• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky hlásím návrat ztracené matky... nějak nebyl čas a ani místo u PC, o víkendu jsme byli na domečku č.1 zase udělali kousek práce a a převezli nějaký dřevo na domeček č.2...taky tu byl Michaluv kamoš na výpomoc a tak se střídali u PC, Janina byla po dobu práce na domku s babičkou (aspoň jsem si chvíli oddechlaú s sebou jsem měla Vládíka v šátku ...posléze v kočárku co jsme koupili zadarmo :grinning: na domek na odvoz věcí místo kolečka :grinning:, ale nestěžoval si, chrupal tam mojí bundě zabalenej...

Dnes jsme jeli s Michale a Vládíkem (Janina byla opět s babičkou je stále nasoplená) do Prostějova a tam jsme vyřídili docela dost věcí, pak jsme jeli na domeček č.2 a odedneška máme trvalé bydliště na domečku....tak se to zase hnulo už se nám vyřizují nové občanky...paní na uřadě se na nás koukala , že jsme spadli z jahody na znak že se chcem stěhovat z Brna do takové díry a říkala, že je teda zvědavá, jak to tam dlouho vydržíme... :grinning: :grinning: :grinning:

Peti gratuluju k otočení mimča...to je sper, ted si prcínej najde ještěnějaký krásný datum a za chvíli tu bude s námi

Terko, tobě to tam fakt skáče jak divý:grinning: už budeš za chvíli v půlce...

já Vám ty pupíky aji závidím :grinning:

co jste pěknýho objednávali... u nás letos budou dárky po skromnu... JAnině koupime ted k narozkám barvy, štětce, razítka (no novou výbavu) a k vánocum si minule vybrala popelářský obr auto :sweat_smile: a pak uvidíme, co ještě koupíme... ale nic moc, pže určo dostane od babiček a stejně ty hračky akorát uklízím a ona si s nima nehraje, jen to vysype a jde pryč
9. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
ahojky holky,
tak dneska jsme byli s kamoskou v pizzerce a risa si tam hezky vyhral :sunglasses: ...jeli jsme tramvaji a pizzerka je hned u zastavky, tak jsem nebrala ani kocarek. :wink: ..a cestou zpatky jeste nakoupila. :sunglasses:

renco, nojooo ...trosku jsem to michla. :sweat_smile: ..ale puvodne jsem nechtela. ..sli jsme jeste do jednoho baru a ja si tam dala zase pivko, abych nemichala, ale tady ho teda meli nejaky divny a jeste ho cepovali do sklenicky od coly. :fearful: :zipper_mouth: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak jeden spoluzak mi tu sklenicku sebral a misto toho mi koupil cuba libre. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ..takze to bylo se mnou jasny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..protoze ja normalne teda nemicham. ...a vim proc :wink:

Jinak my uz pro risu mame nakoupeno, nejak furt nekde neco vidime, tak koupime a nechavame to teda na narozky a vanoce (tricka s cars, auticka a knizky) . ..jen teda mame jen pro risu, pro zbytek rodiny teda nemame nic a ani predstavu :unamused: :confused: :rolling_eyes: ..jinak mne odesel fotak. ....coz je pro me teda neskutecna pohroma :cry: :zipper_mouth: :sweat_smile: ...protoze bez nej neudelam ani krok, takze to ted pro me bude priorita a tim padem mame tak nejak vyresenej darek k vanocum, kterej si necham dat predcasne ...a bude to tak nejak pro oba, protoze to bude zase palka, kterou jsme tak nejak necekali. ...i kdyz jeste kupujem baterku do kamery, tak ja asi fotak a radek tu baterku. ...to jsou ale darky. :sweat_smile:
9. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Peti, mimis je sikulka :dizzy_face: ..tak zaklad uz mas ...je hlavickou dolu. :wink: ...jinak koukla jsem ti na pupik a ....a teda uz je to teda poradny brisko :wink: :dizzy_face: ..a co se tyce tvyho terminu pri foceni pupiku, tak to uz jsem mela jeden den risu na svete. :sweat_smile: :wink: :sunglasses:
9. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
jani, jeee, tak to uz je fakt za paaaar. :dizzy_face: :dizzy_face: ...jinak myslim, ze kdyby znala pani tvuj momentalni stav bydleni, tak by ji ani nenapadlo rict, ze se vratite do brna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
9. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
tak ja valim do vany a spat,,
ted vypadla moje favoritka no jeste ze me tam aspon chodur zustal :grinning:
9. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky holky,

nějak nestíhám, Petr má odpolední a tchýně taky, tak na koně moc čas nemám :grinning:

Jen chci pogratulovat Petře, že se mimís umoudřil a otočil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je bezva zpráva!!!!!

