• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Popravdě jsme doufali, že to bude Honzík :grinning: nechala jsem si to říct až v sedmém měsíci....jsem to nevydržela :sweat_smile: a jméno zatím nemáme děda jí říká Miluško a pořád mě přesvědčuje ale asi pro to nechci aby se jmenovala po mě
14. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Milu, ELiška je krásná po mamince!!! JSte jako dvojčátka :slight_smile: Ale bylo byla by to dobrá dvojka : ELiška a Miluška, ale je fakt, že když manža řekne Mluško, tak byste nevěděli která, jestli malá nebo velká :slight_smile:
14. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Adél, jj, to je magnetická tabulka, Maruška už ji má skoro rok a pořád ji nepřestala bavit :slight_smile: JE to prima na kreslení :slight_smile: Nic počmáraného, žádné papírky kolem.... prostě si něco nakreslí a pak sama smaže, paráda. A jde to snadno, nemusí tlačit, jak při kreslení pastelkama...
14. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Renčo děkuji :grinning: Maruška už je také pěkně velká princezna :slight_smile: . Manžel mi naštěstí Miluško neříká :grinning: buď Milu nebo miláčku :grinning:
14. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
tak my jsme po O :wink:
MIlu-ja bych po sobe jmeno taky teda nedala ,tim spis ze se mi Anca nelibi :confused: :cry:
Jinak tu tabulku mam pro Ondru taky uz doma-tak jsem na nej zvedava jak se mu bude libit-jeste ji nikde nevidel :grinning: Po Stepovi je uz asi rozbita :grinning:
14. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
renco..no to jsem rada ze si libi i petan byl paf a tak mu ji koupim na vanoce..pac ja uz mam pocmarany cely barak :angry:
14. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky

Milu, moc gratuluju k druhé holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: máš to taky za pár, co :fearful: Tak s polštářem...Daník má veliký taky už dlouho a přesně jak píše Terka, máme ho rozepínací a dá se naplnit, či ubrat ta výplň, takže ho má naplněný tak akorát :grinning: aby to nebyla úplná placka, ale ani aby nebyl vysoký...
a v druhé registraci jsi zadala rok narození holčičky 08, takže máš v pase 88tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Milu, kdy je přesně narozená Eli? To snad stihneš na den, ne?????? :grinning: A jestli ne, tak holčičky budou hodně blízko sebe :wink:

Aničko, u nás bylo tvoje jméno dost favoritní (tedy pokud by byl jirka holka), ale v 9. měsíci jsem to změnila - ustoupila jsem z klučičího jména a dovolila jsem jirkovi, aby to byl Jirka a holčička měla být Julinka. No a te´d fakt nevíme. Jirka chce zase dalšího jirku :grinning: :grinning: :grinning: ale to naštěstí nejde a s holčičkou jsme úplně vedle, to nevíme vůbec žádné jméno. Takže pořád je Anička ve hře, akorát se jich kolem nás vyrojilo asi tolik jako Matýsků nebo Kubíků....... :grinning:
14. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Adelko :confused: až v 5???????????????????????

teda my jsme dneska měli taky super noc......Jirka sice spal až do půl 8, ale máme nového souseda a v půl 3 si pustil na celý barák nějakou šílenou skinheadskou "hudbu" a do toho opilecky "zpíval"........ Nic tak strašnýho jsem už dlouho neslyšela. Jirka na něj vlítnul, jenže když ti přijde otevřít totálně namol idiot, co asi zmůžeme.....hudbu teda vypnul, jenže tam řvali dál bez hudby. Pořád jsem čekala, kdy se jiřík vzbudí, byl to fakt rachot. Asi v 5 konečně ztichli, takže jsem usnula i já....
14. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
měla jsem chuť zavolat policajty. Jenže když jsem ho v těch dveřích viděla, tak jsem se fakt zalekla a představa, že si děláme v baráku takový zle, se mi nějak příčí........ A domlouvej se nějak s takovým holohlavým hovadem..... :unamused:
14. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
milu, už jsem si datum narození Elišky našla v albu :slight_smile: tak to jste fakt přesní skoro na den - to byl záměr???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
hahaha, zase samomluva :grinning: kluci mi oba spinkají a mamina klepe do počítače. Hledám jirkovi na Vánoce nějakou príma krabici s Legem.......myslela jsem, že najdu nějakou starší za lepší cenu, ale to se nějak neprodává.....
14. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
terko...ja taky neco hledam ale nevim co bych koupila nechci utracet zbytecne kdyz si s tim hraje tyden a hotovo..zase ty penize nese.u :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
ahoj holky-tak jsem se vartili z venku z dlouhatanske prochazky kolem Valecova :wink: Bylo krasne i pradlo mi uschlo a zase mam plno zehleni :confused: :rolling_eyes:
Terko-tak to se nedivim taky bych mela strach vylezt :frowning2: :unamused: :rolling_eyes:
14. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
ahojky holky,

