• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

Aji jj mám toho celkem moc a hlavně pořád to samý tak s tim tady nebudu prudit :wink:
Kdyby jsi chtěla písni mi do IP nebo na icq,jestli mě tam teda chytneš :sweat_smile:
1. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak my uz jsme doma :wink: Jeste jsme byli zapalit svicku tatovi na hrob.No a slibila jsem kklukum ze v 18hod se tam na hrbitov pujdem podivat znovu jak to tam cele sviti :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-jj napsala jsem ji to a odepsala ze se zitra stavi-jak ne tak ma smulu pac se stavim ja :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry:
S tou praci to je blby -ale treba neco klapne :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem na otocku doma v pisku..ale v tydnu jedu zase na ocni tak budu zase u mamky :grinning:
aji..v dolnim nemci je profi fotografka a fakt super..jsem na ni zvykla tak jedem zase tam..je to cca 15km

jdu vas docist :dizzy_face:
1. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Ani, to je hrozný, že TI pořád tak ženská visí peníze... to je fakt hoooodně dlouhá doba :frowning2:

Míšo, tak to je teda pech, že Ty chceš tak moc do práce a nemáš to jistý :frowning2: Nechceš si to se mnou vyměnit? :sweat_smile: Akorát já teda těch 12 tisíc potřebuju, abych měla z čeho žit, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti, Tobě zas naskočil další týden..... už to máš za pááááár!!!!!

My byli dnes celá rodinka zapálit svíčky na hřbitově, Maru koukala, jak to tam hezky všechno září. Ale bylo mi tak nějak ouzko. Hned vedle dědečka má hrob rodina, které před dvěma , no skoro třemi lety krátce po narození zemřelo miminko - holčička. Měla tam na hrobečku panenky, tak to hned bouchlo do očí. Já si to dokonce pamatuju a vím o koho jde, protože to bylo první narozené miminko roku 2007 v Přerově a čtyři dny na to umřelo :frowning2:

Je to smutný, když umírají starší lidé, ale ještě smutnější, když se jedná o děti :frowning2:
1. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Ja Vam zitra pisnu jak to s tou kacenou dopadlo :wink: :wink: :wink:
Renci-jj to je smutny no :frowning2: :frowning2:
My jsme byli s klukama na hrbitove na ty svetylka se podivat-bylo to krasny :dizzy_face:
A taky mame za oknem vydlabanou rozsvicenou dyni :wink: Tak jsou kluci spokojeny :sunglasses: :grinning:
1. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska jsem net nějak nestíhala. Dopo jsem uklízela a vařila a odpo jsme byli na návštěvě u známých.

Malá je nějaká nachrblaná :unamused: takže od osmi, co tak nějak spinká se pořád budí kašlem a kňučí a cosi furt vykládá ze spánku :frowning2: tak uvidím, jak ráno a přinejhorším půjdeme k dr.
1. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Míšo, tak vidím, že to máme obdobné....dudu a rozpadající se postelový miláček :grinning: mám strach ho teď vyprat, aby se nerozpadnul úplně :unamused: hodím ještě nějakou záplatu a snad to vydrží.
1. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Peti, jsem se až teď dorvala k netu, tak jsem se nestihla ozvat. Když tak mi pisni, kdy budeš na icq a můžeme zdrbnout svět :grinning: :wink:
1. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Renči, s tím miminkem je to fakt smutné :frowning2:
1. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
jéééé, prvníííí :grinning:
2. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
A to jsem ani nemonocovala :slight_smile: Usnula jsem už krátce po sedmé večer při čtení časáku :slight_smile: Njn, jsem si takhle po dlouhé době natáhla nohy na lůžku a udělala si veget a takhle to dopadlo.
Takže Patrik dal malé večeri a okoupal, po osmé mi ji donesl do postele, ať nakojím a jdu se odlíčit a osprchovat, at mohu pokračovat ve spánku. Takže jsem pak s malou zases od devíti chrněla... do půl šesté. Ale přijdu si stejně zas nevyspaná. Je to normální? Jak začalo to studené počasí, já jsem pořád táááák stráááášně unavenááááááá. Začala jsem se dopovat vitamíny, ale zatím zlepšení žádné. Možná u mě fakt hraje roli ta psychika... já obecně to pošmourné počasí vždycky špatně snášela. No je to jasné, já potřebuju pohyb na čerstvém vzduchu a to nejlépe dlouhodobý. Přes léto jsem vždycky čupr a já se nedá venku být celý den, jsem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aji, prosím nezapomeň na to info o fotografce. Včera jsem chtěla ty vaše fotky ukázat Patrikovi, ale tím, že jsem tak brzy usnula jsme se k tomu nakonec nedostali :unamused:

Venku jsou dva stupně a tak nějak šedivo :frowning2: Asi půjdeme nakoupit a odpoledne uvidíme, jestli se bude dát být na procházce dýl. Blbý je, že když malá vstává po obědě až kolem třetí, tak než se nasvačí a vyrazíme ven, je skoro tma a zima :frowning2: Právě na ten pobyt venku je tohle obdobéí fakt špatný. Ráno zima, když se docela oteplí, tak malá spí, a než se vzbudí a dostaneme se ven, už je zase zima a tma :frowning2:
2. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
dobre ranko.
u nas je kurna takova kosa..ani ven se me nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
me se nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky nemam rada takove pocasi..zimu jo ale krasne bilou na horach :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas pocasko taky teda nic moc :wink: Ale co uz udelame je listopad :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
My teda asi ven pujdemna 100% kdyz nebude prset-dostane kombinezu a pomazem-at si zvyka :grinning: :wink:
2. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak my dorazily z nákupu a fučí tam teda fááákt mooc. Měla čepici, kapuci a přes pusu šálu, tak snad neonemocní. I já měla už zimní čepku a šálu. Brrrrrrr. Dáme obídek a šup do pelíšku... možná zalehnu taky, uvidím ještě. Ale mám tu to žehlení, no :frowning2:
2. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
je tam zima, což?
Jirka mi zase udělal scénu na chodníku, válel se tam a nechtěl se zvednout :frowning2: musela jsem ho tam nechat a bylo to tak na čtvrt hodiny. Pak jsem mu pohrozila, že ho budu muset plácnout přes zadek, tak si nakonec dal říct a milostivě se nasoukal do kočáru.
2. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
jinak se musím pochlubit, už jsme přes týden bez plen (tedy kromě spinkání), už i venku, ale musíme čůrat vždycky na kanál :confused:
2. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
AHoj TEry!!!

JIrka je šikulkáááá!! Gratuluji k bezpenkování!!!!
No scén si ještě asi užijeme hafol, než nám dětičky dospějí :slight_smile:

Před chvíli mi volal tata, že umřel můj profesor ze střední.... na mozkovou mrtvičku :frowning2: Měla jsem ho ráda, tak jsem si pobrečela a je mi nějak ouzko. A ještě k tomu ten dušičkový čas.
2. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
renčo :frowning2: to je mi líto........ taky mi umřel můj oblíbený učitel, spadl na něj strom :frowning2:

no a scény jsou u nás skoro na denním pořádku, bohužel.
2. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Maru se teĎ naštěstí uklidnila a jsme pár týdnů bez scén, ale to určitě zase přijde. Když začne být jen malý náznak, že by se chtěla vztekat, hned si k ní dřepnu a ptám se jí, co chce, co jí vadí a ona mi to řekne a je to bez scén. Když už se domluvíme, tak je to zlaté. Pokud jí v tom, co chce, nemohu vyhovět, tak jí vysvětlím proč a rychle to zamluvím a dobrý. Zatím to funguje, ale jak říkám, kdo ví, na jak dlouho.

Ale potvůrka je pěkně vyčůraná, vždycky, když začnu telefonovat, tak pochtívá mlíčko nebo koko a když ji řeknu ne, tak se začne hlasitě projevovat. Takže to většinou skončí tak, že ji řeknu, at jde do vedlejší místnosti, jestli se chce vztekat, že já to poslouchat nebudu, jestli chce zůstat, tak at zůstane, ale musí být potichu. Někdy jde vedle a za chvíli přijde a přitulí se a řekne: Maminko promiň. Protože už ví, že chci omluvu za to, že jsem neslyšela toho druhého v telefonu. Někdy to utne hned a jde se přitulit a pak si jde po svém a je v klidu. No je to opička vyčůraná :grinning: :grinning: :grinning: Zkouší to pořád, no.... myslí si, že když dělám něco jiného a chci mít klid, tak že jí umlčím prsem nebo pamlskem, ale má v tom smůlu, já nedám :grinning:
2. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem byla vyjimecne dopol.venku a je tam kosa jak blaaaaaaaaaaaaaaaazen...odpolko asi nejdu pac ja hvezda jeste nemam zimni bundu :confounded:

terko..no malej me dela sceny v obchode..aj dneska a me je vzdy tak trapne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak petan spinka jdu dat kafco a hodit pracku :grinning:
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
renčo, oni nás maji trochu omotané kolem prstu :wink:
taky se zkouším s Jirkou domluvit, jenže on mi toho ještě tolik neřekne, natož, aby se omluvil. U nás pomáhá nechat vyvztekat, ideálně v jiné místnosti, aby mě neviděl. On pak přijde, většinou se pomazlí a je to ok. :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tery, jak na něj spadl strom? Za vichřice? Nebo ho kácel? Já vždycky něčí úmrtí špatně nesu a přitom vím, že smrt prostě ke koloběhu života patří. Ale vždycky si říkám, proč už musel umřít teď?
2. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
bylo to loni, během vichřice se nalomil strom, on ho šel uříznout, aby na někoho nespadl......... :frowning2: a spadl na něj.
2. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Já jdu uspat, ještě jsme to nějak nezvládly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vzhedem k tomu, že budíček byl v půl šesté, tak by mohla zabrat hned po pár cucnutí :grinning: A dám taky kafčo :slight_smile: Pračka už pere, no a já ještě teda budu trochu žehlit... no trochu, prostě žehlit, no.... :rolling_eyes:
2. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak u nás se spinkí od půl 12 :slight_smile: naštěstí neuspávám, položím ho do postýlky a na 90% sám usne.
tak ať ti jde žehlení od ruky. :wink:
2. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoooj

no venku je vážně zase strašně :frowning2: tohle taky nemusím, ale to asi nikdo, ani psa by nevyhnal...byli jsme dopo hodinu a oba durch, všechno se suší u kamen, odpo asi nepůjdeme, rozpršelo se tu docela dost!!!Ach jo..ať je už víc zima a sníh, lepší, než tohla čvachtanice :frowning2:

Renčo, to je mi líto s učeitelem :frowning2: a to miminko..to je tragedie :cry: :cry: tohle si vůbec nedokážu představit, s mojí nalomenou psychikou bych asi byla v blázinci nebo bych si vzala prášky, asi bych se s tím nevyrovnala :pensive:
Hele do práce za Tebe klidně půjdu, jestli to zvládnu :grinning: :grinning: ale nevím, nevím, před kamerou bych to teda neuměla :grinning:

Jiřík je šikula, že je bez plenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak až takové scény u nás nejsou!!!!To už jsme naštěstí zvládli, když měl první náznaky kolem roka.Teď je jen ufňukaný a umručený, ale nejspíš ve spojiosti se zubama.Teď je pár dní úplně v poho, dokonce dnes chtěl v krámě Kubíka a já řekla že ne, že raději koupíme banán a bylo to absolutně bez Daníkova komentáře :grinning: :dizzy_face: jindy se trochu zlobí, ale teda rozhodně se mi neválí po zemi, to by vážně dostal a dost :pensive:

U nás je spíš jiný problém...Daník je šíleně divoký, ale fakt někdy ho to chytne a není k zastavení, pobíhá po bytě, skáče na mě, třeba na sedačce, ale skáče tím stylem, že na mě prostě spadne a je mu jedno, že křachne svojí hlavou o mojí,přijde ke mě chytne mě za hlavu a se smíchem mě hryže do tváře :sweat_smile: prostě jak utřený ze řetězu:sweat_smile: :sweat_smile: nebo třeba najde moje tepláky a všude s nima hází a šíleně se tomu směje a vůbec nejde uklidnit :grinning: prostě trochu blázínek :grinning:
2. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
míšo :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je u nás podobné, Jirka taky skáče a pak na mě padá :slight_smile: ale to je v pohodě oproti těm jeho vzteklinám..........´no, my jsme byli oba s Jirkou vzteklouni, tak se nemůžeme divit, že máme vzteklý dítě.
2. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Maru už spí :slight_smile: Třikrát si cucla mlíčka a zalomila :slight_smile:

Tery, no tak to je smutný... chtěl uchránit jiné a nakonec sám skončil pod stromem :frowning2:
A máš to teda fajn, že nemusíš uspávat. Mně to teda nijak extra neva, že uspávám, ráda jí čtu pohádky a tulím se.... ale občas mě mrzí, že nestíhám filmečky v osm a taky u toho uspávání kolikrát usnu sama a pak se vzbudím třeba v jedenáct, oči nateklé od toho, že jsem usnula neodlíčená, proberu se a pak už nemohu zabrat... a ráno jsem pak jak mumie. Někdy to udělám tak, že jdu rovnou spát s ní. ALe denně to dělat nejde, bo bych pak doma neměla nic hotového, žily bychom v nepořádku a špíně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jo a Míšo, mě Maruška taky někdy kousne... do nosu a do tváře... ale fakt to kolikrát dost bolí. Ví, že to nemá dělat a stejně v zápalu rozpustilosti to udělá. Já se pak vždycky vzteknu, řeknu že to teda přehnala, že mě to bolí a že si s hryzavcem hryzavým odmítám hrát. Tak pak přijde, pohladí mě po tom místě, kde mě kousla (ta potvůrka si je moc dobře vědoma toho, co dělá), dá mi na to místečko pusinku a zase se omluví - maminko promiň. A pak se tulíí. No, já se nikdy dlouh zlobit nedokážu, takže pak zase dovádíme :grinning: Ona se neskutečně ráda kočkuje :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Terko, no tak víš o čem je řeč, to je hrůza co?? :grinning: :grinning: Minulý týden mi teda udělal něco, za co dostal teda vážně na prdel..oblékala jsem ho sedačce, pak jsem ho postavila, abych mu natáhla kalhoty a on mi hlavou napálil přímo do nosu.Já viděla hvězdičky a až mi tekly slzy :pensive: pak mi při smrkání tekla krev..no dostal vážně dost, zatím se to neopakovalo, tak snad si tohle zapamatoval!!!!
My jsme s Petrem byli/jsme taky vztekliny :grinning:
2. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.