• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak já jsem dneska stihla i kosmetiku, ještě ve středu kadeřnice a budu zase vypadat k světu :grinning: Holky s taťkou zatím doma nočníkovaly, no párkrát to schytaly tepláky, ale Honza na to zas tak nemyslí a málo se jich ptá. Ale jsou to holky potvůrky, mně odpo čůraly po 10 minutách a vždycky hned "maminko, dej kokinko" a schválně pořád chlastaly, aby měly šťávu, to je zajímavý, jak jsou ty děti chytrý :grinning:

Jani, fajn, že jste si to u babi užili! A to cestování muselo být fakt na palici, nám stačí, když jedem do Brna k našim, trvá to hoďku a i tak holky hrozně ke konci řádí, ideální je, když jedem v době odpoledního spaní :wink:

Aničko, to je hezký s tím Ježíškem! Už se těším, až taky budou holky psát :dizzy_face:

Renči, opičku asi neporadím nám visí v pokojíčku gorila na hrazdě, co Honza koupil loni bez mýho vědomí holkám k Vánocům, a já z ní mám ohromnou radost, hlavně když z ní vyklepávám prach :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tu bych nedoporučovala :wink:

Aji, tak si to užijte u vašich! My asi taky pokoukáme pohádky a když nebude Lidunka moc kašlat, tak skočíme na náměstí na nějakej koncertík :slight_smile:

Hani, tak snad Ríšovi ty vložky pomůžou, já taky pořád přemejšlím, jestli s holkama neskočit na rehabku, naše dr. sice říká, že je to v poho a nožky se srovnají samy, ale u ní je v poho všechno, tak nevím :unamused: každopádně se nám nožky hodně zlepšily, ale všimla jsem si, že Anička začla dávat pravou špičku dovnitř, tak nevím teda :unamused:

Míšo, já fakt plácám s láskou, ve vzteku jen opravdu vyjímečně, ale většinou v klidu a vím, že je to pro jejich dobro :wink: :grinning: Daník je taky šikula s nočníkem!!! Myslím, že kolem těch dvou let už to fakt jde v pohodě, že už je na to většina dětí zralých a brzo na to přijdou. Teď si nadávám, když kouknu na fotky, jak holky v roce sedí na nočníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, příště budu chytřejší :grinning: dudla taky ještě máme, sice jen na spaní, ale jak zvládnem nočník, tak je na řadě dudu :grinning:
16. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
Adel, držím palce na zítra s nočníkem! Už se odvážím i poradit, já jsem pořád žila v domnění, že si holky řeknou samy, ale fakt člověk musí pořád zkoušet posazovat :wink: a u nás se teda osvědčily kokinka (Lipo čočky), a taky jim občas slíbím pohádku na DVD, když se vyčůrají, to funguje taky :dizzy_face: tak hodně zdaru a ať to jde Petříkovi tak rychle jako holkám a Daníkovi! :wink: :wink: :wink:
16. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
A Petr teda no comment, to jsou radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: z čeho se tak zkalil? Snad to ustojí a nebudeš muset uklízet :confounded: to abys zítra uvařila česnečku a nachystala okurky, co? :grinning:
16. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Já jdu taky k holiči :dizzy_face: ale až příští pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, každopádně se pak taky už zase budu cítit jako člověk.
16. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Aji, já už taky vypadám hrozně a jsem ráda, že mě vezme už pozítří, domluvily jsme se na nějakým tmavším melírku, protože už je ze mě skoro blondýna a to se mně moc nelíbí, tak jsem zvědavá, jak dopadnu :sweat_smile:

Holky, přišlo vám už někomu to chytré pero? Já nad tím pořád přemýšlím a asi ho koupím holkám a neteři tu dvojku, snad to bude za něco stát :confused:
16. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Adel, ti chlapi jsou fakt nepoučitelní :sweat_smile: tak ať se z toho P. bez následků vyspí :wink:
16. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
Mi se to taky po čase jakoby slije, takže jsem více blondýna než hnědovláska, tak mi to pak sama vždycky navrhne a proloží ty blond melíry hnědou a je to zase ok. Tak to ti asi bude dělat něco podobného.

