• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jj Míšo, jsou dneska ospalejší, ale někdy usnou taky takhle pozdě odpoledne a pak jdou kolem osmé do hajan, fakt staší rozestup 3 hoďky :wink: no já pořád doufám, že je to jen reakce na očkování a nic horšího :frowning2: máme furt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
Aha,tak to je jasný,jak je teplota,tak je spaní víckrát,to je i u nás!Tak snad budete brzy o.k. :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
Marti, hm, tak to nemá vůbec cenu jí chudinku trápit :frowning2: tak uvidíš časem..a když Ti to nevadí, tak není co řešit, já jsme ráda, za celý den, že mám večer pokoj :sunglasses:

Kristi, to jsou medvíďátka :grinning: asi jak jsou dvě, tak víc lumpačí a unaví se..to Danda měl rozestupy 3 hodin někdy v 7.měsíci :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
No to mi povídej!Taky si říkám,jaká musí být pohoda,kdyby vytuhla V 19. :grinning:
Ale ona je večer v poho,hraje si,sem tam po nás polozí a my si pustíme film a pak jdeme všichni hromadně do peřin :slight_smile:

Tak mějte hezký páteční večer...pa pa
13. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
Vy také Marti..já jsme bohužel sama, tak jdu hodit sprchu a půjdu taky chrupat, včerejší noc stála za prd :confounded:
Dobrou noc :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
Míšo tak to nevím, jestli je to tím že lumpačí :grinning: vstávají ráno v 7, pak chodí spát po desáté a odpo usnou většinou buď v kočárku na vycházce, a nebo až kolem té páté v postýlce, jak kdy. Takže ten odpolední interval mají delší a někdy už nejdou spát vůbec. Už jsem je jednu dobu nechávala spát až po obědě, ale před obědem už byly fakt dost umrčený, takže je netrápím a jdou hajat, kdy si samy řeknou.

Tak Liduška nakonec usnula úplně sama s postýlce, v ložnici nechtěla, tak jsem ji šupla do postýlky, lehla, chvíli potichu mručela a teď už odfukuje :slight_smile:

Marti ale zas jak to popisuješ, tak si ty společný večery s malou docela užíváte, aspoň se ráno dýl vyspíš :wink:

Tak holky dobrou, my jdem kouknout na filmek a pak taky do hajan, kdoví jaká bude noc :wink:
13. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky kočky, jen zdravím, letmo dočtu, ale dnes na to nějak nemám sílu, ještě že je předemnou víkend...stýská se mi po drbání s váma... :frowning2:
13. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
dobre ranko..noc nic moc ale co uz :unamused:
tak ja jedu za chvilku do zlina pro postel a kinihovnu do pokojiku pro maleho..az se otepli tak zacneme delat pokojik..ted by to spatne schlo..tak snad bude cesta o.k.zlin hlasi kalamitu,ale je to od nas kousek a tady nic toz nevim ..napadne 3cm snihu a uz je kalamita
14. únor 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Ahoíj holky-krasne vikendove,Valentynske rano :slight_smile: :wink:
Noc u nas strasna ale utesuje me ze dneska jedou kluci na noc ke tchanovcum tak bude klid :grinning: :grinning: My jdeme na Valentynskou veceri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahojky já také přeji krásné Valentýnské ráno i když my ho moc neslavíme....u nás pohodička i v noci, takže jsem vyhajaná i já, zachvilku se oblíknu a pujde s Janinou chvíli bobovat za barák, vypadá to že je tam hezky, doufám, že moc nefučí
14. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Jani-vsak my ho taky neslavime.Pro nas to je zaminka jit se pekne napapat vis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Tak holky-Buchta Himalaje upecena :wink: Sice to nemam jako na obrazku ale jakoby mramorove pac se mi to slilo-ale na chuti to nubralo a je to dobrota :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj,přeji hezký Valentýnský den :dizzy_face:

Ani to je super,že se povedla a hlavně že je mňam mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jdu vařit oběd,tatku máme dva dny v práci,tak jsme samotinké :confounded:
14. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas noc. ...prej jednou se risa probudil. ..ja uz jsem spala, radek byl jeste vzhuru ..v pul jedny ...a risa prej jecel jak na lesy. ...tak si radek z vedlejsiho pokoje rikal, ze ho uklidnuju, jen nechce u me zabrat, tak se na nas sel mrknout. ...a me to ani neprobudilo. :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: ...prej kdyz radek prisel do pokoje, tak jsem na risu z postele delala psssst a risa prej lomcoval s postylkou,... totalni hysterak. ....no si to nepamatuju. :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: ...ani ze mi radek vyndal ...ze jak prisel, tak jsem neco zamumlala, otocila se a spala dal :grinning: :grinning: :grinning: ..jinak pak uz se risa probudil az v pul osme. :wink:

Ani, teeeda, ty ses akcni. ...takhle po ranu pect. :fearful: :dizzy_face: ...no ja jsem vypravila akorat radka s risou ven. ..a zadelala na kynuty testo ...budeme mit boruvkovy knedliky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ...jestli se povedou.

