• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jsem, Hani, čekala nějakou pikantnější info o tom, co jsi dělala o půlnoci :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu do sprchy a taky čekám na manželky.
29. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc docela dobra.A budicek az v 6hod :grinning: :grinning: :grinning:
Stepanek je u babicky a ja mam jen Ondraska-ale je hodnej-zatim :grinning: :confused:
Miso-Ondraskovi se odkaźek strasne libi :dizzy_face: :dizzy_face: Vsechno opakuje :slight_smile:
Zitra mame jet do Hradku nad Nisou-tak jsem zvedava jestli pojedem :slight_smile: :wink:
30. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
ahojky
u nas noc taky dobra..
vcera spal az do 16.15 tak jsem byla do 21 vedle u kamosky a decka si pohrala jsem cucela jak pekne :confused:

kuwa me se zdal dneska sen ze se me narodila dvojcata a kluci :confounded: jsem byla spocena az na riti
30. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Adeeeeeel- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je nejake znameni :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky u nás normálka...noc jako vždy proplakaná a prokojená, o půl 7 budíček obou od půl 7 je Vladimír zase jen na prsu nebo ječníkuje... Janina lítá od našeho pokoje k babičce a naopak, taťka šel do práce, konečně jsem zabalila balík pro Peťu a pujdeme se projít na poštu aspoň Vladimír bude spát v kočárku, doufám, že JAnina bude chtít chodit, pže včera jsem jí pořád poponášela...

Včera jsme s odřenýma ušima zdolala sokola, ale byl to očistec, Vláďa nechtěl být ve stojícím kočáře, tak jsem ho měla na sobě ve vaku, což by mi ani nevadilo, ael do toho hrozně plakal a JAnina nechtěla cvičit jen lítat po tělocvičně, naštěstí se to asi po 40 minutách otočilo, tak jsem jí nestihla zabít :grinning: ...Vladimír pak usl a JAnina začala cvičit, odpolko jsme šli do města a pak pro taťku do práce, Jana mi spala na zádech v nosítku, pže jako vždy nechtěla zalehnout odpoledne, tak jí ten podvečerní vzduch pak zmohl...a mě zmohlo to nošení a dnes mě vše bolí
:grinning:
no tak jsem se vykecala a pujdem ven oběd neoběd, na 12 h stejně bazíruje jen babička, já ne, Jana pak stejně nejde spát tak co jdem se oblíct dokud svítí sluníčko, tak se trochu pokloužeme na klouzajdě a uvidíme...

Zítra bych měla s malínkama a kamoškou´jít na kafe tak musím někde najít nějakou kavárničku pro děti, kde majío víkendu otevřeno....... tak bude zase změna...

babička si na 5 minut vzala Vladimíra, samozřejmě ho machlá v obýváku v náručí, místo toho aby s nima šla ven, no to by bylo nad její síly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a už plaší že se Vladimír dusí...bože mě z ní jebne jednou, ona na těch dětech furt hledá vši,. jak nedejchal do rytmu aneleží v pozoru tak jim zákonitě musí něco být a hlevně mou nedostečnou péčí....už tady zas minule špiclovala za dveřma, když Vládík plakal... já vím musím vydržet snad to bude brzy
30. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
jé JAnina ted nakreslila něco a říká koukej mami auto jede a ono se to fakt podobalo autu...to mi zvedlo náladu... super holka moje šikovná:grinning:
30. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
ani.. :confused: neplas.jeste ze mam ted kramy :grinning:

jani..teda ta je sikovna...
a neboj za chvilku jsi ve svem :dizzy_face: co ja bych dala za svoje :frowning2:
30. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky

Hančí, Daník ok, nepadá protože má zábranu :grinning: a ke mě chodí :grinning: vždy tak kolem třetí ranní, vyspí se u mne hodinu a zse chce k sobě :grinning: :grinning: ale jinak paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No Fr.se bohužel vyjádřil a to tak, že je to stopnuté :angry: :angry: volal mi šéf, že se na tom ale dál pracuje, už za mě bojuje více šéfů, tak snad to dopadne.On je tam možná problém v tom, že je tam na smlouvu brigádně dcera kolegyně, která však od září nechodí, pže je na vysoký a nestíhala by, má to do konce roku, takže ještě je šance ta, že jak jí to skončí, tak to dají od ledna mě.3.11 mají velikou schůzi, takže se to bude znova projednávat...takže tak, zatím to nevypadá dobře :confounded: :frowning2: :frowning2:

Já zítra nebudu, Petr jede na chalupu odvézt dědovi půjčenou míchačku a při té příležitosti je přiveze už na zimu do Phy(děda tam na zimu nechává auto a odhlašuje si povinn.ručení) a já s Daníkem budeme v Pze u mamky :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Adel, haha, dvojčata :grinning: tak to je parádní sen :grinning:
30. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
No, my byly dopo v herničce. Už jsme tam skoro jako doma :sweat_smile: a teď odpo strašíme doma, pže se nám nechce do té kosy, co tam je.

Čekáme na tatínka, údajně má dovézt fotky. Tak jsem zvědavá, jestli jo nebo ne.
30. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Klára čučí na Teletabíky, tak toho zneužívám a rychle surfuju, co kde nového :grinning:
30. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
U nas uz se spi-Ondrulky vytuhnul na zemi uplne vyrozenej bobek jeden :slight_smile: :wink: :wink:
Tak snad bude chvilku klidek :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Jupííííííííí, fotky jsou doma :dizzy_face: a fakt se jí povedly :dizzy_face: dokonce prý má už hotový i jeden kalendář, pže potřebovala nějaký vzorový a Klárka se jí tam hodila :slight_smile: takže budeme reprezentovat :grinning:
30. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Už jsem naházela i fotky do alba. Všechny se tam nevešly, tak aspoň nějaké :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=167106&vReferer=%2Fphotos%2Fa.j.a.
30. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Ajo-jeeeeeeeee ta je kraaaaaaaaaaaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krasny fotky a krasna Klarka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A tatka s mamkou taky hezky :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak jsem vařila zavářku do polívky a vařila a vařila a vařila, až jsem vyvařila vodu a připálila hrnec :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: hm, tak to se mi teda hoooooooooooooooooodně dlouho nestalo :rolling_eyes: fuj, teď to tu pěkně smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ani, děkuji :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj holky, jdu Vás pozdravit, jak se máte?
na koníka jsem se dlooouho nedostala...co Vaši prckové? :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Zdeni :slight_smile: ty jsi tu nebyla snad sto let. Jak se máte s malou ?
30. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Aji, no kráááása!!!!!!!!!!!Fakt moc povedené fotky :dizzy_face: :dizzy_face: Budeme muset taky s Dáňou zajít, to je vážně krása!!!!!!!

Ahoj Zdeni, je to asi týden, co jsem si na Tebe vzpomněla, že jsem tě dlouho na koni neviděla, ani na společných termínech, tam jsem občas zahlídla, že chodíš na listopad, ale už dlouho nic....jak se máte???vše v pohodě???
Náš prcek ok :grinning: akorát, že je to tvrdá hlava, vše musí jít dle něj a jak ne, je zle :grinning: pořád nás průběžně zlobí zuby :angry: stále nosí pleny a doma cucá dudák :angry: ale jinak je to zlatíčko :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Míšo, určitě zajděte, stojí to za to :dizzy_face: aspoň bude mít Daník krásnou památku :dizzy_face:

....a díky :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jinak my plenky taky stále nosíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se jí onehdá ptala, jestli chce plínku nebo kalhotky a mladá mi říká "pínku, pínku" :rolling_eyes: tak nevím, kdy jí jako začne vadit :confounded: ale zkoušíme to, dneska jsem jí nechala hoďku předtím než jsme šly koupat v kalhotkách a nepočurala se :slight_smile: no, a ani se teda nevyčurala :sweat_smile: ale seděla několikrát na nočníku a i na záchodě. Tam je vždycky důležitá jak hrom :grinning:

