• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, jj to bych moc času na koně neměla, už ted jsem tu minimálně :grinning:
Na zemřelo mi dítě občas juknu a je to vážně šílený téma :cry: :cry: :cry: už jsem tam dlouho nebyla, pže to není příjemné počtení :cry: :cry: :pensive:
3. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Míšo a v práci bys mohla na net, ne? Já si říkám, že možná až budu v práci, tak tu budu moct být víc... teda jestli budu mít zas na to myšlenky... ale u PC s netem budu sedět denně, tak mě to asi bude lákat... no uvidíme. Každopádně po večerech budu makat na domácích pracech, takže se sezením u koně bude utrum.
3. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak jsem vás nedočetla, jen to za dnešek, Janina ještě spí, ale s naším druhým křiklounkem musím spát já...takže ted jsem ho asi po 3tí za2h nakrmila aodvážila se vylézt z postele, zatím neječí... já nevím proč je ten kluk furt tak nespokojenej

Já se tam taky nedívám, bych to musela obrečet, je to hrozný, brečím u všeho, ale tohle je moc velkej nápor na psychiku...
je tohruza kolikrát to ani člověk nedomyslí, co se muže stát, já tak nějak se snažím mít Janinu furt pod dohledem...uplně nejvíc nesnáším, když babička větrá v obýváku a je otevřenej balkon a Janina furt lítá přes obývák k ní a k nám, to mám vždycky uši jak radary jestli fakt došla až do pooje za bábou a když si nejsem jistá, tak se jdu podívat..normálně na balkon neleze ale jeden nikdy neví... to stejný (i když marně) jsem doma zakazovalala jakýkoliv koukání z oken, pak nikdy člověk neví, kdy to ty děcka napadne samotný, samo že babička neposlechla a stávala s ní u okna a koukaly..ale to fakt nesnesu (bydlíme v 7p)

Sněhule zatíme nemáme, ale budem muset ještě koupit, ted jsem koupila boty s kožichem, mám je taky impregnovaný, na sněhule jsem koukala v daichmanovi měli za 300,- ale měli jen malý..pujdu se pak kouknoutještě jednou a nebo jsem je loni sehnala v akci u Batě, tak kouknu tam
3. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
k tomu vztekání, myslím, že Jana mi dělá největší scény a blbiny, když je unavená, to dělá i naschvál a mě to pěkně vytáčí... jsem cholera takže to pak řvu v jednom kuse, až je to slyšet do prvního patra...většinou dělá tohle doma, venku je nejpohodovější a nejzlatější dítko :grinning:...
když už to nemužu unést, tak jdu a bouchnu dveřma, nebo do skříně, nebo prostě tak nějak do nabytku a docela mě to pomuže, to zase hrozně vadí mojí máti, ale furt si říkám, že lepší do skříně, než by to schytala Janina...

včera jsem se zlobila asi 100x...vařily jsme spol tak házela dolu kornflaky co jsem jí dala do hrníčku, aby mohla taky vařit, přes několik upozornění se smíchem ve tváři vysypala na zem celej ten hrníček... a pak to ani nechtěla pomoct uklidit...tak to jsem křičela, za 5 minut rabovala myčku a mrazák i když ví že tam nesmí a za 10 minut vytuhla a byl klidek :grinning:...

asi pujdem na malou procházku až vstanou, ať se trochu vyvětráme a unavíme
3. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
¨Tak jsem holky byla za tim manzou-nebyl tam ale dali mi na nej cislo tak jsem mu volala a pak on me-no budou mit doma asi veselo.Byl v soku-az mam o Danu trosku strach teda :frowning2: :fearful: :confused:
3. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Aničko dobře jsi udělala.Nejedná se o pár korun a taky to není zrovna jen měsíc co ti to dluží :confounded: Je to někde už od srpna tak at se holka snaží.Je to její problém tak hold doma asi bude mít trochu horko :confounded:
3. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
jj,ja jsem si rikala je to 1400kc :confused: a Zdenda na to no ale ze to dneska zase tolik penez neni-tak mu povidam-jj neni ale kydz to vezmes z rozpoctu doma tak uz Ti to chybi teda.To at se na me nezlobi. :confounded: :confounded: :confounded:
A jak rikam-stacilo by rict nemam ale kazdej den mi psat ze jako jo a pak nic tak na to uz nemam nervy-ja uz jsem proste jinou cestu nevidela :confused: :fearful: Na jednu stranu mi ji je lito ale musi pochopit i ona me a myslim si ze jsem to vydrzela dost dlouho :confounded: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
jj Ani je to tak jak píšeš.Není to moc peněz ale vem si to z rod.rozpočtu a hned to chybí.Když si člověk spočte co stojí jídlo a kolik platí na poplatkách a nemluvím a o tom co se vše vrazí jen do dětí...sunar,plíny,různý mastě atd.