tak my meli dnes nakupovaci den, utratili spoustu penizku a pritom nic nekoupili, to uplne nesnasim. :fearful: :rolling_eyes:

terko, teda to mate sousedy :confounded: ...tak doufam, ze to tam nemate na kazdodennim poradku tyhle nocni mejdany :confused: :unamused:

jinak u nas s polstarem to je tak, ze ma risa malej co jsme koupili v ikee, akorat do ty maly postylky. ..ale on stejne ani na nem nespi, takze velkej polstar budem resit az si ho risa bude vyzadovat sam. :slight_smile: :sunglasses:
14. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
jj Hani to znam.Je to s penezma na pytel fak-to Ti povim.Jeste ze uz mam opravdu ty Vanoce vyreseny-jinak bych asi po..... :frowning2: :confounded: :confounded: Tech 3800 to je opravdu almuzna :angry:
14. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
14. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojTerko :slight_smile: Eliška je 13.12. a druhá koblížka by měla být 14.12. :grinning: vůbec jsme to neplánovali, chtěli jsme se začít snažit až ke konci roku ale nějak jsme selhali plodné dny :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky :slight_smile: tak vy mě moc neštvěte s těmi vánocemi, já fakt ještě nezačala. A to spousta příbuzných má narozeniny a svátky během prosince........

Milu, tak to je ale příjemný "omyl" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to já se přiznám, že plodné a neplodné dny jsem začala během července sledovat, ale pak jsem zjistila, že to nějak neumím zjistit, protože jsem to měla každý cyklus jinak. no, naštěstí jsem se tím mohla přestat zabývat :grinning: ale nemůžu říct, že by druhé mimi nebylo plánované, i když to zní teda trochu blbě, dítě je to poslední, co se dá naplánovat.....
14. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jíra se nám nějak zhoršil s usínáním, poslední cca 4 dny musíme být u něj v místnosti, dokud neusne. Dneska řval půl hodiny, než jsme vyměkli a šli si tam sednout a držet ho za ruku, než usnul...tohle nikdy nedělal, prostě jsme ho položili a odešli, on si v klidu usnul :confused: tak co byste mi na to řekly??????
14. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
holky, já na vás nemám štěstí, vždycky tu trpím samomluvou. Tak já asi radši půjdu do postýlky a jsem zvědavá, co nás dneska čeká v noci za překvapení......tak držte palce, ať je soused pryč nebo minimálně nepaří.
14. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
ještě jsem si uvědomila, jaký štěstí jsme měli těch 11 let, co tu žijeme, pamatuju si za tu dobu snad jen 1 noční příhodu, když se nějaký ožrala dostal na chodbu a něco tam vykřikoval. Jinak je to klidný barák...... až teď.
14. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj holky, u nás bylo dneska krásně, tak jsme si udělali vycházku na letiště a holky koukaly na éra a padáky, byly z toho u vytržení, tak snad nebudou po tatínkovi na takový sporty :unamused: :wink:

Jinak s nočníkem pořád bojujem a je to stále úspěšnější, holky už to berou jako samozřejmost, že nemají plínu, a počůraných tepláčků je čímdál méně, tak z toho mám obrovskou radost a holky taky:dizzy_face: Anička dneska za celý odpoledne neměla nehodu, teda samo že na ven měla plínku, ale doma čůrala do nočníku, když jsem ji posadila ( samy si ještě neřeknou). Liduška měla nehod víc, a to předtím byla šikovnější :sweat_smile: Docela zafungovalo soutěžení, kdo se první vyčůrá, na vycházce se celou cestu domů hádají, kdo bude první :grinning: Akorát teda bobíky děláme zásadně do gatí, to nevím, jak jim vysvětlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Terko, tak to je teda štěstí, takoví sousedi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co na to ostatní nájemníci? :confused:

Polštáře máme takový ty malý, nízký, a k tomu ještě malej polštářek s krtečkem, jinak když holky kašlou, tak jim dám velkej :wink:

Milu, to je krása, že jste se tak trefili, holky budou slavit narozky spolu :dizzy_face:

Adel, týjo, koukám na to tvoje snaženíčko, tak ať to brzo vyjde! Třeba budem nakonec zas těhulkovat spolu :grinning:

Magnetické tabulky mají holky taky, je to super věc a pořád je baví, takže můžu jen doporučit! Hlavně nehrozí, že někde něco počmárají, a můžou si malovat i bez dozoru :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Holky ja jsem taky mela Stepanka nar.8.12. a TP na Ondru 9.12. no ale byl to coura a narodil se 14.12. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u nas noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja uz opravdu nevim co s nim :confused: :rolling_eyes: a nocnik jak by smet-nahy jde krasne ale ustrojeny brutus :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas noc v poho, jen bych chtela, by spal aspon do osmi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...no ale i 1/4 na 8 neni k zahozeni. :wink: ...tak jsem risu vcera oskubala strojkem, tak zase vypada jak velkej kluk. :dizzy_face: :slight_smile:

Milu, no ja bych se ani nezlobila, kdyby nam to takhle vyslo taky, jen teda az na 2010 :grinning: :sunglasses: ...myslim, ze to ma docela dost vyhod, kdyz se deti se narodej priblizne ve stejnou dobu. ..prave ty narozky, aspon si nezavidej darky, protoze to slavej prijednom ..muze se to vyresit jednim dortem a pak i dedeni obleceni kdyz jsou malinky. :wink: :sunglasses:

Ani, no vyslo ti to krasne s klukama. :dizzy_face:...a myslim, ze tech par dni co se Ondrulka nechal nosit, ...to uz je jen detail. ...fakt tu mas takhle dobry. :dizzy_face: :sunglasses: ...teda az na to spani. :zipper_mouth: :rolling_eyes: :confounded: ...a co zuby??? :confused: ..nemuzou to bejt ty?? :confused:

terko, tak snad nebudete mit s timhle najemnikem moc velky problemy. ..taky si rikam, ze mame zatim docela stesti ..alespon na humbuk. ....ale pres den slysim obcas nasi sousedku nad nama, ma hroznej jecak a furt na nekoho rve. ..ale nejspis do telefonu, protoze ma jen dva smradlavy psy. ..to kdyz po ni jde clovek do vytahu, tak je to na padnuti. :rolling_eyes: ..a pak me stvou lidi, co si zapalej jeste v baraku a kourej v tom vytahu. ..ty fakt nechapu??? ..jako kdyby to nemohli vydrzet pul minuty, nez vyjdou ven. :fearful: :angry: :confounded: ...a nebo at si zapalej jeste doma. ..ale kourit v nevetranym vytahu. :angry: :angry: :astonished: :frowning2: ..ale je mi jasny, ze proti hluku v noci to je nic.

kristi, takhle to mame s nocnikem taky. ..risa si nerekne, ale kdyz ho posadim a chce se mu, tak se vycura, ale vykadit jedine do kalhot a nejradeji nekde v soukromi. :sweat_smile:
15. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
AHoj Holkýýý!! Já včera zalhela s Maruškouuž v devět, tak jsem se docela vyspala, vstávačka v půl sedmé, ale od půl šesté kojení... ale to jsem u toho podřimovala :slight_smile:

Milu, to vám fakt dobře vychází s tím termínem narození druhé holčičky!!! Taky by se mi to tak nějak líbilo, ale rok 2011 :slight_smile: Anička si to taky dobře zařídila :wink:

Míšo, zubů má Mája pořád málo, jen deset. Asi jsme tu oproti všem ostatním dětem v tomhle hoooodne pozadu.

