• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahoj tak jsem si přečetla Terky registraci a je mi zle dopředu. :angry: to jsem na to zvědavá jak se tam zaregistruji já. jsem ze Žatce a první bus je v Praze v 8 neb máme nového dopravce. To bude mazec leda bych jela do Prahy o den dříve a někde přespala. tak to bude zajímavé :grinning: no a ve finále by mi ještě mohli říct , že nebeou a bude vymalováno :angry:

Kim chaloupka je nádherná a ty kamínkový broučkové jsou super taky se mi moc líbí takové věci :slight_smile:

Janičko a kdy se budete stěhovat do baráčku? letos??? nějak jsem to nepostřehla jak to s váma vypadá. Jen vím, že klid má už Hanička . :wink:
26. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak jsem našla dřívější spoj v 6:10 je to na Zliřčíně no a než se přepravím do Podolí tě buch :grinning: já předtím zadala datum 28.10. a to je svátek proto mi to hodilo první bus až v 8h.
26. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj Veruško, díky za pochvalu, jsi hodná :slight_smile: proč budeš rodit v Pze?????????
26. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jupí, tak hollywoodský úsměv vypadnul :grinning: vzal to fakt sportovně. Házel úsměvy jak při předávání Oskarů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já zase furt nechápu, jak se tam drží ta Ištvancová :confused: ???? To je děs. Běda jak příště nepůjde :angry:
26. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Adel, s tím sousedem je to fakt smutné :frowning2:
26. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Beruš, abys to neměla moc natěsno a taky nepřijela pozdě, když berou jen 12 :confounded: Nemáš tam někoho známého u koho přespat ? Byla bys tam dříve a aspoň měla větší jistotu, že se registruješ.
26. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jsem ospršená, jdu chrnět :pensive: Dobrou všem :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 23:58  • Odpověz
Půlnoc :grinning: kde je ta Hanka :grinning: :grinning: :grinning: ?
27. říj 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem preju :wink: :slight_smile:
27. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
ahoj krásné ráno :slight_smile:

Mám v Praze tetu tak budu muset přespat u ní abych to stihla. Kim já jsem už ted na inzulinu a v Žtaci máme malou porodnici kde rizikové maminky nehlídají a nerodí ani předčasně vše lifrujou pryč. a já po 12tt musím do Podolí do rizikové porady kvůli těhu cukrovce a a vysokému tlaku. tak snad budu mít štěstí a hlavně bych si tam už kolem 34-35tt měla jít lehnout tak uvidím jak to všechno bude vypadat :slight_smile:

Já bych tak ráda aby už byl duben to si nedovedete představit :wink: v květnu by mi totiž mělo být těhu ukončeno zhruba v 36tt v :slight_smile:
27. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky holky,

krasne ranko ...to jsem zvedava kdy risa zaregistruje zmenu casu. ...zatim vstavame v rozmezi 1/4 a 3/4 na 7 ...coz je furt o hodku driv. :unamused:

Miso, tak uz jen den a smradu se zbavis. :wink: ...tak hlavne ze to neboli :sunglasses: ...a co doma chodit s cepici, satkem, ksiltovkou ..neco co by to izolovalo tu oblast kde se to vypalovalo? ..i latka myslim pomuze. ...teda jestli to muzes mit necim prikryty?? :confused:

Verusko, teeda ...a to jako takhle rizikovy tehu nemuzou vzit nejak prednostne bez tak strasnyho cekani jako mela terka?? :confused: ...jako ze by te tam rovnou treba objednal tvuj gyn..? :confused:

Ajo, cumela jsem na preslapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a notas byl obsazen. ..jen se neboj, kdybych tam sedela, tak bych byla prvniiii :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky u nás dnes noc nic moc.... no snad se natáhnu odpolko jako včera :grinning:

Ade to jsem viděla ve zprávách, je to hruza na tech silnicích, máme tady jednu rychlostní, kde hrozně nerada jezdím, lidi tam hazardujou, pokaždý kdy jedeme... dvoujtá plná je nezastaví... pak to tak smutně dopadá a odnesou to nevinní.

