• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ondra dneska vubec nespal-ja jedu za chvilku se Stepou do lidusky a bude hlidat hodku Z.
U nas je taky hnusne,takove to dusickove pocasi.My jdeme az se vratim z Lidusky na hrbitov zapalit svicky dat kytky atd.na hrob.Dnes ma tata rocni vyroci umrti :frowning2: Presne ve 12.20hod pred rokem :unamused: :frowning2:
Pamatuju se ze bylo presne takhle hnusne a hledali jsme brachu pac zmizel a vubec jsme o nem nevedeli.Jediny me bral mobil.Ale na pohreb bylo zase strasne hezky a svitilo slunicko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja jedu v sobotu ke kadernici na melirky-jedem do Hradku nad Nisou k sestrence.Ma je krasny tak doufam ze se mi pani taky trefi do barvy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
bendovka je tehu?? :fearful: ..tak to vubec nevim. ..a to cumim na drbarnu :sweat_smile: ....tak to jsem zvedava jak to zase zakamuflujou do vkv :wink:

Ajo, no tak ja mela obsazeno ..jinak bych ti to nedarovala. :grinning: :grinning: ...jinak my boticky za 1150 :confounded: (krasnoucky ..jsem se do nich zamilovala :dizzy_face: :sweat_smile: :pensive: ) ...a to ani nevim, jestli mu vydrzej celou sezonu. ...protoze ten nas šmajda ma 24 ted klasicky vetsi o ten povinnej nadmerek a stejne v tom chodi jako kdyz plave, takze jsem mu nechtela kupovat 25ky, protoze to by asi nerozdejchal. ...ale zase jsou tak vytepleny, ze nebudou treba nejaky dvojity vrstvy :wink:

Miso, tak to jsem rada, ze z bendiga nemam ten pocit jen ja ..ale fakt mi to prijde ..jen na nej juknu ..ty gesta a nakonec i vyber pisnicek. ...i kdyby ho ukazali v haremu mezi sto zenskejma, tak mu to neuverim ...no teda uverila bych, ze je z jednou z bab. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..ale samo nic proti nemu nemam :wink:
..tak dobre ze uz to necejtis. :wink: :sunglasses:

kristi, teda jak boticky tak tchanovci :rolling_eyes: ...ale aspon z tech boticek budou mit holky radost. :sweat_smile: :wink:
27. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Jolana mi taky tvrdi ze je Bendig bukvice-ale me je to tak nejak jedno.Hlavne ze tak nezpiva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
ajo-jj kdyz ja Blesk nectu :confused: :grinning: :grinning: Asi budu muset zacit abych byla v obraze :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak ja si myslim ze je taky priteplenej..nevadi me vyber pisnicek ani on..
ted jsem se musela chlamat..petan se ted probudil a strasne rval a ja tam dojdu on se ani nehl a po nem lozila mucha..on je jich strasne boji.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Hani, asi to nebudou muset kamuflovat, pže VKV končí. Myslím, že někdy v prosinci by měl být poslední díl. Takže si to načasovala akorát :slight_smile:

My máme taky vyteplené, Goratexové, o nadměrek a něco větší, takže by ji to snad mělo vydržet celou zimu. Pokud jí teda náhodou skokově neporoste nožička. Snad ne. Stačí, že skokově roste do výšky :slight_smile: Docela hodně se teď vytáhla, takže nám je všechno malé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
bendovka ani vkv me nazajimaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aji a kolik ma mala..ja jsem vcera byla u dr.a ta se divila ze tak porostl za 3 mes 5,5cm
27. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ani, tak já Blesk každý den študuju u oběda :slight_smile: je třeba vědět, co se děje ve světě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jee, chudák Petřík :slight_smile: mouchy jedny otravné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malá má teď 87cm. Takže porostla asi tak jako Petřík. Akorát teda Petřík je ještě vyšší, že ?
27. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
petrik ma 97 :grinning:
27. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Já bych měla z domácího porodu taky obavu i když by tam byla PA... ale je to každýho věc...prý měl malej 4,89 kg v ručníku...takže taky žádnej drobeček nebyl, byl 10 dní po termínu...

