• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jéééé ty fotky jsou supeeeeer.... já chci taky, Aji pošli odkaz na fotografku(fotografa).... jsou moc krásný.

Včera mi bylo ouvej, ale malínek to vytušil, večer se napapal, dlouuuuho papal (od 20,30 skoro do 22h), ale pak spinkal až do jedný,pak si sosl a spinkal až do půl 5 takže jsem se vyspala krásně. Sluníčko vylezlo, babička šla s dětma ven(doufám že na dýl jak na 20 minut :sweat_smile: ), no to je dnes krásně......jdu se na chvíli přitulit k taťkovi a pak chystat něco k obědu, odpolko jdu s kamoškou na kafe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak krásný den všem...

Ani servítky si neberte a vlítněte tam, dyť to už je doba co vám to dluží...a nejde o 100,- ............
31. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Hezký víkend všem :dizzy_face:

Jak vylezlo to sluníčko, tak je hned krásněji :dizzy_face: dopo jsme byli venku na prochajdě. Akorát teda Klárka má nějakou ukňouranou náladu, takže furt kňučela a chtěla se nosit. Peťovi furt říkala žobím žobím, jakože se na něho zlobí :rolling_eyes: nevím proč :rolling_eyes: takže furt visela na mně. No a teď odpo to vypadá podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad se jí nálada spraví. Chceme jít kouknout do Ikey a pak jí necháme vyřádit se v kuličkách.

A večer musím žehlit tu nechutnou kupu, co tu zase mám :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jani, pisni mi do IP mailíka. Mám od ní podrobnosti v pdf, tak ti to můžu poslat.

....a děkuji za pochvalu :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahojky

aji..krasa fakt..
ja teda byla 2x u profi a letos jdeme zase v pulce prosince a bude to k vanocum i s dvojkou :grinning:

preji hezky vikend :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky jdu vás jen pozdravit.

Aji fotečky jsou moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani vydrž až budeš ve svým tak ti budu tiše závidět ten klid :wink:

Počasí u nás hnus ale co naděláme.
Tak zase ahoj
31. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
ahoj holky-tak zu jsme doma z navstevy :wink:
Jen jsem teda nestihla tu"kamosku" to me mrzi pac Ondrulka uz usinal a pospichali jsme domu :confused:
Ale zitra za ni snad dojedem-doufam :cry: :confounded:
Jani-jj je to dost penez a ona je pekna mrcha-jsem na ni tak nastvana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: Uplne mi hnula zluci,at ty prachy navali a uz ji ani nechci videt :angry: :angry: :angry: :angry:
31. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
ahojky holky,

tak tady bylo celej den pod mrakem. ..sice neprselo/nesnezilo, ale to slunicko preci jen cloveka rozveseli. :wink:

Jinak jsme dopol byli na tech masinkach a risa byl jak u vytrzeni ...jsme tam ve dvou malejch telocvicnach byli asi hodinu :sweat_smile: ...ale myslim, ze si to risa uzil paradne. :dizzy_face: ..zato pak byl protivnej jak mraky. :angry: :confounded: ...asi jak se nevybouril na cerstvym vzduchu ...jsme byli pred obidkem asi tak jen 15-20 minutek. ..a kdyz pak po obede mel jit spat, tak to promrcel ...az do usnuti ...to zabral ve 3/4 na 3. :pensive: ...no a spal 2 hodinky (aspon neco pozitivniho). ...a to jsem chtela odpol za sestrenkou a risa me tim spankem pekne vypekl. ...tak jsem ji napsala, ze jsme teprve vstavali a ze uz takhle ve tme nedorazime. ...a hlavne byl furt risa protivnej. ...a ani ne za 10 min po smsce, tuk,tuk na dvere a sestrenka dorazila i s holkama :sweat_smile: (smsku nevidela) ...tak jsme risu nakonec preci jen oblikli a jeste takhle ve tme vyrazili ven. ...teda to oblikani risa projecel a i ze zacatku venku ...nez jsem mu ukazala mesic, tak to se uklidnil a byli jsme tam nakonec 3/4hodinky urcite, tak doufam, ze mu to vyvetrani se tentokrate bude stacit, aby se mu vecer hezky usinalo a spal celou noc. :wink:

