• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Asi je to normální, ty dětí jsou takoví rarášci, rozpustilci a dovádivci. Jak já jim kolikrát závidím. Jsou tak krásně bezprostřední.

Jééé a u nás leze sluníčko... tak to čučím teda. NO, jdu na to žehlení. Ať můžem až se Mája vzbudí zas na hřbitov zapálit další svíčky.
2. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
no, tak hlavou taky mlátí. Tuhle to taky napálil do Jirkový hlavy, taky to bylo moc. No a pak naschvál opakovaně trká jak kozel :slight_smile: ach jo.......... kdy ho to přejde :grinning:
2. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
hmmm, u nás po slunci ani památky. Jdeme odpoledne na návštěvu ke kamarádce, tak aspoň máme program v tom ošklivým dešti.
2. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Renčo, jj moc dobře to už chápou, ale asi je to prostě silnější než oni a musí to udělat :grinning: i za cenu vyhubování.Já taky na Daníka houknu, že se to nedělá, že to pak maminku bolí, tak kouká ja Bernardýn a pohladí mě a za chvilku zase útok :grinning: :grinning: Ale tou hlavou jak bouchá, to mu vysvětlujeme denodenně, že se to nedělá, že to bolí a že si pak nebude pamatovat, jak se jmenuje :grinning: (na to vždy se srandou řekne Mia - Míša a děsná sranda :grinning: )takže za ten útok na nos už fakt dostal.

U nás teda slunko ano za nic :cry:
2. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
tak u nas uz toho vztekani taky docela nechal-ale co neni jeste muze byt :confused:
U nas je pekne pod mrakem a myslim si ze bude peknej chcavec :frowning2: :frowning2:
Jinak ta pipka jeste neprijela,takze cekam do vecera a myslim si ze zitra nas ceka cesta za jejuim manzou do MB do prace-ach jooooo.Ja tak nemam rada problemy :frowning2: :rolling_eyes:
Terko,tak super ze jste bez plinky-u nas se zase hodne srozumitelne namluvi ale nocnik ne-ee :grinning: No asi nemuzu chtit vsechno ze :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
2. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
tak u nas se spinka a ja bych mela na postu ale se me tak nechce ale seky nepockaji
jsem tam byla rano ale nez tam petan dosel bylo zavrene :stuck_out_tongue_closed_eyes:

me taky petan tak prastil do nosu jsem myslela ze ho zabiju jsem aj brecela pac ho mam 2x operovany a fakt to moc bolelo..tak dostal na prdel..ale on jde a zacne do vseho bouchat..by me jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky u nás se chvíli chrní i když Vládík tu začne zachvíli protestovat dneska docela pohoda, noc jako vždy po 2hodinách kojo prďo kako, doufám, že se to nekdy upraví...
dnes nikdo není doma, nebo spíše babička není doma a tak obě děti v klidu od 12h spí, s Janinou jsme spolu uklidily, pohoupaly se, koukly na pohádky a já jsem stihla vyprat a uvařit, je to klidek, taťka dojde dnes brzo, tak ještě převlíknu postele, včera jsem vytřela a tak tu mám trochu jako u lidí :grinning:

tak než jsem to všechno dopsala tak jsou oba vzhuru, Janina najezená a za chvíli dojde taťka tak to tu musím dodatlit, abych ho mohla pustit... :wink:
2. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky, jen rychlovka, pže malá už tu straší. Byl tu děda, takže jsem net nestihla.

Renči, já už jsem včera ten mailík poslala. Nepřišel ti ? Janičce jsem ho taky poslala. Tak snad vám dorazil :confused: ??
2. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
jj, mě jo jen jsem mrkla komentovat budu až budu mít chvíli tady už to zase jede na 200% na 100 Janina a na 100% Vladimír tak se jdu věnovat... chtěla jsem pokecat, ale nějak jsem to nestihla... ted došel taťka jdu mu nachystat oběd a jdu převlíct peřiny
2. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahojky holky,
tak ja dnes budicek o pul sedme, kdy se risa zacal chlamat ze spani :sweat_smile: :grinning: ...bych chtela vedet, co se mu zdalo :grinning: ...risa budicek ve 1/4 na 8. :wink: ...dopol jsme to tu tak trochu pofackovali, mela jsem tu nevybaleny veci z chalupy a dalsi veci na praci ...pak jsme zajeli do bytu nasich do vrsovic odvezt telku co jsme privezli z chalupy ...a jeste ze jsme tam zajeli, protoze zitra budou mit odecet plynu, tak jsem to napsala na dvere, doufam, ze jim to bude stacit. ...normalne bych tam zajela ...ale chtej to v rozmezi mezi 14 a 15:30, coz je risovo usinaci a spaci obdobi, tak to na ne pecu. ..kdyby to chteli nekdy dopol, nebo pozdejs odpol,tak jo, ale tohle je fakt blba doba. ...no a ted usnul pred pul treti ...a na pul ctvrtou ma dorazit radek a vyrazime za radkovou sestrenkou ...ve ct byla na operaci, tak ji hodim moje prasky na bolest, ..ji zadny nedali. :confused: ...a taky si porucila maca, tak to uz ji je urcite dobre. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...jinak u nas celej den chcije a chcije. ..takze krom toho cestovani autem ...a prechody jsme radeji furt zavreny. ...fakt pocasi hnus :rolling_eyes:

