• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, jeee, tak to asi Ondrasek vytusil, ze ti neni nejlip, tak ti tak dlouho spinkal. :wink: :dizzy_face: ..no a stepanek kdyz se nenaprdne, tak to mas taky poklada. :wink: ..tak hlavne se dostat z toho nejhorsiho.

holky, jak mluvite o tech nemocech, tak me zacina simrat v krku a nose. :confounded: :sweat_smile: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ..no jdu si udelat cajika, at to neprivolam. :fearful: :zipper_mouth:
Miso, ze si na nas hodila bacila pres kabel, co?? :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
Hani, no jo, jsou tu různá individua..
Jo dívala jsme se na fotku Hanik a prskala a prskala :grinning: :grinning: a fakt po Pze řádí zase střevní chřipka!!!!Další holka to má s kloučkem!!!!!Takže já nikam mei lidi nelezu, před Vánocema mi to stačilo :grinning:
13. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak se opět hlásím, nakonec se holky vzbudily než jsem začla s pečením, tak jsme pekly všechny 3 :grinning: míchaly se mnou těsto, šlehaly sníh a pak míchaly kostky v misce :grinning: dokonce i zapomněly mrčet :slight_smile: buchta vypadá dobře, zkusila jsem novej recept - prošívaná deka se to jmenuje, akorát nevím, kdo bude uklízet tu spoušť :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to necháme tatínkovi a půjdem si hrát :grinning:

Luci tak nám právě dr. tu kaši doporučila jíst i po průjmu, že je naládovaná tím vším potřebným, o co tělo při průjmu přišlo :wink: ale je fakt, že obsahuje mlíko, tak možná ta rýžová bude lepší :wink:

Míšo, ta od Nestlé je taky dobrá, ale ta jenom staví průjem a nedoplňuje ty živiny, pravila naše dr. :wink: taky jsme ji měli :slight_smile: jinak přeju ať vás rýma dlouho netrápí, je to vopruz když mimísi ještě nesmrkají :wink:

Hani ona se ta kaše fakt blbě shání, mně ji prodala přímo dr. a druhý balení jsme dost těžko sháněli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, fajn že už je líp, Ondrášek je fakt zlatíčko, že tak dlouho spinká :dizzy_face: No Ríšu ani nekomentuju, Hani, tiše závidím :wink: snad vám to už vydrží!
13. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
Miso, tak to ti pekne dekuju. :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak jsme vypila 2 hrnky caje a zpustilo se mi z nosu. :fearful: :zipper_mouth: :unamused: ...nooo, tak snad se z toho nic nevyklube. :fearful: :pensive:

kristi, teeeda, ty mas pomocnice. :dizzy_face: ..jen aby si v nejaky buchte nenasla zabalenou kostku. :grinning: :grinning: :grinning:
no tak pro tohle detatko uz ji potrebovat nebudu, ale jestli nekdy. ..tak snad pro priste je to dobry. ..tak zkusim jen tak po ni juknout u nas po lekarnach, jak jsme na tom...jestli se u nas vyskytuje. :confused: :wink:
13. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
Míšo, já jsem rodila předšasně, ale u nás ve Vyškově.

