• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak už si asi nepokecám, tak dobrou! :wink: :grinning:
16. lis 2009 v 00:31  • Odpověz
kristi, jsem tuuuu :grinning: ..ale jdu spat, tak asi nepokecas :sweat_smile: ..a dekujeme za pranicko :wink: ...a holky jsou s nocnikovanim sikulky :dizzy_face: ..to je hned lepsi rozpocet, kdyz ubejvaj plinky, co :sunglasses:
dobrou :pensive:
16. lis 2009 v 00:37  • Odpověz
...a jeste abych nezapomnela ...druhaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 00:37  • Odpověz
Hanííí, ty seš taky sova teda! :grinning: Jj, je to super, když jsou plínky jen na spaní a na ven, a kolikrát i zůstanou suchý! :dizzy_face: Aspoň bude víc prašulí na dárečky :slight_smile:
16. lis 2009 v 00:43  • Odpověz
Tak už fakt dobrou! :wink: :pensive:
16. lis 2009 v 00:44  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Teda tady se ponocovalo :grinning:
16. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
dobre ranko
u nas noc dobra probudil se je jednou a pak az v pul osme

tatka je u zubare a pak musi do prace pro nejake papiry a k podnikovemu dr..

v sobotu mel skoleni a v praci rikal ten skolitel ze prej ty prachy co jim v lednu sebraly ze uz jim nevrati..tak at si naserou ko.oti..omlouvam se tak po ranu ale driv mel petr za mesic treba 40 a ted co jim sebralo vedeni diety a premie tak ma tak 26tis...ja vim ze je to dost penez ale na ukor toho ze se vidime 2 dni v mesici tak je to almuzna..euro porad klesa..toz to bude porad horsi...tak se nasr.a bude si hledat praci jinde...pac kdyz ma 26 a ze 4 propapka tak doveze 22 a to muze bejt doma..muj stryc dela serizovace stroju ve fabrice a ma 25 a dela jen odpoledni a ranni

tak jsem se vykecala a jdu neco dela odpolko mame navstevu
16. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Adel-tak to je teda svinarna :confounded: :angry: :angry: To mas pravdu ze ve fabrice by si vydelal stejne tolik a byli by jste spolu :confused: Tak at se na to vyprdne :confounded: :confounded: :unamused:
Jo a mas meil :wink: :wink: :wink:
16. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
jo dik hned juknu..
njn jsou to svine..kdyz si vemu to ze nam lidi zavidi a neni co bych je nakopala do prdele :angry: :angry:
16. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
bzun :slight_smile: já jsem ti psala, že holčičky jsou šikovnější :grinning: :grinning: gratuluju, určitě vám to dobře půjde. My jsme měli taky včerejšek bez nehody, akorát mi přijde, že na to, jak to dlouho nacvičujeme, tak je výsledek pořád nejistej. Před chvilkou jeli kluci do bazénu, už i do autosedačky dáváme Jirku bez plíny, tak uvidíme, s čím přijedou :grinning:
16. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojky zdravím, hlásím návrat z pardubek, bylo fajn, Janina si pohrála s babičkou, se sestřenicí Yasmínkou, pochodili jsme trochu město, skákly na kafe se Sisstin, dovezli dárky na vánoce a narozeniny, jen cesta autem byla horrrroooor.... Janina pul cesty prořvala, nejdřív, že chce domu a zase cestou zpět že chce za babičkou do ardubek, no radost, ještě jsou na ní ty 2,5h dost, hlavně když celou cestu nespí...Vládík to prospal, no bylo OK

trochu jsem vás dočetla, ale už v 7 ráno takže vím zase prd, co jsem chtěla napsat...

Každopádně jsem chtěla popřát Ríšovi k dvoum ročkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , hodně zdravíčka a radosti ze života, ať mu jen sluníčko svítí

teda koukám, jak to tu frčí v noci, to bych byla ráno nepoužitelná....jen jsem si sedla k PC tak se Vládík začíná budit, JAnina si tu zapla teletabies a nutí mě na to koukat, ona sama šla vedle k babičce :grinning:

plán na dnešní den..pujdem na poštu a na uřad bych chtěla...pže jsem nevěřila, že všechno je takový problém... chtěli jsme se odhlásit z bytu tady, tak jsem tam s Michalem šli a paní řekla, že prodané domy vyřizuje jiná uřednice, která sedí někde jinde, ale že nás tam nepožene a pošle jí to poštou.....
v bytě jsme byli nahlášení..já michal, jana a mamka a chtěli jsme tam nechat jen mamku...a nakonec to milá uřednice vzkzala druhé uřednici tak, že baba odhlásila mě a michala a nahlásila vladimíra... chtěli jsme aby tu byla 1 ososba a zase to paní vychytračila že jsou tu 3 osoby, tak to musím jít nechat opravit...chjo, já nevím, že jsou ty lidi tak natvrdlý :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Jani-jeeee tak to je pech teda to Ti povim :frowning2: :confounded: Nekdy clovek zasne na urednicinou :unamused:
No vidis jeste se neco od Telelle blbisku naucis :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme byli v Lidlu na nakupu-100kc jen to hvizdne :confounded: :angry: :angry:
16. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
AHoj holkýýý!!