a vzteklinu mame teda taky ...no myslim, ze to je tak 99% deti urcite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ..aneb neznam dite, co by se nevztekalo :confused: :sweat_smile: ....ale pak jsou ty ruzny extremy, ze nektery jsou fakt extra vzteklousi. ...to my jsme snad jeste v poho ...ale co spis nekdy dela ..ze treba nas capne, nebo cokoliv ...hracku a vyceni zuby jako pes a je v takovy kreci :fearful: ...a tyhle zachvaty teda ma i nekolikrat za den. ..je to tak 5-10 vterin a dost. :fearful: :pensive: :sweat_smile: ...mi to prijde jak z hororu :sweat_smile: :grinning:

Ani, drzim palce at to uz konecne dopadne. ..teda nepocitam, ze by ti ty penize dneska prinesla, kdyz se na tebe do ted vyprdla a jen slibuje, ale zitra az zajedete za jejim manzou, tak snad uz to bude vyreseny a budete mit od ty KRAAAAAAVY klid. :wink: :sunglasses:
2. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Jani, v pohodě. Já jen, že Renča psala, ať ho nezapomenu poslat a jelikož jsem to posílala už včera, tak jsem se lekla, že nedošel.
2. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
AJi, já jsem tele..... promiň. Já nevím, co se to se mnou děje, jsem fakt vygumovaná. Pořád čučím na IP a až teď mi došlo, že jsi to posílala na mejlíka. Jsem fakt pako. Kukla jsem a je to tam!!! :slight_smile: Děkujííííí!!!! ..., akorát se mi to teda zatím nepodařilo otevřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U Nás se taky nějak zatahuje... ale Maruška pořád ještě hajá... tak to fakt vyrazíme až za tmy.... no, aspon bude vidět světýlka :slight_smile: Ale abych já pak trefila domů :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Renčo, nic se neděje :slight_smile: tak snad se ti to povede otevřít. Nešlo ti to ani na podruhé ? To mi už vždycky šlo.
2. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
tak petan uz lezi a ja padim na kaficko a taky si dam neco na papu..jsem hladna jako pes :grinning:
2. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
tak u nas uz kluci taky lezi-Stepa uz teda chrupci a Ondra bude za chvilku :slight_smile: :wink: :wink:
Uz se tesim na Vypravej-ale dnes o kousicek prijdu pze musim pro Zdendu :frowning2:
2. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Jani-prosim Te jeste jednou mi pisni co jsi psala-nejak mi prisli cinansky pismena :confused: :confused:
2. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas ve 3/4 na 7 projela nejaka houkacka pod okny (policajti nebo sanitka), takze jsme meli budicek. ..jinak dnes se mi nejak toci hlava. ...tak zkusim na to vzit prasek ...i kdyz me nic neboli, ale je to neprijemny. ...no a taky zkusim hodne pit vodu a odpol zalehnout s risou, snad to pomuze. :confused:

Miso, drzim dnes palecky s poradou. ....tfuj,tfuj,tfuj. :wink:

Ani, kdy mirite za manzou ty kaceny?? :confused: ...verim, ze se ti vcera neozvala, co?? :confused: :angry: :frowning2:
3. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc priserna..jsem uplne k.o.ale dneska odpolko hlida moje mamka a ja si jedu koupit zimni bundu..pac ja zadnou nemam a je teda uz pekna kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Hani-mela ultuimatum do vcera-sice napsala ze prijde dnes rano ze to nestighli do banky ale uz ji neverimKdyz do odpol.neprijede tak odvezem Stepanka do Lidusky a valime za nim do prace-mam ji plny zuby :angry: :angry: :angry:
Jinak u nas noc taky strasna-nevim co se zase deje :confused:
Miso-jj taky drzim palecky :wink: :wink:
Adel-tak si vyber nejkaou kraaaaaasnou a teplouckou :wink:
3. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobré dopoledne!!!

