít taky někoho v záloze :wink:

Adel, tak to je hnus jednání tvojí tchýně, chjo :unamused: já jsem taky zvědavá, jestli se tchánovci ozvou na holek narozky, už se zas totiž nestýkáme :confounded: loni jim vůbec nepopřáli :rolling_eyes:
25. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Míšo, určitě hoď fotky svých výtvorů! Kdysi jsem to malování na kamínky taky zkoušela, ale namalovala jsem jen dva a to pastelkama a pak přetřela lakem. Asi jsou na to nějaký spešl barvy, že? Jinak košíky jsou strašně jednoduchý, akorát materiál leze docela do peněz a musí se kupovat ve větším množství, takže na pár košíků se to moc nevyplatí. Taky to nemám kde doma skladovat, ale třeba jednou se k tomu vrátím, moc mě to bavilo :dizzy_face: spíš občas pletu s mamkou košíky ze slámy, ale teď už taky dlouho ne, protože si v létě zapomenu naškubat tu slámu :grinning:
25. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: koukám, že jste toho napovídaly až až :grinning: dalo mi to zabrat než jsem to všechno přečetla :grinning:

Víkend u nás v pohodě. V sobotu dopo jsme byly a malou na Halloweenu s Míšou a Hopsalínem, takže plný sál mrňat :grinning: půlka jich byla úplně vybobkovaná, pže tam byly strašidla a sem tam zhasínali a dělali na prcky bu bu bu, takže i Klárka byla jednu chvíli celkem vystrašená. Ale naštěstí to pak zase hned přešlo. Moc se nám to s Peťou líbilo, takže jak bude další taková akce jdeme znova :grinning: no a hlavně Klárka byla nadšená, že viděla svou idolku Míšu :dizzy_face: dědeček jí slíbil, že jí koupí celou tu kolekci dvd a cd, co prodávají na čt1.
25. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojky.
se poserete tchanovci dosli asi po 45min. co jsem tam byla a tchan mu zpival k narozkam a dal mu jedno pivo a stara mu dala cokosku ze zapomela a nic nema..ja jsem celou dobu stala v kuchyni pac jsem se jim nemohla podivat ani do oci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
No a pak jsme jeli k našim a malá tam byla do dneška. V so odpo jsme pochodili nějaké obchody, dokoupili mamce dárek na narozky a večer ještě šli do kina. A dneska jsme uklízeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já konečně dožehlila tu nechutnou kupu prádla a u toho se stihla popálit na ruce. Akorát na takovou místě, že i Peťa kroutil hlavou, jak jsem to dokázala. A docela pekelně to furt pálí :frowning2:
25. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Kris, jak to, že se zase s tchánovci nestýkáte ?
25. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ani, koukám, jak rychle ten rok utekl :frowning2: člověk by ani neřekl, že je to už tak dlouho.
25. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Koukám na Superstar, a asi se z toho Puskailera pozvracím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: on a Ištvancová mi tam taaaaaaaaaaaaaak lezou na nervy. Běda jak nevypadnou :angry:
25. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Adel, no comment toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blicí smajlíky, to je už vážně hnusný, že ani vlastnímu synovi nepopřejou, to je pak jasný, že prděj i na Petříka, když na vlastního syna pečou, fuj :angry: :angry: :angry: :angry:

Kristy, to je mi líto, že se zase nestýkáte, vždyť ještě nedávno to bylo celkem ok, že??? :cry:
Na kamínky maluju temperama a už má 10 brouků :grinning: :grinning: :grinning: zítra je blejsku, to budete jukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já taky čučím na superstar, mě taky vadí Puskailer a pak hooodně ten Ben čerňoch, ten dle mě neumí vůbec zpívat a ještě se tváří jak blbeček :sweat_smile: Moji koně jsou Bendik a Monika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Míšo, jo jo, blejski, já chci taky kouknout na tvé výtvory :slight_smile:

No, mě už ty Puskailerovi zuby straší ve snu, pže to je děs. A ten jeho výstřih, to je taky masakr.

Mi se líbí taky Monika a i Bendig. Dost se mi ale líbí i Denis Lacho a třebas i Leona Šenková.
25. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jooo, a ještě jsem zapomněla na Chodúra. Ten je taky mega :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
miso..no ja se to snazim neresit ale nejde to no..pockej az dojede na prasatko..budete mit tu cest..ona ma takove vyrazy jako jak petrik zpusobne sedi jiny by rekl hezky..nebo podobne a jak ho zacne prirovnavat ke psu by cert vzal..
bylo videt dnes ze to petra mrzi no ja s tim nic neudelam..

muj kun je leona senkova a matrin chodur..si mysli ze daleko dojdou i benik cikanek je supr..puskailer bez komentare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Koukám, že Puskailera všechny milujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak to bysme mu měly poslat nějaký hlas :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Tak i ja koukam na Superstar-Chodur je bozi.-jsem se teda zasmala jak se rozvibroval :grinning: :grinning: :grinning: Chudak byl jak aspik-se vsadim ze se klepe jeste ted v zakulisi :grinning: :grinning: :grinning: Hlas jako zvon :wink: Ty kluci jsou hoooodne dobry-me se libi Chodur,ten Denis,Smajda ale i Ben-je strasne zvlastni-jo a samo Bendik :wink: Z holek jasna fa´voritka Dominika Stara :wink: :slight_smile: Pekna a jeste umi zpivat-mam z ni husinu :slight_smile: :wink: Leona je teda taky super a docela jde i Konvice :wink: :slight_smile: Istvancova se mi taky nelibi a Thomas v bledemodrem-uplne se mi prici :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Adel-chudatko Petr-to zamrzi :frowning2: Pamatuju si jak bylo me kdyz na me jednou vsechny zapomely :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Miso-jj hod fotecky,uz se tesim :wink: :slight_smile:
Ajo-jen se nedelej cumakujes Puskailerovi za vystrih a tady delas haryky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A pred zrcadlem brousis zubany alááá Thomas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ty jo, Ani, teď jsi mi hrůzou postavila chlupy na rukách :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsi mě odhalila :grinning: miluju tu hubu plnou bílých zubů :grinning: :grinning: :grinning: a proto se mi o nich i zdá :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo jo, z Chodúra mám slzu v oku ještě teď :slight_smile: ten epileptický tanec byl úchvatný :grinning: :grinning: :grinning: on je fakt boží :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
A od začátku Superstar mi vrtá hlavou, kde ten Thomas ta svá krásná trička s výstřihem až na břicho kupuje :grinning: :confused: ?? Že bych jedno koupila Peťovi :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak jsem ospršená a jdu do peřinek. dobrou všem :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
ja prvni :grinning:
26. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
tak noc se dala ale mirim k dr. s tim chrblanim

ani..no ani se nedivim ze zapomela ani nevi kdy ja je mam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.