Ani, tak ta kr*va ...to fakt je uz k neuvereni :angry: :angry: ...uz ti to dluzila na vysocine a jeste furt nedokazala donest prachy. :astonished: :confounded: :angry: :angry: :frowning2: ...jestli budes fakt mit zdendu doma, tak na ni uz vlitnete, tohle neni normalni. ....se podivej, jak cizejm lidem pres net v poho prodavas a clovek kteryho znas te chce obrat. :rolling_eyes: :frowning2:
31. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Hani-jj ale to jsem se s ni dohodla ze mi to muze dat na vickrat.Staci jen rict.Sice uz mi neco dala-ale musela jsem se vzdyck\ ozvat jako prvni jako co bude.No a ted me teda dodelaVA-me to prijde tak sprosty.Presne jak pises od ciziho v poho a znama-takova pi....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Chudera Risa-umim si ho predstavit jak pisti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nas uz se spi-byl kantare :pensive: :pensive: :pensive:
31. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Ani, jak chudinka risa. ...snad chodinky moje usni bubinky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...no tak uz snad spi. ...z chuvicky nic neslysim ...a asi zabral i radek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ...taaak ja o vlku a vlk sramoti s chuvickou a uz jde asi dolu. :grinning:
....no tak jsem zvedava, jak poridite...? :confused: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ....bejt na tvym miste, tak nevim, jestli bych to prezila takhle dlouho bejt na ni hodna. :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
31. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ani, s tou známou je to fakt nepříjemné. Že jí to není vůči tobě blbé :confounded: jak tak koukám, tak s cizím člověkem se člověk kolikrát domluví lépe než s tím, co ho zná :rolling_eyes:
31. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Adel, a kam jezdíte k profíkovi ? Někam u vás nebo do Zlína ? Fotky jste měli taky pěkné :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Peti, díky :dizzy_face: vidím, že ses tu moc neohřála. Máš toho moc ?
31. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Hani, takže mašinky super? Škoda, že tu nemáme taky něco takového. Hned bych se šla s Klárkou mrknout. aspoň, že naši bydlí kousek od vlakáče, takže mamka chodí vždycky s Klárkou na prochajdy na nástupiště a koukají na vlaky :slight_smile:
31. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
My byli odpo v Ikey a malou pak nešlo z té dětské části dostat :grinning: nakonec se nechala ukecat, ale pod podmínkou, že jí koupíme plyšové morče....vyděračka jedna malá :grinning: pak ho nechtěla pustit z ruk, takže koupání bylo s kraválem na celý barák, pže ho chtěla sebou do vany :sweat_smile: teď s ním chrní v postýlce :slight_smile:
31. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
My se teď válíme u tv, půjčili jsme si pár dvd. A teda koukáme na docela dost našlapaný film. Už dlouho jsem takovou krimi neviděla.
31. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Aji, fotky fakt nááádhernýýýýý. Já chci taky info o fotografce. Prosím prosím. V Přerově nikoho, kdo by něco takového dělal nemáme a Zlín není až tak daleko. Pošlu Ti majlíka do IP. Klárka je na nich jako andílek, úúúžasnáááá. A teda celé rodince vám to tam moc a moc slušííííí.

U nás bylo dnes krásně, dopoledne jsme byly venku, ale spíš po obchůdkách mrknout na nějaké zimní věci, co malé ještě scházely, po obědě jsme spaly dlouho, vstávačka až v půl čtvrté a než se napapala a oblíkla, bylo hnedle po čtvrté hodině a za chvíli tma. Ale stihla jít s tatkou aspon na chvíli na hřiště a pak se stavili k našim a já měla aspon hoďku a půl čas na úklid.

Jsme kukaly na Takvou normální rodinku. Já se bohužel pořád neubránila srovnávání s origošem a trvalo mi dlouho, než jsem si zvykla kdo je kdo. Ale docela se mi to líbilo, některé hlášky byly dobré.