Tery, takový sousedy teda nezávidím. Ale třeba to byla jen výjimka.

Hani, u nás taky jeden soused hulí už na chodbě, bohužel to z té chodby leze k nám až do bytu. Už jsem mu to říkala, on se omluvil, ale zas to dělá.... bohužel chodí často namol a tudíž jaksi v tu dobu nepřemýšlí.... jinak je v pohodě,milej, začal chlastat, když mu umřela žena. Tak už to tak nějak to jeho kouření začínám přehlížet.
15. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
U nas taky pohoda-teda ted.Kluci jsou venku a ja jsem vytrela konecne :grinning:
Pak jedeme ke tchanovcum :wink:
Miso-jj chodim si na vecere kazdy mesic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nam,nam byla to dobrota :wink:
Hani-jeeee chudera Risulka :wink: A drzi u toho? :confused:
Juinak ja si myslim ze zuby to nebudou uz ma asi vsechny :wink: Proste si vymejsli jouda jeden :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky
u nas noc dobra
bzun..no treba ano :grinning: to by byla nahodicka :grinning:

dnes jdemem na obidek k mamce a pak si da mamka maleho spat a jdeme s petrem do mesta na nakupy na vanoce pac krom skakaciho balonu nic nemam...a petr do vanoc dojede asi uz jen jednou a nechci mit vsechno na posledni chvilu...

preji peknou nedeli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
jen vás jdu pozdravit a využijeme pěkný den a utíkáme na hřiště, včera odpoledne jsme si ho užili 20 min, protože nás přišel vyhnat správce, který musí zamknout. To bylo řevu...... tak jsme vedle hřiště lítali po takových terénních kopečcích, co tam udělali pro skejťáky, ale jak to bylo všechno mokrý, tak jirka tam spdnul a rozbil si nos.....takže super den.
No adnešek taky dobře začal, nejdřív zjistil, že táta musel ráno do práce, takže to byl řev č. 1. Následovala koupelna, zuby si nechal vyčistit (v poslední době je to hroznej boj) a pak mu žínkou myju obličej a po sundání plínky i zadeček, jenže to on nesnáší, takže v momentě, kdy jsem se to chystala udělat, tak mi zdrhnul a začal se v ložnici příšerně vztekat, válet po zemi a křičet ne ne ne ne... a to jsem věděla, že se mu musí chtít dost čůrat, tak jsem se ho snažila uklidnit a posadit na nočník, ale vůbec to nešlo, dokonce mě plácnul. No, tak jsem mu musela dát přes zadek a pak se okamžitě uklidnil a sednul si na nočník. V tu ránu šel proud jako Niagara a nočník skoro plnej :wink: hmmmmm, to bylo ráno, tak radši utíkáme pryč.
15. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky

Našemu Ríšulínkovi přejeme vše nejlepší k dnešním dvou ročkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ríšulo, vše nejlepší, hlavně abys byl stále zdravý, šťastný a usměvavý :dizzy_face: :dizzy_face: Přejeme dnes krásnou oslavu, vyšlo vám to hezky na neděli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani, před dvoum rokama jsem Ti tááák záviděla, že to máš za sebou :dizzy_face: pamatuju si to jak dnes, jak mi přišla sms, že tě ženou na CŘ, že sedíš v tramvaji a jedeš tam :pensive:

Renčo, asi máte nejmíň zubů, ale od nás moc pozadu nejste :grinning: my 14 :grinning: :grinning: a 15.a 16.se dere už asi 3 měsíce :rolling_eyes:
15. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.