• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
koupili jsme 4 modrý a on má jen jeden , kterej je ochotnej dudlat, ten kaučukovej a ještě ružovej po Janině a ještě musí mít náladu... novej stejnej modrej vubec nedal do pusy :grinning:
5. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
tak jsem vas ted docetla

aby adel rekla tchyni mamko :grinning: :grinning: :grinning: ...tak to me teda taky pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak holky, ja jsem s risou odpol zalehla ve tri ...a probudila se v pet a risa jeste spi :fearful: :pensive: ...takze jsem rosvitila v predsini a otevrela mu dvere a doufam, ze mu to svetlo rekne, jako ze ma vstavat ..za chvili mu rozsvitim v pokoji. ...ale co, ...vecer chodi spad s radkem a ten rek, ze ho mam nechat spat ...tak at si to pak radek uzije. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

jani, risa taky nechtel dudlik. ...zadnej ...teda pro maly mimco to moc prakticky neni ...ze bys mela aspon na chvili klid od revu. ...ale zase musim rict, ze ted jsem rada, ze je risa bez dudlaka ..kdyz vidim u kamaradcinyho synka ve dvou a pul letech dudlik (a ten klucik je fakt rozumnej, sikovnej), tak uz mi to prijde divny. :zipper_mouth: :unamused: ...ale je mi jasny, ze kdyz dite nechce ...tak to neni lehky mu ho vzit. :rolling_eyes: ...takze jsem fakt rada, ze jsem tohle nemusela odnaucovat. ..jinak co si pamatuju jednou risa dudlik mel asi 5 minut...a to kdyz mi rval v kocarku a ja to mela jeste hooodne daleko domu, tak jsem mu ho supla a zatizila kousatkem. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..a pak uz jsem to ani nezkousela :wink: :sunglasses:
5. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
tak jsem nakonec sla risu probudit ...preci jen ...spal uz 2 a 3/4 hodiny ...a nemyslim, ze by chtel vstavat. ...a zase aby spal radeji v noci.
jinak jsme dopol s risou byli mrknout taky na dort, jestli objedname a nebo upeceme sami a nechame mu tam vytisknout jen jedlej obrazek? ...no a pak se v bily labuti ...maj tam takovej levnej obchudek ...a ja tam teda koupila risovi za 199 zimni soupravicku kalhoty a bundu ...ale to bude spis jen takovy nahradni reseni a nebo jen pro ty kalhoty ...jsou laclacovy. ...a za tuhle cenu :wink: ..a jeste 3x puncochace ..jedny staly 19 :sunglasses:
5. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Renčo, jj máš úplnou pravdu, hodně lidí to řeší právě malým kolem a sundají šlapky(postranní kolečka samo nedávají) my bychom to taky tak řešili, ale kupuje to moje mamka, tak to neřeším :grinning: :dizzy_face:
Na kole jezdí děti až o dost později než ve dvou letech, ještě to neušlapou!!!!Tohle je právě super věc, že cvičí balanc, přitom krásně dosáhne celou ploskou nohy na zem, takže je to vlastně na princip motorky, ale s jedním kolem vzadu a vypadá to už dospělácky :grinning:
Vyzpovídala jsem tady hodně rodičů, co na tom kluci jezdí a jeden klučina na tom jezdil už od 22 měsíců, jinak většina začala ve dvou letech a všichni si to strašně chválí.Prý se to za pár dní naučili a šlo to raz, dva.A teda na tomhle už by měli mít teda helmu, no :wink: Dokonce to tak praktikoval náš super soused(je mu přes 70 let) a hlídá pravnuky a ten právě klukům sundal šlapky a později zase nandal a říkal, že přechod z toho na šlapání byl úplně v poho, že nemuseli mít ta postranní kolečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já se na to už strašně těším, pže ta motorka je šílená, dělá to hluk, je mu to už malý...jediná nevíhoda toho "kola"je, že je už mnohem těžší a rozhodně to už nenarvu do kočáru :sweat_smile: :sweat_smile:
5. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Ani, myslíme na Ondrulu :frowning2: to je zase v prčicích, že marodí!!hlavně, aby to zase nešlo na ouška :pensive: :pensive: :pensive:
5. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Holky-tak jsme doma z pohotovosti a diagnoza jasna-Virova angina :confused: Ma zdurele mandle,uzliny a na mandlich a v puse bolaky a vridky :frowning2: :frowning2: :fearful: Chuderka-musi ho to bolet.Takze jist a pit jen studene nebo vlazne,mixovane,zadne kysele a tvrde jidlo.Mame ATB-Ospen-penicilin v sirupu,strikat Vincentku do nosu,kloktat hermanek.No a ted mu zkusim dat mlicko a pujde spinkat-meluzina mala :frowning2: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Jinak k tomu odstrkovadlu-je super,super,super.U nas ho mela kamoska pro kluka a krasne v pohode presel na kolo a bez kolecek :wink: Me se teda taky libi-mit na nej tak ho klukum taky koupim-teda Stepa uz jezdi sam i bez toho ale Ondrulovi klido :wink: Miso-a kdyz to kupuje mamka tak bych to neresila uz vubec :wink: :wink: :wink:
5. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahojky
ani..no chudak vy se toho snad nezbavite :cry:
haniku..no me to taky pobavilo :grinning:

no ja sleduji ordinacku to je takova kravina uz me to fakt nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ani, :frowning2: :frowning2: Ondrulka pusinka malej... :frowning2: :frowning2: ...kdyz nema ouska, tak to vychyta s anginou :frowning2: :frowning2: ...tak aspon ze posledne nemusel mit kvuli ousku ty atb. ...ale je to fakt sileny. ...zacla zima a Ondrulka si to zase vybira rovnou ve velkym. :confounded: :rolling_eyes: ...tak at brzo zaberou atb a zbavi se Ondrulka tech hnusnejch bacilu.

Miso, kolo super a jeste lepsi, ze si ho nemusite kupovat. :wink: :sunglasses: ...my jsme dostali zadara trikolku, tu klasickou komunistickou kovovou ..takze my se budem zase ucit slapat a az pak udrzovat rovnovahu. :slight_smile: ..jedine, ze by se nahodou nekdo zblaznil a poridil mu to ...my to kazdopadne kupovat nebudem. ...a pak kola uz mame na chalupe od nejmensich po nejvetsi ...jestli je teda jeste nestihnou bratranci a sestrenice zdevastovat driv nez k tomu risa doroste :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Teda, Ani, kde k tomu bobeček malej přišel ? Chuděra, to musí být pro něj fakt nepříjemné. Angína je hnusná :unamused: tak snad mu ta atb brzy zaberou.
5. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
My máme z veletrhu vyzkoušené tohle odrážecí kolo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21382755&tab=5

To chtěl Peťa Klárce koupit, ale teda ta pálka :confused: :rolling_eyes:
5. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
Nechápu proč je tam tak velký cenový rozdíl ? :confused: vždyť to je stejný princip. 2500,- mi přijde už fakt předražené :stuck_out_tongue_closed_eyes: beztak se tam platí za značku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
No nic, jsem ko. Jdu do sprchy a spát. Dneska nezvládnu ani Zoufalky :unamused:

Dobrou všem :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
prvni :grinning:
6. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, ještě jednou děkujeme všem za přáníčka! :dizzy_face: oslavička se včera vydařila, i když do toho přišel plynař a museli jsme rozebrat linku v kuchyni, aby mohl zkontrolovat trubky, ale jinak super :grinning: holky si to užily, z dortu byly nadšený, ale nechutnal jim, no a dárečky - s těma si hrají teď pořád. Dostaly duplo a Honza jim ještě koupil dřevěný puzzle, plastový zvířátka a bublifuk :slight_smile: no a ještě dostaly stolek s židličkama do pokojíčku a křesílka do obýváku, ale to jsme samo nevydrželi, takže už to dostaly tak mešíc předem :grinning: zítra nás čeká ještě velká oslava s příbuzenstvem, tak pak hodím fotky :wink:

Dneska asi nebudu stíhat, musím všechno napíct, nakoupit, nachystat, tak asi na koně nebude čas, možná večer a nebo když to nevydržím, tak nakouknu :wink:
6. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojk holky
tak ted jsem se vyhrabala z pelechu a neveřila jsem svým vlastním očím :confused: nejen že mám opuchlý celý tělo,musela jsem sundat prstýnky do bačkor se sotva vlezu,ale dnes jsem koukla do zrcadla a já mám snad napuchlej i obličej :confused: jsem jak balon :cry: rty mám jak ty černoši v těch filmech :grinning: :sweat_smile: ach jo.Já už se z toho asi picnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A to ještě jsem tkaová nijaká že skoro spím :pensive: :confused: :unamused:

Bzun je fajn že si to holky užili a že se dárečky líbí.Já jsem zvědavá jak budeme za měsíc slavit my :sweat_smile:

No jdu udělat nějakou snídani a pak nevím asi semnou dnes nic nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky holky,

kristi, tak super, ze se holkam narozeninovej den libil ...a jeste budou mit jednu opakovacku ...tak aspon vedej, na co se maj tesit. :wink:

Peti, tak uz to mas za par, tak tohle uz nejak zvladnes. ...rikej si, ze tu delsi cast tehu uz mas za sebou, tak to ty 2-3 tydny dokopes. :sunglasses: ...uz to neni ani mesic a nebudes 2 v 1 :wink:
6. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak u nas noc spatna-Ondra se budil bolesti a plakal.Spi uz druhy den se mnou v posteli tak je to asi trosku lepsi.Uz bere ATB tak doufam ze mu brzy zaberou :frowning2: Chuderkovi :fearful: :fearful:
Peti-jj uz se Ti to blizi a natykas-vydrz prtka vydrz :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kris-super ze se to holkam libilo :dizzy_face: :dizzy_face: A me by dort urcite chutnal teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Anicko, jsem si rikala, jak jste na tom. .... :rolling_eyes: ..no je jasny, ze atb nezaberou hned, ale kazdou noci uz by to melo bejt lepsi, tak se snad vsichni uz v klidu vyspite a ondrulka bude za chvilku zase fit :sunglasses:
6. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Doufam ze za chvilku a neeee na chvilku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
Dekuju ze na nas myslite-uz druhy den nejedl ale pred chvilkou si vyndal z lednicky pajecek jak rika basti ho.Tak snad to bude OK :wink: :wink: Uvarila jsem mu hermankovy caj tak mame kloktat-neumim si to predstavit.Jasne ze ho bude pit :wink: :wink:
6. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
no to ja taky doufam, ze za chvilku na dlooooooooooouho :wink: :grinning: :slight_smile: ..dyt takhle by si zase Ondrulka vubec zimu neuzil. :confused: :rolling_eyes:
..no tak kloktat si taky neumim predstavit :confused: :sweat_smile: ...ale kdyz chce jist, tak to je dobry znameni. :wink: :wink: :sunglasses:
6. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
ANičko tak snad když máte atb tak snad už to bude jen a jen lepší.Je to hrůza když ty mrnata maj trápení.U nás se bojuje s tou vyrážkou :unamused: taky docela v noci kručí,ale on hlavně Patrik hodně mluví ze spaní :sweat_smile:

Jj holky jsem oteklá jak dýně :cry: no pondělí je zachvilku tak jsem zvědavá jak dopadnu ale myslím si že žádná změna.Tak se asi s dr dohodnu na tom že pokud nenastane změna tak že by jsme mohli naplánovat ten CŘ .Aby mě pak někde několik hodin nemordovali porodem a ono to nešlo a byl pak nějakej problém.CHci aby mimi i já jsme byli v pořádku tak klidně naplánujem ten cř. :wink: Jsem s tim smířená :wink:

Hani pojedete sem ještě nebo až na jaře? :confused:
6. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
peti..neboj za chvilku to bude dobre a budes mit mimi u sebe..

bzun..je tak oslavicka super :grinning: taky uz se tesim..jsem si rikala ze bych vymyslela nejakou tombolu u nas ze kazdy kdo dojde si neco vylosuje ale nevim jak to udelat aby to byla spise sranda :grinning:

ani..snad uz to ted bude dobre :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky

ANičko :pensive: :pensive: tak to je mi líto, že zase ATB teda vy si to vybíráte snad za několik dětí najednou ty nemoci, ach jo :unamused: moc na prcíčka myslíme, aby to bylo už brzo lepší a mohl papat a v klidu spinkat!!!!!!!

Hani, to je jasný, když máte poděděný kola, tak je zbytečný tohle kupovat, tak zkuste taky sundat z kola šlapky...

