• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani tak mi to nedalo a prolítla jsem to tam taky a tak nějak jsem pochopila o co tam šlo :wink: njn je to těžký
11. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak máme vysavač, asi si ho pak na domek koupím taky, vypadá pěkně....

já jsem to prolítla a nevím, co by tam bylo divnýho???(Ani písni do IP)

Dnes jsem něco zblbla a řekla jsem : já jsem ale kráva... Janina na to povídá..maminko Jajinka taky káva..... :grinning: :grinning:
to mě fakt baví :grinning: :grinning: pipka moje :grinning: :grinning: :grinning:

Aji doufám že ji na MMB nemají levněji, to by mě naštvalo

jdu hají dala jsem si decko vínka, zíra jdem na 6nedělní kontrolu, pak mi ořijdou kamošky, tak snad ráno kouknu tak papa
11. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Noc uz nekomentuju :confused: :confounded: Dnes jdeme s Ondrou na kontrolu,pokousim se mu chytit moc ale jako na just nechce curat i kdyz na nocniku sedi :confounded: :grinning: :grinning: Nejak kycha takze bude asi nastydlej si tak myslim-chjooooo my se z toho asi nevyhrabem :frowning2: :frowning2:
12. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Jani-IP :wink:
12. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
ahojky
ani..u nas noc taky no coment :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja jsem myslela ze mate srazik ..hned bych taky dojela kdyby to nebylo tak daleko :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Uz jsem chytla curaaaaanky :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj krásné ránko :slight_smile:

zase šmíruji jestli se Beny drží a drží. :wink: tak držím palečky už to má za pár.

Bzundi máš krásné fotky z oslavy. :wink:

Holky to to letí já si spoustu věcí ani někdy nechci připustit bo bych se zbláznila. :frowning2:

tak já průběžně pokoukám vaše albíčka a kochám se kochám :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
ahojky u nás taky noc na -H...taky jdeme za chvíli do poradny, tak uvidíme co dr. Vládík má rýmu a Janina kašel a rýmu ale teplotu neměli tak snad to přejde.

Ani já jsem čatla uplně jiný prosinec :grinning:

beru jsi silná a hodně tě obdivuju, stejně jako Maovu a další, co si tímto musely projít...
12. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
jo taky chcou vaši prcci do televize u nás ted jede furt krtek a janina volá že chce za krtkem a myškou :grinning:
12. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Holky tak jsem doma a je to dobry-jen ma dobrat ATB :wink:
Jani-ne-neee my teda do TV nechcem.U nas krtek moc nefrci spis Noddy :slight_smile: :wink:
12. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky jj Beny se drží a už jí to nebaví :angry: :grinning:
Od včerejška je mi zle,břicho bolí no nebudu to tady rozvádět prostě děs.Holky já už chci porodit :frowning2: :frowning2: Bylo a je krásný to těhulkování ale mě už to stačí :grinning: Udělám oběd a pak asi zase něco málo zkusím vyžehlit a nachystat,kdyby třeba byl poplach a museli jsme jet...jako že při mým štěstí tu budu s pupkem až do vánoc :angry:

Aničko tak doberete atb a bude dobře uvidíš :wink: no a snad jsem četla správnou diskusy aspon teda myslím.Včera to asi probíraly holky všude i na červenci :wink:

Berusko koukám jak tt naskakují tak tfuj tfuj tfuj at je dobře a vše v pořádku :wink:

Jani nechceš nám taky koupit vysavač :grinning: :grinning: ten co máme je tak leda na dvě věci :angry:

No tak zas mizím a třeba pak nakouknu :wink:
12. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holkýýý!!!

Kristinko, fotky super, holky si určitě oslavičky užily :slight_smile: To ty dva roky ale uletěly, co?

Peti, ještě chvilku a miminko bude venku, vydržaj!!!!

Beruško, jak se daří?

Aničko ,tak snad už budete Ok .

Jani, no, už si musíme dávat pozor na to, co říkáme. :slight_smile:

Onehdá jsem si postěžovala mamce, že mi na rostl velkej zadej, že s tím budu muset začít něco dělat. Nedávno přišla za mnou Maruška do šatny, když jsem se převlíkala, chytla mě za zadej a říká: Maminka prcku velkou!!!! A já na to: Joooo? A jakou má ted Maruška? A ona s úšlebkem: Malou!