Já jdu zítra asi s Patričkem k dr.Má nějakou vyrážku nebo ekzém a ne a ne mu to mizet a táhne se mu to už do podpaží tak nevím no.Jsem zvědavá jak ráno ale asi pojedeme no :unamused: mám hroznou radost :confounded:

Mě je dneska nějak nedobře/divno :confounded: ach jo.
3. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Ani kdyby ti to dávala po 2-3 stovkách, tak už ti to dávno zaplatila, dyť to už je měsíců...

nic Janina tu vyžaduje hrátky na PC, co poslala minule Aja, tak ji sem jdu pustit, to jehrozný, mě odsud uplně vystrkali :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Jani-hlavne je smutny ze nas vystrkujou nase batolatka :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
U nás se spí, od osmi!!!! A usnula sama v postýlce!!!! úPLeně čučím. To je poprvé a asi i naposled. Byla dost unavená z toho řádění s kamarádkou, tak asi proto. Přečetla jsem pohádku, dala pusu na dobrou noc a řekla jí, že budu vedle a že pak přijdu. ˇřekla : Dobrou noc, maminka přijde. A otočila se na bok, objala Fanynku a víc jsem neviděla, bo jsem odešla na VKV. NEchala jsem přivřené dveře, abych ji slyšela a bylo ticho... tak jsem se šla za chvilku podívat a ona chrněla. TO by bylo fajn, kdyby to takto fungovalo pořád, kdyby takhle vklídku sama a spokojeně usínala. Zítra to zkusím taky. A když to nepůjde, tak nepůjde, přes koleno to lámat nebudu.

ANi, tak to jsem zvědavá, jestli po dnešním zásahu ty peníze dovalí.

Beny, to bude tím počáskem asi. A taky nezapomeň, že už to máš zapár, to je jasný, že u ti nemůže být suprově. Vydrž!!!!!

U nás sněhoprší. Bléééééé. Doufám, že to nebude pokračovat i zítra přes den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Renčo nevím jestli to je počasím,já mám sníh ráda,ale zimu ne.No za prá sice jo ale ještě si dost dlouho ten batoh ponosím :sweat_smile: nevím no dnes mi je nějako mizerně a hlavně nálada mi schází a jsem taková jako kdybych měla depku či co...nevím nějak se v sobě nevyznám :unamused:

Závidím že Maruška usnula sama a že od ní klidně můžeš odejít.To u nás teda nehrozí,tam musím být než zavře oči. :unamused: Jak to pak budu dělat s dvou ma dětma teda nevím.Asi bude muset uspávat M miminko,jsem mu říkala že mimi bude uspávat on-že dá kozu a bude uspávat mimi a já Patrička :grinning: :grinning: no jsem na to zvědavá :wink: ale je jasný že snad miminko bude chodit spávat dřív jak Patriček kterej chodí třeba i o půl desáté :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky
tak bundu jsem koupila..no je celkem pekna v akci za 900..ale co si muzu se svou vahou vybirat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani..tak jsem zvedava jak dopadnes..
renco..takove veci ja nectu pak rvu jak blba cely den :frowning2:
no jdu vas docist :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
PEti, no však to bylo dnes poprvé.... a teda nevěřím, že by to tak fungovalo pořád. Až do dnešního dne jsem taky byla při usínání vždycky s ní až do doby, než usnula... Spíš si myslím, že to byla dnes fakt výjimka. Ale bylo by to fajn, pže bych mohla brzy dělat domácí práce. JIndy na to nebudu mít čas, když budu v práci.

