• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
ja uz jsem si na to asi zvykla-ach jooooo :frowning2:
Zitra mozna pujdem s klukama do MB na Hurvinka a Spejbla :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
je, vy se máte, aničko :grinning: my zítra žádnou kulturu neplánujeme.........takže půjdeme na hřiště, jako skoro každý den.
27. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
U nás už se taky spinká, asi od osmi. Já si teď konečně sedla, ale hlavní je, že mám na zítřek vše hotovo včetně oběda, takže budu mít leháro :slight_smile: a taťka nám ještě taky nepřijel. Vidím to tak kolem půlnoci. A to už asi budu chrnět, pže jsem ko.
27. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
holky, valím do postýlky :wink: dobrou noc.
27. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdu taky zalehnout. Dobrou všem :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
heh, to je dobré :grinning: tak tohle by u nás asi dlouho nevydrželo, pže bych to Kláře sežrala dříve já :grinning: :grinning: :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25858635&tab=1
27. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
A teď už fakt jdu :pensive:
27. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek v 5hod :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 06:02  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas budicek v 7, tak aspon neco :wink: ...i kdyz si nejdriv zaknucel ve 1/4 na 7, takze uz me probudil takhle ..ale aspon jsem mohla jeste lezet. :sunglasses: ..jinak radek dnes sel do prace. ..zamestnavatel jim posunul svatek na patek, takze dnes do prace a v patek volno. :sunglasses: ..takze toho vyuzijem a ve ct odpol vyrazime na chalupu, tak snad bude aspon trochu hezky. :wink:

Ani, vidim, ze kluky zmena casu nezajima :sweat_smile: ...no u nas taky je bez postrehnuti ...a to se ho fakt snazim soupat. ...ze jde spat pozdejs a ono houby. ..ale doufam, ze to jeste urovname. :wink:

Ajo, mnaaam, tak u nas by to teda taky zmizelo hodne rychle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi bych to risovi nedala ani na modelovani :sweat_smile: ..i kdyz bych mu to asi nedala radeji nikdy, kdyby nahodou pak mel normalni pastelinu, tak aby se ji nesnazil jist. :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc dobra..
rno si tady byla pani pro kocarek co jsem nabizela na MMB

tatka v praci a ja valim na modru..dnes mam 5zenskych a tak si hybnu a pohadky asi nehrozi a chci jeste stihnout jit na hrbitov jak odpolko petr dojede..

pekny svatecni den :dizzy_face:
28. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Hani-jj kluci jsou nezmari.Je to docela dlouhy den :wink:
Zdenda je taky v praci,nic si z toho nedelej.Akorat ze on jde pak do konce tydne :frowning2: :confused:
Me teda marcipan taky chutna,takze si myslim ze by toho kluci asi moc nenamodelovali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale docela o tom uvazuju k Vanocum :slight_smile:
Adel-jj i ja jsem prodala.Zitra ho posilam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Adel, teeda, uz druha noc. ..ze by konecne byl klid..? :confused: :sunglasses: ..treba cekal na zmenu casu..? :wink: :grinning:

Ani, no to ja to mam preci jen v tomhle dobry, ze ten patek bude mit volnej.

jinak jsem teda dnes risu zmerila a zvazila ...tak 89cm tak jen tak postavenej u steny ...mozna by mohl mit i 90, mel nozicky trochu od sebe a ze by byl nejak vsprimenej se taky rict neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a pak 12,38kg v tricku, ponozkach a slipech :wink: :sunglasses:
28. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
tak dnes risa dostal na prdel. :angry: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...od rana fakt perli. ...takze jak je pres den bez plinek, tak dnes se pochcal do postele, pak v koupelne na stupatko a nakonec to zavrsil tim, ze rozlil po celym byte capika, ...jsem vybirala akorat kos na pradlo, takze vyuzil tyhle chvilky. ...a do toho se milospan pochcal taky. ...takze dostal na zadek, ze ma utrum jak od capika, tak od dvdcek ...a za kazdy pochcani se mimo nocnik jsem mu rekla, ze dostane na prdel. ...on uz vi, co je to curat na nocnik ...krasne si na nej chodil, kdyz mel nahatou prdel. ..coz ted ma, ...ale dnes ma teda bezva den. :rolling_eyes: ..a pred chvili zase zacal kropit koberec v obyvaku. :angry: ...fakt parada. :confounded: :pensive: ..dnes me z nej vomejou ...
28. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky u nás tak nějak nic moc...jsem vzteklá a oba mě švou... spíš tak nějak mě všechno štve, je to asi unavou...