a valentyna neslavime :sunglasses:
14. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Hani-hmmm tak u nas vubec sladka jidla nejedou-nevim,nevim :frowning2: :frowning2:
14. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
no tak ja u risi uvidim, ...ale treba chleba s marmeladou,po tom se muze utlouct, tak snad knedlik zvladne. :confused: ..kdyz ne, tak aspon na me zbude vic a risa dostane sklenicku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a jinak proc teda peces, kdyz to u vas nejede..? :confused: :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak jsem poklidila, vyluxovala a dala prat pradlo. ...jeste musim sundat to stary a pak se muzu pustit do vareni. ..to je ale odpocinek bez risi. :zipper_mouth: :sweat_smile: ...a to az dovarim a najim se tak letim do prace. ...ale tentokrate to bude aspon trochu prijemny, protoze budu delat vejplaty. :grinning: :sunglasses:
14. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Hani-ale tak peceni to je neco jineho.Sladka jidla jako hlavni jidlo u nas jdou jen palacinky a livance.Teda Zdenda to sni ale kluci ani nahodou :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky

Hani, Ty jsi teda matka :grinning: jak tě to nemůže neprobrat :confused: ??Mě se malej v postýlce otočí a já už jsem vzhůru!!!!A to jsem před těhu taky spala jak dřevo, ani chrápání Petrovo mě nevzbudilo, ale teď fakt spadne špendlík na zem a jsem vzhůru.

Ani, teda véča :dizzy_face: Tak už je Ti asi líp, viď??To je fajn, moc si to užijte!!!!!Sakra taky bych někam vyrazila, asi budu muset obvolat kámoše a jít zase zahulit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Né, to už zkoušet nebudu.. :grinning:
14. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
no tak knedliky jsou vynikajici, jen risa jima pohrdl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..teda knedlikama ani tak ne, jako boruvkama. ...takze snedl testo z jednoho knedliku a to byla konecna.
ja jsem si dala kousku 5. ...mnaaaam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Miso, :sunglasses: ..jojo, ja jsem to tak mela taky, jen co se v postylce jen trochu zavrtel, uz jsem byla vzhuru. ..ale od ty doby, co jsme si s radkem vymenili mista, ze se v noci budi k risovi on, tak jako by mi to v hlave preplo a ja vim, ze muzu spat. ...no a tak me ani mensi jecacek neprobudil. :grinning: ..teda probudil fyzicky, ..ze jsem dokazala rikat pssst :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ne psychicky. ..to jsem furt spala, ..kdyz o tom ani nevim. :sunglasses: :grinning:
14. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
:grinning: tak mě by asi nepomohla ani ta výměna :wink: možná tak výměna manželek :grinning:
Daník taky to sladký nemusí, knedle jsem ještě nezkoušela...ale takhle proužek dětské šunky do ruky bez pečiva to jó :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky, rozhodla jsem se udělat hrachovou polívku, nevíte jak se to dlouho vaří? (namočenej už ho mám, ale vzpomněla jsem si pozdě, tak bude až k večeři)
a uvítám i nějakej osvědčenej recept - na netu je každej jinej....jak si mám vybrat :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
Maruško, nevííím, takové věci nevařím, protože by nám odlétla večer střecha nad hlavou :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
Janina usnaula a tak jsem si taky vlazla do postýlky s noťáskem, honí mě mlsná.....taťka mi donesl bombošku k valentýnovi, ale nechci ji spucovat celou, tak se musím držet

Maru já taky neporadím, hrachovku jsem dělala jen z pytlíku....

Janina je taky víc masová jak sladká, zatím naštěstí.....

nic jdui chvíli štrikovat, snad bude tak 2h klídek :sunglasses:
14. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
Maruš záleží jaký máš hrách??Ten zelený se vaří dost dlouho,já kupuji žlutý když dělám kaši a ten je podstatně dřív ani ho před tím nenamáčím.Vyrábí ho myslím Lagris,tak kdyžtak pro příště.S polévkou ale neporadím,já dělám jen tu hr.kaši.
14. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
AHoj ahoj ahoj.No tak jsem byla dopoledne v práci a ted jsem nějaká umřetá :confounded: nějaká unavená.Malej na dnešek skoro vůbec nespal a my s Martinem ráno do roboty takže oba dva total přejetý.A to navím nám malej asi kolem 3h ráno slítnul s postele. :unamused: Ale je ok.No až na to že je děsně protivnej.Tak nevím bud na něj něco leze nebo to jsou zuby nebo prostě je jen zase období kdy bude nepříjemnej.Já asi nemůžu mít jeden den prostě v pohodě. :sweat_smile:

jé někdo tady kutí hrachovku...taky bych si dala ale znám jen z pytlíku.U nás je dnes čína ale jíst ji budeme až zítra protože až zítra se nám vrátí taťka z práce. :wink:
14. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem doma..postel a knihovna super a po ceste jsem se stavila na nehty a pak u kamose na kafco a super den po dlouhe dobe..ale to bude tim ze je petr vyjimecne doma..vezl z nemecka ADRku tak je doma..ale pak pojede asi na 5 tydnu me jebne
14. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Adel nemáš ot jednoduchý,ale zase jste si aspon vzácnější a víc se milujete! :wink:
já jsem okoupala,nakrmila a uspala tygra a taky jsem okoupala sebe,zapla jsem pračku vyprala jsem Martinovi zimní ponožky a udělala tu čínu.No a ted ještě pro sebe něco na hamu a pak koukat na zaříkavače koní :grinning: jestli mě teda malej nechá.
14. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma z vecere-a ja opet s teplotou ze :frowning2: Uz kdyz jsme jeli tam tak jsem to citila a ted je konecna :confused: :rolling_eyes:
14. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahojky..tak noc celkem dobra..ale ten budicek :angry: petan dostal prujem a posrajdil celou postel a vse tak jsem ho musela hodit do vany aj s postylkou :grinning:
preji vam peknou nedeli :wink:
15. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.