Chytré pero už má doma myslím Anička. Mi dojde tak do týdne. Dneska jsem teprve posílala platbu.
16. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
Tak to bude fajn, už se sama sobě s tou blonďatu hlavou nelíbím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kde jsi to pero objednávala? Já asi koupím celou tu sadu, když chci i dvojku pro neteř, a třeba to bude levnější. Musím se někdy donutit a konečně to objednat, ať to do Vánoc stihne přijít :sunglasses:
16. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
Tak jdu se sprchnout, dneska asi ponocování nehrozí, tak dobrou všem holky! :slight_smile: :pensive:
16. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
tak nejak nejsem schopna nahazet fotky, ale aspon radek udelal uz stranky, takze tam par fotecek z narozek je, tak muzete mrknout: http://richard-najman.wz.cz/2narozeniny.html

Ani, jojo ...taky rikala, ze ty xky se srovnaj, :wink: (doufam :sweat_smile: ) ...na tu kontrolu jdem za rok hlavne kvuli klenbe. ...rikala ze do 3 let se to vyviji samo, tak uvidime ..ale ja sama to vidim, jak ma u pravy nozicky tu klenbu hodne dole. ..ale rikala, ze krasne naslapuje na paty a hezky se zveda z bobku, takze vse v poho. :sunglasses: ..krom ty nozky ..jo a taky mame jen na doma zacit nosit zdravotni sandalky ..doted chodil naboso

kristi, jojo, ..na tu spicku dovnitr jsem se taky ptala, to risa obcas tak chodi, :confused: :unamused: ..tak rikala, ze prave naboso chodi krasne rovne ..a ze tohle delaj boty a ze se to taky urovna. :wink: ..takze pokud nevidis nejakou hruzu, tak bych to taky nehrotila. ..a jestli holkam kupujete zdravotni botky ...coz kupujete ..kdyz tu vzdycky ctu tu dvojnasobnou palku, tak bych to videla, ze to bude vsechno dobry. :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

Adel, teeeda, to bych taky se svou povahou vypenila. :zipper_mouth: :pensive: ..mit manzu doma tak malo a jeste si ho ani neuzit ...teda uzit total namol, tak bych byla nasrana dooost dlouho. :angry: :rolling_eyes: ..tak aspon neco pozitivniho, aby to bylo bez nehody na podlaze. :wink: :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz
Kris, brala jsem ho přes MMB. Mají tam i ty sady. Stačí si tam jen zadat Chytré pero a vyjede ti to tam všechno vč. těch sad, které vychází levněji.
16. lis 2009 ve 23:49  • Odpověz
Jdu hají :pensive: Dobrou všem :dizzy_face:
17. lis 2009 v 00:16  • Odpověz
druháááá :sweat_smile:
17. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
a Tady se včera ponocovalo :slight_smile: Já byla kantáre, usnula jsem s Maru v půl desáté. Maru chtěla ještě číst, ale já jsem o dvou pohádkách byla grogy a ukecala jsem ji na spánek :sunglasses:

Koukla jse na fotky Ríši!!!! Paráda, je vidět, že si to Říša užil. A těch hraček a baloooonkůůůů!!! Rozzářená očička mluví za vše :slight_smile:

Kristi, Maru miluje opičky, tak jsem si říkala, že jí nějakou roztomilou ne moc velkou pořídím. Nejlépe takovou, co má sucháč na ručičkách, aby ji mohla mít kolem krku :slight_smile: Když jsme šly kolem hračkárny tak za výlohou bylo mooooc hraček a ona pořád jen krteček a opička. Tak jsem se ptala, co napíšeme Ježíškovi, aby donesl pod stromeček a ona na to: KRtečka. a za chvíli: opičku. A po pár sekundách: Maminko, obě, joooo??? :grinning: :grinning: :grinning:
NO, ale opičky teda fakt nic moc. Včera jsem koukal po obchodech a jsou fakt divný. A na netu jakbysmet. Asi ještě zkusím zajít k nějakým vietnámkům, jestli nemají něco jiného. Plyšová hračka by snad od nich závdadná být neměla, në?
17. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Noc u nas dobraaaa :wink:
Kristi-jj ja uz ty pera doma mam a supeer-mam obe sady pro kazdeho kluka jednu :slight_smile: :wink:
Ja bych taky chtela jit dnes na zpivani do kostela :wink:
Miso-tak ale to je Daniiiiiik veeeeeelikej sikula-gratulace velika :wink:
Jinak me se teda strasne libi ta Dominika+Bendig.A asi vic nez Chodur.Bendik opravdu zaspiva uplne vsechno je univerzalni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-nic se neboj posledni nebudete u nas to taky nejak nehrozi :wink: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: sice ted je bez pliny ale na jak dlouho to si nejsem jista a to si poranu tak krasne dojde a i behem dne ale musi byt nahej no :grinning: :grinning: :grinning:
Hani-jj to bude dobry uvidis.Stepovi se too taky srovnalo :wink:
17. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Kristi-tak ja jsem to zkusila podle Tebe ho posadit na nocnik a za bonbonek-no a jak jsem ho tam posadila tajk utikal a volal pomooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
dobre ranko...
tak ja jsem dneska spala s petanem v pokojicku pac muj tak chrapal ze jsem myslela ze ho zabiju a dneska mu ani nic neni :angry:
venku prsi tak nevim co budem cely den delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: v telce taky nic

preji pekny den :dizzy_face:

brun..no ja se ho porad ptam ale jakmile ho dam na nocnik tak rev...bonbony uz jsem taky tkousela :confused:

hani..no mu ani zle neni :angry: :angry: :angry: :angry:ve trech vypil 1l svovice a piva ale to nevim kolik :angry:

ani..no nevim ja jsem s petanem vsude posledni :sunglasses:
17. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
U nas je taky hnusne :confused: Ale my jedeme po O na navstevu.Zdenda je v praci a kluci tu stridave blbnou a koukaji na Pany kluky-ja tu smudlam po byte a sem tam neco udelam :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-jj tak asi se jim jeste na nocnik nechce no-prdolum :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Adél, to přece neva, že je Peta poslední..... někdo to musí být, no :wink:
Manža je teda dílko, tak holt pořád řídí, tak alko nemůže, tak asi když má volno, tak si asi dal do nosu. Ale spíš jste měli vletět na to druhý :grinning: :grinning: I když by bylo možná lepší, až manža to zaměstnání opravdu změní, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ANi, to je dorý s tím pomooooc :grinning: :grinning: :grinning:

Kris, já to chytré pero chci koupit na www.pafaas.cz Anička to tak taky objednávala a byl to fofr :slight_smile: JEště kámošky mi mají napsat seznam, co z tama chtějí, at se to všechno pošle na jednou za jedno poštovné.
17. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky u nás noc normálka, kojo po 2h,ale naštěstí se napapká a spí, já při koju většinou podřimuju, takže to jde, jen se dnes vstávalo v 5,40.. Janina vypadá, že si pujde za chvíli lehnout, já jsem vytuhla večer mezi drobatama už před 21h, takže jsem si fakt odpočla...ještě před jsem skákla se psem s Janinou v šátku a Michal zatím uspal Vláďu , JAnina se v šátku taky uspala tak to bylo OK.

u nás ted taky valí krteček, taky jsem objednala ten terč s kuličkama na sucháč s krtečkem a skákací balon s krtečkem, tak snad to přijde s tímto motivem a nedají mi tam nějakej jinej...