Adi, gratuluji k bundě. A povídej, jakou sis pořídila? Barva, střih, délka :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
trosku pod zadek spis sportovnejsi strih a barva tm.hneda ..me se libi
3. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tmavě hnědá je univerzální, což je super, k tomu můžeš vždycky hodit jinou barvu čepice, šály a rukavic a budeš pokaždé jíná, to je super na takových barvách jako je černá, bílá a hnědá.
3. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tak jsem tu náladu nějak nedokázala vylepšit tak se s váma pro dnešek loučím.Třeba budu mít lepší noc a ráno mi bude veseleji.Tak dobrou a klidnou všem pa pa :pensive:
3. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Peti, dobrou!!! A ať je líp!!!!!

Já taky povalí do vany a hají.... klidnou noc všem!!!!!
3. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
ja taky valim..
renco.jj vypada dobre a to neni spatny napad si poridit vice cepic ci salu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
:grinning: PRvní
4. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
:grinning: Jsem myslela, že to, že jsem první, nidky neodešlu.... :angry: psala jsem to pětkrát a když jsem dala odeslat, vždycky mi to skočilo na první stránku a nic se neodeslalo.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale konečně to tu je :grinning: :sunglasses:
4. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
Adélko, já to tak dělám. Mám černou bundu a ktomu různé soupravy čepic, šál a rukavic. Pokaždé to vypadá jinak a přitom investice to není zdáááááleka taková, jako kdyby člověk nakupoval několik bund. A přece jenom nechci celou zimu vypadat denodenně venku stejně, že. I Marušce jsem nakoupila několik souprav, babička Eva mi trochu pomohla, nakoupila super soupravy ve výprodeji za 50 Kč, takže Maru může opravdu být každý den úplně jiná. Ale ona na rozdíl ode mne má těch zimních bund několik (6 + kožíšek + kombinézu), protože moje hodné kamarádky mi daly po svých dětech, s čímž jsem teda vůbec nepočítala a jaksi se jich tolik sešlo. Ale vzhledem k tomu, jaké je Maruška čuňátko, tak nam bodnou. Navíc je každá jiná, jedna hooodně teploučká do mrazu, jiná s kapucí, další tenoučká. Jsem ráda,že mám tak hodné kamarádky :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc opet desna co hodinu hore :angry:
renco..tak rychle neco dokoupim :grinning: petan ma 3bundy s 3 kombinezy..to nam snad bude stacit pac on je cunin :grinning:
4. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky holky,
tak ja jsem strasna :zipper_mouth: ...a zavislacila na pokru do 2 do rana :zipper_mouth: :sweat_smile: :pensive: ...aspon ze risa budicek az ve 1/4 na 8 :sunglasses: ...ted jdu pripravit obed, a pak vyrazime na nakupy a pak rovnou na plavco. ...a pak odpol budu muset jeste do prace. ...takze dneska mam nejak plno.

Renco, teeeda, tak to mas s tou zimni vybavou super. :dizzy_face: ...to my mame jen jednu podedenou hodne onosenou zimni bundu a pak jsme mu teda koupili novou a pak ma kombinezku z lonska. ...koupili jsme mu 92ku ...byla mu loni vetsi ...a ted je mu tip-top, takze asi v ni taky bude litat. ...ale teda snad nam to bude stacit. ..kdyz tu koukam, co tu mate i s adel za vybavu. :confused: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas nic moc-ale porad jeste doufam ze to klapne a bude lip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Odvedla jsem Stepanka do skolky,Ondrasek mi tu dela spolecnos-vse mam poklizeno a jeste udelam valickovou pomazanku :wink: :wink:
Lita jenom v tricku atk si chodi krasne na nocnicek :wink: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Aojky u nás dnes noc v pohodě, dalo se to, papal jen 2x od půlnoci, za to má ale rýmu tak jsem odsávala... musímn teda říct, že ti chlapi prd vydrží, Janina neměla ani rýmu ani nic snad do roku a vubec si nepamatuju, že bych jí navlíkala, jako Vladimíra.....ten jak nemá na sobě bodíčku + dupačky+ kabátek, tak je nesvuj, Janině jsem určo kabátek nedávala měla jen dupky a boďo... Vladimír je furt studenej....pořád by jen ležel se mnou v pelechu s prsem v puse, jinak řve...