Beru měli bychom se stěhovat tak za měsíc, podle toho až se pán vystěhuje...nemám ani jednu krabici na zabalení, budu muset začít shánět...

JJ, náš idol vypadl, hurá hurá... ten byl fakt děsněj slaďouš...Ištvancova mi moc neva...moc mi nesedí Bendik... sice má hlas, to se mu musí nechat, ale není to muj typ :grinning:
já bych to přála Chodurovi.....
27. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Tak sice Thomas vypadl-zpivat opravdu moc neumi ale bylo mi ho lito ja si z nej delali porad srandu kvuli zubum :fearful: Jak mu narostli tak ho ma-juinak mi prisel v pohode :wink: No a Paulina-to si neumim vysvetlit ze tam porad je-i kdyz me sen jeji Michael libil teda :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ze pryc je Balogova me zase tolik nemrzi-me se na ni neco nelibi-nebim co ale neco jo-asi ta skvira mezi zubama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-taky to nemas jednoduchy-ale za ten vysledek ty trampoty stojej-i kdyz bych je nekdy prerazila s chuti teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hani-jj Ty jsi takovy nas ponocny :wink: U nas taky kluci nevzali v potaz nejak zmenu casu a vstavaji mezi 5-6hod :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Ani, no teda vstavat mezi 5-6, tak by to se mnou asi brzo svihlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

..tak balogova mi nijak nevadila ale ani me nevadi, ze vypadla. ....ted bych brala teda istvancovou a blondaka, aby sli z kola ven. :wink: ..no a bendig ...toho kdyz vidim, tak si rikam blbej, teplej, ale zpivat umi a chybel by mi tam. :sweat_smile: :grinning:
..a ben vadi hrozne radkovi ...mne nevadi ....ale kdyby priste vypad, tak mi bude chybet stejne jako balogova ..takze vubec :wink:
27. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Je to jsem se zase upsala-pry jak mu narostli tak ho ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Me se Ben libi-je to sympatak :wink: Ale asi by mi to taky bylo jedno :wink: Smajda mi taky teda nevadi-ale taky by mi nechybel-i kdyz Led Zeppelin(nevim jak se pisou) zaspival kvalitne teda :slight_smile:
Hani-jj taky nemuzu ponocovat pac do 22hod jsem tuha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A Bendig asi teplej neni-na netu psali neco o pritelkyni atd...ale kdovi jak to je-blbej no nevim asi je jednodussi ale hlavne je strasne mladej,co by jsme po nem chteli v 15 letech :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Holky tak tady je neco pro pobaveni-Chodur je soumen :wink:
http://esuperstar.info/category/videa/
27. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky
u nas noc super super..usnul kolem pul osme a budim az v 7h...tak snad mu to vydrzi..dnes jsem cila jak rybka :grinning:
jiank chodur je pro me vytez.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Adel-no vidis,treba se bliska na lepsi casy :wink: :slight_smile: Petulka je sikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
U nas se taky spalo celou noc-sice kolem 22hod rval ale pak az to 5,30hod spal :wink:
27. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
no snad ano ale moc tomu neverim :grinning:
27. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Nejel mi net - od nedělního dopoledne až doteď, ale už mi to tu byli opravit :slight_smile:

Míšo, kamínkoví broučci super!!!! a A je to bezva nápad.

TEry, no tak s tou registrací teda děs.

Aničko :frowning2: Rychle to uteklo.