Aji, na co koukáte?
31. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
Ahoj Renčo :slight_smile: díky moc za pochvalu :dizzy_face: pošli mailíka a já ti přepošlu tu její nabídku. Máje by to u ní taky moooooooooc slušelo :dizzy_face: paní je docela flexibilní a dalo se s ní domluvit v pohodě na dni a i čase, který nám vyhovoval.

Takovou normální rodinku jsme viděli v kině a taky jsem si dlouho nemohla zvyknout na ty postavy, pže jsem furt viděla ten origoš. A nejvíce mi tam vadila Zoubková jako Káča, pže na mě oproti Mádlovi jako Zdeňkovi působila o dost starší :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě mi k sobě jako dvojice vůbec neseděli. Ale jinak se mi to taky celkem líbilo.

Koukali jsme na 96hodin. A bylo to fakt super, dost napínavé. Teď už tam má Peťa puštěný další film, ale to už nedávám a povalím do sprchy a spát.
31. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
Aji, přesně jak píšeš. Ti dva mi k sobě absolutně neseděli. Ona byla spíš jak jeho starší ségra. A teda ještě mi vůbec neseděl ani ten slovák, co hrál Péťu a ani teda babička s ciankálama... jsme se shodli s Patrikem, že to byl špatný výběr herců. A teda vůbec jsme nepochopili, kdo byl Labuda.

Adresu už máš v IP :slight_smile:
31. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
prvniiii
1. lis 2009 v 00:03  • Odpověz
No, bylo to zvláštní herecké obsazení a teda Zoubková/Mádl fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se hrubě nepovedlo :confounded: ale Holubová a ten otec byli fajn :slight_smile: a kdo byl Labuda, to taky nevím :confused: já si pamatuju ještě toho Koníčka z původní rodinky, ale ten to asi nebyl, co ?

Mailíka pošlu hned zítra, teď už valím do té sprchy a zalehnout k malé. Nějak se tam budí kašlem :rolling_eyes:
1. lis 2009 v 00:05  • Odpověz
No, Hani :grinning: :angry: tys nás předběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 00:06  • Odpověz
Ajo, no to viiis, nemate se tu vykecavat :grinning: ...dobrou :wink:
1. lis 2009 v 00:10  • Odpověz
:grinning:

Dobrou :dizzy_face:
1. lis 2009 v 00:17  • Odpověz
Třetííííí :slight_smile:

Hani, Hani :grinning: :grinning:

Aji, taky jsem myslela na toho koníčka, ale tady se jmenoval Ptáček. Prostě jsem tu postavu vůbec nepochopila.

taky už valím do pelechu. Jak znám Maru, vstávačka klasicky v pět.

Dobrou!!!
1. lis 2009 v 00:18  • Odpověz
V pět :confused: ? To by mě zabilo :pensive: :pensive: :pensive:

Dobrou noc :dizzy_face:
1. lis 2009 v 00:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas byl prvni budicek v pul pate :frowning2: Pak si lehl k nam a jakou dobu to zkousel ze vylezem ale nakonec jeste usnul a vstaval pred chvilko :wink: V noci samo taky teda :grinning: :grinning: :grinning:
Pred chvilkou jdem napsala dost ostrou SMS ty fuchtli s tema penezma jak ty prachy nedoveze tak jdu za jejim manzou.Ma z nej vitr :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
1. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojky zdravím...u nás hnusně, noc nic moc....

včera bylo Ok, byly jsme na hřišti a pak v té kavárně, až pak na závěr Janina v herničce odpadla, pže byla nevyspaná a pak hrozně plakala až usla Vládíkovi v kočárku, tak pro nás taťka musel večer přijet autem, pže jsem se bála že rozespalá 40 minut v tramvaji nepřejede ani v nosítku na zádech... asi jí lezou poslední stoličky, pže je dost uslintaná a má zvýšenou teplotu

U nás se dnes vstávalo v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ted šli s Michalem nachvíli ven a já jdu uklidit a vytřít a narovnat prádlo do skříně...chtěla jsem jet na domek převést dřevo, ale nevím jestli se Michalovi bude chtít...asi moc ne :frowning2: , ale mělo by se to udělat....
1. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
AHOj všem, přejeme krásnou neděli!!!!

