• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Já teď balím malé věci k našim. Za hoďku by měl dorazit Peťa (doufám :confounded: ) a vezeme ji tam na víkend, ať se můžeme vrhnout na vánoční úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc se mi nechce, ale udělat ho musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Kris, jaká křesílka máte pro holky ? Mi se hrozně líbí to malé z Ikey. Máme pro nás to velké, tak by se to tu hodilo, akorát teda nevím, kam by se vešlo :unamused:

Super, že si holky užily oslavu a ještě jednu mají před sebou :dizzy_face: tak pak hoď fotečky. Jsem zvědavá.

Jak to že jim nechutnal dortík ? Jak jsi ho dělala?
6. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Jo jo, Míšo, na tu hmotnost jsem koukala. A to si pamatuju, že bylo hodně lehké, když jsme ho zkoušeli. A paní říkala, že malé děti ho můžou přenášet sami. Akorát teda bych ho chtěla spíše bez brzdy. Ale pokud ho teda Peťa bude chtít mermomocí koupit, tak ho překecám na nějaké levnější. Tohle je fakt pálka. Leda by ho slevnili :grinning:
6. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Ani, tak snad už bude ta dnešní noc lepší. Ono přece jen chvilku trvá než atb zaberou. Chudák malej :frowning2: no, ale jak už si pochutnává na páječku :grinning: tak je to na dobré cestě :grinning:
6. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsem teda byla fakt v jednom kole, ale už je všechno na zítřek nachystaný, zbývá akorát umýt umyvadlo a mám padla, konečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aničko, ani jsem nereagovala na Ondráška, přejem mu s holkama brzké uzdravení! Ať ho to moc nebolí chuděrku :frowning2:

Aji, my máme z Aska, ale jsou to stejný jako z Ikey, akorát ty naše jsou červený, tak se nám líbily víc, jsou veselejší :wink: máme to přesně jako vy, velký pro sebe a k nim teď mají holky dvě prťavý, vypadá to spolu strašně srandovně :grinning: a teda sedí v nich hrozně rády, nejčastěji se v nich dívají na pohádky nebo si čtou :wink:zítra zkusím hodit nějakou fotku :slight_smile:

Dortík jsem dělala nepečenej, z piškotů a zakysanky, a navrch obarvenej kokos a zvířátka z marcipánu, co jsme jim s taťkou vymodelovali. Holky si nakonec daly až ráno, když ho Honza snídal, tak mu ujídaly :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojky..
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Tak ja jsem uz stihla povleknout postele,vyprat 2 pracky,sundat a povesit zaclony,dala varit kure na paprice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Za chvilku povesit pradlo :wink: No ale budte v klidu jsme od 5,30 hod vzhuru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
kuwa anicko ty jsi akcni...ja aj kdyz jsem hode od 6 tak jeste v 10 jsem v pyzamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky

Anička opět naše tryskomyš :grinning: já od půl 10 uvařila a poklidila a po O umyla nádobí a nahoře vytřela, toť vše :grinning: :grinning:
Ani, tu sedajdu brát nebudeme díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co dnes Ondra???????????????
7. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Miso-to nevadi :wink:
No me uz chybi jenom vytrit-ale mozna to necham na Zdendovi :grinning: Vecer :slight_smile: Utrela jsem vsude prach a uz mi na Vanoce zbyvaji jen okna a sklenik-teda prach jeste utru samo :grinning: Zrusila jsem ty serepeticky na skrini a uz tam nic nemame,jen fotky :slight_smile:
Adel-jeeeeeeee tak ja bych asi nevydrzela tak dlouho v pyzamu :confused: :grinning: :grinning: A pres tyden vubec kdyz musim se Stepou do skolky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Miso-jo a jinak dnes Ondra je docela dobry :wink: Sice to neni porad on ma kruhy pod ocima ale uz neplace bolesti a hlavne zacina jist :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
ani a to ja klidne vydrzim... :grinning:
ale ja jsem s petanem sama a nemusim se starat o celou rodinu a ditko vodit do skolky...takze ja mam leharko ale tobe nezavidm ikdyz me taky neni co zavidet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty jsi proste sikulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
ahojky holky,
tak dneska jsem totalne neschopna a grogy. :rolling_eyes: ...jsem byla vcera na srazu stredni po 11.letech. ..a ja se domu vratila cca ve 1/4 na 4 a budicek byl ve 3/4 na 7. :pensive: ...a teda nebylo mi nejak nejlip. :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive: ...ale aspon odpol jsem se s risou trochu dospala a je to lepsi. :wink: ...ale i tak, krom dvou hodinek dopol, kdy radek jel vymenit pneu, se o risu stara on ...ja bych teda fakt nemohla.
7. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
tak u nas uz se spinka :pensive: :pensive: a ja jdu pojest mrkvu s ananasem..jsem si koupila ve sparu..mnam mnam