i když tentokrát jsem si chvílema myslela, že ani nedojedem, jet odpoledne, tak jsem zastavila Brněnskou
dopravu a rodila jsem ve městě na křižovatce, ještě v noci tam nikdo nebyl, byli jsme tam za 12 minut... :grinning:

jdu vás ještě dočíst, jestli teda Janina nevzbudí Vladimíra, pže mu tady lítá po posteli kolem hlavy a já jí asi za chvíli z toho vypráším kožich :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ty jo, Adel, ten je ale vysoký :slight_smile: ale tak má být po kom. Petr nevypadá, že by byl nějaký prďola :wink:
27. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
aji..no tak tch.ma skoro 2 metry

jani..to jsou u me pitome zenske..pac se muze cokoliv stat...

no jdu nakoupit a na postu na nutros..
davate jeste mleko?
27. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Ajo, nojovlastne oni vkv koncej ...aspon je videt, jak to sleduju, co? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..my koupili od fare trekkingovy vytepleny ..a ta vnitrni vlozka, ktera je taky vyteplena, je vyndavatelna, takze v pripade nouze ji muzem dat pryc a soupnout tam z risovejch jinejch boticek klasickou vlozku :wink: ..jinak tohle jsou ty boticky: http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemart/shop_image/product/328587ddc28e8b8937ce873121111332.jpg

holky, tak to ja vubec nevim, kolik ma risa. :confused: ....bych typla cca 92 +/- nejakej centak ..asi ho soupnu nekam ke stene a zkusim ho taky zmerit. :wink: ..ale teda ted ne, ted chrupe. ...i kdyz to vypadalo, ze po pul hodce vstane, protoze nam tu zacali vrtat. :rolling_eyes: ..ale nastesti na chvili prestali a zase zabral. :wink: ..ted uz spi s prestavkou hodku a ctvrt, tak aspon neco. :sunglasses:
27. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
adel, jojo, my davame nutros a asi ho jeste budu davat i po dvou letech. ..zeptam se na to dr. ..co ona na to..? . ...preci jen jsem nekojila, tak at ma nejakou imunitu :wink: ...i kdyz mu uz obcas udelam kakao z klasickyho mlika a nebo si ode me bral i neprevareny mliko s musli ..ale to jen trosku :slight_smile:
..ale treba kamoska uz dava na spani klasicky plnotucny. ...zacla tak od dvou let ...a prej v poho ...dava si takhle na noc prave kakao a je spokojenej. :sunglasses:
27. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Tak jsem si schrupla z s Májuškou, je spací počasí...a by takdy skoro všechny jste a tolik jste toho napovídaly!!!!!!

Kristinko, tak pálka řádná za botičky, ale je fajn, že paní dala opět slevu a ještě přidala vyteplené vložky, to je hodná. Hlavní je, že holky budou mají kvalitní botičky, v nichž si nožku nezkazí, no však já tady toho o botkách už napsala hodně :slight_smile:
Hani botky od Fare jsou krásný. Fare se mi moc líbí designově a boty mají taky kvalitní.

HOlky, já vůbec super stár nestíhám, jen občas o víkendu mrknu na Slováky, dávaji všechny tři dny hned po sobě, někdy v sobotu nebo v neděli po oběde, nevím přesně, většinou zapnu náhodou. Ale Bedinga jsem viděla v neděli, bo byl poslední, takže jsem po uspání Marušky zapla TV a zrovna zpíval on a taky mi teda tma gestama přijde, že je na kluky. Taky mi moc připomíná kamaráda, který s klukem žije... takže asi fakt je :slight_smile:

Kristinko, s tchánovcama mě to mrzí.... já fakt nerozmím těm rodičům, kteří o své děti a vnoučata nejeví zájem. To mi vůbec nejde na rozum. No, máte výhodu, že když nechcou, tak se prostě s nimi nemusíte vidět, na rozdíl od Adélky, ta to má fakt asi horší.