U nás teda počásko taky otřes, mlha a zima, pouhý jeden stupeŃ :frowning2: Njn, lepší už to asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj, já fakt nemám ráda zimu. Prý má u nás i zítra sněžit, no tak to jsem teda faaakt zvědavá. Kdybych nenastupovala v prosinci do práce, tak se aspoň těším na advent a Vánoce, ale takhle to mám spojené, takže se vlastně letos ani nemám nač těšit.

Jani, prosím, jak jsi to zvládla jít do práce, když měla malá půl roku? Já to prostě nedávám. I když se furt uklidňuju, že šest hodin v práci je lepší jak osm a že to nebude tak strašný, tak pořád mám z toho nerva a depku, bo se mi od Mařenky nechce a nechce. Já vím, že jí s taťkou a babí a dědou bude dobře, ale jsem v tomhle fakt asi magor.

JInak my dopoledne byly doma, bo ven se nedalo, bylo nula a mlha hodně hustá a takový dost ostrý nepříjemný vlezlý ledový vzduch. Ted tam mlha trochu ustupujela, tak se snad ještě trošku počasí zlepší, než se Marunka vzbudí. Původně jsem chtěla jít zapálit svíčku na hřbitov do Lověšic teťě a babičce, ale je to odsud asi dva kilásky pěšky, a to mi přijde v tom nepříjemném počásku daleko, tak to vidím spíš na to, že jim zapálím svíčku doma a zajdeme tam když tak až zítra a dnes zvládneme jen přerovský hřbitov.

Aji, dnes vstávačka naštěstí až v šest :slight_smile: Ale nechtělo se jí pak už vůbec ležet v posteli, takže to bylo pro změnu rychlé vstávání, hned čurání a snídaně. Pak naštěstí chtěla pustit krtka, tak jsem se ještě chvíli natáhla, ale už jsem nespala, jen jsem tak čučela do blba a odpovídala na případné její otázky.

Myslela jsem, že teď budu žehlit, ale přebrala jsem ten koš prádla a zjistila, že většina věcí je Maruščina na doma, tak jsem se na to vybodla, to žehlit nebudu, stejně to má na sobě chvíli, než se pocintá. A repre věcí tam bylo jen pět a to nestojí za to zapínat žehličku. Ale další prádlo mi schne (hahaha spíš vlhne) na balkoně, něco jsem už hodila i dovnitř, tak se asi žehlení zítra nevyhnu.
1. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
No, jdu si uvařig kafčo a budu ještě brouzdat na netu, hledat inspiraci na Vánočky. Zas mám problém s dárkama. Maru mám vyřešenou, ale nevím co Patrikovi, tchánovcům, našim, ségře, strejdovi... no je toho dost, co musím vymyslet. NEchci to odbýt jak vloni kosmetickými balíčkami... chtěla bych něco originálnějšího, ale zatím mám hlavu totál vygumovanou.
1. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky holky

Ani, tak to je teda něco s tou ženskou a prachama :angry: myslela jsem, že je to už vyřízené :confused: :angry: tak teď už ale po tom vážně jdi tvrdě, vždyť se to táhne už od srpna, že?????? :confused:

Aji, Hani díky s tou prací, štve mě to, ale nic s tím nenadělám :frowning2: nejvíc mě to štve proto, že po Novém roce bude na odkup od mamky z práce Oktávka za fakt velmi zajímavou cenu, tak jsem se těšila, že si konečně trochu polepšíme, pže ty naše dvě kraksny, to je něco :frowning2: ..ale včera jsem mluvila s mamkou a na to auto mi půjčí, takže pak zase budu nervní, že jí to nemám jak splatit..no tak budu čekat a doufat :wink: a kdyžtak budu shánět něco jiného :wink:

Aji, jsi mě pobavila s tím dudu a ňuňu my máme dudu a ňéňu(méďa) :grinning: a taky je šíleně jetej, pořád ho někde pozašívám :grinning:
1. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.