ja zitra valim na cely den ke kamosce at tady nejsem porad sama..udelame si neco na papanu a pak pujdeme do herny s deckama a na kafco se tesiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasnou nedeli :wink:
U nas noc nic moc-zase porad brecel au,au ale jak jsem si ho vzala k sobe tak ho nic nebolelo-si myslim ze uz toho asi vyuziva :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
Adel-ale nejsem zadna sikulka prosim Te :wink: -jenom to proste nevydrzim.A mam pocit ze mi jednou prisla i nejak brzy neohlasena navsteva a ja jsem jeste nebyla ustrojena tak to asi taky jeste ovlivnilo :confused: :grinning: No a hlavne strojim i kluky brzy-bydlime nad sklepem a i kdyz mame koberce tak jak se povalujou po zemi tak aby nevychladli :grinning: :wink: :wink:
8. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
autor
Hani-no je videt ze jsi si srazik uzila se vsim vsudy :grinning:
A tak to ma proste byz to je spravne-ale ty rana,ty rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojky zdravím při dopoledni.
Já jsem dneska nějaká mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :unamused:
Sic jsme šli spát docela brzo ale malej měl teda noc hrůzy!!!!! :confounded: :angry: :unamused: CO chvíli jsem seděla u postýlky a navíc se začal ze spaní vztekat a brečet a nešel utišit.Jsem nechtěla aby byl hlučnej když M ráno vstával do práce,no nakonec teda o půl páte putoval mezi nás a byl klid.Jenže já moc nechci aby si zvykal spávat s náma.Má svoji postýlku i postel a tak nechci aby byl závislej na spaní s náma.Nechápu to.Když spí u našich tak se ani jednou nevzbudí ani nekručí...prostě spí až do rána,ale u nás prostě kručení brečení vztekání a pořád chce bumbynku :unamused: NAvíc mě do toho ráno začlo pořádně bolet břicho a mám zase křeče.Zítra jdu an kontrolu.Tak uvidím :unamused:

No počasí taky hnus.Oběd mám vepřeovou směs ze včera s rýží tak si s Patričkem dáme.Tak asi dám jen prát prádlo a možná se pustím do žehlení,ale jsem fakt tak unavená a totálně mimo :pensive: :pensive:
8. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Ja jsem upekla kolac-supr rychlej a dobrej-hodim odkaz :wink:
A jdu taky zehlit-uvareno mam ze vcera tak na to prdim :wink:
8. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Tak kopiruju z MB :wink:
tak tady :

Na malý pekáč:
> >
> > 30 dkg cukru, 3 vejce - utřít do pěny. přidáme skleničku oleje, 30 dkg
> polohrubé
> > mouky, jeden prášek do pečiva a 30 dkg jablek.
> >
> > Vše smícháme a nalejeme na vymazaný plech a pak dáme výbornou polevu a
> posypeme
> > kokosem.
> >
> > Poleva: ve vodní lázni necháme rozhřát a smícháme (vše najednou)- 10dkg
> másla,
> > 15 dkg cukru pudru, 1 lžíce mléka a 1 lžíce kakaa.
8. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky!!!
U nás je dnes náááááhdernééééé počasííííčkooooo!!!! Na slunčiku dle teploměru 23 stupnů, v chládku 8 :slight_smile: Hned dopoledne jsme toho využily a pelášily s na hřiště. Teď jsme daly obídek a Maru zaženu do pelíšku :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: PRvní!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobré ránko, děvčátka a batolátka!!!!

To je divné, včera jsem byla poslední v jednu odpoledne a dnes první o čtvrt na osm? KDepak se touláte?

U nás už nebylo odpoledne tak hezky jako dopoledne, respektive sluníčko žádné, začalo foukat a k večeru pak i pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem zůstaly doma, bo studený vítr my eee a nechci to riskovat, pže zítra bychom měly jít na to první očko MMR.