Adi, tak teda tchánovci fatk nejsou asi normální. Zapomenout na narosky syna, který navíc bydlí hned vedle.... :angry:
Jani, tak knížka se jmenuje Ferdův slabikář. Klasika od O. Sekory. My teď na Ferdovi ujíždíme, přečetly jsme Knížku Ferdy Mravence, začaly Ferda cvičí mraveniště a střídáme to s tím Ferdovým sklabikářem a Karafiátovými Broučkami - ty čteme před spaním, bo každá kapitolka končí a spali a spali a spali .:sweat_smile:

Krsti,vidíš, to mě nenapadlo, vždyť ony to fakt mohou být třeba zas dvojky :slight_smile:

Věruš, to je dobře, že Tě tak hlídají. Tentokrát už musí všechno dobře dopadnout. Ťuk, ťuk, ťuk.

a už nevím, co dál jsem ještě chtěla napsat... no je to hodně, tři dny tu nebýt a chtít reagovat :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
nechci si z Kristi dělat srandu, ale minule jak jsem byla na poradně s Vládíkem, tak tam dofrčela maminka s dvojčátky a sestra jí říká s kterýma jdete??? :confused: a ona: dneska s klukama.... :confused: .... tak jsem nevěděla co si o tom myslet...jestli má doma ještě 2 holky, nebo 2 starší holčičky nebo co??? a ještě jí sestřička říká... jsem vás minule viděla v televizi, byla jste to Vy???...takže paní byla fakt nějaká kuriozitka, že by 4 čata.... :grinning:

je já Ferdu moc nemusím, tady ty hmyzí pohádky.... broučci a ferda mi nepřirosli moc k srdci, nemám to ráda ani v telce, , ale je to klasika, to je fakt...

je jak bych chtěla aby Janina měla zájem o knížky, ona teda má, ale jen sama sama.. klidně bych jí četla, ale ona je taková čertice, co chvilku neposedí... večer skáče jako koník, než někde upadne v posteli a usne... a to v lepším případě... ted 2x za sebou šla spát k babičce, což me se*e ještě víc... pže u nás 2h skáče a pak dojde k ní a tam padne za vlast a já vypadám jako matka, co neumí uložit svoje dítě a babička je na koni, pže k ní přece přijde a spí...já jsem taky po jejích 2h blbnutí vyřízená, že lehnu a spím, ale to babička nevidí, že u nás řádila jak černáá ruka
27. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
jinak jsme byli venku, u nás počásko nic moc, podzim je sice jak malovaný, listí krásně barevný , ale fučelo a chvíli bylo zataženo a chvíli svítilo slunko, jinak 11°c..udělali jsme pár bábovek,. projeli se na skluzce a odpolko pujdem asi na chvíli do města a večer pro taťku do práce... tak papa jdu se najíst a za chvíli se určo vzbudí Vládík
27. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
A za 4 dny bude mít Vládík měsíc, to je mazec, to mám pořád pocit, že jsem v neděli došla z porodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
věruško, já myslela že maminky jako ty tam registrují přednostně - zkus se na to zeptat svýho doktora, jak to je. A kdyby to tak nebylo, tak doporučuju do Podolí zavolat a domluvit se s nimi, kdy přesně máš přijít.
jestli budeš v Pze spát u tety, tak nestačí přijít tam v 6 - kdo tam přišel v 6, tak už bylo pozdě, bylo tam v tu dobu už víc jak 12 maminek, je potřeba tam přijít fakt dřív :frowning2:
27. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
jani :confused: mně přijde, jako bys rodila před týdnem :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak u nas uz je po O a petan uz lezi..
odpolko pujdeme na chvilku ven..dr.nic nerekla tak snad to nevadi

jani..no ja bych byla vydesena uz u dvojek :grinning:
27. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
27. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
ty jo Terko, to je fakt mazec s těma porodkama, já když jsem volala do porodky, tak tam měli frmol, sestřička byla jakási vyděšená jako že chce přijít další rodička a když jsme nakonec přijeli v ty 2,30 ráno, tak nám dali vybrat i por. sál...takže už zase tak narváno v noci nebylo
27. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Tak to je dobry ja jsem starsi jen o 4 roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-taky mi to prijde jako chvilka :grinning: :grinning:
Adel-ja chodim s klukama taky ven.Teplotu nemaji a venku se jim lepe dycha :slight_smile: :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
jo a Milwě gratuluju k chlapečkovi :wink: i když ona asi chodí do jiné diskuze, tady jsem jí dlouho neviděla :wink:
27. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.