• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
http://www.giantmicrobes.cz/

při hledání dárku pro janinu, spíše razítek s krtkem jsem našla tohle:grinning: to mě fakt pobavilo
10. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Jani-tak jako odkaz to je jako neuveritelny co se dnes vse vyrabi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jo mamka-alespon budes mit klid ale i provetranou penezenku teda no :confounded:
10. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
njn, Ani ale ona si to po poslední hádce ani trochu nezaslouží:frowning2:už toho mám právě tak dost a M už je nasranej i na mě že ji pořád omlouvám, když on vidí jak mě to sere a ubližuje a jak jsem nešťastná...je to tak těžký ...chjo :frowning2:

konečně jsem asi Janině vybrala dárek k narozkám
http://www.funkids.cz/cz/menu/245/katalog-hracek/hracky-dle-druhu/kuchynky/clanek-17999-simba-kuchynka-bon-appetit-smoby-apetit/

pošmíruju ještě na netu a jdu hají bobíci už spinkaj, tak jdu taky, brou noc
10. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jani, tuhle kuchyňku jsem dnes akorát viděla v nějakém albu tady, je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a plyšák jako beďar nebo ebola mě pobavil :grinning: :grinning:

Aničko, jsem ráda, že se Ti bratr neztratil ve velkoměstě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc opet brutus :wink: Porad chtel mliko atd...... :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja uz mam pro kluky uplne vsechno,uz nic kupovat nebudu.Maji toho hodne.Kazdy rok rikam ze toho budou mit malo vzdycky toho je hafo-proste si kompenzuju ze my jako maly jsme skoro nic nedostavaly :confused: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale sakra vim moc dobre ze to nedelam dobre :confounded: :angry: :angry: :angry:
11. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Babicka s dedou jim koupi tohle-uz je to objednane a na ceste.Vcera psala pani ze to uz poslala.K nam na zahradu idealni to tam zase bude deti zu to vidim :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24518302&tab=1
11. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Holky ja jsem si vcera umyla hlavu a usnula jsem s mokrou a ted vypadam jak Oldrich Novy :confused: :sweat_smile: :grinning:
11. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny! Nechci nic zakřiknout, ale od včerejška se nám u Lidunky daří nočníkovat. Včera odpoledne sama odhodila plínu a sice si sama neřekne, ale vydrží dokud ji neposadím, pak načůrá plnej nočník. Včera jen jedna nehoda a dneska zatím taky jen jedna a čtyřikrát se vyčůrala do nočníku. Já z toho mám takovou radost!!! :dizzy_face: Anička to zatím moc nechápe, čůrá do tepláčků a včera akorát jednou do nočníku, ale snad to brzo odkouká od Lidušky :slight_smile:

Jani, mikrobi super, co všechno ti lidi nevymyslí :grinning: Kuchyňka je taky nádherná, a myslím i za dobrou cenu :wink:

Ani, bazének taky super, jen bych se trochu bála, jestli to fakt kluky unese, když po tom budou šplhat? :sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Ani, hoď foto Oldřicha :grinning: mně taky hrozně nebaví foukat vlasy, ale musím, vypadala bych ráno příšerně :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tomhle byly dlouhý praktičtější, to jsem fén vůbec nepotřebovala a vypadalo to dobře :wink:
11. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Kristi-to je skakaci hrad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ani, no jo :grinning: jsem si nepřečetla název, blbka. Neteř má totiž podobnej bazének, tak mě to zmálto, taky to má dovrchu nějaký palmy a ten je teda vratkej, po tom by se šplhat nedalo :grinning: :sunglasses: Tak to budou kluci určitě nadšení :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Kristi-jj uz se tesim-jen jim to asi bohuzel nenafouknem na stedry den pac budeme u tchanovcu a druhy den jedeme domu a musel by se znovu vyfukovat.Tak az druhy den doma :wink:
11. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Jo a zapomela jsem veeeelika gratulace Lidunce za nocnik :wink: Anicka na to taky urcite prijde :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: to počasí už mě teda pěkně štve. Tady je pořád hnusně a už teď je teda šero, takže jsem z toho úplně zblblá :rolling_eyes: a mega unavená :rolling_eyes: ani se nedá jít ven, pže furt prší a prší. Ach jo. Já chci léto :sunglasses:
11. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky ...je holky vy se tak udržujete, já musím jít k holiči, ted jsme se nechali s M fotit na občanky a naznala jsem že je to děs... že vypadám jak stará bréca,vypadám spíš jako jehom matka, ne žena (a to bych tchyni urazila, pže ta vypadá dobře).... dnes jsem si koupila barvičku na vlasy a musím si střihnout aspoň ofču

Bazoš je super, my máme to ružový auto a Janina je z něj nadšená když ho nafouknem, až bude v domečku dětský pokoj mužou ho mít nafouklý pořád

Bzun držím palečky ,ať se nočníkování daří... Janina má už i pokusy sama si utírat prcku.. nechtějte vědět jak to končí, minule vymalovala i stěny na wecku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale snaha se musí cenit, tak jí ani nehubuju...