Janina včera nespala celej den, dopolko venku na větru odpolko jsme byli ve něstě, došli jsme domu v 19,40 a ona tu ještě do 21h lítala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , já nevím kde furt bere tolik energie... já jsem zalehla po ordinačce KO i nevykoupaná...o půlnoci Vláďa vyháněl prdy, řval jak pominutej do jedný hodiny jsem s ním seděle na teplofukaru, aby se vyprděl a prokopal, masírovala ho cvičila s ním kojo pak v 1,4,6 a pak už byl pomalu ale jistě budíček, Janina to vydržela do půl8... takže noc nic moc...

od rána tady Jana lítá a Vladimír řve, taťka šel do práce i ve svátek a babička šla na hřbitov, ale ona jde s tetkama 3x na hřbitov(teda na 3 ruzný) a ani jednou tu JAnu nemuže vzít na vycházku, ona s ní fakt jde jen kolem toho baráku na 20 minut :frowning2: a ani to ne....

ted jsem s nima chtěla jít ven, pože tam nedělá Janina takový kraviny ale když jsem komplet oblíkla V i J a šla oblíct sebe tak Jana se celá vyslíkla :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , takže V spí u balkonu a J musí za trest ležet v posteli...

takže dnes mi to fááákt nejde, každý ráno si říkám, že na Janinu nebudu křičet, ale každý den si najde něco , čím mě tak rozčílí...

jinak jsem koupila včera zimní botky tyto, ale oranžový http://www.detske-boticky.cz/zimni-obuv/obutex-v17006a.htm...měli je ve městě ve výprodeji za 195,- :grinning: :grinning: :grinning: , takže koupím pak ještě jedny s žirafou a bude to
28. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
28. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
docela se mi tu líbí tyhle

http://www.detske-boticky.cz/zimni-obuv/bubble-gummers-6322-cerna.htm

ani ta cena není tak hrozná, ještě mrknu u nás v žirafce, tak vždycky poradí a ozkouší .... třeba je tam taky budou mít na zkoušku, pak je mužem objednat, když to bude za míň i když s poštou to asi vyjde na stejno
28. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Hani-jeeeee Ondra taky dostal dnes na prdel ze se pochcajdil do puncoch :wink: Jeste jsem ho chvili pred tim posadila na nocnik a rval a utek.Do 5min byl pochcajdenej.Tak dostal na zadek a posadila jsem ho tam opet-no nachcajdil ctvrt nocniku jeste :confused: Tak je tohle normalni? :confused: :confounded: Taky presne nahatej si dojde ale jak ma neco na sobe tak do gati :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jani-pevny nervy-nezavidim Ti to :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
jj, Ani my jsme to měli uplně stejně, vytrvej s nervama a za chvíli budete bez plenek, Jana to dělala asi měsíc...kroutila se valila oči všichni jsme věděli že chce čurat, na nočníku jen řev a nic , stoupla a vyčurala se vedle na zem... po měsíci ji to přešlo
28. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: taťka nám dojel o půl druhé ráno, pže ještě vyzvedával mého bráchu z práce a vezl ho domů. Takže si svátek užíváme ve třech :dizzy_face: odpo jedeme k našim, měl by už dorazit i dědeček z Ukrajiny, kdy byl zase měsíc, tak se těšíme.

Klárka usla ve 12h., tak mám teď lehárko. Nacpu se špagetami a natáhnu se s noťasem k tv. Akorát tam teda teď není žádná zajímavá pohádka.
28. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Já bych chtěla nějakou modelínu vzít Klárce na Vánoce. Ale nejlépe i s vykrajovátky, ať si může tvořit. Ještě jí k tomu seženu prstové barvy a máme na zimu o zábavu postaráno :grinning:

Dopo jsme zase dělali ťapičky z barev, tak byla nadšená. Akorát teda barva všude. Ještěže jde tak snadno umýt.
28. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Hani, tak to má Radek fajn s tím posunutým svátkem. Aspoň budete mít prodloužený víkend :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jani, koukám, že moc relax den nemáš :unamused: a po té noci bych byla sama protivná jak prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda, že babi nechce Janinu vzít sebou na hřbitov. Mohla se aspoň provětrat a ty spočnout. A taky myslím, že ta světýlka by se jí mohla líbit. Naši bydlí u hřbitova, tak si pamatuju, jak jsem ráda z okna na ta světýlka furt koukala. Z toho důvodu mám ráda ten dušičkový čas. Navíc má mamka ten den narozky :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
28. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
ty jokoukám co všechno znám ale ani boha bych si nevzpoměla, ale to tam v šuplíku v mozečku je...:grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
28. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jani, to je pěkný odkaz :slight_smile: Klárka tu už po x té trsá na Holka modrooká :grinning:
28. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
jo já jsem janinu utancovala do bezvědomí tak chrní :grinning: :grinning: :grinning: u nás je favoritka prší prší :grinning:
28. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
ale vzbudil se mi po 3h Vládimír to abych neměla chvilku volna, jako že by spali zarás :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
no co ja si vubec stezuju s jednim ditetem co. :sweat_smile: ...Jani, se ti vubec nedivim. ..ja bejt k tomu jeste nevyspala, tak uz jsem u chocholouska. :sweat_smile: :pensive: :grinning:

Ani, no takhle jsme to prave do ted meli taky ..oblecenej ci stacili jen slipy, tak se pochcajdil. ..kdyz mel nahatyho pindu, tak si v poho sednul. ..jenze po tom prvnim pochcajdeni dnes rano jsem mu uz dalsi nedala, takze byl nahatej a on prave kropil mimo uplne nahatej. :angry: :rolling_eyes: ...no ted spinka, tak to je nejhodnejsi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sunglasses:
28. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Ajo a fotecky jsou....?? :confused: ...ti nedame pokoj, cooo..? :grinning: :sweat_smile: :sunglasses:
28. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.