• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jinak jsem dnes zvážila našeho otesánka a má od porodky 1kg nahoře
donesli jsme ho dom a na naší kojenecké váze měl 3190 a dnes měl najezenej 4150
28. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma,
pekny odkaz na pisnicky..petana zatim nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

haniku..jj uz druha noc..ted uz mam pekne nastartovano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no jdeme veceret :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
My jsme se vratili z Hurvinka-Stepanek je nadsenej :slight_smile: :slight_smile:
Me se hodne libi ten odkaz od Aji-jen mi to tam nejde zaregistrovat se :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ondra je nadsenej :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
já jsem se zaregistrovala tak zkoušej Ani...
28. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
me to proste nejde-at to zkousim jak to zkousim :confounded:
Jani dala jsi normalne sve jmeno?Ja dala-Anna Rychtrová a heslo stepanek a pise mi to ze to mam spatne.Tak jsem zkousela i jine a proste nic :angry: :angry: :angry:
28. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Regitrace mi sla i kluky to zaregistrovalo ale prihlaseni proste nejde :confused: :confused:
28. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak minioslavička se nám vydařila, holky dostaly puzzle medvídky s garderobou, tak je celou návštěvu oblíkaly a moc je to baví, tak máme zas další zajímavou hračku :dizzy_face:

Ajo, tak tuhle plastelínu jsem koupila v Glovbusu za 32 Kč, úplně stejnou, takže paní teda na tom pěkně vydělává :angry: chystám se něco holkám vymodelovat na dort k narozkám:wink:

Jinak u nás se pořád kašle, hlavně Anička, ale už je to celkem lepší, přes den v poho a v noci spí u nás v posteli a několikrát za noc znova uspáváme.

Zítra se stěhuju s holkama k našim, bo nám dělají novou elektriku na chodbách a v pátek nepůjde celej den proud :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu mrknout na písničky :wink:
28. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
mělo tam být v Globusu :wink:
28. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
No tak ted mi to pro zmenu nejde vubec otevrit :frowning2: :confused:
28. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Kris-tak super ze si holky uzili oslavu-nas to taky ceka a taky dvojite :grinning: Oba kluci prosincovy-to bude oslava jako hrom :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Písničky fajn, zítra holkám pustím! Ten odkaz od Aji mně otevřít nejde :unamused:

Ani, to byla zatím jen taková předoslava s bráchou, švagrovkou a jejich dětma, ta hlavní nás čeká se zbytkem rodiny až 7. listopadu :wink: to bude zase blázinec s vychystáváním, na to se moc netěším, ale oslava bude určitě super :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Kris-me to taky nejde otevrit-to je mrzute teda-ta je bozi ta stranka-ale tak treba pozdeji to pujde :wink:
28. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Kris, fakt ti to nejde otevřít ? Hm, to je divné :unamused: tak si zkus sama zadat www.hraveuceni.cz a třeba ti to půjde. Mají to tam moc pěkně pro ty děti udělané.
28. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak já mažu žehlit, Honza už se chystá do postele, protože je taky nachlazenej, tak se loučím, už mu tady pak nebudu cvakat. Mějte se hezky, zítra ještě nakouknu, než pojedem! :wink:
28. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jinak se ani nedivím, že jsi tu plastelínu koupila levněji, pže taťka dovezl Klárce z Ukrajiny toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19736737&tab=0 za v přepočtu 250,- Kč :confused: takže na těch prckách fakt vydělávají. Jsem jí to chtěla dát až na Vánoce, ale nakonec jsem neodolala a dala jí to už teď. Klárka byla nadšená, ani to pak nechtěla pustit z rukou a nechat uschnout :grinning:
28. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hani, fotečky zatím nejsou :frowning2: Peťa nestíhá jet přes Zlín a vyzvednout je :frowning2: ale možná zítra bude mít cestu, takže by je teoreticky už konečně v pátek mohl dovézt :slight_smile: začínám se obávat, abych je neviděla až na Bánoce :sweat_smile: :rolling_eyes:
28. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Aji, už to jede! Díky, je to super, zítra máme myslím o zábavu postaráno :dizzy_face:

Tak to je teda taky dobrej rozdíl, myslím, že hodně lidí si takhle vydělává, mně by to teda svědomí nedovolilo :angry:

Tak a už fakt valím, ať máme k našim co na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ani, na té první stránce, jak je vstup, by se měl zadat mail a pak heslo. Tak ti to taky nejde ?
28. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jako já chápu, že něco si na to každý nasadí, pže jinak by si prd vydělal, ale zase co je moc, to je moc, že :unamused:
28. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
A tahle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27120480&tab=0 tam prý stála necelou pětistovku :confused: to kdybych tušila, tak si ji nechám dovézt.
28. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak ja se taky loucim..
hodim vanu a do postele pac na 10 mam kontrolu cocek a jeste musim zabalit a dopravit synka k mamce :grinning:
pa pa :pensive:
28. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Aji-jj uz to je hotovo :wink:
Strasne se mi to libi a klukum taky-bobeckum ,Ondrulka je z toho uplne paf :wink: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ani, tak super :slight_smile: my jsme se zasekly na Nauč se zvířata :grinning: furt dokola klikáme na krávu, koníka atd atd. A Klára hledí, jak kdyby viděla a slyšela ta zvířata poprvé :grinning:
28. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Koukám na Dům snů a teda nechápu, jak si 23letý kluk může vzít 40letou ženskou :confused: ?? Nemám nic proti tomu, když je ženská o něco starší než chlap, to mi zase tak nenormální nepřijde, ale takový rozdíl už mi přijde moc.
28. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ale svatbu měli hezkou. Šaty měla hooooooodně podobné těm, co jsem měla i já :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ani místo jména tam dej e-mail co jsi tam zadala...tak mi tto myslím šlo :wink:

Aji my jsme to komentovali doma stejně, ještě kdyby to byl nějakej chudáček tak budiž...ale on je docela sympoš chlap...

jdu pro Janinu zase spí u babičky a v :angry: alím :angry: do :angry: postele...

jinak máme domeček už v katastru přepsaný na nás, tak jsme si s taťkou dali vínko na malou oslavičku

:sunglasses: :sunglasses: brou noc
28. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ajo, to ja jen postuchovala :sweat_smile: ..myslim, ze jen co bys je mela doma, ze by ses urcite pochlubila. :wink:
..jinak na vekovy rozdil se podivej na bilou s noidem nebo ted na basikovou s polakem ...tam doufam, ze jim to vyjde...a vekovej rozdil taky peknej. :sunglasses:

..tak ja kukala na preslapy. ..teda jednim okem, takze asi budu koukat pristi tyden na opakovacku ...a pak na topstar. ..bez drbarny si nedokazu predstavit zivot. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...no a trochu pouklidim a pujdu do hajan. ..zitra jdem na plavco, takze to bude snad jedinkrat, kdy mi bude vyhovovat, ze si risa jeste nezvyknul na zmenu casu :wink: ..doufam, ze me ted neprecura a nebude spat zase do osmi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jani, super. ...teeeda, uz se to bliziiiii :dizzy_face: ..dobrou :pensive:
28. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
tak jsem se holky jeste zaregistrovala na to hraveuceni a to je dobry, jen musime poridit k notasu mys. ...a mohlo by se to libit i risovi. :wink:
28. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Hani, máš recht, jen co budou doma, tak se pochlubím :sweat_smile: :grinning:

No jo, vidíš Bílá a Noid, to mi ani nedocvaklo. Asi na to až tak nevypadali. Tady u těch ten věkový rozdíl úplně bije do očí. To přece nemůže klapat tak velký rozdíl, ne ? Já si to teda aspoň nedovedu představit, co dělat s o tolik starším partnerem ?? Vždyť musí mít jiné zájmy, jiné představy o životě, jiné okruh přátel ... :confused:
28. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.