odpolko pujdem asi pro ten vysavač, janina si lehla už v 11 takže nakrmím vládu a jdeme
11. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jani, přesně tuto kuchyňku máme pro malou taky vybranou :slight_smile: z MMB. Peťovi se strašně líbila.
11. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ani, to je super hopsadlo :slight_smile: z toho by byla Klára úplně paf, pže je zbožňuje. Ale má smůlu, není místo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Kris, gratulace Lidunce k nočníčku. Já dneska taky nechala Kláru bez plenky a do nočníku a na záchod nic nepustila, no ale na zem taky ne. Takže vydržela asi dvě hoďky nečurat a pak to pustila asi všechno do plenky, jak šla spát :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
K holiči se taky chystám, pže už mám odrostlé melíry :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát je kámoška zrovna nemocná, tak musím počkat do čtvrtka než bude zase v práci a hned se objednám. Ať nejsem na Klárčiny narozky jak můra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Malá už tady poskakuje. Za chvilku dorazí babička a já o půl čtvrté valím na preventivní utz prsou. Tak snad bude vše ok.
11. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahojky
tak ja jedu konecne dneska pro muzika :grinning:
ted jsem u mamky..jeste jsem aj nehtila :dizzy_face:
jinak pocasi u nas hnus humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: od vcera prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pekne darecky mate :dizzy_face: ja mam jen skakaci balon...koupim asi vlacek a nejake pohadky na cd..a to asi vse pac budeme platit pred vanocema asi za prepis domu 30tis..tak u nas velmi skromne
11. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
ahojky holky,
tak dnesek jsem mela teda pekne akcni. ...rano jsme jeli objednat mhd dort pro risu, pak jsem s nim jela do prace ...a pak za 2 hodky jsme hned jeli na plavco (to nas nastesti odvezl sef ...ma v aute autosedacku pro vnuka :sunglasses: ) ...a z plavca na nakup. ..a jak risa neumi usnout v kocarku jen tak. ...tak kdyz jsem se pak busem vracela domu ...tak tam samozrejme hned zabral. ...takze mi usnul za 10 min 17 :rolling_eyes: ...tak hned co jsem dorazila domu, tak jsem ho postavila do rozsviceny mistnosti a doufam, ze se za chvili probudi. :confused: :wink: ..jinak chrupe i radek, tak jsem se vam sla vypsat. :grinning: :wink:

Kristi, Lidusce gratulace k nocnikovani. :dizzy_face: ...a holky to maj dobry, co se nauci jedna, to urcite brzo okouka druha. ..takze urcite Anicka nebude dlouho pozadu. :wink: :sunglasses:

jani, kuchynka krasna :dizzy_face: ...v detskym koutku na plavcu risu taky bavi kuchynka, ale tak nejak mi to prijde divny to porizovat risovi. :sweat_smile: ...tak mu asi poridime naradi. :grinning: (..ale to ma taky rad, furt tu spravuje auticko odrazedlo a nebo motorku :wink: :sunglasses: )
11. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Miso, ok ..super ...tak se pristi tyden nejak domluvime,co vam/nam bude sedet nejlip za den. :wink: :sunglasses:
11. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma z Martinskeho pruvodu lampionku :wink: Bylo to kraaaaaaaasny :dizzy_face: :dizzy_face:
No a 5.12. je na Valecove to je hrad u nas Mikulas-je to taky super a s ohnostrojem :wink: Tak holky prazandy koukejte dorazit :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Hani-no vidis jak je Risula sikovnej :wink: Kdyby Zdendovi nevzali papiry tak by jsme dorazili k Mise taky ale ja se asi bojim po Praze jezdit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Ani, no k mise pres prahu vubec nejedes, kdyz jedes od MB. :wink: :sunglasses:
11. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
jinak teda ten pruvod ti zavidim ...to musela bejt krasa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
holky vy mate nejaky srazik?
11. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Jj,byla to bomba :slight_smile: Chodime uz asi 5 rok a super :slight_smile:
Tak zkuste prijed na toho Mikulase :slight_smile:
Nejedu Jo?Ale ja jsem si to tak nejak myslela-taky by jsme se mohli domluvit-uvidime :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky zdravím při večeru.Malý snad spí a já tady na gauči odpočívám. :unamused: Už od 15h mi není vůbec dobře do toho mě teda fest bolí bříško ale asi jsou to jen poslové mizerní :angry: kdyby se to aspon rozjelo.Ale takovýhle jo a ne mě nebaví :sweat_smile: :angry: No jinak žádná změna u nás.Manžel asi dárek k svátku teda nedostane tak jsem mu koupila aspon Tofife :grinning: :wink: Jo jinak tohle datum byl můj tip takže zas nic.Kdo tipoval další datum?Jo myslím že tu někdo byl kdo tipoval 18.11 tak jsem zvědavá :grinning:

Jj na Mikuláše snad už budu mít odrozeno a budu doma,páč to má ten náš vzteklounek narozeniny a já bych nerada přišla o dort kterej bude nechávat dělat babička :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Adel-ne,ne neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jenom jsem psala Hance ze by jsme mohli dorazit do Prahy se na prijed podivat a na Misu-ale ani to neni nic jisteho :slight_smile:
Ted jssem koukla na prosincovky 2008 a je to tam nejake huste :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ani jsem poradne nepobrala co se stalo :confounded: :confused:
11. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.