Taťka šel dnes do prácwe a po práci jde na pivo, takže asi dnes dopadne taky zle, když jde už v 17h... :grinning: , ale má smulu zítra bude muset jít makat...

je koukám že studujete nožičky, já to vubec nehlídám, ani nepoznám, jak by ta klenba měla být :sweat_smile:

Hani oslavička vydařená, jak Ríšovi svítili očíčka, on je stejně krásnej, já ho chci za ženicha, pro JAninu :grinning: , koukla jsem na balonky, taky budem muset nějaký pořídit ještě...

Dudlík je taky u nás stále aktuální, asi je ztratím ted při stěhování, nebo po novým roce to zkusíme nějak odbourat, doma ho má furt ven ho nenosí... dá si ho na poličku a řekne , že dudinek počká doma...tak aspoň tak

s penězma ani nemluvím, já jsem v mínusu pořád, ale je fakt že momentálně skoro 20tis splácíme a 5 tady přispívám na nájem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ještě rok to budem muset vydržet než budeme mít doplacených 7 a pak ještě 5let a budeme mít doplacených dalších 5tisíc (to je za byt) no a za 18let budeme mít doplacenej ten zbytek za barák :grinning: :grinning: ... musím to brát tak že mám byt za 2 melcky a baráka za další 2.... a pozemek v hodnotě 800tis... ale na kontě ani kačku...aspoň mám co prodat, kdyby bylo nejhuř:grinning:...hlavně aby Michala nevyhodili, pořád se to tam mele..na to raději nemyslím... až doplatím všechny dluhy začnu pořádně spořit taťkovi na yachtu, slíbila jsem mu ji k 70tinám :grinning: :grinning: :grinning: , pak tu necháme dětem vše a budeme se v duchodu plavit :grinning: :grinning: :grinning:

Všem gratuluji k nočníčkování... bzun u vás se to asi projeví ty penízky za plínky, já tím částečným látkováním jsem to teda jako přínos do rozpočtu ani nepocítila...

holky vedete si nějaký rozpočet??? jako že si dáte řeknu 5000 na jídlo, 1000 na děti nebo tak nějak??? a jinak nevezmete nic navíc, přes to nejde vlak??? nebo jak to děláte??? já v tomhle plavu, poplatím učty a jdu nakoupit, ale nesleduju to... ted jsem koukala, že za jídlo domů a cestu do pardubek(benzín, jídlo sebou, dárek pro jejich malou a neco tam na kafi) jsem dala 5000 jen to hvízdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj se mi udělalo uplně zle...
17. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
pes vzbudil Vládíka :angry: , pže jsem šla Janine do obýváku pro lentilky a on tam spal u balkonu, a babička řekla, že ho znovu uvozí u balkonu v kočárku a já ho slyším z chuvy jak plače, uplně mi to rve srdce.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Ráda bych vydechla na chvíli, ale ne za tuto cenu... :frowning2: :cry:
17. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Jani-tak ja Ti teda s penezma taky moc neporadim.Sama v tom plavu :confounded: :frowning2: :frowning2: Taky bych potrebovala poradit :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jj,jachta bude dobra :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Hani-jeeeeee fotky krasny ale mooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kde jste koupili helium?taky bych to chtela klukum nazdobit ale nevim kde ho koupit :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ty by cubrneli :slight_smile: :wink:
17. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak u nás už se spinká.... no, aspon se dřív vzbudí a sand se venku počasí umoudří a vyrazíme ven... zatím teda nic moc. Dnes slupla koprovku jak malinu :slight_smile: To mi vždycky udělá radost, když si na něčem pošmákne a ještě u toho říká: Mňam Mňam, dobý :slight_smile: KRomě plátku telecího chtěla i vajíčko, tak snědla víc, než jsem čekala :slight_smile: Akorát jsem včera blbka zapomněla koupit knedlík, tak měla máčku se mnou s bramborem (já knedlu nesmím), ale evidetně jí to nevadilo :slight_smile:

Jani, splátky teda šílený :frowning2: Já měla na ten domácí rozpočet prográmek v PC, ale psala jsem si to tam jen do porodu, pak jsem na to nějak neměla náladu. Ale měla bych začít, bo jsem na účtu v minusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ještě že mám kontokorent) . TeĎ před Vánocema to ale nemá cenu, to je mi jasný, a mínus se ještě zvětší, ale od nového roku začnu poctivě sledovat a doufám, že se mi to podaří brzy aspon srovnat.

