• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
trochu jsem vás dočetla (teda jen předchozí stránku) :slight_smile:
režim si Jirka taky nějak nastavil sám, je to u nás podobný jako u Míši, koupeme okolo 8. hod, to většinou s taťkou, takže se to protáhne, ale do půl 9 leží u nás na posteli, sosá mlíko z flašky, zazpíváme mu pár písniček na dobrou noc, a pokládáme do postýlky a odcházíme z místnosti. Taky je většinou do 15 min tuhej a usíná sám. Ráno se budíme ideálně okolo 7., neideálně se občas vzbudí v noci, to naštěstí ne moc často. No a pak po obídku zalehne na 1-2 hoďky.

holky, kamarádce se před týdnem narodil 3. chlapeček :wink: a oni si tak přáli holčičku..... :grinning:
5. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Hani-nezlobim,nezlobim-jsem stejneho nazoru jako Ty :slight_smile: Jenon z toho byl tolik moc zdrchanej ze jsem ani uz pak nemela silu na nej rvat.Rekla jsem mu svi a stejne s tim nic neudelam.Musime cekat jak se to vyvrbi :frowning2: :confounded: :confounded: Co z toho bude.
Kristi-jeeee tak to jsou holky sikulky :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Terko-jeeeee tak to bych mela 100% ja kdyby jsme sli do 3 mimca :grinning: :grinning: Ale tak hlavne ze jsou zdravi a to asi fak nejdulezitejsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj

bzundičkám všechno nejlepší k druhým narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
teda jen na chvilku vypadnu a kolik nakecano..
petan sel s mamkou pesky do obchodu a tak mam na hodku klid :grinning:

terko ..je ja bych chtela vase noci aspon tyden :sweat_smile: ale moje noci kdy je 10x hore asi nikdo :grinning:
5. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Terko, Peti, děkujem za přáníčka :dizzy_face:

Terko, tak to má kamarádka dobrý, ale jak píše Anička, hlavně, že je chlapeček zdravej :wink: mojí spolužačce minulý týden umřela holčička v 1,5 roce na srdeční vadu :cry: byla to jejich třetí holčička, musí to být strašný :frowning2:
5. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Adel, tak to je fajn, jste u mamky, nebo se tchýně tak vybičovala? Že se ptám, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
KRisti utrcite mamka-tchyne by se nevybicovala a Adel by ji nerekla mamko vid? :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
No vidíš Ani, to by mě nenapadlo, že by jí Adel neřekla mamko :grinning:

Holky, představte si, že tchán napsal včera holkám SMS k narozeninám :dizzy_face: já jsem mu teda taky psala, je narozenej na dušičky, tak možná to byla odezva na tu moji zprávu, Honza mu psát nechtěl, ale já jsem to tak cítila, tak jsem mu za všechny popřála. Tak uvidíme, třeba se to zas na chvilku urovná :sweat_smile:
5. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Jinak tady s holkama uklízíme a je to fajn, už jsou to pomocnice :dizzy_face:
5. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky tak ještě jednou naostro... vše nelepší ANičce a Lidunce k dvouročku... jé chce se mi uplně brečet, holky jedny malinký...přejeme s Janinou a Vládíkem hodně zdravíčka a radosti ze života...

Ani to to taťka vymňouk... u nás by to bylo horší, osobně by mi to doma nevadilo, autem toho moc nenajezdíme (zatím), ale přišel by o práci...to by bylo horší, naštěstí si je toho vědom, takže jezdí podle předpisů...jak to má taťka u vás daleko do práce??? nejhorší je že bude vše ted jen na tobě...

Ade máš muj obdiv, já jsem dnes KO... malej sosal po 2h ..Janina usla v 22...bolí mě prsa, že se na ně nemužu ani podívat, natož sáhnout, ten kluk mě sežere...ted jsem ho uspoala v kočárku u balkonu a Janina je vedle s babičkou, tak snad mi dají aspoň půl hodiny voraz...navařeno máme, je hnusně budem doma, do sokolíka jsme ani nešli, pže Vládík sice docela přestal soplit, ale JAnina začala kašlat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale dyť je to jedno jestli chlapečci nebo holčičky, jak píše Anina hlavně že jsou zdraví, jestli si někdo myslí, že holčičky v tomhle věku míň zlobí, tak to je kec...zlobí stejně a pak má člověk stejně pul života nervy, aby se chudina nestala obětí nějakýho prasáka, kluci to maj v tomhle asi jednodušší...
5. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Jj,o holky je asi v tomhle vetsi strach-ale kluci maji zase jine neduhy-no svagrova Jolana by chtela 3 dite a zase kluka-vubec nechce holku :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: Je fakt ze holky se dneska hodne ve vsem vyrovnaji klukum-bohuzel :confounded: Ja jsem asi nakonec rada ze mam dva chlapi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doufam ze i zustanou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-jezdi do prace 5km ale jezdi s kamosema autem to je v pohode.Spes na delsi cesty atd.....No a hlavne taky ho mohli v praci chytit ze :confused:
No je z toho hotovej tak ho nechavam zit. :wink:
Ondrulka spi tak se jdu taky natahnout-noc nebyla nic moc tak alespon chvilku :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
bzun..tchyni mamko..to radej umru :sunglasses: jsem u moji maminky ja jsem tady vlastne porad.. :grinning:
5. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
AHoooj