Renčo, stále nic nevím :confused: :confused: šéf nevolal, takže to znamená, že je to stále otevřené, kdyby to zamítli či schválili, určo by zavolal, už to neřeším, jak to bude tak to bude... :wink:

Hani, teda pěkně ses zničila na slezině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jak za mlada, co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kam jezdíš do tý pizzerky????Kdy taky dorazíte k nám do balíkova :grinning: :grinning: máme tu nově ioevřenou pizzerku, ale ani nevím, zda tam koutek pro mrňata je, spíš ne než jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, gratulace k bydlišti na domečku :dizzy_face: :dizzy_face: a super, že máte dřevo, už se může bydléééét :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Adel, to mě taky nasralo :angry: :angry: Leona měla tak krásnej hlas, je to nespravedlivý, že se tam furt drží ten Ben :angry: :angry: ten zpívá, jak milion jiných lidí, má hlasy jen od těch prdlejch náctiletejch :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já stále mám na 1.místě Bendiga a Chodura, ty dva zaspívají totál všechno :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Leony byla škoda, no :unamused: holt u Bena je vidět, že má meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega podporu puberťaček :rolling_eyes: mi teda nesedí ani Šmajda. Chodur je pro mě vítěz už teď. Je fakt úžasný :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky, konečně mám zase chvilku, abych vás pozdravila a taky hodila fotky z oslavy! :wink: Dneska jsem hlídala kámošce dvouletou holčičku, takže jsem u toho stihla taktak navařit, natož net, a celou dobu jsem si říkala, zaplaťpánbůh, že mám jenom dvojčata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Peti, skvělá zpráva, že se mimi otočilo, myslím na tebe, ať těch posledních pár dnů rychle utíká! :wink:

Jinak toho už moc nenapíšu, Honza se vrtí ze spaní a asi ho to moje cvakání ruší, tak zas zítra :wink:

Jdu hodit fotečky a hajat :slight_smile:
9. lis 2009 ve 23:51  • Odpověz
10. lis 2009 v 00:17  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem cucela vcera na preslapy, protoze jsem byla ve st v praci, tak jsem je nevidela a ted jsem teda pekne nevyspala ...tak dnes jdem jen ven a odpol zalehnu s risou, abych to dospala.

Kristi, jeeeeee teda holky uz vyrostly :fearful: ...jsou uz z nich takovy veeeelikyyyy kraaasnyyy slecny. :dizzy_face: :dizzy_face: ..a i dortiky se vam teda vydarily, fakt super. :dizzy_face: ...no tak jsem zvedava na ty nase narozky a co na to risa... :confused: :wink:

Miso, teda ta prace. .... :rolling_eyes: ....aaachjo, ale je jasny ze neudelas nic. :unamused: :frowning2:
no tak kdyz budem zdravi, tak moc radi dorazime. :wink: ...jen teda pristi tyden mame v po,ct a pa doktory, ve st mame plavco a ut je svatek, takze bude radek doma, takze to je zabity. :unamused: ....takze jesli budem zdravi a jeste nic nemas naplanovano ...tak za 14 dni muzem v po, ut ci ct. :wink: :sunglasses:

tak leony mi bylo taky lito :frowning2: ..ale rikala jsem si, ze kdyz nehlasuju, tak nemam co do toho kecat a bejt nastvana ze vypadnou dobri. ..takhle to proste byva. ...ze ti nejlepsi vypadnou brzo :rolling_eyes: ...jinak co si myslim, ze v momente az vypadne chodur s bendigem, tak jim teda dost klesne sledovanost. ...teda jeste by byla skoda stare, ale zbytek lidi je o nicem. ...mozna neco zazpivaj, ale u chodura i bendiga se i zasmeju a je to jediny, co me uz na superstar tahne. ...a ze smajdy se mi chce zvracet. ...a to nemusim ani chlastat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
ahojky
no u nas noc opet nic moc
bzun..krasne fotecky :dizzy_face:

jinak u me je vytez uz od divadla chodur :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no jdu neco delat v 10 jedem na ockovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
Tak Leony velika skoda,velika :frowning2: Ale proste postupne vypadnou krom jednoho vsechny :wink: Podle me mezi sebou bude souperit Chodur+Bendig ale krasne teda zpiva i Domca Stara :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ta je dobra no :slight_smile: :slight_smile:
Jinak u nas pohoda,Steap ve skolce a Ondra si tu smudla a sem tam koukne na tv :grinning:
10. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Kristi-krasny fotky-holky jsou jak panenky a jak obrostly-myslim vlasky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky holky.Tak noc docela ušla.Jsem asi od 2h ráno spala na rozkládacím křesle v pokoji u malýho.Nějak se tam pořád mlel na svojí posteli tak jsem tam zůstala. :sweat_smile: Ale docela to šlo.AKorát teda mi ten batoh trochu vadí v tom spaní a přetáčení :grinning:

Kris holky jsou krásný a měli moc krásný dortíky,asi si oslavu užili :wink:

Hani aby jsi se neupracovala taky pěkně odpočívej vždyt si na rodičovské dovolené :grinning: :grinning:

Adel očko nezávidím ale taky nás to za měsíc čeká :unamused:
10. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Miso-jj a meily mi prisli v 1 a 2 hod v noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
AHojky zdravím

jj Leony je škoda, ale taky jsem nehlasovala :sweat_smile: ... Chodur je taky pro mě vítěz,doufám, že to vyhraje, budu mu muset poslat hlas

u nás normálka, taťka šel do práce, babička zase brečí kvuli každé pí**vině, Janina neustále vyžaduje koukat na krtka a Vláďa střídá spaní, jídlo a jekot, snažím se o pauzách něco udělat,je tu bordel jako v tanku, ještě se nám rozbil vysavač, tak to tu od rána poslouchám jak vysajem koberec v obýváku (včera nám tam měnili okna a je tam prach všude)...njn, co si asi babi představuje, že hodím děti na kočár a za 2h přijdu s novým vysavačem...

Kris holky supeeer krásná oslavička, myslím, že i foto se vydařilo.......já nevím jestli dělat velkou oslavu nebo jak...když pozvu jen babičky tak to žádnej mejdan nebude a když pozvu ostatní tak musím pozvat asi 15 lidí (aby se někdo neurazil), a to se mi nechce s 2 dětma vychystávat ...tak nevím, ale všichni se zvou sami, že chcou vidět malýho, tak bych to tak odbyla aspoň najednou... no nevím.... ještě mám 2 týdny čas tak to promyslím....
10. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky

Aničko, no tak to mě teda naštvlo ty maily, zrovna, když to bylo důležité, sakra :angry: :angry: nevíš, jak brácha dorazil na místo?????

Hani, jasný, budu ráda, když za těch 14dní, Petr bude mít odpolední, tak budeme rádi, že nebudeme odpo sami :wink:

Kristý, no fotky krásný!!!!!Holky jsou fakt úžasný, takový dvě opičky malý :dizzy_face: :dizzy_face: už je teda dle vlásků nerozeznám :grinning: porost mají už stejný, ale ty obličejíčky mají trošičku odlišné :wink: :wink: jsou krásný!!!!!!!!!!!!!!!!
10. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Tak jsem byla s holkama cvičit a bylo to super, konečně jsme zas mohly po 14 dnech mezi děti :slight_smile: Honza byl u dr. s virózou a má to prý i na plících, chtěla mu dát neschopenku, ale on prostě nemůže zůstat doma, asi by se bez něho v práci neobešli, chjo, je jak malej :angry:

Děkujem všem za pochvalu! Moc jsme toho nenafotili, holky se strašně nerady fotí - to mají po mně- a navíc je nadlidský výkon udržet je pohromadě, natož aby se koukaly obě do foťáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale tak aspoň něco na památku mít budou :wink:

Hani, ty teda řádíš v noci, tak hlavně, že se můžeš pak dospat odpoledne :wink:

Aničko, a to jsme měly vlásky o hodně delší, akorát jsem je chtěla holkám trochu zarovnat a pořád jsem zarovnávala, zarovnávala, pak zas srovnávala aby měly obě stejně dlouhý, a takhle to dopadlo :grinning: ale teď si to na zimu pochvalujem, pod čepici je to takhle praktičtější a na léto zas budou culíčky :wink:

Jani, nás je taky hafol, takže jsme oslavu rozdělili na davkrát, sice dvakrát chystání, ale narvat najednou do našeho 3+1 deset dospělých a 6 dětí, to by tady byl pěknej blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže jeden brácha s rodinou přijel už v předstihu a další dva + naši v sobotu, a bylo to fajn :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj Míšo! Tak podle vlásků už to moc nejde, i když Liduška je má pořád hustší, ale hodně lidí říká, že jsou teď holky čímdál víc odlišnější, dokonce už je pozná i můj taťka a ten je nikdy nerozeznal jinak než podle oblečení :grinning:
10. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jani, tak to je pech teda s vysavačem, a ještě mamka do toho prudí, tak snad už se brzo přestěhujete do svýho domečku a bude klid! :dizzy_face: Super, že už tam máte trvalý bydliště :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jani koukám doma veselo jako vždy.No u nás malej chrní s babi.velkej venku maká s chlapama na střeše a já asi pojedu ač teda nerada(sama) na nákup a na poštu.Strašně se mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych nejradši hodila kopýtka na gauč nebo postel a jen tak se flákala.Musím pověsit prádlo a dát prát další a taky naplnit myčku a trochu poklidit.A žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde jsou ty časy kdy jsem měla žehlení ráda,od té doby co je Patriček mě teda žehlení nebere a je mi proti srsti :grinning:

No co se týče oslavy narozenin u nás tak to asi bude jen tak po skromnu.Tchánovci přijedou na týden od 20.11 takže na narozeniny tu nebudou tak tu budou jen naši a my a pokud příjdou i čerti na návštěvu :grinning: jako loni.JInak asi nikdo. :unamused: Ale i tak to stačí.Jestli už budu po porodu tak budu ráda že tu není lidí jak na náměstí :sweat_smile:
Dneska slaví manželova maminka narozeniny a tomu našemu miminku se nechce ven.Byl by to krásnej dárek.A zítra slaví manžel svátek a to by byl taky krásnej dárek,ale ono ne a ne se k něčemu mít.Přitom i doktor říkal že bych už třeba mohla porodit :grinning:
10. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Peti, tak třeba si to dáreček ještě rozmyslí :wink: Už je ti to dlouhý, co? Patriček byl přesně na termín, nebo dřív? Už si to nějak nepamatuju :wink:
10. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
tak u nas uz je naplanovana oslava na 12.12. :wink: Maji to oba kluci najednou jen ma kazdy svuj dort :wink: :slight_smile: :slight_smile: To se musi no :grinning: :grinning: A to jedina a posledni oslava-vlastne jeste 26.12 prijedou rodice na obed a popreji Stepovi k svatku ale to zu jen udelam obed a ke kave bude cukrovi :slight_smile: :wink: Jianak svatky a narozky slavime kluku najednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-jj dorazil a mooooc dekuje a ja tyky :wink: Stacilo co jsi pisla v SMS a pak do IP-jenom mi jednou volal ze tu ulici tu nikdo nezna tak jsem mu poradila at se zepta kde je soud-asi to udelal a uz jede domu :wink: :slight_smile: :slight_smile: No proste chlapi-lina huba holy nestesti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak jako nenapsat Ti tak je v koncich ale to bych byla i ja teda :frowning2: :confused:
10. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Teda ja opravdu pisu-preskakuju pismena :confused: :rolling_eyes: :confused: :rolling_eyes:
Kris-ne,ne Pata se narodil driv.Ja mam pocit ze Petra mela termin jako ja asi 9.12. ale abych nekecala :wink: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kris Patriček měl být 9.12 a narodil se 5.12 a to jen díky tomu že jsem 4.12 začla krvácet jinak jsem tak nějak neměla jiný příznaky.No a v porodce mi zjistili že mi s krví odchází i trochu plodové vody,ale asi ten vak praskl někde nahoře v břiše protože mě stějně vodu píchali a tím se to rozjelo no.Takže asi tak no :grinning:
Je to šíleně dlouhý a hlavně už hodně nepohodlný.Už jsem tak hrozně protivná až to hezký není :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Teda Aničko, ty máš paměť :wink:

Peti, tak třeba bude tohle mimi taky dřív, ale i kdyby ne, tak bys to taky zvládla, vždyť už je to za pár a miminku u tebe nic nechybí :wink: a že seš protivná, to musí okolí chápat, na to máš nárok! :wink:
10. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Kris jj jsme měli s Aničkou stejnej termín,jen já jsem tím že jsem začla krvácet hold jela.Myslím si že Patričkovi moc ven nechtělo,už jen díky tomu že jsem se těch několik hodin neotvírala a taky kontrakce u porodu byli po 5minutách :grinning: :grinning: ale hold jednou v otm byla plodovka tak to doktor s PA rozjeli no :wink:
Já vím že miminku nic nechybí a já mám stále ještě o několik starostí mín ale moje tělo je prostě už tak strašně unavený a o protivenství mluvit nebudu protože to i sama ze sebe někdy šílím.ALe fakt už se každý den modlím aby chtělo ven.At už to máme za sebou a moje tělo si uleví.Taky jsem zas hodně nabrala ale to je poslední dobou tím že asi hodně puchnu a zadržuju vodu ikdyž chodím co 10min čůrat.No prostě jsem asi magor :confused: :rolling_eyes:
10. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma z Lidusky a ted kluci koukaji na Macha a Sebestovou :wink: ale tu filmovou :confused: :sweat_smile:
Venku je tma jak v pytli :confused:
Jj ja mela termin 9.12. a Ondrula se narodil 14.12. :dizzy_face: :dizzy_face: Se mu ven zase nechtelo no :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
tak jako vždy jsem neodolala babiččiným nářkum a otravování a řekla jsem že jí ten vysavač pujdu zítra koupit, takovou má ona dceru, kterájí jen využívá a nadává :frowning2:... a tak je to pořád, kua jsem na sebe nasr... a Michal asi nebude o nic míň, ale mám jí aspoň z krku...hned zítra bude chtít určo i cíga nejen vysavač
10. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.