• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky! Mezi uklízením vás jdu pozdravit, musím udělat generální úklid na sobotní oslavu, je to tady už hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Tak to se máte, že máte po kom dědit oblečení, to my jsme měli akorát něco pro začátek od švagrovek a stejně jsme to moc nenosily, protože bylo všechno jenom jednou. Tak akorát pár bodyček a nějaký overálky na doma, a to ještě v klučičích barvách :grinning: ale dost toho nakupuju v sekáči, na MMB ,ve výprodejích, nebo když mně přijde slevová karta do Takka. Takže taky žádný drahý hadry, vždyť je to stejně na chvilku :wink: jinak teda čučím, kolik máte bundiček a kombinéz, holky mají každá jednu bundu a jednu kombinézu a už tak je skříň narvaná a na účtu vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě teda máme bundy od loňska, jsou jim tak tak, ale jako náhradní budou stačit :wink:

Tak já zas bežím utírat prach, pak musíme jít nakoupit a večer asi splácám někakej dortík, zítra mají holky svůj den D :dizzy_face: asi to ošidím zase nepečeným, v sobotu babi přiveze pořádnej :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jestě jsem chtěla napsat, jak je to u nás s režimem- vstáváme mezi 6-7, ve 12 odpolední spaní, a večer po 18 koupem, pak si hrajem a do 20 h už spí. Jo a předtím ještě oběhnou celej byt a loučí se se všema hračkama, s židličkama a stolečkem, s Bertem, no prostě se vším, co mají rády, samo i s náma :grinning: Usínají samy, pořád ještě posloucháme relax hudbu pro miminka, bez ní neusnou :grinning:

Tak a už běžím :wink:
4. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky

tak u nás před chvíli vykouklo slunko a je krásně :dizzy_face: ale než Daník vstane, určitě se zase zatáhne :angry: dopo jsme byli jen v krámu, pže lilo jak z konve.Daník měl přes bundičku pláštněku, RENČO a dnes jsme dala holinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je tu asi 7 nad nulou a tyhle přívaly vody, by normoš botky nezvládli a taky jsme byli jen na 40 min. venku!!!!!

Jinak Peti se určitě neboj s tím režimem, určitě si taky nalezneš nějaký způsob, jak obě dětičky zvládnout dohromady, např.jako Janina :dizzy_face: to je dobrý nápad!!!!!!!!

U nás režim panuje od ranného "dětství" :grinning: teď to máme tak, že koupeme po zprávách, když začíná sport, na sedačce si dá v pyžámku mlíko, vyčistíme zoubky a jdeme do pelechu, tam prohlídneme pár knižek odcházíme a necháme pootevřené dveře a Daník do 15.min.usne.Ráno vstáváme jak kdy, mezi půl 8- devátou :grinning: :grinning: a po O chodí spát v jednu, na hodku a půl :wink:

Jinak se zimníma bundama..máme tři, kombinézu nemám!!!

Jani, u vás je už tolik sněhu, že jste šli včera s bobama??? :confused: :confused:
4. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Kristý, hezký uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: no holky mají svůj den už zítra, žeee???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak u nás počasí taky nic moc. Chtěla jsem odpo jít na hoďku ven, ale přihnal se nechutný vítr, takže to kašlu a budeme doma. Malá má zatím pořád kašel, tak ať si neužene něco horšího. Takhle bysme to mohly do neděle zvládnout s jitrocelovým sirupem a od pondělka už snad bude zase ok. Pro jistotu jsem zrušila i zítřejší cvíčo, ať nenakazí ostatní děti nebo si neužene horší kašel z toho jak tam vždycky lítá.

Teď mi tu lítá kolem stolu a tančí na ty písničky z odkazu, co posílala Janča :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jinak "režim" si Klárka nastavila sama...kolem osmé usíná, ráno vstává mezi sedmou půl osmou a ve dvanáct už zase chrní. Takže myslím že pohoda. Tak by jí to mohlo aspoň to tří vydržet :grinning: nikdy jsem jí žádný režim nenastavovala, takže je šikula, že si ho tak dala sama :dizzy_face:
Se spinkáním zlobila jen jako mimi, to se včer kolem osmé probudila, hezky vyspinkaná a strašila do jedenácti nebo půlnoci :rolling_eyes: ještěže to bylo jen do těch třech měsíců.

Jsem zvědavá, jak pak budu fungovat s dvěmi dětmi. Zatím si to nějak nedovedu představit. Jestli bude stejné jako Klárka, tak půjde spát až po Klárce :confused: a budu mít na nějakou dobu po klidných večerech :rolling_eyes: jsem z toho teď docela rozmlsaná :sweat_smile: tak se s tím snad pak nějak zdárně poperu. Uvidíme.
4. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Kris, no jo, zítra je pátého :dizzy_face: takže mi hned měsíc po vás :dizzy_face: ještě furt nevím, jak to budeme slavit. Jestli všechni pojedeme do Zlína nebo to bude tady v OV nebo budou oslavy dvě ??? :confused: Musím to do víkendu vymyslet, ať vím i kde objednat dort.