Adel..tchýni mamko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by nešlo přes pysky ani mě a to s ní mám dobré vztahy :wink:

Aničce a Lidušce, těm nejkrásnějším holčičkám, které známe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přejeme s Daníkem krásné narozeninky, především moře zdravíčka a lásky.Moc si dnešní den užijte!!!!!!!Posíláme dvě pusinky :grinning: a s tchánem je to paráda, že se ozval, mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

ANičko :rolling_eyes: tak to je mazec s tím Zdenuchou, to je máčo, co ho to napadlo, takovej rozumnej chlap :pensive: no ale už se stalo a věřím, že je z toho zdrchanej tak, že bych se asi taky nezmohla na nějaký veliký sprdunk.Možná, kdybych neřídila já, to by si asi vyslechl...no ale stenak je to blbý, když byste chtěli jet např.k Ade na prasátko :grinning: :sweat_smile: hele, snad se to nějak vyvrbí a za ten půl rok to dostane zpět, v řiti jsou ty zkoušky znova :confounded: toho bych se taky bála!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak s těma dvěma kluky a více....tak já bych teda holky chtěla, samo, že nejdůleežitější je zdravé mimi, ale já to beru do budoucna, vidím to u tchýně..jeden kluk je starý mládenec(což může být i holka, jasný) a od Petra teda má Daníka, ale prostě o Dana se starám víc já, než Petr, to rozhodování o malým je víc na mě, což si myslím, že je tak u všech, mám pravdu?????A já jako babi prostě víc upřednoštňuju mojí mamku než tchýni!!!!!A ač tchýně bydlí vedle nás a s malým je venku téměř každý den, větší zážitky s Danem má moje mamka....takže takhle to vidím, že prostě vnuk od dcery je lepší, než vnuk od syna - doufám, že chápete co jsem tím chtěla říct :wink:

Dnes jsem Dáňu tak protáhla venku, že jsme přišli, ani oběd nechtěl a šel spát :grinning: jeli jsme asi 5 stanic busem do Počernic, měli jsme s sebou jen motorku!!!!!!Ale zvládl to krásně.Tam jsme koupili sandály na doma, měsíc mi tu běhal v těch gumových crokskách a to není to nej na nohu, no a 640,- v hajzlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: a zpět jsme jeli vlakem, takže superka, dvě hodky zabitý a kluk utahanej :grinning: :grinning: :grinning: asi to budu dělat častěji, cesta mě stála 26,- což je taky dobrý :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Z Daníka se po narozkách stane už velký kluk :grinning: :grinning: :grinning: a dostane od babí tohlehttp://www.skibi.cz/detske-odrazedlo-junior-09-modre-2/ :dizzy_face: :dizzy_face: už nebude náš malý, velký motorkář :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Aničce a Lidušce všechno NEJ k jejim dvouletým narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posíláme s Klárkou pusu :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: kašel už malou skoro opustil, takže jsem ráda, že se vyplatilo, že jsme téměř nechodily ven. O víkendu už pošupajdí na procházku s našima a příští týden zase můžeme vyrazit do herničky :slight_smile: jupí :slight_smile:

Jsem si před chvíli konečně sedla a vzala do ruky knížku a zazvonila pošťačka a probudila Kláru :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže mám po leháru a tak jsem se těšila, jak se na chvilku natáhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ani, tak to jsi dobrá, že jsi moc neřvala. Já bych Peťu asi přizabila :sweat_smile: jednak jako Hanka alkohol za volantem odsuzuju, byť by to byl jeden panák a jednak by byl Peťa úplně v pr..., pže bez auta by nemohl pracovat. Naštěstí si to uvědomuje, takže by ho to nenapadlo (teda aspoň doufám) :confused:
5. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Včera jsem pro malou objednala komplet bundu a oteplováky, takže už snad máme na zimu vše :slight_smile: teď ještě teda pořešit ty sáňky nebo boby ??
5. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
miso..neni to pro nej nebezpecne?to ja bych rok pockala a koupila kolo uz s koleckama..tohle jsem uz sice videla ale priijde me to divne :wink: u nas je rozhodovani z 99proc.na me :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem matka i otec rodiny :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
AHojky!!

