• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky.tak u nas noc des des..jeste jsem rano vezla babicku k dr.na krev..ma jit na operaci v pondeli..tak moc vyspana najsem..a u nas je takova kosa no hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aji..co ja bych dala za to kdyby si maleho nekdo vzal aspon na noc :confounded:
13. únor 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám sbalené plavky, Peťa lyže a valíme :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Adelko, úplně jsem včera zapomněla reagovat na tvůj příspěvek. Máš to fakt těžkou a nezávíděnihodnou situaci :frowning2: Peťa je pryč od po do st a pak jsem celá šťastná, že už dorazil. Vůbec si nedovedu představit, jaké by to bylo, kdyby byl tak moc pryč jako tvůj manža :frowning2: a do toho malý Petřík, který teď taky nemá zrovna nejlepší období :frowning2: věřím, že je to na palici. Chjo.

Každopádně se těším na léto, až budeme zase delší dobu ve Zlíně, že se zase uvidíme :wink: určitě se za tebou přijedeme podívat :wink:
13. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás se v noci opět řádilo a navíc Anička měla asi horečku, neměřila jsem ji, ale byla dost rozpálená, nakonec skončily obě dvě u nás v posteli a naštěstí už spaly až do rána. Ráno měla Anička 37,9 a Liduška 37,1, takže asi fakt mají reakci na to očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou teda pěkně nevrlý a ani se nesnažím dělat domácí práce, protože to nemá cenu, teď usnuly, tak jenom rychle uvařím brambory a pangase.

Míšo, na Chocholouška jsem byla zralá včera, dneska už jsem si asi zvykla :grinning: připadám si pořád jak obloženej chlebíček, pomalu mě holky nepustí ani na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aničko, přeju brzké uzdravení :wink:

Ajo užijte si romantický víkend! :wink: :slight_smile:
13. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Ajo-uzijte sikrasny vikend :wink: :slight_smile:
Ja jsem zalehla k telce na gauc a pustila SI Colomba ale usnula jsem u toho.Ale vzbudila me posta-prislo Ondrovi bodycko co jsem mu objednala nan MMB.S medvidkem PU-je krasny :wink: :slight_smile:
Kristi-dekuji a z teploty je 39st horecky-vzala jsem so Coldrex a lezim,nastesti Ondrulka taky haja ale dlouho uz nebude :unamused: :rolling_eyes:A Stepanek uz je rozumnej milacek ten je v pohode :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojt ženy!

Tak jsme dorazili z nemocnice domů :slight_smile: Děkuju moc za pozdravy, že jste na nás mysleli a jdu vás dočíst. Kuba spí a já si vychutnávám domácí kávičku.
13. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
aji..no urco se stav a muzeme aj do te zoo :grinning:
dol..ahojky :grinning:
13. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky!
malá spí,já jsem poobědvala a jdu vás pozdravit a mrknout na MMB :grinning: :sweat_smile:

Lucko vítejte doma!!!!:dizzy_face:

Holky mám otázku:Nechávaté děti naočkovat i na neštovice?Právě přemýšlím jestli dát Priorix klasický nebo tetra??
13. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
ahojky holky,

tak jsem akorat u tchyne. :wink:
u nas noc krasna. :dizzy_face: ..risa se prej probudil ve tri a zacal si povidat v postylce, tak radek na nej haji a prej hodil placaka do postylky a usnul. :grinning: :sunglasses: ..mne se pak probudil v 6:40, ale to jsem mu zase rekla haji, haji, spinky, spinky ...a spal do 8. :dizzy_face: :dizzy_face: ...pak jsme mhd jeli pres prahu a babicka si nas vyzvedla na zastavce a dali jsme jeste hodinovou prochazku. :wink:

Lucko, vitej zpatky. ...to je dobre, ze uz vas pustili. :sunglasses: ...a co presne teda Kubickovi bylo?? ...nebo to nazyvaj nejakou extra strevni virozou?? :confused:

Mikul, ja budu davat risovi i nestovice. ..teda nejdriv me tu nahlodla kristi :sweat_smile: ...ale dr me uklidnila, ze se davaj dvoje ockovani ...pak za pul roku po tomhle jeste jedno.. a ze by to melo byt, jako kdyby ty nestovice prodelal. ..a hlavne radek k nestovicim dostal zapal mozkovejch blan. ..tak radeji, kdyz to ockovani je, tak mu ho dam.....a sebe jeste necham na ne naockovat v lete. :wink:
13. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
Miku, my na neštovice nepůjdeme.

