• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani, tak to jsem ráda, že jsme nebyli jediní, kdo to doma komentoval :sweat_smile: nám to fakt přišlo divné.

Je super, že už máte domeček přepsaný :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz
Já taky koukala na Přešlapy, ale pak už mě přestaly bavit, tak jsem přepínala na Dům snů. To nás docela baví.
28. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz
My jdeme dopo na cvíčo, tak se těším. Klárka je z něho vždycky nadšená, tak se aspoň zase vyřádí s dětmi :dizzy_face: lítá tam jak Duracell :grinning:

Dneska jsem jí objednala narozeninové tričko. Po víkendu by mělo dorazit, tak snad bude vypadat stejně hezky jako na obrázku.
28. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
Jdu chrnět :pensive: dobrou všem :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 23:59  • Odpověz
Kde jsi, Hani :grinning: ?
29. říj 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Tak u nas budicek opet v 5 hod-pak uz radej a hulakaj :frowning2: :confounded:
Ajo-jeeeee taky mam objednana narozeninova tricka a zaplaceny-uz docela dlouho-tak jsem zvedava kdy to pani posle.Byl docela problem sehnat kvalitni tricko pro Stepanka :confused: :sweat_smile: Poslu odkaz jaka mame :wink:
29. říj 2009 v 06:39  • Odpověz
autor
Kluci-budou mit tato :wink: Vybrali si je-teda Stepa a Ondrovi ja :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21317423&tab=2
29. říj 2009 v 06:41  • Odpověz
ahojky...
tak u nas noc dobra a budikv 6.
ja jsem se divala na modre z nebe je to na slovakach..nekdy se divejte je to uzasne jak nekomu plni prani..ja vzdy brecim a vcera to byla takove smutne..jak pani dala duchodcom co se vzali v domove svatebni cestu po 7 letech a pak na nataceni neprisli pac on par dni prešd natacenim zemrel..ja jsem becela jsem zelva

tak ja jdu dobalit a jedem k mamce a na 10 na ocni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
u nás leje jako z konve, ale i přes to vyrazíme do sokola, snad to zvládnem, Janina zas nechce snídat, tak má smulu holka, pujde hladová... jdu chystat věci, mějte se pěkný den.. :wink:
29. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani, ty mě docela děsíš :confused: mám to objednané u té stejné paní a psala, že o víkendu ho udělá a pak hned pošle :confused: ??? Chtěla jsem toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23110238
29. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Ajo-jj dnes to prislo :wink: :slight_smile: V pohode :wink: Jenom tam mel mit Stepanek napsany to o tom ze je zlaticko maminky a tatinka a nema to tam-to me docela mrzi :frowning2: :frowning2: Ale jinak jsou pekne :wink:
29. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky

trička jsou parádní :dizzy_face:
Odkaz od Aji je bezvadnej, akorát že mě teda u toho nejde zvuk??? :confused: :confused: :confused: Nevíte proč, když mi normálně videa, písničky na netu jdou spustit s hudbou????
29. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jee, tak to je ale škoda. A tak aspoň, že se ti i tak líbí. Tož to jsem zvědavá, jak dopadne to Klárčino tričko :confused:
29. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
U nás teda taky prší. To je hnus tohle počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopo jsme byly na cvičení, no a odpo vidím doma. V tomhle hnusu teda nikam nejdu. Budeme malovat :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Míšo, a zvuk ti nejde u všeho nebo jen u něčeho ?
29. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky!!!!
Zdravím mezi úklidem, vrhla jsem se do většího, Patrik měl včera Máju celý den a tak jsem uklízela špajzku, skřínky v kuchyni, v koupelně, ledničku a mražák a te'ď ještě meju okna, když Majka spinká a peru záclony. Musím makat, bo jak začnu chodit do práce, tak už nic nestihnu.
29. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Teeda, v takovém spinkacím počasí jsi pilná jako včelka :slight_smile: ? Šikula :slight_smile: My se chystáme na velký vánoční úklid asi příští víkend. Malou odvezeme k našim, ať jí není líto, že se jí řádně nevěnujeme a nemotá se nám pod ruky a vrhneme se na to. Nejvíce se mi nechce do záslon, okna ještě jakž takž ok, ale věšení a sundávání záclon nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Aji, já mám záclony raz dva... mám super kolejničky a žabky z umělé hmoty jsou stabilně na záclonách, tak je stáhnu a znovu navleču, je to za dvě minutky hotové.

Já nevím, že se nám ty okna tady tak špiní... jsem myla nedávno a už jsme musela zase. Njn, jezdí nám tu hafol aut :frowning2:
29. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
U nás poprchá, chtěla jsem na kačenky, mám hodně chleba, ale nevím nevím... navíc tam ačalo foukat dost.... chjo. ¨JEštěže, jsme stihly včera s mamkou zajít na hřbitov a upravit to tam, dnes by se mi teda fákt nechtělo. Takže ted už půjdeme jen hezky se svíčkama.... A Maru bude koukat na miliony světýlek.