No, valím uklidit skřínky v koupelně, musím pokračovat ve vánočním úklidu, jak nastoupím, už nic neudělám.
17. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
17. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
ahojky.
tak u nas nesel net az ted :angry:
no aspon jsem s klukama umyla auto pac tak byl humus :grinning:

renco :grinning:

jani..ja to nijak nedelim..zaplati se inkaso a sporeni a duchodove a splatky cca 15tis a zbytek je pro nas..petr si necha na jidlo a cestu a zbyde necha nam..
vladik je krasny :dizzy_face:
17. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Jani, Vládík je teda fakt už kus chlapa :slight_smile: Je kouzelnej!!!!
Já chci takýýýý miminečkooooooooo :slight_smile:

My byly po spinkání na motorce mrknout za ségrou, daly jsme si sraz v půli cesty - Lověšice-Přerov (abyste si nemyslely, cesta vede kolem zahrádkářské kolonie a auto tam projede jedno za půl hodiny v tuto dobu), a pak jsme se ještě se ségrou stavily za našima :slight_smile: Všichni jsme byly jak prasátka - ségra vzala i své psisko - krásnou kolii, a všude bylo toooolik bahna :frowning2: tak zas mám co prát :frowning2: Ale jinak to bylo bezva, i sluníčko chvilku vylezlo :slight_smile: Až na to mokro bylo fakt venku kráááásně :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Jani-to je kus chlapaka teda a jak je hezkej :dizzy_face: Jsou si s Janickou strasne podobny,Janicka je peknej certik od pohledu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsem byli na navsteve pred chvilkou jsem se vratila z kostela-zpivaly tam sbory a varhany.Bylo to super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
17. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
tak risa se uspava. ..dneska jsme meli rozlitanej den. ..dopol jsme byli jezdit po hrbitovech. ..nejak nemame silu jezdit na dusicky, kdyz je vsude hafo lidi. ...risa se tam aspon hezky provetral. :wink: ...a taky jsem objednala mymu tatovi k narozkam 60 griliasovejch trubicek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ma sedesatiny a myslim, ze to bude lepsi jak dort. :sunglasses: ..jen teda nechteli po me zalohu ani mi nedali zadnej papir (objednavala jsem to v globusu ..maj je tam dobry), tak doufam, ze je tam pro me budou mit v patek pripaveny..? :confused:

..jinak vsem dekujeme za pochvalu fotek. :slight_smile:

Jani, ...Vladi je krasnouckej. :dizzy_face: ...a teeeeda ...pekne pribira. :sunglasses: ...co bylo za trapeni s kojem s Janinkou ..tak ti to ted Vladik vynahrazuje, co..? :wink: :dizzy_face:

Ani, ..helium jsme nemeli. ....to jsou nafoukly balonky klasicky pusou. :wink: ..jen ten balonek osurujes o nejakou latku (treba o to co mas prave na sobe) ..aneb fyzika treni ....a pak jen prilozis ke stropu a jeden balonek nam tam drzi jeste ted. :grinning:

renco, jeee. Majuska je kouzelna princezna. :dizzy_face: ..jinak koukam ze na motorku davas prilbu. :wink: :sunglasses: ..ted jsme ji risovi taky poridili ..a budem mit jeste jednu oslavu ..tentokrate s moji rodinou ..tak ji dam nasim, aby ji dali jako darek. ..tak jsem zvedava, jak se to risovi bude libit..? :confused:
17. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.