Hani, jj, byla to střevní viroza, jinak všechny laboratorní testy pak vyšly dobře. Trošku jsem dočítala a vidím, že tady je spousta marodů zase. To je fakt děs ta letošní zima. Přijde mi, že jsou pořád všichni na hromadě.

Ade, jak je to vlastně daleko z Vyškova do Hodonína. Že bysme se za tebou taky stavili na jeden den, trošku ti to "zpříjemnit" :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
Luci, tak dobre, ze Kubicka z toho tak rychle dostali :wink: ale jak psala kristi, ..ze musel Kubicek byl privazanej .. vubec si nedovedu predstavit maly mimco, co chce furt nekde lozit, prikurtovanyho v postylce...?? :fearful: :confused: :frowning2:
13. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj Lucíííí :grinning: pořád se chystám poslat ti smsku, a nakonec na tebe narazím tady, to je super že už jste doma! Kubík už je úplně v pořádku? Má nějakou dietku? Tak aspoň že jste tam nemuseli být moc dlouho, i když jste si teda užili oba, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani to je fakt na pytel s horečkou :unamused: vrátí se aspoň brzo Zdenda?

Mikul, my jsme neštovice nenechali :wink:
13. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
Hani, to bylo právě to nejhorší...24 hodin měl kapačky a tím pádem měl přivázaný ruce a nohy. To byl mazec. Chtěl se chudák přetočit třeba na bok a nemohl nic. Když začal brečet, tak přilítla sestra, že co se stalo. Tak jsem si v duchu říkala : Nic, ty pipino. (slovo který jsem si myslela bylo teda horší :sweat_smile: ) Bych chtěla vidět dospělýho, jak to vydrží, ne tak 14ti měsíční dítě. No, byl to fakt mazec. Naštěstí v noci vůbec neplakal, budil se, dala jsem mu vždycky napít, pohladila ho a spinkal dál.

Kristy, děkuju moc za předávání zpráviček. Kuba je už v pohodě. Je čilej, hraje si, prostě klasika. Týden by neměl moc mlíko. Tak nevím, čím mu nahradím večer kaši, je na to tak zvyklej. A mám mu dávat Lactobacillus.
13. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Luci není zač :wink: jsem ráda, že už je Kubík v pohodě :wink: jinak s tou kaší, nám dr. doporučila při průjmech kaši Humana proti průjmu, obsahuje spoustu různých látek a vitamínů, kterých je v těle po nemoci nedostatek, tak tu by třeba mohl, ne? Akorát se teda dost blbě shání, my jsme ji koupili asi v páté lékárně :unamused:

Tak jdu honem píct budchtu, holky usnuly, tak snad jim to vydrží. Dopoledne byly po 10 minutách vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
Kristy, díky za tip, zkusím mrknout. I když on už Kuba ani růjem nemá, ale možná spíš to mléčný nechcou dávat, aby nebyl zahleněnej. No, uvidíme. Snad večer něco sní, aby nešel spát hladovej. Nebo zkusím udělat rýžovou kaši, a jen nějakou řidší.
13. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Luci, no tak to je fakt kr*** .... bych ji taky privazala, a by me zajimalo kdy by zacala jecet ona. :angry: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no radeji uz na to nemyslet, co. ..hlavne ze si ted Kubicek spokojene hraje. :wink:
jinak u nas napr. risa uz ani vecerni kasi nema ...ale v dobe prujmu jsme mu dali treba jen brambory s mrkvi nebo s brokolici a pak misto mlika na noc cajik. ...asi 2 dny jsme mu nedali vubec mliko. ...ale ona mu stejne nakonec nejvic pomohla smecta. ..ale nemasteny dietni jidla jsme mu teda davali.

kristi ..o humane jsem vubec neslysela :confused: ..teda ze je, to jo :sweat_smile: ale ze dela kasi na prujem. ..to je dobry do budoucna vedet. :wink:
13. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky

Jé Lucko, čááu, to je super, že jste doma a v pořádku!!!! :dizzy_face: Moc jsme tu na vás myslely, muselo to být šílený, moje kámoška s ročním tohle absolvovala min.středu v Ml.Boleslavi, ale ještě není kluk ok, tak jsme venku nebyli a nevím podrobnosti, ale bylo to určitě to samé, jako u vás!!!S tím přívazováním..to nekomentuju, to je fakt týrání :pensive: :pensive: Ty jsi Luci z Prahy, že jo???

