• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
maru už dneska zalehla... njn, vstávaly jsme v těch šest.... a já se jdu namalovat,at v práci trochu vypadám, od rána jsem to ještě nestihla.... respektive se mi nechtělo... no, ted se mi taky nechce.... ale musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
no naše mamka vyvařuje, ona má jakési zažité věci, jako že každý den musí být maso a každý den musí být teplé jídlo a každý den musí být něco jiného... ale pozor to má jen před Michalem, ona má snad pocit, že když nebudde mít každej den teplý jiný maso, tak se semnou rozvede... já na to prdím, myslím, že nevaříme nezdravě, ale chtěla bych ještě trocu zdravěji, nebojím se experimentovat, Michal stejně ani masovej není, to si myslí jen mamka....

já taky utratím za malé radosti a za kokinka (ne jen pro janinu, hlavně tajný pro sebe co Janina nevidí:grinning:)

takže to snad odpadne, takový ty matonky a Janině džusíky a tam malou hračku a tam obrázkovou knížku, tam tričičko pro jeninu a čepčku pro vládíka... je toho doma milion, JAnina si s tím stejně nehraje...

nakoupím na 14 dní a co bude to bude, v létě snad už bude v provozu zahrádka, tak snad i z ní bude nějaký papáníčko... džusíky jen čerstvé z odšťavňovače z plodu naší zahrádky
16. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak jsem po obědě nakoukla, a asi výpadek nebo co, kůň přestal jet, zrovna když jsem sesmolila příspěvek :angry:

Naštěstí jsem si to uložila, tak tady je to :grinning:

Ahoj holky, u nás už se spinká, měly jsme docela rozlítaný dopoledne. S Bertíkem na stříhání, pak objednat ke kadeřnici, k doktorce s Lidunčiným kašlem (nebyla tam, bo má svátek už dneska, a přes celý město k zastupující dr. se nám teda nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pak sekáček, Billa, vyzvednout Bertíka a domů. Aspoň že jsme měly navařený od včera :slight_smile:

Terko, tak já možná taky brzo vyzkouším bez plínky i na ven (do auta to ještě riskovat nebudu), protože se kolikrát vrátíme se suchou plínou, a taky dost často mívají suchou i po spaní, hlavně odpoledne, tak uvidíme. No šlo to u nás fakt rychle, asi jsem konečně kápla na to senzitivní období, kdy už holky byly zralý :grinning: protože ještě pře 3 týdny ani ťuk, když jsme to zkoušeli, tak šlo všechno do tepláčků.

Adel, tak snad Petr najde nějakou lepší práci a bude s váma víc doma, za tyhle prachy to fakt nestojí :unamused:

Renči, jj, ještě jednou díky za radu k nočníkování! Už se ti ten nástup do práce teda blíží, tak hlavně ať si Maruška brzo zvykne a je všechno bez problémů! A ať ti není moc smutno :wink: A díky za info o Peťce, taky si na ni často vzpomenu, tak hlavně, že jsou v pořádku!

Jani, už se vám to blíží to stěhováníčko, to je super! Akorát teda baba úřednice je pěkná matla :grinning: Já myslím, že na vesnici ušetříte, tady ve městě je fakt spousta lákadel, i když já mám zase tu výhodu/nevýhodu, že do většiny obchodů neprojedu s kočárem, takže taky dost ušetíme :grinning: ale pak vyrazíme někam do obchoďáku a kačky jen lítají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Holky tak jsme se vratili z venku a doma je teplouckooooooo :grinning: :grinning:
No a s tim utracenim,ja bych nerekla ze na vesnici je levneji-zase je tu jeden kram a ten je podstatne drazsi nez markety ve mestech :confused: Musej si na sebe vydelat.A tak se vyplati zajet do mesta a udelat velky nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alespon u nas to tak je.Nevim jak to budete mit s vodou-my mame treba studnu ale jinak je tu obecni vodovod a voda se taky dost plati,popelnice,dan z baraku,sice to je teda narazovka to je fakt :wink: :wink: Uhli,nebo jak s kdo topi-taky to stoji penize a starosti-zase ve meste mate vsechno u pusy a o zadny teplo a takovehle veci se vubec nemusite starat-vse ma sve pro a proti-ale ja bych teda vesnici nevymenila,vubec si to ve meste neumim predstavit :confused: A Janku chapu ze chce zmizet-to je jasny :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem se konečně po víkendu dohrabala k netu. Trvalo mi než jsem vás dočetla :slight_smile: mezitím samože zapomněla, na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:

Ani, díky za odkaz na Noddyho. Už jsme s Klárkou zkoukly díl o Vánocích :slight_smile: o víkendu jsem jí objednala 2dvd s Noddym na Vánoce a knížku, tak snad jí to uspokojí :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
No, s prasečí chřipkou mám spíše obavy u Klárky. Docela to tu teď řádí, na FN dokonce jeden mrtvý a další nakažení. To by mě ještě tak neznepokojovalo, jako to, že ve čt jdeme na to očko a tělíčko pak bude oslabené, takže může lapnout cokoliv :confounded: holt budeme muset sedět mini týden doma, odvážím se akorát do herničky, tam to snad bude ok a na chvilku ven na prochajdu. Na nákup si zajdu sama, když bude Peťa doma a bude hlídat Klárku, pže tam je nachrchlanej každý druhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a MHD naštěstí jezdit nemusíme. Tak snad to rizikové období po očku zvládneme dobře.
16. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Jani, kuchyňku už jsem objednala. Nakonec vyšla s poštovným na 945.- Co ty ? Už jsi ji taky objednávala ?
16. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Už vím, co jsem ještě chtěla :slight_smile:

.....dodatečně přejeme s Klárkou všechno NEJ Ríšovi k jeho druhým narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a samože posíláme pusu :dizzy_face:
16. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
jj, aji objednala jsem tam víc věcí asi za 1500,- ale bude to mít Janina a Vládík od nás na vánoce i narozky, něco jsme ted dostali od babičky z pardubek, tak jsem to poschovávala a už nic nekupuju, max magnetickou tabulku, taky jste si tu o ní psaly, že? ted si s ní pěkně pohrála u sestřenice, tak to bude vše...
16. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Magnetickou knížku máme doma a docela s ní pohraje. Teď jsem někde viděla i magnetické oblékání panenek :slight_smile: a to taky nevypadalo špatně.

Já taky dokoupím ještě nějaké drobnosti, spíše dřevěné a nějakou knížku a mám to pro Klárku vše.
16. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
ja jsem jeste objednala Ondrovi tohle :wink:
http://www.dumhracek.cz/zbozi/pro-nejmensi-noddy/noddy-plys
Neni to nejlevnejsi ale on ho opravdu miluje,jak ho vidi tak vola Noddy kamajad-je z nej uplne mimon :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
u nas nevim o tom ze by pras.chripka radila ale mam docela obavy o ondru jak je furt nemocnej tak aby ho to nedraplo :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ja uz mam snad pro kluky uplne vsechno a uz nic kupovat nebudu :wink:
16. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Predevcirem jsme psali jeziskovi :dizzy_face: Kluci to maji za oknem a Stepa kazdy den kouka jestli uz si to odnesl-dnes povida,porad to tu je asi zlobime Ondro :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ondrovi to je suma puma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Ani to je kouzelný :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: , Janině je to asi šuma fuk, asi letos nepujdem ani na čerty, raději bych jen Mikuláše, si pamatuju jak jsem řvala jako děcko já :sweat_smile: , tak bych jí toho ráda ušetřila, jsou ještě malý...

Aji myslela jsem něco takovýho, malá od švagrové to měla větší a s razítky

http://www.tojs.cz/barevna-magneticka-tabulka-1228389936
16. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Jj,Ondra+Janinka jsou na to jeste maly-pockej ua 2 roky to uz bude o necem jinym :grinning: :grinning:
Hodne podobnou tabulku dostane Ondra ale myslim ze neni barevna :confused: :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Tak u nas uz se spinka-oba dva vyrizeny-celej den byli venku :slight_smile: :wink:
To jsem zvedava na tu noc teda :confused:
16. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
16. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky!!!