Aji, tohle odrážedlo je krásný, taky jsem na něj už koukala, ale ta cena no :unamused: a hlavně my vybírali to nejlehčí!!!Vaše má z brzdou 3,9kg a naše s brzdou 3kg.

Petí, Ty si nebyla s Páťou nateklá???Já s Danem jo asi od toho 38t a bylo to taky šílený, jak monstrum jsem si připadala :sweat_smile: vydrž, už to bude brzo!!!!!!!!!!!!!!

Jinak jsem odhalila včerejší hrubku nevÍhoda :grinning: dnes mě to teda praštilo do očí :grinning:

Včera mi přišel dárek od pošt.spořitelny..nová digi váha :sweat_smile: bezva dárek, ale málem vyletěla oknem, když jsem se zvážila :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: no ale Daník má už 17,3kg a měřila jsem ho a 95cm.
6. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Miso, :grinning: vahu zreklamuj. ...ze vazi neumerne hodne. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...treba ti to uznaj a daj ti nejakou kde budes o 10 kg lehci. :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:
ale jinak teda danik, to je obr...? :fearful: ..to ja jsem risu vazila a ma 12,5kg :sweat_smile: ..a teda o tech 5cm min ..ale ze by teda co centak to kilo :confused: :sweat_smile: ...no ale je fakt, ze risa ma furt rucicky i nozicky jak hulcicky a bricho jako africky mimco. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..jen ta barva nesedi :grinning: :grinning:

jinak slapky nemuzu sundat, je to kolo na chalupe, kam jezdej vsichni a pred nami je o rok starsi honzik, tak by pak nemel na cem jezdit. :unamused:

Peti, prijedeme az po vanocich se podivat na nase. ..oni tam uz jsou i na vanoce ...takze asi 26.12. ..kdyz budem zdravi :slight_smile: ...jinak jak psala Anicka ...vydrz prtka vydrz :wink:
6. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak petan je sice vetsi jak danik ale vazi jen 15 :grinning:
no petan spinka a ja se jdu pomalu chystat ke kadernici :grinning:
6. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky zdravím, u nás noc po dloooouhé době super, nevím jak a čím taťka Vládíka uspal, ale spal mezi ním a Janinou od 22 do 4,30 v kuse, tak jsem si taky schrupla... měla jsem včera den blbec, Vládík ho proplakal a tak jsem byla KO...dnes to pokračovalo hádkou s maminkou, ted snad už přijde Michal domu z práce a bude klid...zítra chcem jet na oba domky, tak bude změna a já si možná i chvíli psychicky odpočnu

Janina chrmle, teplotu neměla zatím, po dnešní hádce nevím, zda mi jí babička zítra pohlídá, ale uvidíme jak to dopadne....

Ani myslíme na Vás, ten Ondrula, to má tady za šechny naše děti snad...bobíš malinkej
6. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hani, Ríša je nítěnka :grinning: :grinning: ale co bych dala za vaší váhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Všechnooooo :grinning: :grinning: Moje záda!!!!!
No a my budeme muset koupit zase další autosedajdu :angry: tuhle měl od srpna 08, tzn.16 měsíců, to je hodně co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, však Petřík byl i na pohled hubenější, jak Daník :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Miso-jj ja zrovna prodavam sedacku po Stepovi :wink: Kdyby jsi chtela :slight_smile: Je az do 36kg to mate za par :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak asi jooo hoklky-Ondra si to pobral za vsechny deticky na prosinci :frowning2: :frowning2: ale ted je dobrej,dala jsem mu konskou davku Brufenu atk je ve fajnu pac ho to neboli :wink:
Miso-ale to je Danik opravbu poradnej-to bych mu ale nerekla :slight_smile: :wink:
6. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska je konečně zase krásně :dizzy_face: takže jsme dopo byly aspoň na chvilku venku. Pak přijel děda a odjel před chvilkou pro mamku do práce. Dneska málem přišel o peněženku se všemi doklady :rolling_eyes: byl na myčce a nějaký cikán mu ji ukradnul z tašky, co měl položenou na zemi pod sedačkou. Naštěstí se jim ho podařilo chytit :confused: nějaký klučina mu pomohl nahnat ho ke garážím a tak má naštěstí všechny doklady a peníze zpátky. Mamka je z toho na infarkt. No aspoň se taťka poučí, že příště má dát větší bacha.
6. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.