My dnes noc nic moc, protože Maru se několikrát přetočila do noh a já měla strach, že spadne z postele, tak jsem ji přesovala zpět, z toho 2x se probudila sama a říkala:Maminka opak - no, jako že zas leží naopak, no... tak nevím, jestli to dělala schválně :confused: ALe pak jsme si jen daly pusinku a spaly dál... ale já když jsem takhle několikrát za noc vzhůru, byť krátce, tak jsem jak praštěná pytelem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

TEď si ji vzal Patrik, že jdou za babí, před obědem se vrátí, tak mám čas na úklid. Odpoledne by měla přijít kámoška s dcerkou, tak si holky pohrají. Venku je opět škaredě, poprchá a jsou 2 stupně. Mrkla jsem na předpověĎ pro Přerov a předpovídají dokonce sněžení.... Tak si říkám lepší, jak ten déšť.

Holky, co obouváte prckům, když je venku kosa a prší? Patrik mi říkal, ať jí dám gumáčky, at může lítat v kalužích, ale mě přišlo, že je na gumáky zima, tak jsem dala normální zimní boty. Jsou naimpregnované, tak nepromoknou, ale teda na lítání v kalužích to určitě není. Nebo jsou vhodné sněhulky, takové ty s gumovou dolní částí? Já fakt nevím. No, doufám, že tohle počasí nebude celou zimu :angry:
3. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky se omlouvám všem někdo mi zřejmě heknul ICQ a tak všem rozesílá nesmysly... děkuji za pochopení, zkusím se aspoň přeheslovat, jestli to pomuže....já už jsem večer ležele v posteli a Michal mi říká, je hele ty jsi ON LINE a posíláš mi něco... no tak asi tak... MIchal si už jednou musel 2x změnit ICQ pže se mu to taky stalo

U nás noc nic moc, ač jsme byli v 19h nachystáni do postele, tak Janina skákala do 21,30 po posteli a Vládík byl pruběžně od 19hdo půlnoci u prsa, jak jsem mu jej vzala tak řval.... pak sice spinkal pěkně, ale v 3,30 jsem mu musela jít odsát nos, pže má nějakou rýmu a tak jsem ho chudáka vzbudila a pak už to byla klasila po 2h se hlásil....

babička to tu má opět ve své režii, Jana lítá ze strany na stranu jako vždycky, ted vzbudila Vladimíra, tak asi zase budu muset jít... já nevím dopr**le, že si s ní ta babička nemuže v klidu v jednom kuse hrát.... včera jsem uklidila celou kuchyň a navařila na dnešek, dnes máme rizoto od včera , česnekovou polívku a ještě udělám puding až taťka přijde a dáme si buchtičky s pudinkem... v kuchyni jsou asi tak2 hrnky a 2 talíře od snídaně, ale bab tu dělá bordel, jak kdyby se tam týden neuklízelo... já nevím ale už mám zase tlak 150/110 z toho .... takovej klid tu byl včera
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

no ted zase pes málem kousl Janinu, pže ta mu nedá pokoj, babička je taky nechá bez dozoru... uplně po ní vyjela... a bab zase brečí,. že šla jen za záchod, já nevím, včera jsme to tu zvládli uplně v pohodě a dnes zase mela....achjo...

a ještě dnes u nás sněží, začínám se bát že neseženem s takovou dřevo na domek a nebudeme se moct přestěhovat... chytá mě panika....

Vládík nasoplenej, ani se mi moc nechce ven, aby nebyl nemocnej, je ještě malinkej.... a babička s Janou určo nepujde nikam, pže to tam pro ni moc klouže.... takže tady budu blbnout do 17h než dojde taťka to je zase den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ani, jojo, takhle na ni ...myslim, ze uz cekas doooost dlouho ....a myslim, ze tohle byla zase chlacholici smska, takze odpol. at to dobre zvladnete a z manzi ty prachy dostanete ...a ona by od nej mela dostat taky pekne vycineno ...bejt jeji manzel, tak ji servu, ze by nevedela ci je. :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a pak bych se taky teda za ni pekne stydela. :zipper_mouth:

Adel, dobre porizeni. :wink: ...to ja zimni mam, ale musim ji jeste vyprat, nejak jsem se k tomu jeste nedostala. :unamused:

Renco, na chalupe, kdyz bylo pod nulou a pak nula ...a venku na trave jinovatka, tak uz jsme risovi zimni taky daly. ...ale ted tu mame 5 ...no mozna dole jsou tak 3 stupne nad. ...takze risovi dam klasicky celorocni. ..ale holinky urcite ne. ..teda my uz z nich vyrostli a ted mu koupime az po zime ..ale i kdybych je mela, tak bych mu holinky urcite nedala. ...proste se bude muset vyhejbat louzim. :wink: :sunglasses: ...jestli s nim vubec pujdu ven :sweat_smile:

Jani, ...jeee, ty mas zase den. :rolling_eyes: ...ale nezoufej. ...urcite to zvladnete vsechno ....vcetne topeni. ...jak nebudes mit hlavu z tvy mati jako balon, tak budes moc normalne premyslet a uvidis, ze bude klid. :sunglasses: ..jinak co se tyce icq, tak by nez zalozeni noveho melo stacit si zmenit heslo a nastavit, ze pri kazdem prihlaseni to ma chtit po tobe heslo, tak by se tam dotycnej nemel dostat, ...az do ty doby nez by zase tvoje heslo zjistil. :wink:
3. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Hani-jj to je mi jasny ze je to jen vymluva-samo ze neprijela :angry: :angry: :angry: Odpoledne razime :wink: Ja myslim ze Arek nam ty penize neda ale alespon ji sprdne poradne a ona ty prachy pak doveez :slight_smile: Alespon doufam.Jen jsem teda zjistila ze mame prazdny zadni kolo tak ho musi Zdenda vymenit :frowning2: :confounded:
3. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
:grinning: něco pro zasmání:
Michael Jackson nebyl zpopelněn. Vzhledem ke zjištění, že jeho tělo bylo z 86 procent tvořeno plasty, byl zrecyklován a použit pro výrobu Lega, aby si mohl i nadále hrát s dětmi ...." :o))))))

a já jdu umýt hovňouse... snad se pak bude chvíli spát a já vás konečně dočtu
3. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky zdravím při dnešním sněžném dni :slight_smile:

Tak jsem včera byla na prvním monitoru a tak nějak to ani nebylo veselý.Asi prvních 15min se špatně chytali ozvy,musela jsem se pořád točit na boky a záda a pořád dokola než se to nějak chytlo.Doktorovi se to moc nezdálo,tak mě poslal zrovna do nemocnice na velkej utz kde mě měli zkontrolovat mimi a taky průtok krve pupečníkem.Byla jsem z toho docela vyděšená,ale snad je vše v pořádku.Uvidíme co bude za týden na monitoru.MIminko je stále zadečkem dolů,což se ani v nemocnici doktorům moc nelíbylo ale uvidíme třeba si nechá ještě domluvit.A když ne no tak nějak to dopadne. :unamused: Podle utz miminko má 2530g což není ani málo ani moc.Tak nějak akorát.Dělal mi i stěr z pochvy tak snad bude vše v pořádku.Ale k porodu se to zatím nechystá. :unamused: Jinak teda mě na tom velkým utz pořádně pomordovali břicho tak mě ještě dnes pořádně bolí :frowning2:
Byla jsem i v porodnici na sepsání porodopisu tak snad už mám vše vyřízené. :wink:
Tot asi zprávy z nemocnice.

Dneska u nás od rána sněží a je zima.Tak nějak jsem od rána byla v kuchyni tak jsem neměla ani čas se na vás kouknout.Ani nemám čas vás dočítat. :unamused: Snad se máte všechny dobře.

Jani psala jsem ti sms tak až budeš mít klídek a čásek tak se ozvy.A ještě jednou děkuju :dizzy_face: :wink:
3. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Jani-bleeeeeeee.Tak to by se mi teda nechtelo stavet z Jacksona :grinning: :grinning:
Peti-tak super ze je teda vse OK :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky

my jsme dneska nějaký opožděný :grinning: Daník zase ráno od půl 4-půl 6 nespal a pak zabral tak, že jsem se probrala v devět a on chrněl, tak jsem ho musela budit a teď zacvakl až v půl 2...

