• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahoj holky :slight_smile: tak jsem se vrátila z porodnice, kde jsem se byla registrovat k porodu. Teda takovej mazec to nebyl ani před těmi 2 lety :confused: Hádejte, v kolik jsem tam napochodovala............. byla jsem 8. a berou 12 maminek na den....... bylo 5.35 :confused: :confused: :confused: :confused: oni tam snad přespávají nebo co.......
26. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
ahojky holky,

Adel, teda tvoje tchyne dava presne vyznam tomuhle slovu :angry: :angry: ...a bohuzel teda i jako matka to teda nejak nezvlada. :frowning2: ..da se pochopit, ze privdanou holku nemusi ...bohuzel ani jeji dite :zipper_mouth: ...ale ze i na syna zapomene. :astonished: :confounded: :frowning2: ...myslim, ze Petr muze bejt rad, ze vas s Petrikem ma. :wink:

Terko, teeeeeda??? :fearful: ...a to si tam teda stepovala s ostatnima tehulema do osmi?? :confused: ...a v kolik prisla ta 13.ta?? ...jestli pred sestou, tak to ji fakt lituju. ..a tys mela teda stesti. ...ale cekat fakt na registraci do porodnice ...to je hustyy :fearful: :zipper_mouth: :rolling_eyes:

jinak vcera jsem taky koukala na superstar. ...a taky mam nejradeji chodura a ilonu. ..jinak teda chodur. ..u nej jsem fakt slzela smichy. :grinning: :grinning: ...proste dokonalost sama. ...je svuj a hlas jak zvon. ..bylo by skoda, kdyby vypadnul. ..ja teda smsky neposilam a ani nebudu, ale doufam, ze ti co jo, tak snad mu taky neco poslou. :wink: ...a taky istvancova s kenem, to je strasna dvojka a doufam, ze to budou oni dva co skoncej. :wink:
26. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
leonu ne ilonu. :sweat_smile:
26. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
jo a pak se mi nelibi ten blondatej kluk s dlouhejma vlasama na patku. ...nevim, proste ksichtem ..vizazi ..mi nesedi. :unamused: ...jinak jsem hudebne hlucha, zaostala a ja nevim co, takze hlasove to moc posoudit nemuzu ..krom chodura, to slysim i ja ...ze je to super. :grinning: ...a kdyz jsou mimo, tak to slysim, jen kdyz jim to hodne ujede. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
hanko, ta třináctá přišla cca v půl 7, myslím :confused: mají tam od 7, ne od 8, ale i tak je to síla. Když jsem se tam registrovala k porodu s Jiříkem, tak tam stačilo zavolat a bylo........stejně mi to místo nezaručí, když bude stop stav, tak s tím prostě nic nenadělám.

adelko, to jsem taky čučela jak blázen, že máma zapomene na narozky svého syna????????? no to jsem ještě neslyšela....
26. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
terko, tak aspon ze to bylo do sedmi, ale i tak ...hodinu a pul v tyhle zime ....to fakt nezavidim. :rolling_eyes: ...a teda aspon diky registraci nejakou sanci mas :wink: ..a ja myslim, ze diky tomu, ze si to takhle predregistrovavaj dopredu a berou jen par, tak je ta sance preci jen uz dobra :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
hani, ne, čekalo se uvnitř, kartotéku mají v hlavní hale. Akorát tam nebylo žádný sezení. Židle asi jen 4, ale byly obsazený, seděli hlavně pánové, kteří tam byli vysláni manželkami. Aby uvolnili místo těhulím, to ani omylem :unamused: Seděla jsem na schodech, stejně jako ty davy, co přišly po mně......
26. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
tak já za chvíli razím k rodičům, jen co se mi dopeče buchta v troubě. Jíra s mamkou přečkali dobře noc, i když jsem včera zjistila, že nám lezou ty zadní stoličky :wink: trochu jsem se bála, aby mamku v noci nebudil, ale prý to bylo ok.
26. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
terko, tak to si delas srandu?? :fearful: ...fakt ti chlapi :angry: ..by zaslouzili jednu pres papulu, aby prozreli. :angry: :angry: ...fakt bych chlapovi prala, aby byl taky tehotnej. ...pro ne to asi taky bylo utrpeni vstavat tak brzo a jeste aby pustili tehuli sednout. ..to by je nejspis uz zabilo. :rolling_eyes:
..tak to je Jirik sikula se zoubkama :wink: ...risa nam trpel myslim pri prvni petce, ale ted uz jsem si vsimla, ze tam ma dve a to je noc v klidu, tak snad ty posledni dva zoubky taky zvladnem bez problemu :confused: :sunglasses:

..tak to ja jsem vyklidila mycku a nasazela do ni dalsi spinavy. ..vcera radek delal gulas, takze nadobi jak nasr*no :sweat_smile: ...zlata mycka :dizzy_face: ...a ted peru posledni prestehovanou pracku z vrsovic ...huraaa (jen mam samo dalsi spinavy tady odsad. ...to je fakt nekoncici) ...a vyluxovala jsem celej byt. ... ated asi pujdem na chvilku pred obidkem s risou na motorku, aby se provetral. :wink:
26. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
tak se loučím, zítra tu asi nebudu, to jsme u našich.

hanko, jasně, chudinky chlapi, museli ráno vstávat (fakt je, že ti první dva tam museli být snad ve 4), ale stejně mi to přišlo divný, že když se přijde registrovat ženská k porodu, tak je asi logicky těhotná a jim to nebylo blbý tam sedět na židli, když ostatní stály. no nic, třeba jim to bylo blbý a celou dobu hrozně trpěli :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
AHojky

tak jsem sotva stihla dočíst a už venku slyším daníka, tak jen vkládám ty brouky :grinning: nesmějte se posím, me se prosě líbí :grinning: :dizzy_face: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3454960&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Terko, to je mazec s tou porodkou :confused: tak hlavně, že jsi razegistrovaná!!!!!! :sunglasses:

Chodur je borec, ale je to už dospělej chlap, Bendig je 15.letej klučina a ten hlas, na takový mrně, je neuvěřitelnej :sunglasses:

Po O jedu na kožní, mám už léta hnusný znamínko v palici a chci ho nechat vyndat, tak to jedu zkonzultovat s kožní :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky nějak se Vás pokusím dočít ale nevím nevím, očka se mi klíží, to bude tím počáskem a taky jsem toho moc nenaspala, Vládík ted chrupe, ještě přimět JAninu, ta dělá akorát binec, počmárala si tenisky a hopstá tu po posteli....určo usne a Vladimír se vzbudí, tak abych si nemohla lehnout já:grinning: se na mě domluvili:grinning:

Terko, tak to dáš doma:grinning:, jestli pamatujete Milwu (tady párkrát byla...má Verunku v prosinci) , tak ted předevčírem porodila doma klučinu.

ty jo to kojení mě vyšťavuje, furt jen žeru a jen sladký...jak budu vypadat????

jdu se mrknout, co jste nakafraly o stranu před...
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: My dnes byli na navsteve a za chvilku jdeme ven je tam krasne :wink:
Miso-me se to nahodou libi,ale jako dat mi to na stul tak si myslim ze to jsou bonbony a sezeru je :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-no ja taky zeru jen sladky a to nekojim :grinning:
Hani-jeeee Vy uz mate mycku? :slight_smile:
Terko tak to je mazec teda,to u nas v MB neznam tohle.Tam to staci asi mesic pred porodem s porodopisem :slight_smile: :wink:
26. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: to je ale únavné počasí. Jsem furt nějaká převálcovaná.

Já taky papkám sladké a nekojím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, jsi mi chvilki docela zamotala hlavu :sweat_smile: jsem hloubala jaká Ilona zpívá v Superstar, že mi to nic neříká :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
S těmi registracemi je to síla. Si nějak nedovedu představit od půl šesté stepovat v porodce a čekat na zápis :confounded: U nás naštěstí nic takové nebylo. A teď nevím.
26. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Míšo, mi se taky ti brouci líbí :slight_smile: jako výzdoba to musí vypadat opravdu pěkně.
26. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ani krásně, tady leje celej den a my čumíme domaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Janina nakonec protestovala do doby než došla babička, pak odešla s babičkou do pokoje a tam asi spí, jsem zvědavá, kdy pujde chrnět večer, nesnáším tohle počasí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Kuk

Tak a já jsem bez druhý hlavy :grinning: :grinning: koukla na to a prý "jdeme na to" :sweat_smile: byla jsem vyplašená, ale zase tím, že jsem nečekala, že to bude dnes dělat, tak jsem nebyla nervní!!!!No byl to humus, dělala to jakousi elektrickou jehlou, píchla do té boule injekci s umrtvovákem a pak se šlo na vypálení, ležela jsem na břiše a jak to odpalovala ty kousky hlavy mi padaly na triko, ruku, vedle mě na lehétko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten smrad holky :pensive: málem jsem se poblila, jak se smažily vlasy a ta kůže, smrdím pořád, umýt hlavu mohu až ve stř večer.No bylo to nechutný, ale mááám to za sebou :sunglasses:

Děkuji za pochvalu brouků :grinning: :grinning: Jdu dělat další, nějak mě to baví :wink:

Ani, ohledně naší korespondence po mailu - juknu na to večer :wink:

Taky se cpu sladkým a nekojila jsem nikdy :grinning: ale je pravda, že jakmile se sladkýho vyvaruju, hned mi jde váha dolů o 2kg za měsíc :wink: akorát, že to bez sladkýho vydržím ten měsíc a pak se zase rvu :angry: :angry: :angry:
26. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Jeeee teda Miso ale to zni osklive :frowning2: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No hlavne aby Ti ten kousek nechybel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A budes treba o par dek lehci :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme pred chvilkou prisli z venku,kluci jsou ve vane a to zase bude horor-odsati nosu a cvicit rec :confounded: :frowning2: :frowning2: Pak mam mit klidny vecery :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani-jj fakt u nas celej den super pocasko :wink: Jeste ted je venku 10,5 st.Tak pres den kolem 15st urco bylo :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky
tak ja byla u dr. a dobre nikde to nema vlezene ale ma nejaky sirup kapky a leky na noc
pak jsem byla u mamky a po ceste domu u kamosky na kafco..
u nas na modre se stala hruza..kluk co bydli kousek od nas jel na kole do prace a najaka kur..(uz ho policie nasla)ho srazila na rovne ceste rano v sest..jel 160 a zaspal..500 ho tahl a pak ujel dom tam si vzal jine auto a jel do prace..bydli vedle v dedine..no hnus co se dneska deje.. :cry: :cry: :cry:
26. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Adel-tak to je strasny.A je mrvej jo? :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Ze se tak blbe ptam v tehle rychlosti :confounded: Koliok mu bylo?
26. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
no je na miste ani ho neslo moc poznat tahl ho 500m ve 160..41 let
26. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
No je to strasny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudak a jeste dost mladej :frowning2: :fearful: :fearful:
26. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
U nas uz se spi :wink:
Adel-nebylo to ted v TN na Nove?Ja jsem prisla pozde tak nevim odkud to bylo-ale bylo to hodne podobne :confused:
26. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
ani..jj to bylo ono :cry:
26. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Miso, teeeda, tak tys to vzala hopem. :fearful: ..ale fakt, lepsi nez se bat, tak ze te vzali hned. :wink: ...a jak se ted citis?? ..neboli te to?? :confused:

Ade, ..pred chvili jsem to taky videla ve zpravach. :frowning2: :frowning2: ...fakt strasny ....a ty lidi nechapu. ...kdyz uz se neco takovyho stane, ze se proste nesnazi pomoct ..a ujedou. :confused: :angry: :frowning2: :frowning2: ...takovyhle pripady bych fakt soudila jako vrazdu. :angry: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
26. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
jinak jsem ted pustila superstar a vidim, ze nas oblibenec vypadnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale jemu ke cti, ze to vzal hezky s nadhledem. :wink: ..a ted teda jeste ten blondak ...doooooufam, priste istvancova a ja budu spokojena. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
aaachjo, tak blondak nic. :unamused: ..tak alespon polovicni uspech. :sunglasses:
26. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
hani..no on bydlel 10 baraku od nas..je to strasne :frowning2: nechapu to
puska nam vypadl..istvancovou taky nemusim jinak me nikdo nevadi.. :dizzy_face:

no valim do vany a spat ..pa pa :pensive: :pensive: :pensive:
26. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Adel, no to j debil ten co ho zajel :confounded: :frowning2: já to ve zprávách neviděla...je to hrůza, co někdo dokáže a ještě jede v klidu domů a vezme jiný auto :angry:

Hani, díky..nebolí, jen to občas štípne nebo v tom zatahá, ale jinak nic.Jediný, co mě trápí je stále ten smrad, je to natažený ve vlasech a pořád to cítím, hlavu smím mýt až ve stř.večer :frowning2:

No Puskailer to vzal v poho, asi se těší do Anglie za tou svou Barbie :grinning: tak mě mrzí, že vypadla Balogová, ač jsem jí nijak nefandila, mě prostě překvapuje ten Ben, že se drží :fearful: to snad hlasují pubošky a jen kvůli zjevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Ani, kousek už chybí, v něm byl celý můj rozum :grinning: :grinning: jdu na to..víš, co...
26. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.