Odpoledne to nějak nejelo :frowning2:

NO, já stejně musela do práce... a cestou zpět jsem nakoupila nějaké vánoční dárky, hlavně pro Maru a její kamarádky. Mařence jsem koupila maňáska krtečka, je kouzelnej, už se těším na její reakci, pak dekoračky krtečka a pro ni + tři stejně staré kamarádky terče na suchý zip s balonkama a motivem krtečka + pro staršího Maručšinýho kamaráda terč na sucháč se šipkama, ten už je takovej dospělejší. No a taky další části stavebnice Lori... TO jsem se rozhodla koupit místo lega, bo je to o dost levnější varianta a mu strašně moc motivů, takže postupně jí budu já a moje kamarádky dokupovat jednotlivé díly. JO a ještě jsem koupila vodové omalovánky, to určo zvládne.... jo, tak mě napadlo, že bych měla k nim ještě koupit štětec, že :grinning: :grinning: No a tisícovka v čoudu. Ještě jsem okukovala manásky Čmeldy a Brundy, bo u nás teď kletí Včelí medvídci, už si sama zpívá některé písničky z nich... tak ještě budu přemýšlet, jestli koupit nebo ne... ale krteček byl jasnej hned... zas at toho nemá moc. Ještě chci ve středu koupit modelovací hnotu Play-doh, je podstatně měkčí než klasická plastelina a dnes ji v tom našem hračkářství dostali, ale ještě neměli vybalenou. JEště chci objednat to chytré pero na netu..... a asi magnetické knížky, mají je tam za doboru cenu. No a to už bude s nákupama dárku pro Maru k narozkám i vánocům vše (podotýkám, že kupuji i dárky, které dají babičky, daly mi na to prašule, abyste si nemyslely, že toho tolik nakupuju sama, to néééééé, nejsem blááázen :slight_smile:))

Ani pračka pěkná, už pro Maru mám z loňského povánočního výprodeje, dík, že jsi mi to tím připomněla, nechala jsem ji totiž vloni u Patrika, tak mu to musím připomenout, at jí to dá.
16. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Holky, potřebovala bych tip na nějakoku parádní plyšovou opičku... aby byla samá ruka samá noha a měla roztomilej opičí ksichtík. Marně hledám. 6ádná se mi nelíbí :frowning2: Všechny jsou takové bachraté s divnýma ksichtíkama :frowning2:
16. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
JJ,ja uz z toho mam taky hruzu kolik toho kluci dostanou :sweat_smile: :confused:
To zase bude :confounded:
16. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Miso-tak jsi se dockala vid?Ben je pryc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jani, ahaaaaa, jsem si popletla magnetickou tabulku s knížkou :slight_smile: ta nám taky udělala službu. Opět dědův dárek z Ukrajiny :slight_smile: akorát teda teď ji nahradila ta vodová malovací podložka.
16. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Mno, já jsem teda Benovi taky moc nefandila, ale i tak mi ho bylo líto.Myslím, že spíše měla vypadnout Bagárová, která předtím zpívala tak krásně ten duet a teď měl Habera pravdu, že už 4 kola čeká, kdy zazpívá a furt nic.
16. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahojky holky

...tak jsme byli dnes u rehabilitacni dr. tak risovi predepsala vlozky do bot. ..tu pravou nozicku, co mel blbou a vytacel ji, tak ma tu klembu vic propadlou, tak tou vlozkou zkusime napomoct, aby se to srovnalo . ..a za rok mame prijit na kontrolu. :wink: ...no a nechala jsem aby dr. zkontrolovala risovi "X"ky :sweat_smile: :grinning: ..a ma je, ale prej to jeste neni tak strasny. ...jinak teda za ten rok nam rekne, jestli budem muset kvuli ten nozickam zase cvicit a nebo jeslti se mu to zlepsi. :confused:

no jdu jukat na jak se stavi sen. ...teda a ten pribeh :rolling_eyes:

..a superstar ..tak jeste lacho, smajda a ta nase ceska ..ted si nevzpomenu na jmeno ...by mi nevadilo kdyby vypadli a jsem zpokojena. :grinning:
16. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ani, pěkný Noddynek :dizzy_face: ten by se Klárce taky líbil. Dneska jsem s ní snad hodinu a půl musela čumět na ten tvůj odkaz :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Zítra pro nás přijedou naši a budeme do večera u nich. Peťa je v práci, tak ať nejsme sami samotinké. Od rána běží samé pohádky a filmy, tak už se těším na pohodový den.
16. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Ajo-no ja uz ani nevim co v telce davaji-bud neco podnikame s klukama-blbneme atd...a nebo koukaji na Noddyho,At,ziji duchove,Cerveny trakturek,Mach a Sebestova atd.....uz jsem z toho na palici :wink:
Ja jsem nasla toho Noddyho levnejsiho ale uz ho nemeli a nechci riskovat ze do Vanoc nebude.Tak se jednou prasknu pres kapsu ale ta radost holky ta radost :grinning: :grinning: :grinning:
No loucim se a valim spat dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
Jo jeste Hani-prosim Te Xky kdyz jsem byla se Stepou na 3 lete prohlidce tak mi dr.rekla ze ma vpaceny kolinka takze xky ale ze do 5 let se to srovna samo-ze je to normalni :confused: :confused: :confused: :confused:
a ted uz opravdu dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :pensive:
16. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
No, já právě z té tv taky prd mám, pže buď něco podnikáme nebo čučí na dvd. Ale jelikož zítra jsou ty pohádky fakt pěkné, tak by se mohla nechat ukecat :slight_smile: hlavně ráno, to tam bude mít svého oblíbence Hasiče Sama :slight_smile:
16. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahooj

My dnes byli celý den u mamky :dizzy_face: S mojí babi jsme byli koupit záclonu do obýváku, krásnou, ale těch peněz zase :pensive: :pensive:

Aničko, superstary jsem neviděla, takže dík za super info, že Ben je fuč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem ráda.Monika je fakt, že je poslední kola nějaká divná, ze začátku mě nadchla, ale postupem času se mi něja nelíbí....naopak se mi začíná líbit Dominika.No ale Bendig u mne stále vede :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Kristy, hezká hláška "s láskou plácám" :grinning: :grinning: :grinning: moc hezké :grinning: ať jsou holky brzo fit!!!!!!!!!!!!!!S nočníkem jsou šikulky, ale musm se pochlubit, že i u nás je veliký šikula :dizzy_face: :dizzy_face: sundaváme plínu zatím jen na večer a je v teplákách...4 dny se vždy do tepl.počůral, ale 5.den si už začal říkat :sunglasses: a dnes dokonce u mamky s plínou začal hlásit "mami čůůůr" :grinning: :grinning:a večer doma přitáhl z koupelky nočník,že se mu chce, takže jsem moc spokojená...ještě ten dudel odstranit, ale už se nám taky částečně vede!!!!Jo a to s těma CŘ a pojišťovnama, to ty hovádka taky vytáhli, že prý mají moc CŘ, takže se s nima musí "šetřit" hajzlíci fakt :angry: :angry: :angry: :angry:

Adelko, teda ty prachy co píšeš, zdá se mi to šíleně málo, kolik Petr má a že není vůbec doma...vím, že zase tu v Pze jsme zvyklí na jiný prachy, ale teda za tuhle almužnu jezdit pořád po prdelkách světa :rolling_eyes: :rolling_eyes: kéž by našel něco jinýho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A víc už nevím, co jsem chtěla :grinning: dobrou
16. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
ahojky
tak dnes tady byla 2x navsteva pac petr byl pryc a tak dlouho nevidel zname a taky se sprasil jak svina..ho asi zabiju tak snad me to tady nepobluje jako minule.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: neni zvyklej pit a ozere se jako prase a doufam ze mu bude pekne zle..jsem mu rikala at nechlasta :angry:

miso...to je sikula tak nas petan bude ve vsem zase polsedni..zitra mu nedam plenku a zkusim to taky :grinning: no a ty prachy desne..no snad si neco najde :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.