No a dudák máme taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: usíná s ním nebo když je unavená, tak než jde spát, tak vyžaduje dudu nebo když pláče tak chce taky dudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zároveň s dudu musí mít i ňuňu, což je její usínáček, bez kterého nedá ani ránu. Ten až se rozpadne, tak to bude kalamita. Už teď na něj šiju záplaty, pže je chudák celý vetchý.
30. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak, a hrnec letěl do popelnice, pže by mu nepomohl ani Duch svatý :rolling_eyes:
30. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojky holky,

tak dnesek se povedl. :sunglasses: ...spala jsem jak drevo do sedmi, aneb dokud nas risa neprobudil. ..to se mi nestalo ani nepamatuju, ze bych mela neprerusovanej spanek celou noc. :confused: :dizzy_face: ..jinak dopol venku bylo -1 ..tak jsem byla rada, ze jsme ty botky risovi na zimu koupili a vzali s sebou. ...venku bylo uplne bilo od jinovatky. ...tak jsme hodku behali po zahrade a okoli ..pak jeli nakoupit do pennaku ...pak obidek, hodinu a pul spanek ..jsme si dachli s radkem taky a pak na navstevu ke znamejm, od kterych berem domaci vajicka. ..a den utekl jako voda. ..jinak u znamejch jsme se dozvedeli ze v trutnove je vystava vlacku a risa je po nich ted jak divej ...vsude rika šuuuuu, ...aneb zkratka š,š,š,huuu :sweat_smile: ..takze tam dopol vyrazime a snad se mu to bude libit tohle maly pojeti masinek. :wink:

Miso, jsem si rikala, coze ten mailik, kdyz ma bejt prace. ..a tohle teda. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...tak doufam, ze se to v dobre obrati ...a budu drzet pristi tyden palecky, aby to probrali, ze te vezmou. :wink:

Ajo, jeeeee, to je kraaaasa :dizzy_face: :dizzy_face: ...vyvedeny fotecky :dizzy_face: ....Klarusce to tam mooooc slusi (a tobe s Petou samo taky :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :sunglasses:) ...ale Klarka je fakt krasna princezna. :dizzy_face: :dizzy_face: ....a mne se nejvic libi ten profil. ...mam rada takovyhle detailovy fotky. :slight_smile:
30. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
Hani, děkujeme :dizzy_face: malý pipince vyřídím :dizzy_face: to ona si ráda poslechne, že jí někdo chválí :grinning: fotografka je fakt šikulka. Fotečky se jí moc povedly, určo k ní půjdeme zase. Ta profilová se mi taky líbí, měla jich tam více, ale to bysme se nedoplatili :sweat_smile:

Vidím, že jste měli fajn den. Ty mašinky znějí dobře. To by se Klárce taky líbilo. Ona je též mašinková. Tak pak pisni, jak bylo.
31. říj 2009 v 00:25  • Odpověz
Míšo, s tou prací držím palce, ať ta porada dopadne dobře.
31. říj 2009 v 00:26  • Odpověz
Tak jsme dokoukali film na Nově a jdu chrnět.

Dobrou všem :dizzy_face:
31. říj 2009 v 00:26  • Odpověz
druhaaaaaa :grinning: :grinning:
no a ja prohrala 100tacu na fb v pokru tak muzu taky do hajan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Aji, jojo, pak povim, jaky to bylo ...je to v nejaky zakladce ve dvou telocvicnach, tak jsem na to zvedava. ..uz je to nekolikatej rocnik a doufaj, ze za tech par dni tam bude aspon 5tisic navstevniku, tak doufam, ze si to vsichni nechavaj na zejtra. :sweat_smile:

dobrou :pensive:
31. říj 2009 v 00:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne vikendove rano vsem preju :slight_smile: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 06:45  • Odpověz
autor
Holky tak a ja se i loucim.Za chvilku vyrazime do Hradku. :wink:
Jsem hodne rozcarovana a nasr....-jak jsem Vam psala posledne o te holce s tim kocarkem a penezma.Tak mi jeste porad dluzi a kazdy den pise ze se stavi a kde nic tu nic.Ale jestli to nedoveze dnes tak tam jedem se Zdendou a nebo za tim jejim manzelem a uz me nezajima.Ona nebere ohledy na me tak aj na ni taky nebudu brat-kra........ :angry: :angry: :angry: :angry:
31. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.