Kristi, no velká gratulace k nočníkování!!! Holky jsou šikulkýýýýýý!!! Ono to chce prostě chvíli vydžet a když se to do týdne naučí, tak je jasný, že na to zralé jsou. SUpééééér!!!! A to se budou teĎ šetřit penízky, že :slight_smile:

Adél, to je bezva, že si manža najde jinou práci, aspon bude s tebou a mrnatama(!!) - píšu už v množném čísle :grinning: víc doma :slight_smile:

Jani, no ¨úředníci jsou úřednici, no :frowning2:

Hani, paráda, že si Ríša narozky užil :slight_smile:

Ad vztekání - u nás to teď není nijak hrozný, naštěstí se už fakt domluvíme, takže pohoda. Ale určitě to přijde, to se nebojím :slight_smile: Takovej ten záchvat vzteku neměla už hooooodně dlouho (tuk tuk tuk).
16. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky, nevíte některá, co je s BEny? Když tak písněte do IP, jesti je to tajný. Myslím na tu naši holku docela často, jestlipak už není bubuláček č. 2 na světě?
16. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Peťka tu už aspoň 2 dny nebyla..........naposledy to byl takový smutný příspěvek... :frowning2:
16. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj TEry!!! NO právě, proto si říkám, jestli o ní někdo nevíte....
16. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
No, písla jsem ji sms, snad se mi ozve. Prostě mi to nedá. Přijde mi, že byla pořád taková smutná a znechucená... To mě štve, taková hodná holka to je.... Doufám, že se má dobře. Moc bych jí to přála.
16. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
:frowning2: tak až napíše, dej nám prosím vědět.......... třeba se ještě ozve sama.
16. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Snad jo, uvidíme.....
Jdu nám dát oběd... dnes jsme vstávaly před šestou a už máme hlad...a některým se klíží očka :grinning: Odpoledne jdu do práce.... holky, to je hrozný, poslední týden služby na dohodu.... za 3 týdny nastupuji natvrdo od rána :frowning2: :frowning2:
16. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
renčo :confused: ty nastupuješ do práce naplno????? A co Maru? bude ve školce nebo u babičky?
16. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Tery jdu na částečnej úvazek, takže 6,5 hodiny denně. od osmi do půl třetí. Po spinkání Marušky bych měla být snad už doma... asi to nevyjde pokaždé, ale doufám, že často ano. Hlídat bude Patrik (je pořád bez práce) a střídat se bude s mými rodiči (jsou v důchodu). Bude o ni dobře postaráno, to jo, ale mně bude chybět. Strašně rychle mi mateřská utekla... mi přijde, že teprve před chvilkou jsem zjistila, že jsem těhu :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
A ono je to už dva a třičtvtě roku... no letí to strašně moc....
16. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
TEry, já totiž měla mateřsku jen na dva roky... tím, že jsem matka samoživitelka jsem jinou možnost neměla.... ze sedmi tisíc bych se neuživila, jedenáct je akorát tip top. A do fronty mezi cikány se mi fááákt nechtělo. Takže tak.
16. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
renčí :grinning: no tak to jo, ono je vždycky lepší, když se stará rodina :grinning: já jen držím palce, ať se rychle zaběhneš :grinning: Maruška už není miminko, ona to taky dobře zvládne. Teda po pravdě si to neumím představit, nastupovat teď do práce, ale taky mě to jednou bude čekat........... a bude se mi stýskat o 2 takových pumprlících :wink:
16. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
no jasně, renčo, to chápu :unamused: my bychom samy taky nevyšli....
16. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak PEta psala, že info o bubuláčkovi č. 2 dá do alba, jak se vrátí od dr. Jinak bude psát jen do IP, má k tomu důvody :frowning2: Njn, ono je to fakt trochu nevýhoda, že si tady ty diskuse může číst kdokoliv a pak toho zneužívat. Možná si to zařídily prosincovky 2008 dobře, že odešly jinam. Ale zas je fakt, že se tady člověk může dozvědět spoustu info o tom, jak děti prospívají a tak nějak o tom diskutovat. Jenomže my si nepíšeme jenom o dětech, co umí, jak rostou, že... ale prostě píšeme i další soukromé věci, což je ale normální. Ale fakt nevím, kdo všechno to čte a jak toho může zneužít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky, jestli se bojíte prasečí chřipky, tak toto jsou rady, jak jí preventivně předcházet: Kopíruji z jiné diskuse:
A teď k prasečí chřipce, která vás všechny velmi děsí:

Jedinými místy vstupu (viru do organizmu) jsou nosní dírky a ústa/krk. Při takovéto globální epidemii je téměř nemožné vyhnout se styku s virem H1N1navzdory veškeré obezřetnosti. Kontakt s virem není takovým problémem, jako je jeho šíření.