O Bendové jse naposledy razegistrovala, že chtějí další mimi, ale že je těhu nevím, musím mrknout na net a přečíst si drbárnu :slight_smile:

To, že končí VKV, mě osobně mrzí, sice nevidím celé díly a ani ne všechny (opět kvůli uspávání Marušky), ale ráda na to koukám, když mohu.

A už zas nevím, co jsem ještě chtěla napsat.... no, napovídaly jste toho fakt hodně :grinning:
27. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Jo a ještě:
Jani, skluzavka super, kdybych vyhrála ve sportce, tak kromě domečku se zahrádkou určitě Marušce pořídím na zahrádku i něco takového, at se může vyřádit. A zvala bych k nám kamarádky s dětma a bylo by veselo. Na těch městkých hřištích je kolikrát moc přeplněno a člověk musí hlídat kromě svého i cizí děti, bo některé maminy na to prostě kašlou.
27. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Hani, botky pěkné :wink: my máme tyto http://www.detske-boticky.cz/zimni-obuv/superfit-1-00080-74.htm

Já na VKV nekoukám, pže mám v tu dobu Ordinaci. Ale stačí číst Blesk :grinning: a vím vše :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Já mléko Klárce taky ještě dávám a předpokládám, že tak do 3let dávat budu. Na klasické díky mé alergii na mléčné výrobky nespěchám.
27. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
já mám teď chvíli pauzu, pže Klára maluje prstovými barvami :slight_smile: a podle toho všechno kolem vypadá včetně Klárky :grinning:
27. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Adel, tak to je opravdu vysoký, no jo, kus chlapa :dizzy_face:
27. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj v podvečer. no ono to s těma porodnicema je pěkně naprd. tady v okolí, Žatec, Kadan, Most, Chomutov se žádné registrace nedělají. no a já s tou rizikovou poradnou taky nevím jak to bude. to jsem si musela vybrat já sama. ve 12tt mám jet k Břeštákovi na screening a teprve pak s výsledkama se mám zaregistrovat do té rizikové poradny tak nevím. Nikdo mi ani neřekl jak to funguje nic. tohle je na prd a hlavně to dojíždění nemáme auto takže pouze jen bus.

Terko a když zavolám do Podolí řeknu kdy mám termín tak oni mi řeknou kdy se mám přijet zaregistrovat???

Janinko tak to ti stěhování před svátkama nezávidím, ale zase budete mít klid. A balení to bude rychlostí blesku jak se budeš těšit abys byla ve svém :grinning: tak držím palce at to proběhne jak má.

Co Beny? jsem si nevšimla jestli tu byla nebo ne... :wink:
27. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Jeeeee Beru-Brestak mi u Stepanka delal odber plodove vody a je to teda zlaticko :wink: Strasne prijemnej doktor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Nando to jsem ráda, že je hodnej. Prosímtě a byla jsi u něj někde v Modřanech???
27. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Ja jsem u nej byla tenkrat v Gennetu v Klimentske ulici :wink: Je to na nabrezi Vltavy kousek od Florence :wink: Ale nevim jestli to tam jeste existuje :confused: :rolling_eyes: Pak mi rikala sestricka u nas v MB ze k nemu jezdi na prednasky a je suprovej :slight_smile: :slight_smile: Opravdu na nej strasne rada vzpominam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
věruško, přesně tak :wink: taky jsem tam zavolala a řekla jsem jim termín a oni mi už řekli, v který den tam mám přesně přijít. Ale nejdřív bych se být tebou zeptala doktora, co on na to - jestli to třeba nepůjde zařídit přes něj - přecejen rizikové těhulky by měli hlídat a ne je hnát v 5 hodin čekat do haly. :wink:
27. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
díky za rady :wink: až budu mít ty výsledky tak já se v té rizikovce poptám co a jak a bude. tak pa přeji dobrou noc a mějte se fajnově prdelky at krásně spinkaj :wink:
27. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
tobě taky dobrou noc, věrko :wink: pozdravuj toho svýho drobečka :grinning:
27. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
ja koukam na Ordinacku a tatka je v praci-kluci spi.Takze klasika :slight_smile: :confused:
27. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
u nás se už taky spinká :grinning: a taťka taky ještě nepřišel :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.