Renčo, tohle buzení v noci znám moc dobře, ale u nás je to už téměř rok, takže já jsem na to už zvyklá a hlavně, když pak spíme třeba do těch osmi, tak to doženu a jsem pak ok přes den :grinning: Holinky Dáňovi už teda nedávám, pže by v nich byla určitě zima!!!!!Dávám mu normálka podzimní kožený a je naučený, že do kaluží nesmí, buď objíždí neo do ní najede na moorce a zvedne nožičky :dizzy_face: no ale stejnak je má pak vlhké, ale do dalšího venčení nám u kamínek uschnou :wink:

Hani, Ani díky!!!!!hani, Ty máš teda pamatováka :dizzy_face: :dizzy_face: pomalu ani já jsem si na to dnes nevzpomněla :grinning: jsem napnutá, ale nějak spíš počítám s tím, že nic :unamused: a kdyžtak budu příjemně překvapená :slight_smile:

Aničko, to je důra, já nechápu, jak se někdo takhle může chovat??? :confused: Mě by byla přede mnou samou hanba, kdybych někomu tolikrát něco slíbila a nedodržela..ale lidi jsou různí no :angry:

Peťko, to je fajn, že je vše ok, miminko je potvůrka, že se neotočilo :pensive: uvidíš, co Dr.vymyslí a jestli navrhnou CŘ, tak se fakt neboj!!!!!!!!!!Bude vše ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Zdravím, u nás se už hajá, tak mám klídek. Dopoledne jsem upekla bábovku, převlekla peřiny, trochu to tu porovnala než přišla Maru s taťkou a teď se ještě zkrášlím já a může náštěva přijít :slight_smile:

Adélko, jsem zvědavá, jak jsi pořídila s bundou. Já nedávnou jen tak pro zajímavost koukala, jaký se prodávají a přišlo mi, že jsou všechny jakési krátké... prostě nic pro mě. Já mám nejradši bundu pod zadek, aby mi netáhlo na záda, ale ta¨ dnešní moda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všechno kraťoučké, a nebo v pase na pásek a to bych v tom zas vypadala jako almara.... Ještěže kupovat letos nemusím.

ANi, tak ta holka je teda fakt děs, když si takhle dává načas.

Janičko, vydržaj!!!! Dřevo snad seženete, držím pěsti, a't máte štěstí a vše je podle vašich představ a můžete brzy bydlet ve své. I když topení v kamnech asi žádná slat... já, když jsme na chalupě, mám vždycky strach, aby Maru do nich při své rychlosti blesku nevlítla a nespálila si obličejík. Po té mé zkušenosti s opařením jsem pořád ustrašená.

Peti, ať je vše v pořádku. TO neva, že se mimi neotočí, CŘ zvládneš, neboj. Hlavně aby bylo miminko i Ty fit.

Mrkla jsem včera na diskusi Zemřelo mi dítě a zase jsem řvala a řvala a řvala..... a teď na to musím pořád myslet. Psala tam maminka, co se jí tří a půl letý synek oběsil doma na houpačce... během chvilky, jen si skočila na záchod. Strčil do houpačky hlavičku...... Psala, že je jí 43, že Tadík byl její vymodlené miminko a že s ním byla sama. TO musí být strašný, strašný, strašný. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Běhá mi pořád z toho mráz po zádech a včera jsem fakt bulela u počítače, slzy mi tekly jak hrachy. Už kdysi jsem si říkala, že do té diskuse se už nepůjdu nikdy podívat, protože jsou tam opravdu smutné příběhy, nevím, proč jsem tam včera nahlídla. Chjo. Asi proto, abych si ještě víc vážila toho, co doma mám. Nic na světě není důležitější, než to, aby byli naši blízcí živí a zdraví.
3. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Vtípek s Jacksonem dobrej :slight_smile: Byl to trochu blázen, ale v mládí jsem teda jeho písně zbožňovala!!!!!!

NO, jo vlastně, jo... vždyť ono už je třetího dneska!!!§ Míšo, tak a´t přijde pozitivní zprávička!!!
3. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Jinak ja davam uz i snehulky a mame takove jako gumovky s koziskem a jeste mu dam teplou ponozku :wink: :wink:
Miso-jj jasnacka taky drzim strasne moc palecky i kdýz je mi jasny ze nas pak budes zanedbavat :confounded: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
Renci-jeeee nastesti ja asi ani nevim kde takova diskuze je abych tam vlezla :frowning2: Pac bych urcite vlezla :confounded: :frowning2: Nekoukam ani na Postu pro Tebe pac u toho bulim :frowning2: :fearful: :fearful:
Jj,s tou holkou uz nemam slov.Proste mi to hlava nebere.Ja bych se taky hanbou propadla.Jen je to skoda pze jsme spolu docela kamosili a neni vubec zla.A pro deti by se rozdala ach jooooo :confounded:
3. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.