Dokud jste ještě zdraví a neprojevují se symptomy infekce virem H1N1, abyste zabránili jeho šíření, zhoršení symptomů a rozvinutí sekundární infekce, existují jednoduché kroky, které můžete provádět, a které nejsou
dostatečně v oficiální komunikaci vyzdviženy (namísto soustředění se na zásobení vakcínami):

1. časté mytí rukou
2. \"ruce pryč z obličeje\"
Odolejte pokušení dotýkat se jakékoli části obličeje (pokud nechcete jíst, mýt se, atd..
3. kloktejte 2x denně teplou slanou vodou. Viru H1N1 to trvá přibližně 2-3 dny po první infekci v krku nebo nosních dutinách, aby se šířil a ukázaly se charakteristické symptomy. Jednoduché kloktání zabraňuje šíření viru.
Svým způsobem má kloktání slanou vodou stejný efekt na zdravého jedince,jako má vakcína na infikovaného. Nepodceňte tento jednoduchý, levný a mocný preventivní způsob.
4. tak jako v bodu 3, čistěte si nosní dírky teplou slanou vodou alespoň 1x denně. Pořádně se 1x za den
vysmrkat a vyčistit nosní dírky tampónky namočenými v teplé slané vodě, je velice účinné při snižování počtu onemocnělých.
5. posilujte imunitu potravinami bohatými na vitamín C. Pokud je musíte nahradit tabletami, ujistěte se, že obsahují zinek, který napomáhá vstřebávání vitamínu C.
6. pijte tolik teplých nápojů, kolik jen můžete - čaj, kávu, atd. pití teplých nápojů má stejný účinek jako kloktání,
ale v opačném směru. Vymývají šířící se virus z krku do žaludku, kde nemůže virus přežít, šířit se, ani nijak škodit.
16. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
HOlky, info o bubu 2 je v albíčku, teď jsem si toho všimla :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
tak babička šla s dětma ven, já jdu vybalit věci z výletu...a něco uklohnit... ještě že je mi práce odpočinkem, taky bych si jednou přála zbavit se dětí a hodit si kopejtka nahoru

ad vztekání, JAnina si hodně vymrčuje věci, pravdou je, že kolikrát to neustojím a udolá mě...ale to jde většinou o blbosti, když jde o věc za kterou si stojím, tak přes to vlak nejede i kdyby si měla nevím co (u nás je to většinou pozvracet, když se vzteká hodně, jako třeba že si usmyslí že nechce pásy v autosedačce :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ), někdy se taky nechám vytočit a pak je z toho jedna přes zadek a pak mě to štve ...i když dobře vím, že čím víc se handrkuju, tím víc se JAnina zlobí, nejlepší je se asi v té chvíli otočit a ignorovat (i když nevím, zda je to taky správné, aby si pak nemyslela, že nás její problémy nezajímají)...

já nevím jak to děláme, ale taky nevyjdem :angry: ... budem se muset uskromnit, pže ted si bud muset vzít RD na 3 roky:frowning2: aaaaa s tím co platíme, si to moc nedovedu představit... ale bez vyvařování naší mamky to snad bude o něco levnější...pak napíšu, zda žití na vesnici stojí míň kaček než ve městě:grinning:, budu mít srovnání...

tak jsem taky koukla bubu vypadá že jsou OK...
16. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
jani, to jsem tedy zvědavá, jestli je fakt život na vesnici levnější... no je fakt, že se asi mín dostaneš do města a tím pádem nebudeš utrácet za blbiny :slight_smile: Já jak kolikrát uvidím něco z výlohou... tak se prostě neudržím a jdu koupit.... a pak jsem na konci měsíce v mínusu :frowning2: Ale zas tak radost za to stojí :slight_smile: Trošku mám obavy z toho, že jak budu ted chodit do práce, tak že budu denně chodit přes město a víc utratím, přitom peníze budu mít stejný jak na RD... ale zas budou stravenky :slight_smile: A vařit Maru bude Patrik a babička... takže by to mělo být pro mě levnější. Patrikovi teda na to peníze dávat nebudu, bo on mi taky nedával... no a s našima se ještě domluvím, co a jak.. .ale je fakt, že když mamča vaří pro sebe, tatku a babičku, tak těch pár lžiček, co Maruška sní, není tak drahých :slight_smile: A jogurty a sýry samo nakopím já. Akorát musím přimět mamku, aby jídlo nesolila... Patrik vaří zdravě i sobě, ale naši teda kolikrát koření a solí dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.