Maja hajá, tak mám chvilku, odpoledne jdeme na návtěvu ke kámošce :slight_smile:

Míšo, odráždedlo super, Patrik mi říkal, že by bylo fajn něco takového Máji koupit (místo motorky), aby se naučila držet rovnováhu a potom snadno jezdila na kole... ale taky mi to přijde jako zbytečná investice, lepší pak kopit rovnou kolo... ale názory na to mohou být různé. Nevím, jestli by se třeba z kola nedala šlapadla oddělat a používat jako odrážedlo?

AJi, to je dobře, že je KLárka už fit. Mája se zatím drží, doufám, že to tak bude i dál, bo chci jít v úterý očkovat první dávku MMR. Chtěla bych, abychom případné reakce zvládly než nastoupím do práce.... tak snad vydrží být zdravá.

ANi, teda ten manža to teda vyvedl s tím řidičákem :rolling_eyes: No, co už... aspoň si to bude pamatovat. Akorát teda to asi bude zas stát penízky, jednak pokuta a jedna to přezkoušení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale lepší takovéto ponaučení, než fakt někoho srazit.

A náš režim: Vstávačka mezi pátou a půl sedmou. Odpolední spinkání mezi půl dvanáctou a čtvrtou a večerní spinkání mezi osmou a desátou. Je to plus mínus dvě hodiny, určuje si to víceméně Mája sama, když jsem ji nutila přesně v určitou hodinu, nemělo to smysl, stejně nespala a dělala blbosti v posteli. Takhle si sama řekne maminko Hajinkat, koupat, spinkat, papat a je to bez rozčilování a v pohodě.
5. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Podobné odrážedlo chtěl koupit i Peťa Klárce na Vánoce. Jen teda nevím, jestli bysme radši neměli koupit kolo s kolečky ?? Třeba před létem ? Od kolika let se vůbec jezdí na kole ?
5. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak u nás je to od rána na chocholouška, Janině přichází kašel a rýma, čítám, že do zítra se jí to rozjede i s teplotou... zatím jsem dala sinupret, počkám na večer, to jí změřím... Vládík ten od rána jen plače, všude, v posteli po koju, v náručí, v šátku v kočárku... no radost, byl by stále jen u prsa...toho jsem měřila, ten teplotu nemá a rýmu má od včera taky už pryč... mám hlavu jak pátrací balon, je mi zima a venku je tááááák hnusně, že to tu na mě všechno padá... snad bude líp...
Děti spali současně asi 40 minut, jinak je vzhuru jeden nebo druhej.. ale jsem ráda i za těch 40 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ani, tak mi dneska přišlo to narozeninové tričko :slight_smile: akorát teda paní se spletla a napsala tam Klárce Mám 1 rok :confused: :rolling_eyes: tak jsem jí hned psala a naštěstí to bude ok. Dělala trička pro 2 Klárky a spletla se a špatně to poslala. Takže si prý můžu to špatné tričko nechat a ona přes víkend udělá nové :grinning: ještěže tak, já se bála, co teď bude :confounded:
5. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Renčo, já taky doufám, že už bude ok, pže nás první MMR taky čekají. dr říkala, že vakcíny dojdou někdy během listopadu, tak budou předem volat. Tak snad bude Klárka zdravá.
5. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Jee, Jani, tak to je fakt na hlavu :rolling_eyes: tak snad to nebude nic vážného a třeba se to Janičce ani nerozjede :unamused: a co trápí Vládíka ? Že by bříško ? Kolika ? Ale ta bývá spíše ve večerních hodinách :unamused:
5. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
no a ja asi zitra rano valim k dr s Ondrou-Milanek ma anginu a Ondrula ma teplotu porad jak mu ji nesrazim mam pocit ze ho boli v krku.Hur polyka a vubec neji :confused: :confused: :confused:
Miso-no ja nevim co ho to napadlo.Pry nejakemu klukovi v praci zemrela mam nebo brachy ci co a dali si panaky :frowning2: :frowning2: No nema cenu mu uz nic rikat pze je t toho fak taky hotovej :frowning2: a to to jeste nevedi rodice,to mu mamka da co proto-az ho lituju :confused: :rolling_eyes:
Jinak z testu mam taky vitr teda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Vládík nevím, řve už tak asi 3 týdny, nevím od toho prvního sprutíku, jako by měl pořád málo, kojím kolikrát z obou prs třeba hodinu, než je spokojenej... snažím se hodně pít a zobu homeopatika ale, těd začínáme 6 tý týden a myslím, že nový sprutík je asi tady, nebo on se nají a zase hledá, pořád hledá furt by chtěl být u prsa...dá se to zvládnout, ale vše se odráží od mé unavy a dnes jsem KO, tak mám pocit, že to nedám, hlavně to plakání mi nejvíc vadí...
5. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Jani a nepomohl by mu dudlik-takhle se za chvilku zblaznis? :confused:
5. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
dudlík mu rvu furt, ale to bych mu ho musela přilepit páskou na pusu, vubec ho nechce:grinning:
5. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.