Jinak mi máme dnes den běs, od rána se Marušce pořád něco nelíbí, je ukňouraná, nic ji nebaví, u ničeho nevydrží... Byly jsme krmit kačenky, což miluje a vůbec jim nechtěla házet.... a knourala, a pobrekávala, a vyřvávala nesmysly. NEjdřív, že chce do kočárku knížku, dala jsem jí, a v ten moment začala křičet - nééé, knižku, necu, knížku necuuuu, neeee. Pak že zajíčka a stejnej scénář.... prostě děs. Tak jsem procházku raději rychle ukončila a pelášila domůůů. A to teda šla rovnou do postele. Zalehla už v půl dvanácté a to bez oběda, nechtěla nic, řekla ne papat spinkat. Tak nevím, jestli nani něco lezel... nebo reakce na očko? Ale to by bylo nějak brzo, byly jsme teprve v úterý.

A u dr. na očko taky byla legrace. Bo jsme vešly do ordinace, sedly si na židli a Maruška povída doktorce: Paní pích a hotovo a kokinkooooo.
Jsem jí totiž říkala, že to jen píchne a bude to hotovo a že když nebude plakat, že dostane kokinko. Ono to tak totiž probíhal, když jsme byly na krvi, to ji píchli do prstu, zalepili, řekli že je hotovo a dali kokino. A to co pamatuje a často o tom povídá, že bylo pich, lepitko, hotovo a kokinko :grinning: :grinning:

Hani, Ríša měl myslím tu PRiorix tetru, že jo? Měl po tom to místo vpichu zarudlé? Mája totiž má a nejsem si jistá, jestli je to normoš. Kámošky byly jen na Priorixu a žádný červený flek v místě vpichu neměly... .tak ske raději ptám.
12. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak ja jsem uklidila a uvarila,petan spinka a ja mam pohov :grinning:

renco..no petan tam taky nic nema byla jsem v utery na ockovani :confused:

beny..vydrz do vanoc neeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
12. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Renco-tak mi dnes prisla ta chytra pera :wink: -Je to teda fofr musim rict :grinning:
A kluci zu maji utrum,maji toho dost a dost :wink:
Jo a prisel i ten skakaci hrad :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
AHoj ANičko!!!

Tak to je teda fááákt fofr. Asi to taky objednám, pže tady to nikde nemaj. Jenže já jsem na to objednávání přes net totálně mimo.... no, snad to zvládnu. A koukala jsi na to? Jaké to ve skutečnosti je?

A teda skákací hrad záááávidíme. TO by bylo něco pro Maru a její kamarádky... .ale není místo :frowning2:

Adélko, a vy jste měli Tetru nebo klasickej Priorix?
12. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Já měla z toho očko strach, jsem toho dost načetla, jaký mohou být reakce a tak... takže jsme schválně otálely a daly naočkovat porpvé až teď, těsně před druhým rokem, pže jsem zas chtěla, aby případné reakce byly v době, kdy ještě nebudu chodit do práce. No, snad to bude v poho. Ale teda na to, že je to defakto druhý den po očkování a ona je jako vyměněná... tak nevím, nevím....
12. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Renco-jj koukala je to pekny-a davaji k tomu i baterie :wink: :grinning:
To zvladnes,kdyz jsem to zvladla ja tak uz kazdy,neboj :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
renco..priorix..byl trosku protivka ale to je porad tak zatim nic :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jdu vás pozdravit, jen tak z postele, dnes od rána ležím.....asi nějaká chřipka, nebo co.....ale je mi fest zle, ráno jsem nemohla ani otevřít oči a bolely mě dokonce i vlasy :confused:
nepamatujete si někdo, co se smí v těhotenství za prášky na chřipku? Už mám v sobě nekolik paralenů a tak jsem chtěla vědět, jestli jsem něco nezvorala... díky
12. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem to s tím čůráním včera asi zakřikla, protože celý odpoledne čůraly obě do gatí, o bobkách ani nemluvě :frowning2: až večer si Liduška sama sedla a vyčůrala se, což teda bylo zas poprvé, co to udělala sama od sebe, jinak dneska dopoledne zase do nočníku ani kapka a teď se teda Lidunka po spaní vyčůrala, tak uvidíme. Ale zatím to nechci ještě vzdávat, když to Lidušce už tak hezky šlo, přijde mně, že než by se Anička inspirovala Liduškou, tak je to naopak a Liduška se přestala snažit :unamused: peru několik praček denně a všude visí tepláky, už je přidělávám i kolíčkama ke stupačkám v koupelně, aby rychle uschly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Beruško, děkuju za pochvalu a myslím na tebe, ať je tvoje těhulkování bez problémů :wink:

Peti, drž se!! :wink:

Renči, díky za pochvalu foteček :wink: myslím, že reakce v místě vpichu být může, nám to vždycky dr. říká, ať se toho nebojíme :wink: jinak my jsme po priorixu neměli žádnou reakci :wink:
12. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
ANi a ještě takovej dotaz... to poštovné je stejné, ať objednáš kolik chceš kusů... tzn. platí se jen jedno poštovné a´t je ten balík jakkoliv velký? Mě napadlo, že bych řekla i kámošká,jesli to nechtějí a tím pádem by nás to vyšlo ještě levněji. Já jsem v tomhle fakt tele, jsem nikdy nic neobjednávala.
12. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jééé, já věděla, že jsem na něco chtěla ještě reagovat... a to na nočníkování Lidušky, chtěla jsem gratulovat!!!
Kristinko, určo to nevzdávej, zkus vydržet týden.. .a když to nepůjde, tak pak zkusit třeba za 14 dnů znovu.

Tery, Paralen se v těhu může... máš teplotu? Ale jinak bylinky nee. No nejlepší je vypotit se na cizím těle :grinning: No, já vím, vtipkování není na místě...... A ještě je dobrý silný kuřecí vývar a z něj udělat česnečku..... a nebo silnou cibulačku. Jako nevyléčí to, ale pomůže. No a pak klasika - med, citron. Přeji brzké uzdravení!!!!! Co Jurášek, máš hlídání?
12. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
renčo, díky :wink: teplotu bohužel mám, potím se fest, vždycky po tom paralenu, ale jinak je mi hrozná zima a to jsem si i zatopila.....
no a hlídání nemám, Jirka po mě v posteli lezl, ale jinak byl zlatej :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Terko, to je blbý, že stonáš :unamused: Já to asi moc neporadím, jen jestli tě bolí v krku, tak můžeš Septisan, ten jsem taky v těhu cucala :wink: z babských rad je dobrý horký mlíko s medem :wink:

Renči, díky za podporu! Vydržím, i když si pořád nejsem jistá, jestli jsou na to holky už dost zralý, abych je zbytečně netrápila:unamused: a je to teda psycho, už se těším, až půjde ven, že jim dám plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak si tady vykecávám a Liduška vlezla k nám na postel a totál ji pochcajdila, chjo, jdu převlíkat :confounded:
12. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
bzun, vydrž, holčičky se to brzo naučí :wink: my jsme tuhle fázi měli v létě, furt jsem převlíkala a prala, i teď se nám to cca 1x denně nepovede. A po půl roce chodíme i ven bez plínky, je to úleva, že nemusím ty plíny prát :wink:

ale holčičky bývají v tomhle šikovnější, třeba to bude trvat kratší dobu :wink:
12. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Terko, tak 1x denně, to už je super, Jiřík je šikula! A to vám trvalo celý léto, než jste to nacvičili? Nestraš mě :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
no, trvalo.......dodnes ho musím dávat na nočník po půl hodině, sám si většinou neřekne...... jinak se počůrá. A venku ho dávám tak po třičtvtěhodině,tam to vydrží trochu déle.
12. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak to se mám na co těšit teda :frowning2: no snad nám to půjde trošku rychleji a pod stromečkem už budem bez plínek, doufám. Liduška už zas rajtuje po posteli, jdu hlídat, ať nemusím znova převlíkat. Ještěže Anička spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
bzun..je to je fajn..no vidim ze jsem tady opet ve vsem posledni..petana na nocnik tak uvazat..nechce ani videt a ni prkenko co jsem dostala na wc nic nic nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :unamused: :frowning2:
12. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.