• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jj,Terko ona chodí uplně na jiný server, sem ne...mají Jiříka...

to chciiiii

http://hriste.opra.cz/detska-hriste/828-hriste-jungle-villa-pro-skluzavku

nic budí se Vládík v kočárku tak pujdem papat
27. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak Jiříka :grinning: :grinning: to samozřejmě schvalujeme :grinning:
27. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
ale doma bych nerodila........ :wink: neodsuzuju, jen bych si to nelajsla :unamused:
27. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás se spalo půl hoďky a pak se Anička tak rozkašlala, že už neusla. Liduška ještě spí, tak tu a Andulkou čteme knížky. Hora špinavýho nádobí, všude binec, zítra má přijet brácha s rodinou popřát už holkám k narozkám a já nemám vůbec nic nachystáno, takže super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hele, už mě neštvěte s dalšíma dvojčatama, nebo si to snažení ještě rozmyslím! :angry: :grinning: :grinning: Jani, tak to je mazec teda chodit s dětma k dr. nadvakrát, ale když má člověk čtyřčata nebo dvoje dvojky, tak to asi jinak ani nejde, no snad nebudu muset taky řešit takový věci :sweat_smile:

Jinak ta skluzavka super, ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, kamínky jsou krásný!!!!

Renči, tak jsme dneska byly koupit zimní botky a nakonec jsem vyplázla ještě víc peněz, než jsem měla v plánu, protože paní nám dala selvu na ty botky se sympatex membránou, takže dohromady 2380,- :cry: slevila nám na každý stovku a ještě přidala zimní vložky s beránkem, tak aspoň něco, no, ale prostě zas holkám seděly nejlíp ty nejdražší, jako vždy. Honzovi jsem to ještě neříkala, asi budu muset koupit flašku a nalít mu předtím panáka :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
kristýnko :confused: to je ale peněz, na druhou stranu zimní botky jsou potřeba a ty musíš všechno násobit 2.....tak ať se holčičkám dobře nosí :wink:
27. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jinak jak se tu kdosi ptal na naše vztahy s tchánovcema, moc se mi o tom nechce psát, tentokrát si myslím, že to bylo trošku zbytečný a kvůli hlouposti, Honza už je na ně prostě tak nabroušenej, že se ani moc nesnaží a vzdal to docela brzo. Ale na druhou stranu se mu vůbec nedivím, protože oni nás fakt nemají rádi, ani nás, ani holky, vidí na nás jen to špatný. Člověk se může snažit, jak chce, ale je to k ničemu. :frowning2: :wink:
27. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to mě mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
je škoda, když nemáte druhou babičku s dědou..........teda myslím když se nestýkáte.......
27. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Terko, díky! Jj, je to pálka, ale člověk kolikrát utratí za blbosti. Holkám se fakt nožky hodně spravily, co kupujem tyhle botky :slight_smile: Jak je, těhulko? Netrápí tě nevolnosti?
27. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky

Hani, už to necítím!!!!Takže dobrý :wink: V noci to bylo nepříjemný, nemohla jsem na tom ležet, ale k ránu už ok :wink:
Hele já taky tvrdím, že Bendig je teplej :grinning: a ta zpráva v blesku nebo kde, mě taky zarazila, dle mě je fakt teplej!!ta gesta, při smíchu ruku před pusu...no prostě kopie toho mého kámoše :wink:

Kristy, díky za brouky :grinning: Hele teda to je cena za ty boty :confounded: :confounded: :confounded: tohle je vážně u těch dvojčat největší průser :pensive: :pensive: snad to Honzík rozdýchá :grinning: :grinning: u nás bych musela nalít snad celou flašku, panák by nepomohl :grinning:
Kdy jsou vůbec holky narozené, úplně mi datum vypadl z kebule :confused: :confused: ale už to bude brzo, že???!!!!

Na Milwu si už ani nepamatuju..a doma bych nerodila za nic!!!!!!!!!!!!I před porodem jsem to odsuzovala a po porodu už tuplem!!!!!Kdybych Dana rodila doma, bůh ví, jak by to dopadlo..určitě ne dobře :pensive: :pensive: :pensive:
27. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Mně to taky strašně moc mrzí, oni nejsou špatní, ale prostě nemají rádi svýho syna, což je ten největší problém. My se stejně zas za čas stýkat začnem, ale na jak dlouho??? :cry:
27. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
bzun, jsem v pohodě, ani jednou mi nebylo špatně :slight_smile: já to těhotenství vždycky snáším dobře :grinning:
dneska jsem byla na kontrole, miminko leželo s rukama za hlavou a hovělo si. jen ten můj tlak 90 na 60 není úplně vysokej :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Míšo, tak Honza už se smířil s dvěma tisícovkama, tak to jsem přelezla už jenom o kousek, takže to vidím na jednoho panáka. Přece jen teď musíme šetřit :grinning:

Holky jsou 5. listopadu, takže ještě je celkem čas, ale brácha je víkendy na stavbě, takže se jim hodil tenhle sváteční den :wink:

Doma bych taky nerodila ani za nic! A to mám porodku za rohem :wink:
27. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
já tvrdím, že kdybych bývala rodila doma, tak bych Jirku asi neporodila..........to by nedopadlo dobře..... :zipper_mouth:

obdivuju, když na to má někdo odvahu a radši nemyslet na to, co kdyby se něco stalo.......
27. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Míšo, to je fajn, že už to po zákroku nebolí, teda podle tvýho popisu mně to připadlo jak nějaký středověký mučení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Terko, tak to je supr, že je ti fajn, miminko si to evidentně taky užívá :dizzy_face: talk jsme měla přesně stejnej celý těhu, akorát jednou vyšší, když mě předběhla ženská na kontrole a vytočilo mě to :grinning: ale pořád lepší, než vysokej, buď ráda!