Tak to tam holkám pěkně ukliď, ať mají krááááááááásnou oslavu :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Zimní bundu máme jednu novou, druhou teď budou kupovat naši společně s oteplováky. A pak mám ještě jednu z MMB. To by jí snad mělo stačit.

Jani, jaké máte boby ? Já teď přemýšlím, co Klárce koupit, jestli sáňky nebo boby. Z těch cen za sáňky mě málem odvezli :confused: nevypadává ti malá z těch bob ? Ještě jsem viděla takové malé kovové sáňky, ty by byly super, ale mají nosnost myslím, že do 20kg, takže bych nemohla sáňkovat s ní :unamused:
4. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Včera jsem byla odpo na gyndě, jsem zdravá jako rybička :grinning: a prý se můžu pustit do dalšího miminka :grinning: :dizzy_face: ještě mě objednal na utz prsou, ať jsem prokontrolována celá. Tam jdu příští st.

Pak bych si chtěla ještě nechat odstranit znamínko na krku, co mi vadí a zkontrolovat, jestli ty ostatní jsou ok.
4. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ani to je super že ti Ondra z té postýlky nevylízá, šikulka...to my nezvládnem

Janina na to prdí řežim nerežim, at jde odpolko spát nebo ne... at litá venku nebo sedí doma dřív jak v 21h nelehne, ráno ted vstáváme v 6,30-8,00 podle toho jak jí vlada vzbudí...

ted jsem si myslela že budu mít klídek , janina usla ve 14h, tak jsem honem pověsila prádlo a vytřela a jen jsem poklidila jýbl tak se vzbudil vladik takže zas nic, mám ho tu už hodinu narukou a trd jsem mu vytáhla prso aby neplakal...přitom se živil asi 1,5h od 12 do půl2..vystřídal obě prsa...on mě fak sežere...janina se mrská už bude vstávat za chvíli...
Míšo včera tady celej den sněžilo a byla 0°c, ale dnes je to už rozmáčený

večer ja Vládík taky vzhuru do 22-23h, ale to leží se mnou u prsa a saje a čučí nebo podřimuje....

Aji kupovala jsem je loni za 400 v hervisu takový ty klasický s brzdama za nás byly oranžový my máme ružový s brzdama(pak byly ještě ty druhý červený s tím černým sedatkem)... my nejezdíme z moc velkejch kopcu tak to jde, sáně koupíme až na domek až budou děti větší, ale nějaký pořádný at na ně mužeme o my těžký váhy :grinning: :grinning:

je Kris ta to si moc užijte a kdybych se sem zí´tra nedostala tak VELKÁ GRATULACEEEEEEE
4. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
aji takový růžový ale v hervisu stály asi 360,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.nejlevnejsisport.cz/boby-twister-p-2351.html
4. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
tak holky a ja jsem kantare-dnes sebrali Zdendovi papiry :confounded: :confused: Nadychal-0,74 prom-dr.rikala ze to neni moc a ze se divi ale ma je pryc :cry: Tolik me nastval-jak si vubec muze dovolit v praci dat panyky a pak jeste sednout za volant :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Neumim si predstavit tu pokutu :frowning2: :confounded: :angry: ani jsem mu nenadavala pac z toho byl tak hotovej-ale nemam slov-fakt.Muzu ja mit taky klid? :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Jinak u nas uz se spinka :wink:
U Ondry v noci ocekavam horecku,cele Klubicko proplakal a Stepa je unavenej ze skolky :wink: :confounded:
4. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jejda Aničko, to je blbýýýý :frowning2: :frowning2: to seš ale dobrá, žes Zdendovi nenadala, Honza by to teda pěkně schytal :rolling_eyes: on občas odváží večer auto od baráku ke garáži, a vůbec mu neva, že něco vypil, sice je to jen o jednu ulici, ale náhoda je blbec, já to tak nerada vidím :rolling_eyes: chjo, tak aspoň že ty máš řidičák, to mu ty papíry asi vrátí až za rok, co? :unamused:potřebuje auto k práci?
4. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Míšo, Aji, dík za povzbuzení k uklízení, stejně jsem toho moc nestihla, ale tak do soboty ještě trocha času a kdyžtak to nebude všechno tip ťop, no :wink: Už jsem koupila i nafukovací balónky, tak je dneska s Honzou rozvěsíme, aby měly holky překvápko, až se ráno probudí :dizzy_face:

Jani, děkujem za gratulaci!! :dizzy_face: Máš můj obdiv, jak zvládáš ty dva caparty :wink:
4. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Kristi-tak ale to vis ze jsem mu neco rekla-ale umim to mnohem hur :frowning2: :confounded: :grinning: :grinning:
Jinak nastesti auto k praci nepotrebuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted jsem mluvila s kamosem a rikal ze do 1 prom.je to prestupek a pak uz je to horsi.Nemusela by byt ani vysoka pokuta.Horsi je to s papirama,po pul roce si muze zazadat o vraceni ale musi delat testy no-z toho mam vitr docela :confused: :rolling_eyes: Ja uz bych je asi dneska neudelala :angry: :confused:
4. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Jeee-tak to budou holky koukat-kocicky malicky :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ani, tak aspoň že to není na celej rok a nebude tak velká pokuta, neboj, testy Zdenda zvládne, koupíš mu k Ježíšku učebnici autoškoly a může začít hned šprtat :wink:
4. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak a jdu foukat ty balónky, ať mají holky ráno radost :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
jj,asi jo.Alespon mam nejaky darek k Vanocum :grinning: :grinning: :grinning:
Tak foukej at koukaj milackove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
No vidíš, aspoň k něčemu je to dobrý :wink: :grinning:

Zatím jsem nafoukla 3 a už nemůžu, s tím mým kašlem to moc nejde. Zbytek nechám Honzovi a jdu na ten dortík :wink:
4. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahojky
anicko..to je pech..teda zdenka si troufa
bzun...tak preji peknou oslavicku..a foukani ja mam cca 120 balonku :grinning: :grinning: :grinning: jeste ze mame kompresor :grinning: :grinning: :grinning: ani nevim kde je vsechny dam..
4. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojky holky,

Anicce a Lidusce vsechno NEJ... NEJ.. NEJ.. k narozeninam. :dizzy_face: :dizzy_face: ...at jsou hodnoucky, zdravoucky, princezny krasny. :dizzy_face: ...a nezlobej moc rodice. :grinning: :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc desna besna..opet co hodku hore :cry: :cry: :cry: :cry: sem po tech dvou nocich jak prastena

ja se taky pripojuji s pranim vsechno nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Hezké čtvrteční ránko!!!

Milé holky Bzundičky - Aničko a Liduško :dizzy_face: :dizzy_face: K dnešním 2. narozeninám vám s Maruškou přejeme vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, laskyplné rodiče, milé kamarády, veselé zážitky, zajímavé hračky, pěkné knížky, žádné bolístky a spoustu dobré nálady. Maruška přidává sladkou pusinkůůůůůů :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
5. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Já se dnes docela vyspala, včera jsme daly s Maruškou společnou koupel a šly spolu spinkat, usnuly jsme kolem půl desáté, a vstávačka v půl šesté, ale do sedmi jsme ležely v pelíšku a Maru sosala, až v půl sedmé zavelela aa a už jsme musely vstát. Ale stejně jsem nějaká bez energie. Njn, venku zas pošmourno, slunko nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Navíc jsem začala přemýšlet, co všechno chci do nástupu do práce stihnout a je toho dost :rolling_eyes: Tak bych měla začít. Hlavně musím vymalovat, pže jsem malovala naposledy když jsem se sem stěhovala, a to už je 6 let!!! Navíc Maru zvládla už i některé stěny počmárat, tak ať to tu máme na její narozky a Vánoce hezký... jestli to teda do té doby zas nedorasuje. Přemýšlela jsem, že bych ˇkucnyń vymalovala takovým tím válečkem, jak to vypadá jako poďobané štětcem, že by to bylo praktické, nebylo by na tom tolik toho vidět, ale asi už je to nemoderní, že?
5. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
Vse nej,nej nej,nasim princeznickam krasnym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavne hodne zdravicka a stesticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ja jsem dnes spala s Ondraskem pac mel v noci teplotku-ale ted vypada dobra tak se uvidi-rymu a ani kacel nemame tak snad zuby-i kdyz teda si myslim ze uz ma vsechny venku-nenecha si tam moc kouknout :frowning2: :grinning:
5. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
tak u nas v vstavani ve 3/4 na 7. ...jak mam z predvcera nedospano, tak jsem jak prejeta. ..vcera jsem se z prace vratila az ve 1/4 na 12 v noci :fearful: :rolling_eyes: ...byla jsem tam 5 hodin a fakt makala, abych vsechno co tam mam jsem stihla. ..dokonce jsem udelala i mzdy (normalne je delam az za tyden), jsem na ne mela podklady. ..takze priste az tam pojedu, tak mam o jednu starost min. :wink: ...no je taky fakt, ze mzdy mi daj vzdycky minimalne hodku zabrat. ...nez vse prekontroluju a pak taky mame pomalou tiskarnu, tak nez to vsechno vytisknu, tak ten cas hrozne rychle utika a prijde mi, ze jsem ani nic neudelala. :confused: :rolling_eyes: ...no ale jsem rada, ze to mam a priste uz budu mit jen par fakturek, co dorazej za tyden a vypisy, takze to uz bude tak na hodku prace. :sunglasses: ...doufam. :slight_smile:

jinak teda holky, to koukam jaky mate hezky rezim. :wink: ..to me to teda neprijde. ...jedinej rezim je, ze v noci se chodi spat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ...po zmene casu je vstavani pokazdy jinak. ...mezi 1/4 na 7 az jednou bylo i v pul osme, takze pekny rozpeti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale odpol chodi spat tak podle toho jak je unavenej. ...ale kvuli tomu, ze mame kazdou stredu plavco od 13:15, tak kdyz odpol jde spat, tak je to az kolem druhe nejdriv. a vcera po plavcu, protoze jsme jeli autem a vratili se domu az v pul ctvrte, ale byl takovej protivnej, tak jsem ho jeste nahnala spat a usnul ve ctyri :sweat_smile: ..a hodku spal urcite, protoze to spal, kdyz jsem sla do prace, tak byl zalezlej v posteli. ...ale i kdyz jde odpol spat takhle pozde, tak vecer ma uspavacku kolem pul devate devate ...ale teda pokazde tam s nim nekdo je. :zipper_mouth: ...tak jsem zvedava, az bude mit svuj pokojicek, jak to bude zvladat v pokoji bez nas...?? :confused:
5. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
renco, ja myslim, ze je dulezity, co se ti libi nez co je moderni :wink: ...a co tak koukam na jak se stavi sen, tak tam furt sude soupou nejakou tapetu aspon na jednu stenu, nebo na cast, ...a ten valecek je tak nejak jako tapeta, ...a i kdyby ne, a nebylo to ted moderni, tak za nejakej rok dva zase bude. :sunglasses: ..ale myslim, ze je hlavni, aby ses tam citila s maju dobre. :slight_smile:

Ani, tak snad to jsou zubani a Ondrulka bude v poradku :confused: :wink: ...jinak teda ...jeste ke vcerejsku ..jsem vas docetla. ....promin, neber to nijak zle, ale Zdendu bych asi zabila ...se divim, ze ses udrzela. :confused: :angry: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ....ja fakt alkohol za volantem odsuzuju. ...kdyz ridim, tak se nebojim sebe, ale okolnich ridicu ...a fakt neudelas nic, kdyz to do tebe nekdo napali. ...a at si mysli kdo chce. ...alkohol reakce dost zpomaluje ...no ale hlavne ze se nikomu nic nestalo a v tomhle pripade ma myslim Zdenda pro priste (doufam, ze zadny priste :confused: ) ponauceni, protoze prijit o ridicak asi neni nic prijemnyho :unamused:
5. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, Anička s Liduškou děkují všem za přáníčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás to dneska v noci bylo nějaký divoký, pořád jsem běhala do pokojíčku a pak když jsem tam poslala Honzu, tak holky rovnou přinesl k nám do postele. Tak nevím, co se dělo, asi už se tak těšily na ty narozeniny :slight_smile: ráno Liduška vběhla do obýváku a jak uviděla ty balónky, tak začala pištět "ňáký balóny sou tam, ňáký balóny :grinning: Pak do nich s Aničkou pořád chtěly dělat pim, tak jsem si po ránu zaposilovala :grinning:

Jinak teda pořád vzpomínám na to, jaký to bylo, když se žabky narodily, když byly miminka, a přijde mně, že to hrozně rychle uteklo a už jsou to velký holky. Včera jsem si to uvědomila, když jsme šly z vycházky a na schodech jsem vzala holky za ruku. Liduška se na mě podívala a prý "pusť, mámo, Lída sama pude". A pak za chvilku "mámo, dej tašku, Lída pomoct". A chtěla mně vzít tašku narvanou nákupem :dizzy_face: jsou to sluníčka moje :dizzy_face:

Adel, já jsem naštěstí foukala jen 10, a to mně teda hubou úplně stačilo :grinning: pak jsme ještě s Honzou modelovali do 11 zvířátka z marcipánové plastelíny, aby měly holky hezkej dortík :dizzy_face:

Tak teď tady holky obě chodí a prý "nemáme plínu, nemáme plínu" - sundaly si obě plínu a nasadily tepláky naostro, tak jsem teda zvědavá, co z toho bude :sweat_smile:
5. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
taky se připojujeme k přáníčku :wink: a přejeme Aničce s Lidunkou, ať jsou veselé a zdravé a dělají mamce s taťkou jen samou radost. Když to tak čtu, tak nemám pochyb :grinning:
5. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.