• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jo tak jsem našla na netu tu krevní tabulku... v době početí Janičky nám bylo 25 a 27 a ukazuje to holčičku a teď 27 a 29 a ukazuje to kluka.... tak uvidíme :grinning: ...jestli něco uvidíme
29. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
já bych se na ně taky dívala pořád ale tak nějak nechci.Nechci neumím to vysvětlit ale ted se na ně prostě dívat nebudu. :wink:
29. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Miso-prosim Te do tech livancu pol.nebo hl.mouku? A Ty testoviny smichas rovnou s tou omackou a nebo to davas pak na testoviny zvlast?To jsou otazky vid od stary kozy :grinning: :grinning: :grinning: Ale ja jsem to fakt jeste nikdy nedelala :confused: :confused:
Ajo-jj Barunka je taky pekny jmeno :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Jani-posli mi taky tu tabulku a nebo ji nakopci sem ja taky juknu :slight_smile: :wink:
29. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Misa mi opet predpovedela Pepu tak jsem zvedava :slight_smile: :wink:
29. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
no tak jsem si nakonec kafco neudelala ale dala jsem varit kel na zitra na obidek pac s petulinem je to dost tezke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani ja jsem na tebe zvedava :grinning:
hmmm tak mě ta tabulka nevyšla takže nevěřím :unamused:
jo a pro Ade tu mám jednu zaručenou radu:grinning:

Ostatní neboli „babské“ metody
Známá je teorie o kyselosti prostředí, v kterém se nedaří mužským spermiím. Pokud si přejete holčičku, doporučuje se dát si před stykem pár skleniček vína nebo si vložit kousek citrónu nebo jeho šťávy do pochvy. Ale to raději zkonzultujte s vaším gynekologem! Další metoda je podobná té čínské, sečte se aktuální věk budoucí maminky s kalendářním měsícem. Sudý výsledek znamená holčičku a lichý chlapečka.
29. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
a já to mám jasný v lednu jsem shodila 3kg a tak to bude.......jalovička¨

Rocheova metoda
Novozélandský vědec John Roche z organizace Excel se společně s irskými kolegy, zabýval výzkumem mléka u dvanácti set krav. Zjistil mimo jiné, že nárůst váhy před oplodněním vedl k narození býčka, zatímco během shazování váhy se narodila jalovička
29. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ani do livancu polohrubou :wink:

jinak jste holky nejaky ukecany. ...nedocitam. :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a sekana je hotovaaaa. hura ...sice den zpozdeni, ale to neva. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...jinak jsem ji pekla prve, tak jsem na sebe pysna. :dizzy_face: :grinning: ..a risovi taky chutnala, ...tak jsem rada. :slight_smile:
..jinak jsem si sla nakonec lehnout k risovi, co uz hodinu spal a dneska dal 2 a pul hodky, takze jsem se trochu taky prospala. :sunglasses: ..a az pak jsem se pustila teda do vareni. ..a baba jak smrdela v kuchyni, tak nakonec nic neudelala :angry: ...ma nejaky zeleny mlety v lednici. :zipper_mouth: :confounded: ...takze akorat zabrala kuchyni, abych tam nemohla nic delat. :angry: :rolling_eyes:
29. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
jani, tak tomuhle bych verila. ..pred tehu jsem nabrala 10kg. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...takze jako az budem chtit dalsiho kluka, tak zase budu muset jeste vic ztloustnout...to bude mit radek radost. :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jee, Jani, pošleš mi, prosím, taky tu tabulku. Že bych mrkla co mě čeká :slight_smile:
29. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
No tak ja si tam nic strkat teda nebudu :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Uz jsem smirena ze mam dva krasny kluky a zaplatpanbuh za ne-zkusili jsme si dost. Ale holky Vam preju teda fakt ze srdce at se Vam dari plodit a rodit-a nakonec ve finale je to fakt jedno co to je.Pac ja jsem tolik chtela holcicku a ted jsem z toho meho hnedookeho kudrnateho milacka uplne poprdena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Tak ja bych tomu teda neverila pac pred stepankem jsem zhubla 10kg a vysledek? Vsichni znate :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
janicko..dekuji ti za recepty na holku..ja bych tak moc chtela a paradila bych ji do saticek :grinning:
29. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
:confused: Hani sekaná, nepekla jsi ji náhodou včera... nebi to ji pečeš tak dlouho??? :grinning:
29. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jani-pekla,teda chtela ji pect ale pac je to baba udrbana tak to nestihal vid Hani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jdu se vysprsit a snad jeste juknu :slight_smile: :wink:
29. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak ja uz mam navareno a umyte nadobi a asi to zablim..pac je me divne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: to bylo jen tak na spestření a pobavení.... je to jasný, hlavně ať jsou mimísci zdraví.... já bych chtěla chlapečka, ale nadruhou stranu....máme takovou pěknou holčičí výbavičku :grinning: :grinning: :grinning: , tak proč ji měnit že :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu taky hají, jsem dnes KO, a když to zaspím, tak budu brzo mluvit s taťkem.... je mi smutno, nejraději bych tam šla za něj.... :sunglasses: :wink:
29. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
jani dobrou :pensive:
no ja jdu taky pac je divno :confounded: dobrou vsem :pensive: :pensive: :pensive:
29. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Taky se loucim a jdu spat preji klidnou a dlouhou :grinning: :pensive: :pensive:
Adel aby jsi jeste nebyla tehule Ty nakonec- ja jsem taky spinila :slight_smile: :wink: :wink:
29. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
ani..no jezisi nestras me by kleplo :confounded: :confounded: :confounded: ale je divne jak jsem mela kramy a ted mam a nemam po dvou tydnech a je me na zvraceni a paleni zahy...no neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja nejsem :confounded:
29. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže říjnovky komplet :grinning:
29. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jani, noooo ...je ze vcerejska trochu vysusena. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ba ne, je vynikajici ...co se dela po prve, tak se vzdycky povede. ..alespon u me to plati u vetsiny jidel. :dizzy_face:

Ani, ty mas co povidat. ..zavislaku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak jsem si zahrala pokr na mobilu a pujdu mejt lahvicky, sprchu a pujdu spinkat. ..brou. :pensive:
zitra mame namireno dopol k nasim....upecou nam k obidku kuratko s rejzickou, to si s risou dame do nosu. ..a hlavne je to bez prace. ..to je na tom to nejlepsi. :sunglasses:
29. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
jani ..ja myslim ze na 100 proc.nejsem :grinning:
tak jsem jeste kukla pac jsem muselo jeste povesit pradlo co jsem zapomela vecer v pracce ale ted uz fakt jdu pa..
a mam to dostat asi cca 11 tak uvidim..na vlastne ja uz spinim po dvou tydnech tak ja ted uz ani nevim kdy vlastne :sweat_smile: :confused:
29. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak me prijde ze Ty noci jsou u nas cim dal horsi :confounded: :confounded: Do pul jedne pohoda a pak to bylo snad co pul hodku az jsem si brala prasek na boleni hlavy teda :frowning2: :confounded: :confounded:
Hani- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen malicko :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 07:13  • Odpověz
dobre ranko..tak u nas se noc celkem dala 4x hore a bude dneska az 7.20 :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahojky holky, tak u nás říjnátko nebude :grinning: :grinning: Docela jsem si odfrkla :slight_smile: Ale počítali jsme to včera s manžou tak případný termín by vyšel na výročí svatby, tak možná za rok :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.