Tak a už jsou vzhůru obě, tak jdu zkusit uklízet, teď koukají na Bubáky a hastrmany, u toho vydrží dlouho :wink:
27. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
jani..no u nas to jde..ja jsem chytrejsi ikdyz petr rika vycurana a mladsi jsem o pet a neco malo..hriste krasne ale na to mit nebudu
:confounded: :cry:
milwe talky gratulace..no uz nas tady netehulek moc neni :grinning: :grinning:

bzun..no tak ja vim nejlip jak vam je ja jsem na tom uplne stejne
:frowning2:
27. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Kris, to jsem se ptala já, pže v létě jsme se radovaly, že jste u nich byli a bylo to celkem ok..tak to mě mrzí, no :frowning2: ale když to nejde, tak to nejde!!!!!Škoda!!!!

No 5.11. je už za chvilku :slight_smile: toto uteklo!!!Daníkovi budou 2, až za 2 měsíce, ale nedávno jsem si to uvědomila a celkem mě to vyděsilo, že už DVA :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Terko, mimčo je evidentně spokojené, když si tak hoví :dizzy_face: :dizzy_face: To je bezvadný, že nemáš nějaký nevolnosti!!!!!

Ono asi rodit doma je ok, když to mimčo je normálních rozměrů, dobře natočené..ale víc jak 4 kiláka nebo dvojčátka, to prostě doma nelze!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jj Adel, ale ty jsi na tom myslím hůř, protože s nima musíš bydlet :unamused:
tak treba nerodila schvalne doma ne??kamoska taky porodila doma..mela bolesti a sla jeste na wc ze se vycura a jedou do porodky a za chvilku k nim jela sanitka pac na wc porodila,mela prekotny porod
Míšo, tak třeba se zas budem radovat, s něma je to jak na houpačce. Přijedem tam po dvou třech měsících, je to krásně růžový všechno a pak se to zas začne kazit, všechno jim na nás začne vadit, no škoda mluvit už :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jj letí to strašně! Kde jsou ty miminka spící, ležící na jednom místě? :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
bzun..no to mam asi horsi..proto jsem porad u mamky tady by me jeblo..jak jsou falesni a kdyz nekdo dojde a jsem nahodou petkou venku tak dela jaka je babicka..nez navsteva zajde..coz obycejne je 5 min.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Adel, fakt ti chlapi mají štěstí, že si našli nás, co? :grinning: Tak ale už fakt mizím, jinak nic neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honza je taky nachlazenej, tak asi jak přijde, hned zalehne, musím s holkama ještě na poštu a nakoupit. Tak papa holky, zas nakouknu! :wink:
27. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
bzun..jj to maji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak u nás počasí nif mof. Dopo ještě šlo, ale to jsme byly v herničce a odpo jsem chtěla jít ven, ale jak tak koukám z okna, tak je tam nějak černo a prší :unamused: takže budeme asi doma. Vysajeme, vytřeme, vypereme a uvaříme véču. Buchtu jsem teď dopekla, takže už jen udělat polevu a zítra budu mít od všeho klid :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Kris, pamatuju, jak jsme tchánovce probíraly :frowning2: je škoda, že se neumoudřili a ani vaše krásné holky jim nestojí za to, usmířit se :frowning2: to je fakt smutný. Okrádají se o to nejkrásnější, co mají. No co, jejich chyba.
27. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
No, my máme zimní botky za 1300,-, a to se o mě pokoušel infarkt, ale Peťan kupodivu ani nemrknul a koupil je. Mít dvojčata, tak mě asi z těch hromadných cen odvezou :sweat_smile: Nechápu jak tak malinké botičky můžou být pomalu dražší než ty dospělácké. A to my je máme na dlouho a prcci na jednu sezónu. No hnus.
27. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jsem teď četla, že Alice Bendová bude mít dvojičky, a proto už má břicho ve 3.měsící jak v 6.měsíci :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Já, Hani, taky koukala na Přešlapy. Ale jak jsem viděla ty 00.00 a tebe nikde, tak mi to nedalo :grinning:
27. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Vidite to jsem ani nevedela ze Bendovka ceka dvojky.Ze je tehu to vim ale jinak ne teda :slight_smile: :confused:
27. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Holky,me se strasnenlibi ta pisnicka jak spivaji Superstari spolecne-ta je bombova :wink:
http://super-star.cz/pribeh-nekonci/
27. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ani, ono to bylo teprve dneska v Blesku, že čeká dvojičky. Já to taky nevěděla, jen že je těhu.

Ta jejich písnička se mi taky líbí.
27. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.