Kristy, holky jsou super pomocnice. I když ten bordýlek si dokážu představit.
13. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
Hani, tak naštěstí kostky máme dost velký, takže by se snad do buchty neschovaly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: s tou kaší, ona není určená jen pro děti, ale i pro dospělý, jako zvláštní výživa :wink: teda aspoň to psali na krabici, no nevím, jestli bych se tím dokázala cpát od rána do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Luci, jj, bordýlek je slušnej, ale už se ho snažím zpacifikovat, holky si zase konečně hrají spolu v pokojíčku, už je jim líp :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
Ještě k tomu pomáhání, včera jsem četla zajímavej článek o tom, že si batolata neumí hrát samy a potřebují nás k tomu, a když vaříme nebo uklízíme, tak si myslí, že si hrajem bez nich, protože pro ně je všechno zajímavá hra. No tak jsem to dneska hned musela zkusit s tím pečením, aby mně holky nezáviděly, že si hraju :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Holky-Lucka je z Decina jako Milu :slight_smile: :wink: A ja se jdu zase natahnout,Zdenda si vzal Ondru ven tak toho jdu vyuzit :wink: :wink:
13. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
kristi, tak to abych si sla hrat s nadobim do drezu a hned se tuhle hezkou hru risa naucil. :grinning: :grinning: :grinning:
...tak to teda taky nevim, jestli bych do sebe na prujem cpala kasi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
Kristy, to je zajímavý. Takže vlastně, když třeba umývám nádobí a Kuba mi stahuje tepláky a mrčí u toho, tak to znamená, že si hraju bez něj a jeho chudáka nechávám na ocet? :grinning:

Ani, jenom lež, ať jsi brzy fit. Nebo se musíš vypotit na cizím těle :wink:
13. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
Aničko, hezkaj odpočinek přeju :wink:

Hani no tak to bych teda nechtěla vidět tu spoušť, tyhle hry jako nádobí nebo mytí záchodu radši provozuju tajně, když holky spí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak zatím se loučím, jdem si hrát :wink:
13. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
ähojky holky,

Luci, tak to je super, že jste s Kubíkem už doma :slight_smile:
Ani, tak odpočívej a snad už bude zítra líp :slight_smile:

Jinak já se dnes odvážila s Ondrulou na plavčo, bylo to super, jak pro mě tak pro Ondrulku, konečně jsme vypadli mezi lidi. Byli jsme pak v páře a to bylo taky super, cítím se jak znovuzrozená a že bacili jsou nadobro odplaveny :slight_smile: Ještě trošku pokuckávám ale už se mi vrací i chuť a energie taky. Tak snad jsme to zvládly :slight_smile: :slight_smile:
Zítra frčíme k našim, už se těším na maminu, chůďa bude ještě 6 týdnu zavřená doma, páč na tu nohu celou dobu nesmí stoupat :frowning2: No a večer vyrážíme na oslavu narozenin, tak se těším, myslela jsem že nepůjdu, kvůli tomu, že mamina nemůže chodit, ale řikala, že když jí Ondrulu vykoupu a dám jí vše k ruce, tak už to pak zvládne. Tak snad Ondrula bude hodňoučkej a nebude zlobit :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Luci jj, tak nějak to tam psali, večer zkusím pohledat a hodím vám odkaz :wink:
13. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Holky díky za odpovědi k očkování..no jsem pořád na vážkách.V úterý jdeme na 4.davku hexy,tak se poradím s mudr.
Jinak marodům přejeme brzské uzdravení :dizzy_face:
13. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
ještě malá inspirace na víkend :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36379
13. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
dol..ja se zeptam pak petra neumim to hledat v tech mapach..ale klido muzete aj na vic dni..ale ty mas asi manzilka doma ze??
13. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
Luco, to je fajn, že už je ti dobře, antibiotika zabraly celkem rychle, že?

Mikul, buchta vypadá dobře, už jsem si ji uložila a určitě vyzkouším, jen nevím kdy :slight_smile:

Tak u nás už se zase spinká, dneska už potřetí, tak jsem aspoň udělala pořádek v kuchyni a teď se flákám. Pohledala jsem ten článek o hře batolátek, kuk :wink:

http://www.rodina.cz/clanek5298.htm
13. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Hmmmmm,holky to vypada\vic nez dobre-nbam,nam-kdyz mi bude zitra dobre tak to upecu :wink: :slight_smile:
13. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
tak co Aničko, pospala sis trošku? :wink:
13. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
dol..tak petr rikal ze prej cca 60km..z vyskova k nam do pisku.. :grinning:
13. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
Ade, tak to jo. Já bych stejně musela busem nebo vlakem, jsem bez řidičáku :grinning: Už si ho dělám několik let totiž :sweat_smile:
13. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
tak dobre..jak to bude pohodlnejsi pro vas...ja bych vas vyzvedla :grinning:
13. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
No moc jsem si nepospala pac Stepanek mel nejakou couravou :angry: az jsem mu vynadala :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted jsem namazala po koupani Ondraska a pretahovali jsme pindoura-tece mu z nej krev ale jde to lepe a lepe :wink: :slight_smile: :slight_smile: Jsem rada ze nam dr.dak ty tekute ATB a z je doberem tak jdu na tu mast od Misi-a za 14 dni kontrola u nej :wink: :wink: :wink:
13. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
Já ty Himaláje taky ještě nezkoušela,ale zaujala mě,příští týden bude na pořadu :slight_smile:

Kristi když holky ještě spinkají,v kolik pak chodí večer??Naše malá totiž někdy spí i do 16.30 a pak jde až kolem 22.hod :pensive:
13. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
Jé tak Lucka teda není z Phy, tak to jsem to zase nějak pomotala... :sweat_smile:

Ani, takže zkusíš tu mast????Chudinka a pláče, když mu z toho až teče krev??? :confounded:

Himaláje vypadají víc než dobře :sunglasses:

Marti, tato otázka mě na holky taky napadla...my musíme mít taky tak +- 5 hodin po posledním spaní, takže ideální je probuzení ve 14h a spánek v 19h :wink:
13. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
Míšo to je ideál,jenže Adel si pořád drží dva spánky za den.první je kolem 11.cca do 12. a pak po 15.hod.Takže chodí spát takhle pozdě!Ráno vstává v 8.
Ale včera i dnes si žmoulá očička nějak brzy,ale mrkla jsem jí do pusy a zase naběhlé,asi leze další stolička :pensive:
13. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Marti, tak takhle jsme spaní měli před tím, úplně stejně, akorát mu byla těch 11.měsíců a večer chodil spát taky kolem té sedmé, půl osmé..tak uvidíš, třeba se Ti podaří udělat z toho jedno spaní, já mu to prostě po tom roce šoupla, někdy je už kolem té jedné hodně unavený, ale musí vydržet, má smůlu :sweat_smile: :sweat_smile:
No jo zubiska, my měli kritický týden, taky asi něco lezlo, dnes 1.den celkem ok, ale zub nevidím...
13. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
Mikul a Míšo, tak holky se vzbudily v 17:45 a Anička už zase spí, Liduška tu ještě se mnou datluje :wink: ale za chvilku půjde taky, u nás stačí 3 hodiny bdění a usnou v pohodě znova:wink: akorát Lidušku teď budu muset uspat u nás v posteli, aby nevzbudila Aničku, pak ji přenesu.

Jinak jim teda teplotka stoupla, Anička má 38,8 a Liduška 38, tak doufám, že do rána budou v pohodě, chceme jet k našim :unamused:
13. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
aha, tak ona taky hraje roli ta teplota :frowning2: to jsme taky spali víckrát za den a celou noc..tak ať jsou holky v pohodě a můžete zítra vyrazit!!!!!
13. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
Uvidím jak to bude pokračovat,párkrát jsem zkusila aby vydržela,dala jsem jí spát o půl jedné-to byla maxim.možná výdrž a ona se mi za půl hodky probudila čilá jako rybička :confused: A samozřejmě kolem 16.hod už byla vyřízená,protivná tak šupala podruhé!Ted mi to celkem nevadí,můj jezdí kolem 19.30 domů z práce,takže se aspon vidí atd...něco pozitivního v tom prostě musím najít :grinning: :grinning:

Jinak zuby-máme 10 a dásně má celé naběhlé,takže si myslím,že jich leze opět víc než jeden.Ale přes den je o.k.Dnešní noc sebou mlela a trošinku ze spaní kňourala.
13. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.