Zítra je unás lapionák, tak uvažuju, jestli s Majkou jít.... jestli na to není ještě moc malá. JE to od 18 hodin, docela pozdě :frowning2:
29. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Aha, tak to jo. Já mám ještě staré garnýže i žabky, tak to jde docela blbě sundávat a pak dávat zase zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: okna mám taky docela špinavá, a to jsem je myla o porázdninách. A ani nám tu moc aut nejezdí, navíc máme okna na dvorek. Ale asi to bude všechno ve vzduchu.
29. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
U nás byl lampioňák v úterý. Ale bylo dost škaredě a zima, tak jsme nešly. Byl od pěti, takže by to bylo akorát.
29. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Ajíku, tak problém je u nás :dizzy_face: :grinning: nejdou repráky, Petr mi to te´d říká, že mu ráno nešly repráky, tak jsem se zradovala, že to teda není tou stránkou :dizzy_face: :dizzy_face:

Renco, no hezky ses do toho vrhla!!!!!Je to pravda, že pak až budeš v páci, tak bude času na tohle minimálně.Nám se taky strašně špiní okna, máme hned za plotem silnici, sice ne nějak moc frekventovanou, ale stačí to :unamused: já na ně už letos prdím, umeju až z jara :wink:

U nás je strašně divně, pošmourno, začíná přituhovat, zítra se má zase citelně ochladit.Mě bolí kedluben, asi ze změny počasí.Tchýně vzala Daník ven, tak mám volno
29. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Míšo, tak aspoň, že už víš, kde je chyba :slight_smile:

Venku je fakt divně. Hlavně mě štve ta tma :rolling_eyes: ta je fakt depresivní :rolling_eyes: a docela kosa tam dneska byla. Dneska psali, že má být už chladněji, hlavně zrána.
29. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Klára furt s.re :stuck_out_tongue_closed_eyes: smrdí na sto honů :stuck_out_tongue_closed_eyes: sotva ji přebalím, má tam zase naděláno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ode té doby, co vstala nedělám nic jiného. A toho smradu tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: by mě zajímalo, co včera u babičky všechno snědla :confused: :rolling_eyes: asi ji nechám do večera na dietě, chuděrku moji.
29. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Aji, už to fachá :dizzy_face: je to super!!!!!Moc díky!!!

Jé chůdě Klárka a i Ty :grinning: myslíš, že je to z jídla?????
29. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Míšo, není zač. Já našla ten odkaz v Blesku pro ženy a líbilo se mi to, tak jsem si říkala, že by se mohlo líbit i vám :slight_smile:

Já ti nevím. Myslím, že asi z nějakého jídla :unamused: včera u babičky plácala jedno přes druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zubky to nevypadá, pže ani neslintá ani si nedává prsty do pusy. Teď už má půl hoďku čistou plenku :grinning: tak snad už to tak zůstane :grinning:
29. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Aji, tak už to fachčí i se zvukem a Dáňu to teda nějak nebere :grinning: :grinning: :grinning: jedině jakštakš ty bagry :sweat_smile: to je holomek :grinning:
Tak snad už Kláruška nekajdila za celý odpoledne!!!!!
29. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahojky holky,

tak ten risa je ale nezmar. ..stesti ze byl posunutej ten cas. ...jak nejak nezvladal zmenu casu, tak ted samo ...ctvrtek, nahrada plavani od deviti a risa se probudil v 7:35. ...kdyby se nezmenil cas, tak bych ho zase musela budit ...a to by mohl klidne tu pul hodinku spat. ...tak doufam, ze uz si konecne navykne a bude opet vstavat az po sedme. :confused: :slight_smile:
...jinak jsme meli tak nejak den v behu ...rano na plavanicko, pak si hral v hernicce po plavanicku, pak nakoupit do kaufu, obidek, zabalit na chalupu a vyrazit ...a pred chvili sesel radek z vysin a risa konecne usnul. ..tak snad bude spinkat celou noc. :pensive:
..a ja si dala na FB svoji zavislackou chvilku pokru a ted predavam notase do sparu radka a jdu cekat na manzelky :sweat_smile: :grinning:

Ajo, haaadej co jsem tak o pulnoci delala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ...cumela jsem na bednu ...davali nejakou kravinu na nove o roztleskavackach co vyloupily banku. ..noooo a musela jsem to dokoukat az do konce. ..dokonce i radek spal, ale ja uz vypla notase ..a kvuli pulnoci jse ho nechtela nejak poustet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:

jinak jsem zvedava na pocasi. ..hlasej na celej vikend krasne ..jen zimu ...tak snad to nejak zvladnem. ..a i risa a uzijem si cerstvej vzdousek v podhuri bez nasledku marodeni. :sunglasses:
29. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Miso, a co vlastne francouz?? ..stale zadne info?? :confused: :fearful: :frowning2:
..a co danik a velka postel, furt dobry jako prvni den?...nepada a neprelejza si k vam..? :confused: :wink: :sunglasses:
29. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tak Klárka se už asi dostatečně vyčistila a od odpoledne žádný smradlavý bobek :slight_smile: tak to beztak něco snědla, co jí nesedlo.
29. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.