Peti já to dělám stylem, že v 20h už mám oboje děti i sebe vykoupaný a vlezem si do postele a malej papá a Janina ještě tak nějak putuje po posteli a ruzně vylejzá a přelejzá... ted jsme se snažili omezit výlety k babičce tak snad to chvíli vydrží... pak kolem 21,30 nekde upadne a spí, buď na naší posteli nebo ve své postýlce... je fakt že večer už neudělám nic, pže když se od 20h válím v posteli tak už se mi nechce vylízat, ale takový je život...práce neuteče :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth:

Nám se taky sešla krásná zimní vybava, jen se Janina nějak vytáhla (budu jí muset změřit) a bundy jsou jí krátký, všechny je má těsně pod pás...větší čísla jsou jí veliký v těle a vypadá jak strašák... máme asi 5 bund,1 vestu a 2 oteplováky a kombinézu z loňska, tu jsem ještě nezkoušela, ale s tou moc nepočítám, podle toho jak se vytáhla

večer jsme byli pro taťku u autobusu, Vládíka jsem vzala do šátku a Janinu na boby, ta byla šťastná, od léta je chtěla vytáhnout (byly na skříni, tak když je viděla)... a teď konečně mohla.. zářila jak sluníčko...popovezla jsem jí k autobusu a taťka zpět...a paráda

chjo já nevím ... Vladimír tak krásně přibírá, ale fakt by furt jen baštil, nejraději bych mu dala UM aby byl chvíli klid, pže celý dopoledne lítám jen kolem něj a krmím ho..... ale včera jsem ho vážila doma tak mě 4,34kg (když jsme došli z porodky mě 3,19kg...na naší váze)
4. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
tak to vypadá, že snad na chvíli usne, babička a Janina šly se psem, tak jdu poklidit do pokojíku -janina tam včera vykramařila hračky a mě se ráno povedlo převrátit misku s vodou, tak mám na zemi starý ručníky abych to vytřela, pověsím prádlo, hodím na sporák kapustu a mám padla.. :grinning:
Ale bohužel budem doma, když Vláďa soplí, asi ani zítra do sokola nepujdem, a babička se asi nevybičuje, aby tam šla místo mě :grinning:
4. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Tak u nas lije jako z konve a do toho chvilkama prsi :frowning2:
Kolem poledne prijede domu tatka a bude hlidat Ondru pze ja jsem objednana k dr.s tema vysledkama z imuna :wink: Ondrula ted haja tak mam klid :wink:
No a u nas to je vecer tak-Mezi 18-19hod kluky koupu-vetsinou tak aby stihli vecernicek :wink: Potom se Stepou jeste cvicime rec vetsinou.Pak si jeste chvilicku povidame +hrajeme a nejdele v pul osme Ondra maze do postele se Sunarem,vypije ho,ja zhasnu odejdu a on za chvilku haja.No a pak po nem jde vetsinou Stepa kydz zrovna nevytuhne nekde na zemi nebo na gauci :slight_smile: V pul desate chodim spat vetsinou ja-to by mi asi hrablo jit takhle Ondrula-asi by to ani nevydrzel :wink:
Proste jak delam sunar tak uz vi ze jde spinkat-jeste da Stepovi pusinku na dobrou noc a maze sam do postylky :wink: Uz je naucenej-Stepa byl taky tak.Jen ten chodil uz po Vecernicku-vecer chci mit klid a basta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Melo tam byt a do toho snezi :grinning:
Jinak k tomu rezimu-samo ze pres leto je to trochu dost volnejsi-pze jsme dlouho venku :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
tak u nas je taky pekny rezim..kolem sedme vstava kolem 12.30 jde spat a vecer kolem 20h.
tak jdeme jist mame spenat.. :grinning:

jinak ja mam neco podedene neco u nas z anglickeho sekacku..nema cenu mu kupovat nove kdyz tak roste..a ja mam krasne ze seku za 125kc..ted jsem mu vzala krasnou modrou...radej mu koupim dve at ma co odpolko na obleceni..uz vidim jak se totiz porad vali po snehu :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.