• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hojky, hoj :slight_smile:

Peti, vydrž, už to bude brzooo..já tipuji 19.11.09 hezké datum :dizzy_face:

Berusko, Ty nemysli na nějaké špatné věci, Ty už jsi si vybrala to nejhorší, co může být, takže teď už bude vše jen krásné :dizzy_face: a zvlášť, když jsi pod drobnohledem doktorů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ani, k nám opravdu přes Prahu nejdeš!!!jedeš po dálnici a sjedeš sjezd Brandýs nad Labem, na křižovatce sjezdu se dáš na Čelákovice, přijedeš do Mstětic a už budeš koukat na ukazatel na Zeleneč :sunglasses: myslím, že bys to hravě zvládla sama...stejnak se s Haní domlouváme na den, kdy je Petr do noci v práci, takže by se Zdenek jasi nudil s babama :grinning: :grinning:

Jani, Daník nechce do telky, ale chce věci z telky, jde k obrazovce a chce z ní sebrat např.pejska a tak :grinning: :grinning:

Terko, brzo se uzdrav!!!!Paralen se fakt může, kdyby Tě bolelo v krku tak jediný co se smí jsou Propolki, jsou z včelím medem, určitě se nesmí takové ty cucavé, barevné, teď nevím název :sweat_smile:

Kristy, pevné nervy s čůráním :pensive: u nás je to podobné, akorát, že ho nenechávám si samotného říkat, ale po půl hodce ho posadím na nočník!!!

Renčo, to bych viděla na zuby u vás :frowning2: ne očko je ještě brzo..uvidíš, jak Ti bude jíst, jestli moc nebude chtít tak je to jasný...Daník ještě navíc chtěl pořád mlíko přes den....
12. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: konečně dneska přestalo pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát už se tam zase tak setmělo, že snad znova začne :angry: to je fakt opruz. Zlaté léto.

Dopo jsme sjela s Klárkou k dr, ať mrkne na ten její kašel. Místo přes den, teď hlavně kašle v noci. No prd mi řekla, jen že mám pokračovat se sirupem, co jsem začla před 2dny dávat. Tak snad bude brzy ok. Ve čt máme dorazit na kontrolu a pokud bude ok, tak jí píchne první dávku MMR. Bobečkovi mému malinkému :confounded:
12. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jani, na MMB jsou ty ceny za tu kuchyňku hodně různé. Ale ta nejnižší je nějak kolem 850,- Kč. Přesně to teď nevím. Musela bych mrknout. O víkendu jí chci objednat. Akorát teda nevím, kam jí tady schovám ???? :confused: Budu jí muset asi odvézt k našim :confused: ?
12. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Adel si jako děláš z nás prdel, že máš v pase SNŽ????? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě Daník taky na prkýnko na wecku nechce :unamused:

Ke kadeřnici taky musím, chtěla jsem už dávno, ale stále nemám pryč strup po tom zákroku :pensive: ale prdím na to a půjdu, na melír holt půjdu další měsíc :wink:
12. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ani, u nás taky frčí Noddy. Ale mám jen jedno dvd, to co teď vyšlo naposled. Takže už mi z toho jde hlava kolem. Už aby vyšlo další, pže jinak to budu umět nazpaměť :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak teda se nám vrátilo i období teletabíků :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ti jedou na střídačku s Noddym a Míšou :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc se naučila vracet si oblíbené scénky, takže to stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Super, že ta pera dorazila tak rychle. Já ho budu objednávat o víkendu, pže brácha ho chce dát Klárce na narozky. Tak snad se jí bude líbit a vydrží si s ním hrát.
12. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jeee, to jsem úplně přehlédla :slight_smile: Adel, vy se snažíte o dalšího Petříka :dizzy_face: ? :grinning:
12. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Beru, všechno bude teď určitě ok. Drřím palce.
12. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Aji, to je určitě nějaký překlik, to bych se fakt divila, kdyby Adel byla najednou snažilka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
No, Míšo, aby jsme se nedivily a Adel za chvíli nehlásila // :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
12. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak to bude další macík, adélko, zatím tady u nás vedeš v rozměrech a váze miminka :grinning:

držím palce, ať se brzo zadaří :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
ahojky
ja byla venku je tam celkem pekne a petan uz byl protivka..
miso vidis dobre..jsem asi prastena ale jdem na to :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidim jestli to dostanu :grinning: muj rikal bud ted nebo nikdy ze prej uz starne...no dedek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
terko..no ja doufam ze tam bude jedno a malicke :grinning: a treba uz se zadarilo no uvidime :grinning:
12. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
no ještě aby jich bylo 5 :grinning: :grinning: :grinning: člověk by se aĺe neměl rouhat......
tak třeba budeš mít letní miminko, moc bych ti to přála :grinning:
12. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Adeeeeeeeeeel-tak to je teda husty :grinning: Tak Ty by jsi byla posledni u koho bych cekala snazeni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale drzim moooooooc palecky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsem prisli venku,dnes tam bylo krasne,i pradlo mi uschlo :slight_smile:
Kluci pres den nespali atk to bude dnes rychlovka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Terezko-brzy se vyzdrav at jsme s mimiskem OK :slight_smile:
Ajo-my mame vsechny Noddy co vysli +jeste jednoho navic uz po Stepovi :grinning:
Ale ted zrovna koukaj jak vytrhnout velrybe stolicku :wink: :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Miso-tak uvidime jeste se kdyztak dohodnem ju? :wink:
Verusko-taky drzim strasne mooooooc palecky.Uvidis vse bude OK-zaslouzis si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
ani..njn :grinning: ale tak zvladly to jini zvladnu taky..no taky jsem to necekala ale neco se v adelce hnulo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
terko..no treba jo..tak petan byl na prvni pokus tak jestli se zadarilo i ted se uvidi..letni mimi by me vubec nevadilo :grinning:
12. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Holky-schanim tuhle tatru-ale v lepsim stavu.Kdyby jste o ni vedeli koupim do 500kc-dekuju :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27024892&tab=4
Adel-jj to vis ze by jsi to zvladla prosim Te,navic uz bude Petulka o dost starsi :wink:
12. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Adéééééééééél :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se picnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bych teda taky nečekala, ani za boha ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to vám teda moc, moc přeju, aby to vyšlo rychle!!!!!!!!!!!!!!Jsi teda odvaha holka moje :wink: a co s Petrem, neříkal, že kdyby to vyšlo, že by změnil práci???vždyť se dvěma dětma sama...to bude vážně těžký!!!!

Ani, jj dohodneme, je to za necelých 14 dní

Hani, dnes mi říkala kámoška, že v té nové pizzerce tu je i dětský koutek :dizzy_face: to je bezva :dizzy_face:
12. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
nO to by byl asi opravdu ocistec se dvema detma byt porad sama :frowning2: :confounded:
Ja jsem s klukama taky hoooooooooodne sama ale ne porad a vim o cem mluvim :confused: :fearful:
12. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ani, tak to máte super. My čumíme furt na to jedno dvd. Tak snad se mi podaří sehnat ta předchozí. A nebo ať brzy vyjde nové :grinning:
12. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Adelko, tak to je super :dizzy_face: přeji, ať vám to vyjde hned napoprvé :dizzy_face: jen by mě zajímalo, kdy jste to stihli :grinning: , když mám dojem, že P. je furt pryč ? :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Já jsem dneska vlezla na váhu a zjistila, že mám zase 1,5kg dole :slight_smile: takže už se tu dietně cpu uzenými kostmi :grinning: mňaaaaaaaaaaaam :grinning:
12. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Že vy zase všechny koukáte na Ordinačku :slight_smile: ? No, Hanka vlastně ještě na VKV :grinning:
12. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
ani..nejak to zvladnu :grinning:
miso..no chce jit pryc tak uvidime co si nejde..ale jeste je cas jeste nejsem ani tehu..
aji :dizzy_face: :dizzy_face: ja jsem nemela nic ale dala bych si taky masicko nejake :grinning:
12. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Adel, bych ti nějakou tu kostičku poslala :slight_smile: fakt jsou dobré :slight_smile: a pozitivní je, že jsem tu na ně úúúúúúplně sama, pže Peťa dojede až zítra :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
aji..no cekam balicek :grinning:
12. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
12. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak ja valim dobrou :pensive:
12. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Já koukám na Zoufalky a pak taky půjdu chrnět.

Dobrou všem :pensive:
12. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.