Noc pro mě šílená, pže Maru 4x hlásila čurat a fakt se vyčůrala... a přitom mi nepříjde, že by před spaním pila nějak víc.... tak nevím, no.... ona vždycky hned usnula, ale já se převalovala.... takže ačkoliv jsme dnes vstávaly až v půl sedmé a včera šly spolu spát v půl desáté, jsem jak přejetá parním válcem a už si dávám kafčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes odpol. máme jít na návštěvu ke kámošce a její 1,5leté holčičce, tak se těším. Snad moc nezmokneme :confused:

Ani,buchta zní zajímavě!!! Já teď skoro pořád peču tu pudinkovou bábovku, co sem dávala myslím Míša, ale s různými obměnami. KDyž to naliju na plech, tak se mi z toho defakto udělá piškotový základ na různé zákusky. pak to jen potřu marmeládou, tvarohem, nakladu ovoce a zaleju želatinou - mňam. A když dělám kakaový základ, tak smíchám tvaroh s máslem, natřu na to a pak zaleju čokoškou, to je alá dezer tvarohový Míša. Je to rychlovka a moc dobroučké. JEště chci vyzkoušet nastrouhat jablka a z nich udělat pudink a tím ten piškot zalít, možná mezi to i tvaroh, aby to bylo takové mokroučké :slight_smile: Nedí divu, že jsem teď začala zas kynout. Ty moje depky z přicházející práce a škaredého počasí zaháním sladkostmi. Tím pádem je mi sice dobře, ale kila jdou nahoru, no :frowning2: Abych se pak vůbec vlezla na obrazovku :confused: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Aji, jak šel úklid?

Ani, co Ondrášek, už zdravý?

Míšo, ani jsem nějak nepostřehla, jak dopadla ta porada, nastupuješ?

Adélko, mrkev z ananasem? TO je nějaký kompot? To já vůbec neznám!!!

PEti, jak dopadla kontrola? CO prĎolka malá/malej v bříšku?

Kristínko, jak jste si užili oslavu? Jsem zvědavá na fotečky!!!

Hani, přiznej, copak sis na srazíku dala dobrého? Nějaký miš-maš? :grinning: :grinning: Si pamatuju, jak mi zamlada bylo špatně z mixely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Včera, když Maru po O spala, jsem projížěla net - tipy na dárky pro dvouleté a docela mě zaujalo "chytré pero" a terč s balonkama na suchý zip. To nezabere místo, dá se dát na dveře a myslím, že by to mohla být dobrá zábava. S tím "chytrým perem" si teda nejsem zcela jistá, jestli na to není Maru ještě malá, ale je fakt, že další příležitost jí to dát by byl až svátek v září a to je asi pozdě.... tak to nejspíš dostane teď, a´t se vzdělává :slight_smile:
9. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
http://www.superprodukt.eu/eshop-kompletni-sada-chytre-pero-1-x-junior-i-1-x-junior-ii-30-173
to je odkaz na to chytré pero, lze koupit i jednu sadu, takže cena kolem dvou stovek a to je dobrý a až podle toho, jestli bude ji to bavit, tak přikoupit druhou.
9. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Tak já jsem si tu pokecala a jdu zas něco dělat :slight_smile:
9. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
A ještě jsem na to chytré pero tĎ koukla avidím to: Junior I je pro 2-4 roky a junior II pro 3-5 let. TO by se možná hodilo ANičce, že by měla dárky stejné pro oba kluky :slight_smile: Takže je to jasný, teď kopím I a podle zájmu na příští rok bud koupím nebo nekoupím II :slight_smile:
9. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
U nas noc dobra.Ondrula uz spal ve sve posteli a docela dobry,jen jsem mu v noci davala mlicko ale to je normos :wink:
Renco-jj chytre pero uz mam nachystane pro Stepanka k Vanocum.Tento tyden mi ma uz prijid :wink: :slight_smile: Pro Ondraska me to nenapadlo ale juknu na to taky :wink:
9. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky
tak vcera jsem jela rano ke kamosce a trosku jsem s ni zabacovala tak jsem dorazila az ted domu :grinning: :grinning: :grinning: myslim to brzo zopakujem pac doma je to desne
petan se tam probudil jen 2x tak taky dobre..bylo krasne a tak jsme byla s kamoskou venku a na kafco a pak si koupit vinko na vecer :grinning:

renco..jj nastrouhas mrkev a das do ni na kousky nakrajeny ananas i se stavou..je to dobre :grinning: ale stoji to par kacek tak ja si to kupuji pac za tu cenu bych to ani neudelala :confounded:
9. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Jeeeeee-tak to je ale Renco velika skodaze jsi to sem nedala drive-kdyz uz to pro Stepanka mam.Ale nekoho se zeptam jestli to nase nechce pro nekoho a tohle bych koupila nasim klukum :wink:
9. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.