No jinak my máme teda rýmu fest, noc popisovat nebudu, to si dokážete představit, přes den ok, toto vytéká samo, ale v tom leže... :pensive:

Aničko, ty ses nám zase rozložila!!!Tak ať to přes víkend vyležíš!!!!!!A Štěpovi je jak???

Hani, vy jste v pohodě?? :grinning: Tak přije%dte na návštěvu, my vám prsknem pár rýmových bacilů :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
No ještě je snad od Nestlé na průjem..jinak když mu uděláš rýžovou do vody a třeba trochu přidáš Glukopur, tak by to spapat mohl
13. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
Miso, to vis, ze joooo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..jen si to nechte. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...bane ...vim, jaky to je :confounded: ..tak at vam to brzo odezni. ....taky jsme si tim prosli, i kdyz ne v nijak hrozny forme ...ale ze bych chtela zase rymu. ..ne-e dekuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
ale jinak pak klidne radi prijedem. :wink: :sunglasses:
Lucka - dol z prahy neni ...z prahy je Luca. :wink:
13. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
To vím, že Luca, ale ještě je tu někdo, já právě myslela, že Lucka - Dol, že rodila předčasně a v Thomayerce, tak se holky přiznejte, která to jste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
Miso, z prahy je jeste terkajesterka a byyz a pak uz nevim :zipper_mouth: :wink:
13. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Nee Ty to taky nejsou!!!Hele, že by to byla nějaká holka, co pak přestala chodit???Je to taky možný...

Vy nechcete rýmišku :grinning: to se teda divým :grinning: ..hele koukala jsem, jak se z Ríši stává dobrej spavec :sunglasses: to je fajn!!!!
13. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak to jsem uz jenom jaaaa. :grinning: :grinning: :grinning:

ty nam ji chces mermomoci vratit, co?? :grinning: ..neneeee, jen si ji nechte, my jsme takhle pokojeni. :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
:dizzy_face: no je zlatej. ....ale uz jsme si to po tom roce a ctvrt zaslouzili. :sweat_smile: ..tuk,tuk. :zipper_mouth:
13. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
hele a co luccinka? ta teda předčasně nerodila, ale z Prahy možná je? (nebo se pletu) a nevíte co s ní je?
13. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
No jen se neraduj, znáš to, za měsíc může být zase vše jiný :angry: já už se neraduju,nechvástám a když je nějaká noc super, tak si raději říkám, že je to určitě vyjímka a další noc čekám hroznou a když je dobrá i další, tak jsem jen mile překvapená..ale tak on zase v noci nezlobí, jen to věčné mrskání a převalování a já ho furt přikrývám..jinak si stěžovat zase moc nemůžu!!!!!!!!
13. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Uz je mi mnohem lepe ale je mi jasny ze je to tim ze jsem nadopovana praskama.Chvilku jsem si lehla ale stejne jsem musela udelat Stepovi obed atd.Ondrasek hajal 3hodky-milacek :dizzy_face: :dizzy_face:
Zdravim Lucku,konecne doma vid :slight_smile: :wink:
Miso a kamoska byla v MB v detske nemocnici?A coze jela z Prahy az k nam?
13. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Maruško, llucinka je z Ústí nad Labem snad...ona tu měla nějaké nepříjemnosti s holkama z regionů, tak nechodí, ale kamarádí se s Adel, tak ta řekne víc...

Ani, tak to je faj, že je líp...nevím, nevím podrobnosti, asi v Brandýse není JIP :confused: fakt nevím
13. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
kim aha, no já si vzpomínám, jak jsme tu asi v pět ráno řešily, jestli to co cejtíme znamená, že rodíme....a já porodila ten den a ona ten další :slight_smile:
tak ji adel pozdravuj!
13. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
Miso ...no ja se raduju hlavne za ty dny co byly. :sunglasses: ...co budou, to vim, ze je ve hvezdach. ..pokud bude ale hodnej i tuhle noc, tak to bude jeho rekord. :sweat_smile: ..proto taky pisu tuk, tuk, ..abych to nezakrikla. ...ale zase si rikam, az bude mit vsechny zubany venku, ze uz by to mohlo bejt dobry...kdyz ma ted takovy chvilky klidu...? :confused: :wink:
lucinka je dalsi utrapenej clovek..?? :fearful: :rolling_eyes: ...fakt nektery lidi nechapu, ze dokazou bejt hnusny, aniz by jim nekdo neco udelal...?? :confused: :rolling_eyes: ..asi maj nizky sebevedomi, tak si ho tady zvedaj pruzenim. :angry: :confounded:
13. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.